Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Rennard

Fishing Clash

Recommended Posts

W tym temacie zapraszamy do dyskusji odnośnie gry Fishing Clash :) 

Prosimy dzielenie się opiniami jedynie odnośnie nowej gry. Jeżeli zajdzie taka potrzeba powstanie osobne zakładka na forum dla Fishing Clash.
Offtop będzie usuwany.

Może jestem dziwna ale jakoś nie intereseuje mnie nowa gra o rybach.  Nie wiem po co wogóle została zrobiona . W starą jeszcze gram z przyzwyczajenia  ale ostatnie zmiany z levelami na rybach wyleczyły mnie z inwestowania w cokolwiek :) Bo i po co .Zanim osiągne level 20 na jakiejkolwiek rybie to minie duzo czasu .Gram tym co ugram sama a jak nie ugram to trudno.Może z braku postepów  szybciej mi sie znudzi i wkońcu zakończe przygode z wirtualnymi rybami hehe 

• Like 1

Dnia 8.11.2017 at 10:09, GKar napisał:

A będzie wersja tej gry na stacjonarki?

Możliwe, że w przyszłości się pojawi, zależy jakie będzie zainteresowanie grą :)

15 minut temu, Ania napisał:

Może jestem dziwna ale jakoś nie intereseuje mnie nowa gra o rybach.  Nie wiem po co wogóle została zrobiona . W starą jeszcze gram z przyzwyczajenia  ale ostatnie zmiany z levelami na rybach wyleczyły mnie z inwestowania w cokolwiek :) Bo i po co .Zanim osiągne level 20 na jakiejkolwiek rybie to minie duzo czasu .Gram tym co ugram sama a jak nie ugram to trudno.Może z braku postepów  szybciej mi sie znudzi i wkońcu zakończe przygode z wirtualnymi rybami hehe 

Gra generalnie różni się stylem i sposobem prowadzenia rozgrywki. Jest też znacznie prostsza niż Let's Fish :) 

Racja prosta gra tylko za wszystko kasa , Lf mialo taka popularnosc bo byla dobra rywalizacja jakiej juz nie ma . Nie polecam