Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ESOX

Zaproszenia do klubów

Recommended Posts

W bieżącym temacie możecie oficjalnie zapraszać użtkowników niniejszego forum do dołączania do Waszych klubów wędkarskich w grze Let's Fish.

Wymagane jest podanie: Nazwy Klubu oraz Portalu na jakim Wasz klub funkcjonuje.

Opcjonalnie możecie podać inne informacje tj. Poziom, od którego można dołaczyć, jaki jest typ klubu, co jest wymagane od członków etc.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klub LESZCZE NIESPOKOJNE -Facebook, otwarta grupa klubowa: LESZCZE NIESPOKOJNE KLUB (znajdź wyszukiwarką FB). Z upoważnienia lidera zapraszam graczy ok 300lvl lub od 250 z tendencją podnoszenia lvl. Chodzi również o tych graczy, którzy nie siedzą kamieniem przed kompem i mają problem z nadążaniem co do oczekiwań liderów odnośnie punktów prestiżu. Klub na tak dużym portalu jak FB utrzymuje się co miesiąc w rankingu klubów na 10-15 miejscu bez żadnego wysiłku, ale o podium nie gramy, bo nie ma po co, o ile ktoś czytuje forum i domyśla się dlaczego. Kontakt przez grupę klubową lub priv do lidera. Inne niższe konta mogą tez próbować jeżeli np robią regularnie eventy -to już kwestia ustaleń z liderem -kilka miejsc jest wolnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też chętnie poznam kilku graczy aktywnych i zaproszę do mojego klubu.  Zależy mi na tym by grali o klub dbali eventy robili i punkty prestiż zbierali bo część klubowiczów myśli że wołać o prezenty to szczyt ich możliwości, lecz 2/3 klubowiczów gra porządnie. Zapraszam do aplikowania do Klubu-  Wędkarska Brać na 5 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klub LESZCZE NIESPOKOJNE -Facebook, otwarta grupa klubowa: LESZCZE NIESPOKOJNE KLUB (znajdź wyszukiwarką FB). Z upoważnienia lidera zapraszam graczy , którzy nie siedzą kamieniem przed kompem, ale potrafią regularnie grać Eventy z pozytywnym skutkiem -inne formy aktywności mile widziane, ale nie jest to warunek. Klub na tak dużym portalu jak FB utrzymuje się co miesiąc w rankingu klubów na 10-15 miejscu (12 m punktacja sezonowa). Stawiamy na rozwój i regularne doposażanie swojego konta (przez wygrane z konkursów), aby w przyszłości ostrzej zawalczyć. Kontakt przez grupę klubową lub priv do lidera.

Cyt Lidera klubu:  "..Dodaj też, że szczególnie zależy nam na osobach komunikatywnych, udzielających się na czacie i grupach klubowych, potrafiących zgodnie koegzystować z innymi graczami, dzielący się wiedzą i pomocą itd wiesz o co chodzi.."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 6.05.2016 at 10:03, GKar napisał:

Klub LESZCZE NIESPOKOJNE -Facebook, otwarta grupa klubowa: LESZCZE NIESPOKOJNE KLUB (znajdź wyszukiwarką FB). Z upoważnienia lidera zapraszam graczy, którzy nie siedzą kamieniem przed kompem, ale potrafią regularnie grać Eventy z pozytywnym skutkiem..

Na razie nieaktualne -nie można zapraszać graczy, którzy grają tylko Eventy z których nic nie ma, albo trzeba kupować specjalnie wyższe wędki (do czasu) lub siłki 70%..  Z tego co mi wiadomo po zmianie lidera, szukamy aktywnych graczy, ale również do udzielania się towarzysko na czacie klubowym i grupach klubowych..

Edited by GKar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klub POLACY TEAM -Facebook, otwarta grupa klubowa: POLACY TEAM (znajdź wyszukiwarką FB). Z upoważnienia lidera zapraszam graczy od 1 poziomu nie wymagamy dużo bądz tylko aktywny a lider przyjmie cię od ręki :)

 

Pozdrawiam:) POLACY TEAM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 14.09.2016 at 13:13, Chopin1962 napisał:

Zapraszam wszystkich do OTWARTY K W SPŁAWIK. Zapraszam wszystkich amatorów, oraz wszystkie amatorki "moczenia kija" do wspólnej zabawy!

 

Ale wiesz, że gra jest autonomiczna na Fejsie, NK, Let's Fish, gry.pl ? Gdzie to ktoś ma Ciebie szukać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...