Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Ania

Turnieje

Recommended Posts

Przydałyby sie zmiany w rodzaju ryb turniejowych. Cały czas te same,na jedno kopyto. Rywalizacja denna. Wciąż dajecie nowe ryby a turnieje bez zmian.

Dnia 18.01.2018 at 15:48, Ania napisał:

Przydałyby sie zmiany w rodzaju ryb turniejowych. Cały czas te same,na jedno kopyto. Rywalizacja denna. Wciąż dajecie nowe ryby a turnieje bez zmian.

Chyba coś wzięli pod uwagę -na spławiku 350kg pojawiły się ryby z nowych łowisk.

Na innych spławikach podobnie. Rybki jeszcze nie szkolone albo słabo, pod pół tony czyli 115-tki dostępne na wszystkie spławikowe od 200 kg albo i mniej, kilka gazetek już daje nadzieję na wygranie więc gracze liczą papierki i jazda do sklepu, no biznes się kręci :D

No tylko 70 takich gazetek i możesz podnieść np. bolenia z 8 na 9-ty poziom. Spróbowałbym policzyć ile takich potrzeba żeby wytrenować rybkę z nowego łowiska na 15-ty poziom, ale kalkulatory tyle miejsca na wyświetlaczu nie mają :) 

2 godziny temu, Sara napisał:

Widać, że tsg pokochało szarość.To gazetka za turek.Ilość punktów powala na kolana:D.

Masz 49, a mogło być 25.. -nie narzekaj.. :P

Najbardziej wkurzające jest, jak takie coś wpada za zajęcie 1-go miejsca..

Edited by GKar

1 godzinę temu, GKar napisał:

Masz 49, a mogło być 25.. -nie narzekaj.. :P

Najbardziej wkurzające jest, jak takie coś wpada za zajęcie 1-go miejsca..

To tak zwana losowość wg. TSG. Losowość ta polega na tym, że 70% gazetek wpada na Myrady, Małe Jeziorka i inne Lake Superiory czy NY.  Tu rozsądnym byłoby np. możliwość wyboru gazetki przez gracza który wygrywa turniej lub chociażby wyboru 1 z 3 wskazanych przez dobrodzieji. Na chwilę obecną sytuacja wygląda tak, że wygrany dostaje Zatokę Myrada a 10 Mekong.

Ale nie ma co narzekać,....elita z FB na mistrzostwa zrobi na nowych rybach lv 15/17....z takich gazet

Odnośnie gazet to u mnie w klubie już nie gramy na poważnie a tylko się bawimy ale każdy zauważył, że gazety są teraz tak beznadziejne że brak słów......SZAROŚĆ I BEZNDZIEJNOŚĆ

Na dodatek z wyzwań też się trafia coraz rzadziej prasa....

Zapewne to przypadek

"Omnibus na rybach" minimum 4 lvl wyszkolenia,szybkie "Większa sztuka" na rybie dopiero dodanej,żeby wymusić na graczach zakup jak największej ilości gazetek.A za pierwsze miejsce w turku dostaje się takie gówno,normalnie ręce opadają.

turek.JPG

Na gazetki coraz więcej osób narzeka.....całe szare ostatnio stają się regułą...

pół biedy jak to gazeta darmowa z turka ale jeżeli ktoś kupuje taką z nadzieją na rybę np z eventu to faktycznie krew zalewa

w takim tempie do wakacji resztki graczy zostaną wykończeni bo kupić można raz czy dwa jak coś brak ale nie caly czas

Dnia 10.03.2018 at 16:59, Marcin napisał:

pół biedy jak to gazeta darmowa z turka ale jeżeli ktoś kupuje taką z nadzieją na rybę np z eventu to faktycznie krew zalewa

Jaja sobie z nas to żałosne tsg robi.Dziś kupiłam gazetkę bo lepszy trening do turka był potrzebny to co kupiłam jest gorsze nawet od gazetek z prezentów.Pytam się szanowne tsg za co zapłaciłam 120 baksów ?????

kupiona.JPG

Bigr Nigrański 5 gazetek.... ani 1 pkt do treningu :D Zlałam to ciepłym @@@ i nie próbuje wiecej . A już trafić gazete z potrzebną rybą ,podczas trwającego turnieju??? Trafisz,trafisz,ale po ilu x  i ile pkt ci da? Mówie :ta gra schodzi na psy a coraz wiecej ludzi kładzie labe widząc tą skarbonke bez dna.

2 godziny temu, Rybka napisał:

Jaja sobie z nas to żałosne tsg robi.Dziś kupiłam gazetkę bo lepszy trening do turka był potrzebny to co kupiłam jest gorsze nawet od gazetek z prezentów.Pytam się szanowne tsg za co zapłaciłam 120 baksów ?????

kupiona.JPG

Gazetki są losowe....ostatnio mogą być szare, bardzo szare lub super szare....

tylko narzekacie,a przecież na niektórych szarych 12,  a nawet 13 punktów, a mogło być tylko po 6 :)  :) 

18 minut temu, vitekga napisał:

tylko narzekacie,a przecież na niektórych szarych 12,  a nawet 13 punktów, a mogło być tylko po 6 :)  :) 

no masz rację :D jest kozacka :P

Dnia 11.03.2018 at 20:12, Marcin napisał:

Kiedyś @Rennard napisał, że gazetki są losowo wybierane.. Rozumiem, że większość tych "losowych" to odcienie szarości, bo jakoś 5 na fioletowo ryb jednak nigdy nie widziałem, ale za to całych na szaro całe multum..

Dnia 11.03.2018 at 20:12, Marcin napisał:

To "perła", takie cudo dostałam za  1 miejsce w turku.

Przechwytywanieturek.JPG

Oj tam, marudzicie, zaraz te szarości na przynęty typu kluchy czy inne zielsko zamienią i szarości z rozrzewnieniem wspominać będziecie :)