• Eventy

     (0 reviews)

  Lets Fish Community

  Co To Są Eventy?

  Eventy to cykliczne zmagania graczy z różnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi gra „Na Ryby”! Są świetną okazją na zdobycie atrakcyjnych nagród! Poza pucharami do zdobycia są zanęty, bonusy do siły, bonusy do doświadczenia niekiedy również banknoty.

  Nagrody

  Nagrody przyznawane są za miejsce w Rankingu TOP-100 oraz za najwyższy osiągnięty próg. Czyli osobno jest liczony progres zadań oraz miejsce w rankingu. 

  Wysokość nagród można sprawdzić w oknie Eventu (nagrody za progi) i w oknie Rankingu TOP-100 (nagrody za miejsce w Rankingu). Nagrody są  przyznawane po zakończeniu Eventu.

  Zdobywanie Punktów I Miejsc W Rankingu

  W czasie eventu można zdobyć określone progi, uzależnione od liczby punktów otrzymanych za wykonane zadania. Nagrody przyznawane są tylko za najwyższy osiągnięty próg po zakończeniu Eventu.  

  Miejsce w Rankingu TOP-100 uzależnione jest od liczby zdobytych punktów. Nagradzanych jest pierwszych 100 miejsc. Gracze mogą zajmować miejsca ex aequo. Swoją liczbę punktów można sprawdzić w oknie Rankingu TOP-100.

  Zdobywanie Punktów

  W evencie każdy gracz codziennie ma do wykonania 3 zadania, za zakończenie których otrzymuje określoną liczbę punktów. Za wykonanie wszystkich zadań dziennie przyznawany jest bonus punktowy.

  • W każdym dniu otwierają się nowe 3 zadania. 
  • Za wykonanie zadania gracz otrzymuje 25 pkt. 
  • Jeżeli wykona wszystkie trzy zadania dostaje dodatkowo 25 pkt. 
  • Jeżeli gracz nie wykona zadania w danym dniu zawsze może do niego wrócić. 
  Edited by Lets Fish Community

    Report Article


  User Feedback

  There are no reviews to display.