Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
BJ Blazkowicz

Brak ryby pomimo specjalnej zanęty

Recommended Posts

Na łowisku Blackpool nie można złowić ryby Nagład na "Błystkę na ryby morskie" pomimo włączonej "Specjalnej zanęty na rybę Nagład". Łowi wszystko tylko nie to co trzeba (próba 10 na 10)

Edited by BJ Blazkowicz
Literówka

Ponieważ dolny limit tej błystki to 50kg czyli nie złapiesz na nią ryby, ktora waży mniej ;)

Naglada łap na zwykłą błystke 400 kg

15 godzin temu, BJ Blazkowicz napisał:

Dzięki za wyjaśnienie. A już tak poza konkursem... Gdzie jest napisane że ta błystka ma dolne ograniczenie ?

Błystki ogólne mają tak jak haki przedział wagowy ryb, które mogą wyłowić. O ile jednak ten górny zakres zwiększa się razem z użytym bonusem siły, talentem, czy lvl, o tyle ten dolny jest stały i z reguły wynosi 10x mniej niż jego wartość nominalna. Są oczywiście drobne odstępstwa, ale 98% tak właśnie ma..

Nawiasem mówiąc to jedna z podstawowych zasad łapania legendarnych ryb, których waga zawiera się tuz ponad minimalnym zakresem haka lub błystki..

Edited by GKar

Widzieliście to? Rennard zamknął niewygodny temat związany z rankingiem turniejów, ja otworzyłem drugi i spytałem dlaczego ludzie nie wiedzieli o tym, ze rozpoczęty turniej przed północą zaliczało mimo iż miały nie działać od 0:00???
To wiecie co zrobił? usunął oba tematy... i jak tu traktować poważnie TSG

19 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Widzieliście to? Rennard zamknął niewygodny temat związany z rankingiem turniejów, ja otworzyłem drugi i spytałem dlaczego ludzie nie wiedzieli o tym, ze rozpoczęty turniej przed północą zaliczało mimo iż miały nie działać od 0:00???
To wiecie co zrobił? usunął oba tematy... i jak tu traktować poważnie TSG

Osoba, która założyła temat sama poprosiła o zamkniecie.

9 godzin temu, matiX napisał:

Osoba, która założyła temat sama poprosiła o zamkniecie.

To wreszcie zamknięte, czy usunięte, bo to znaczna różnica? Jeżeli jest jakiś bug, to może niech przynajmniej wszyscy wiedzą, a nie tylko nieliczni, którzy przekrętem niweczą czyjś tygodniowy wysiłek?