Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
spider175

Rybie Oczko rozliczenie rankingu

Recommended Posts

Proszę mi pokazać zapis w informacji o konkursie, że nagrody będą dzielone. Dlaczego po raz kolejny gracze robieni są w balona. Jeżeli nagrody miały byc dzielone dlaczego po kliknięciu w pucharek pokazywana była ilość banknotów w całości np. za 1 miejsce 6500 baksów. O co Wam znowu chodzi może nagrody w eventach też dzielcie ?????? Proszę o zwrot należnych banknotów

He he. Ja jak tylko zobaczyłem ranking, to z mety wiedziałem że podzielą. Zastanawiałem się tylko czy to limit systemowy, czy kolejna ustawka. Jeżeli ustawka, to postąpili prawidłowo dzieląc wygraną, jeżeli ograniczenie systemowe i nie można było już ugrać więcej to powinni nie dzielić. No inna sprawa co myślę o grających w tą edycję Rybiego Oczka, ale to już pisałem w innym poście :P

Kazdy z graczy mial podglad ile dostanie za dane miejsce , w regulaminie po raz kolejny nie bylo to zaznaczone , ani ze pula za 1 miejsce zostanie podzielona .

Skoro 4 osoby mialy 1 miejsce to dlaczego 6500 zostalo podzielone na 4 osoby , gdzie podzialy sie nagrody za 2 miejsc 3250 i 3 miejsce 1650 ?????

Skoro dzielicie nagrody to w rozny sposb suma nagrod za miejsca 1-4  czyli  12.200 powinno byc podzielone na graczy z 1 miejsca  czyli po 3000 $ nie jak dostali

po 1625 . Dlaczego nadal nas oszukujecie ???

4 godziny temu, leontsg napisał:

Dlaczego nadal nas oszukujecie ???

Bo to już im weszło  w krew :D .

A ja tym razem jak obiecałam ,ani 1 pojedynku nie zagrałam w oczko .Dzieki za otrzeżwienie na widok wypaśnych nagród .

Tak działa firma która chce wejść na giełdę , zapewne akcję firmy TSG po przeczytaniu opinii na ich temat rozejdą się błyskawicznie ?