Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
olka

Limit na prezenty

Recommended Posts

Dziś ponownie wprowadzono limit na prezenty 30 sztuk.Wersja ulepszona bo teraz niechciane prezenty można odrzucić.Skończyło się przesyłanie gazetek z dziesiątek,albo i z setek kont i bardzo dobrze.Irytujące jest natomiast to,że okienko z prezentem pojawia się akurat na okienku od loterii i klikając na przyjmij lub odrzuć można coś niechcący kupić.Do niedawna prezenty można było zamknąć klikając krzyżyk,później krzyżyk zniknął,ale można było odświeżyć grę i okienko z prezentem znikało.Teraz jak dostaniemy prezent gdy jesteśmy wylogowani to po zalogowaniu nie ma inne opcji żeby pozbyć się okienka z prezentem jak kliknąć przyjmij lub odrzuć.Tu pojawia się moje pytanie do Rennarda,czy takie posunięcie jest celowe,aby gracze przez przypadek kupowali fanty z loterii????Pytanie raczej retoryczne bo zakładam,że to nie przypadek,że odrzuć i przyjmij jest akurat na kasie od loterii,to zapewne czysty przypadek;).

• Like 1

Żeby przekroczyć 30 prezentów, to trzeba dostać je z jedenastu kont. Taki nienormalny gracz jak ja to nawet nie zauważyłby limitu xD

olka na 100% zrobiono to celowo idealnie na loteri z ktorej nikt nie kozysta , zawsze kilka osob kliknie i cos kupi , dzis 1 osoba przypon na grote za ponad 1000 $ trafila . Dlaczego zlikfidowano zamykanie krzyżykiem ???????????????

20 minut temu, Jacek_E napisał:

Taki nienormalny gracz jak ja

Bo taki gracz jak Ty,kombinuje jak otworzyć gazetki Karolem:P.

6 minut temu, leontsg napisał:

olka na 100% zrobiono to celowo idealnie na loteri z ktorej nikt nie kozysta

Ja po zalogowaniu też padłem ofiarą loterii cale szczescie ze tylko jakas zaneta a nie coś za grube dolce albo jeszcze gorzej jakaś za duża wedka której absolutnie nie chce