Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Alkione

Zamknięte łowiska i event halloweenowy

Recommended Posts

To już jest szczyt wszystkiego, TSG!

Ogłosiliście event halloweenowy. Gdy się rozpoczął, wszystkie łowiska zostały otwarte. Sporo osób nałapało potrzebnych ryb, kupiło gazetki, żeby odgadnąć kolejne, licząc na dobrą zabawę w następnych dniach eventu. Dziś o 13.20 łowiska zostały zamknięte. Lecicie z nami bezczelnie w kulki. Osoby, które zainwestowały już w gazetki (na kolejne dni "Klątwy") zostały na lodzie. Podobnie ci, którzy grali dziś do południa i rozgrzebali event. No chyba, że kupią sobie pojazdy za pełną kwotę lub licencje. \

Ci, którzy zabrali się za grę teraz,  są w plecy (niektórzy, łowiący rano i w nocy, jeszcze się załapali na otwarte łowiska) w stosunku do innych, którzy "zdążyli".

Za mało Wam było potencjalnego zysku z gazetek okazjonalnych, to jeszcze przez swoją pazerność zepsuliście wielu graczom zabawę. Żenada, po prostu brak słów. Ale Wam przeszkadzało, że z okazji święta ludzie się trochę odprężą, pobawią, pozgadują, połowią i coś tam wygrają. Kilka łusek, gazetek, marne siłki i zanęty.

Do tego dyskryminujecie małe lvl-e i początkujących graczy, wykluczając ich nie wiadomo dlaczego z zabawy. Wiadomo, że Arcy mają komplet pojazdów, a licencjami mogą sobie tapetować ściany. Ale nie mogliście ścierpieć, że ktoś znajdzie w tej grze odrobinę radochy.

DNO! DNO! i jeszcze raz DNO!

Edited by Alkione

Share this post


Link to post
Share on other sites

To raczej jakiś błąd krytyczny. Zauważ, że zrobiło się ciemno na łowiskach. Widocznie zmiana czasu na zimowy jest bardzo skomplikowanym zadaniem dla informatyków TSG więc nie dziwmy się, że nie dają rady programom do szkoleń :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będą nam wmawiać, że błąd krytyczny wystąpił w nocy, jak wszystkie były "przypadkowo" otwarte.

Zmiana dnia na noc dokonała się wcześniej, dopiero później zamknęli łowiska. Więc to na pewno nie to. Po prostu stwierdzili, że nawet świąteczna zabawa ma być dla VIPów, a nie dla gawiedzi.

Może ich dopadnie Klątwa Halloween za pazerność... :D

Edited by Alkione

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...