Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Jacek_E

Propozycja odnośnie wyzwań

Recommended Posts

Ostatnimi czasy tak sobie obserwuję czat i doskonale się bawię czytając bluzgi i wyzwiska pod adresem graczy, którzy grają "nieuczciwie" i nie poddają się niskim levelom. Moim zdaniem najwięcej płaczą mutikontowcy, bo nie mają czasu w normalnym trybie obskoczyć swoich wszystkich postaci. Widać to w pogróżkach typu: "przypilnuję cię moim dużym kontem"  Moja propozycja jest taka, aby za każdy poddany pojedynek dawać -1 punkt (minus jeden) i to tak żeby punkty przechodziły na następny dzień aby uniknąć sytuacji że ktoś zdobędzie 10 i zacznie poddawać po odebraniu nagród. Oczywiście ustawki będą nadal ale na zaliczenie wszystkich wyzwań trzeba będzie poświęcić trochę czasu a nie jak obecnie kilka minut. To nie jest normalne że ktoś poświęca czas (niektórzy i pieniądze) szkoli rybki, zdobywa gazetki, kupuje duże wędki i goni poziomy a później wyłapuje wiązanki od jakiegoś amatora bo "jak on śmiał wygrać z takim biednym maluszkiem?" Tylko po jakiego diabła ten biedny maluszek pcha się do nieswojej ligi? Sam gram na tzw. pasy bo jest szybciej, ale nie uważam że to jest obowiązek i nie mam za złe gdy ktoś podejmuje walkę.

Już dawno pisałam,że czas zakończyć te wyzwiska na czacie,który opanowały soczyste teksty.Moja propozycja była taka,aby na czas pojedynku każdy robił się "alone",to rozwiązałoby problem wyzwisk jak i tz. pasów,bo nikt nie wiedziałby z kim gra i wciąż narastający problem nienawiści na czacie w końcu by się zakończył.Wyzwania to w końcu pojedynek między dwoma graczami i jak ktoś jest lepszy to wygrywa,a obecnie jest tak że ten kto podejmuje walkę i wygrywa jest wyzywany od najgorszych.Administracji naszej "kochanej" jak widać nie przeszkadzają wyzwiska i agresja,która jest codziennością na czacie.

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Chłopaki za bardzo przeżywacie :D to tylko gra jak w nicku powyżej, a takie pomysły to może zachowajcie dla siebie

A Tobie podoba się to czatowe szambo,które wypłynęło wraz z pojawieniem się w grze wyzwań?????

2 godziny temu, vitekga napisał:

Z prawej strony jest taki pomarańczowy pasek, po kliknięciu wszystkie bluzgi znikają :):):) 

To że ja nie będę widzieć jak ktoś mnie wyzywa,wcale nie znaczy że wyzywać mnie nie będzie.

Dajcie spokuj jakie propozycje dla nich sie nie licza gracze od kilku miesiecy obiecuja zmiany roznych nagrod i nie maja czasu . Tylko nowe łowiska i nowe ryby , na fejsa

sa bardzo czesto linki z nagrodami na LF juz nic nie daja .