Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
GKar

KLUBY -problemy pomysły

Recommended Posts

W tym temacie proponuję omawiać wszystkie SPRAWY DOTYCZĄCE KLUBÓW.

Pierwsza z nich, to problem z jednoosobowym prowadzeniem klubu z niemożliwością ustanowienia zastępstwa. Przemawiają ku temu dwa powody:

-niemożność wykonania jakiejkolwiek akcji organizacyjnej w klubie pod nieobecność lidera, oprócz samodzielnego opuszczenia klubu przez uczestnika.

-problem z dosyć częstymi przypadkami błędów w grze, powodującymi, że gracz nie może wejść do klubu, a nawet czasami go opuścić -jeżeli spotyka to lidera, to cały klub leży rozłożony na łopatki.

Dlatego propozycja aby lider mógł utworzyć zastępstwo z 2 poziomami uprawnień -pełny, oraz z ograniczeniem, np. przed usunięciem całego klubu czy większej liczby użytkowników. Nie wiem jak na innych portalach, ale na Fejsie błędy były często spotykane.. I pytanie do Włodarzy -to możliwe do wykonania?

 

Edited by GKar
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

żaden Prawdziwy LIDER nie rozwiąze klubu   tylko ci  z multisetkami kont jakieś bisy  i tym podobne wytwory  które powstają jak grzyby po deszczu

opcja lidera klubu i pełnych uprawnień jest jaknajbardziej trafna  jeden przywódca jeden klub

twoja opcja panie GKar jaką proponujesz jest  do D......

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Następne co przychodzi do głowy w tym temacie, to sytuacja z którą spotkało się już wielu byłych lub obecnych liderów -w tym także obecnych na tym forum (prawda Marcin? Piotrekk?  ;) )

Zmiana lidera klubu.. Kto ma to doświadczenie za sobą, ten wie ile trzeba, aby najpierw powyciągać wszystkich o wyższym lvl od przyszłego lidera, a później zebrać całe towarzystwo do kupy brzydko mówiąc.. Ten problem również zostałby gładko rozwiązany -ustanowienie przez dotychczasowego lidera zastępstwa (przyszłego lidera) i.. chwilowe opuszczenie klubu a za chwilę ponowne wejście i sprawa załatwiona!  Jakie to proste?  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie wczoraj dowiedziałem się, że pojawiła się w KLUBACH opcja ustanowienia kogoś w rodzaju zastępców, co skłania mnie do zauważenia tego faktu i odnotowania, że jednak coś da się zrobić pozytywnego zgodnego z oczekiwaniami graczy..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...