Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Alkione

Promocja na gazetki

Recommended Posts

Jacek nie ma takiej opcji raczej jest wyraźnie nowa zakładka magazine .pokazuje ile masz gazet przed otwarciem i 1 w kolejności ile w niej pkt np 44 jak ci nie pasuje klikasz dalej jak pokaże duża ilość pkt to wtedy otwierasz 1 gazetkę itd

A rennarta siedzi i myśli hehe ale jak przecież Charles nigdy nic nie pomagał , pozdro rennarta wkoncu was po dym...

6 godzin temu, leontsg napisał:

Posejdon żeby bana dostać to Marcin na to wpadł. W/g rennarta jest wszystko w porządku i bardzo dobrze niech sobie wsadza gazetki z 50 pkt dla ubogich

he he wpadł.....

to raczej przypadek....na screenie byłego Karola widać było pulpit a tam dalej Cheat engine no i Karol który już V1 nie pokazywał...pytanie po co? odpowiedź przyszła szybko wraz z pierwszą gazetą ale nie wpadłem na to żeby tasować gazetami w Karolu

Ja raczej cały czas obstawiam coś z zakupami ;) Wg plotek to tam jest jakaś dziura

No i inna ciekawostka z Fb a mianowicie notoryczne grzebanie lokalizacją i narodowością. I oczywiście to norma w klubach LFF i Piraci....zaskoczenie :P

Ocho.. stara historia.. jak ktoś ma, to krzyczymy, ale jak może dać, to bierzemy i siedzimy cicho.. :D

13 godzin temu, Marcin napisał:

Ja raczej cały czas obstawiam coś z zakupami ;) Wg plotek to tam jest jakaś dziura

Być może potrafią sobie dodawać wolne punkty wiedzy - bo są niezabezpieczone i wtedy hulaj dusza gazetek do woli, jakie kto chce :) Druga sprawa zmiana IP narodowosciowa moze sluzyc temu ze byc moze dostaje sie 7 gazetek jak na poczatku to bylo lub cos z losowaniem prezentów 5 dnia. Zapewne na darmo by tego nie robili...

Co wy nie wiecie czemu służy zmiana narodowości na Turcję lub Rumunię. Rennart odpowiedź tu wszystkim dam ci szansę ty powinieneś wiedzieć , jak nie to później sam odpowiem

posłużę się cytatem z forum i odpowiedzią naszego guru @Rennard

Faktycznie nie można bezpodstawnie kogoś nazywać oszustem bo trzeba przeprowadzić test i sprawdzić więc moja propozycja testu brzmi tak:

- poproś Szczepana aby zrobił test na Waszym serwerze testowym dokładnie z moimi zaleceniami ;) gdybyś nie wiedział o kogo chodzi to nick SzczepanCz

- zakładamy że zakupy robimy na promocji 50% więc niech Szczepan nabije sobie 9 tys banknotów po czym zaloguje się na prywatną pocztę zerknąć na jakąś wiadomość. Wychodzimy z poczty i znowu niech doładuje 9 tys baksów. Po doładowaniu wchodzimy na pocztę żeby znowu zerknąć na jakąś wiadomość. Czynność powtarzamy 20 razy i mamy 180 tys baksów.  Zapewne padnie pytanie dlaczego tak? Dlatego żeby test był wiarygodny i pokazał, że zrobienie 20 przelewów zajmuje kilka minut

- skoro mamy już baksy to kupujemy gazetki na Jangcy . Łowisko pojawiło się w czwartek a mistrzostwa w weekend więc test trwa 4 dni. Jeżeli chodzi o zakupy to tutaj daje Waszemu testerowi luz w formule jaką wybierze - czy po 10 czy po 100 gazet czy po 1000. Nie ma znaczenia ale niech zaczyna trenować ryby i kupuje gazety dalej bo kilka ich będzie potrzeba. 

- żeby tester się nie nudził to wybiera sobie 17 łowisk na których musi złapać po 3 ryby bo tyle klub Piraci ma w swoim posiadaniu / czynność połowu ryb powtarzamy codziennie w przerwach miedzy zakupami i treningami

- wspomniane konto prowadzi w rankingu tygodniowym więc kij morski 1000 i trzeba codziennie wygrać 3 turki i powalczyć w dziennym jeszcze - czynność powtarzamy codziennie ;) a w związku z faktem że w randze arcy grają mocne konta to wygrywamy z wysokimi lv wiedzy a może dodatkowo trzeba gazet dokupić na daną rybę czy w turku czy w dziennym..kto wie...

- 3 dnia wieczorem na rybach z mistrzostw musimy mieć 12 lv wiedzy

- 4 dzień testu wieczór lv na rybach mają być 18 na 5 rybach i na jednej 17

Brawo tester. Wygrałeś mistrzostwa i ranking tygodniowy, prowadzisz w klubie.

Wnioski :

- ciekawe czy starczyło Nam 180 tys baksów na zrobienie tego co chcieliśmy. Przypominam że łowisko nowe więc pozyskiwanie gazet z innych źródeł mało realne

- w zależności od tego czy starczyło Nam baksów , zostało czy zabrakło możemy poszukać teraz odpowiedzi na pytanie czy posiadanie ponad 200 szt ryb na lx powyżej 10 jest realne i jak się ma do zakupów na powyższym koncie. Można wtedy dodać kika tysięcy za rankingi klubowe ale to raczej ułamek obrotu na koncie

- tester i TSG będzie miało stosunkowo rzetelny obraz tego ile kasy i czasu potrzeba na takie coś

Wtedy odpowiedź na pytanie czy zostało to zrobione legalnie czy nie może być wiarygodna choć w części bo sao sprawdzenie na koncie gracza że jakieś przelwy robi, że coś tam wygrywa to trochę mało.

P.s. Jeżeli jednak uznacie że brak Wam czasu to mogę ja przeprowadzić ten test. Uowa zlecenie lub umowa o dzieło i zrobię to dokumentując filmem na youtube :P 

Screenshot_8.png

• Like 1

Wracając do testu to ZABRONIONE jest systemowe kupowanie gazet przez testera - tylko zakupy w sklepie po 120 baksów.

ZAKAZ przyspieszania treningu w systemie szczególnie z soboty na niedzielę. Opcja przyspiesz tylko za baksy lub trening eci zgodnie z czasem jaki jest zadany

i to tyle

powodzenia

Marcin daj spokój - połowa moderatorów nie grała nigdy w tą grę na tyle, żeby zrozumieć chociaż połowę z tego co piszesz. Oni uważają, że wszystko jest ok dopóki kasa leci :) I jeszcze usuwają niewygodne dla nich posty z pytaniami i przekazują do działu technicznego różne rzeczy - a nawet niewiadomo czy takowy istnieje. Chciałbym dostać numer telefonu na biurko do kogoś z działu technicznego, do konkretnej osoby z imieniem i nazwiskiem jako użytkownik ma do tego prawo chyba? do żywej osoby, z która konkretnie mogę porozmawiać o zabezpieczeniach i możliwościach oszustwa w tej grze. I co Ty na to mi powiesz Rennart?

35 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Marcin daj spokój - połowa moderatorów nie grała nigdy w tą grę na tyle, żeby zrozumieć chociaż połowę z tego co piszesz. Oni uważają, że wszystko jest ok dopóki kasa leci :) I jeszcze usuwają niewygodne dla nich posty z pytaniami i przekazują do działu technicznego różne rzeczy - a nawet niewiadomo czy takowy istnieje. Chciałbym dostać numer telefonu na biurko do kogoś z działu technicznego, do konkretnej osoby z imieniem i nazwiskiem jako użytkownik ma do tego prawo chyba? do żywej osoby, z która konkretnie mogę porozmawiać o zabezpieczeniach i możliwościach oszustwa w tej grze. I co Ty na to mi powiesz Rennart?

Wiem ....dlatego czytam,  że Charles nic nie daje

że Cheat engine nic nie daje 

a Ci z wynikami i tysiącami wygranych po prostu umieją grać...

13 godzin temu, leontsg napisał:

Co wy nie wiecie czemu służy zmiana narodowości na Turcję lub Rumunię. Rennart odpowiedź tu wszystkim dam ci szansę ty powinieneś wiedzieć , jak nie to później sam odpowiem

dawaj ;) i jeszcze Stany potrzebne 

Zakładając nawet przez chwilę, że Ci ze screenów wpłacają realne pieniądze, to efektem tego będzie znacząca polaryzacja graczy na tych, którzy z urzędu mogą coś wygrać i tych co wiadomo z góry, że bez względu na staż i umiejętności, nie osiągną żadnych satysfakcjonujących wyników. Jedyne co tak naprawdę jeszcze napędza zakupy to kluby, które mają aspiracje do top10 i klubowicze chcący się utrzymać w stawce jako pełnowartościowy zawodnik zdolny kończyć Eventy głównie.. Bez tego gra już by leżała, co może by było nawet na rękę TSG.

Na Fejsie są kluby (właściwie dwa), które mają tak "oczytane" łowiska, że równie dobrze można by tam wstawić karteczkę "zarezerwowane" a z kolei tam gdzie nie mają oczytane -kasują resztę perłowymi przyponami i lvl z botów. To mniej więcej przypomina sytuację, gdzie pewna część użytkowników dysponowała sprzętem spoza rangi i wszystkie miejsca na podium np w mistrzostwach były z góry ustalone.. -teraz jest podobnie i tylko jeszcze "nie dojrzali" zaawansowani gracze, aby rzucić to wszystko, ale nawet jeśli rzucą, to pewnie znajdą się na ich miejscu ci, którzy nigdy nic nie wygrywali i przejmą pałeczkę ku uciesze TSG.. Jednym słowem: nic się nie zmieni..

@GKar poczekaj jeszcze z 1 lub 2 rankingi i dopiero zobaczysz cuda.

Tutaj dalej twierdzą że jest wszystko w porządku bo ktoś kupuje kuferki więc może mieć lv ryb. Dlatego napisałem żeby ktoś z TSG spróbował to zrobić w taki sposób jak opisałem....wietdy pogadamy na ile to realne

A wracając do gazet to rozmawiałem dziś z kilkoma osobami i przewija się jeden wspólny mianownik..lv wiedzy na rybach..

Już nawet nie Piraci i LFF ale kolejne kluby umieją w tuku zrobić na rybie 2/3 lv wiedzy a w dziennych umieją nabić 5 lv wiedzy. I mam rozumieć że ktoś ma farta kupuje 10 gazet i trafia tą samą rybę w granatowym kolorze? Czy kupuje do turka 100 gazet ?

Idiotów tu nie brakuje ale najwięcej to nie jest ich wśród graczy....

• Like 1

Trochę mnie dziwi taka polityka TSG. Jeżeli króliczek jest na wyciągnięcie dłoni, to wielu próbuje go złapać, ale jeżeli znika z oczu to wszyscy zaprzestają gonitwy. Gra obecnie jest oparta tylko i wyłącznie na "wiedzy" z gazetek. Nie ma żadnego znaczenia doświadczenie, zaangażowanie i umiejętności gracza. Czasami kilku czy kilkunastu "wielorybów" utrzymuje całą grę ale dopuszczenie do takiego odskoku części graczy (i to bez znaczenia czy uczciwie czy też nie) zaburza równowagę gry i sprawia że jakakolwiek próba rywalizacji nie ma sensu i najmniejszych szans powodzenia.

• Like 1

8 minut temu, Jacek_E napisał:

zaburza równowagę gry i sprawia że jakakolwiek próba rywalizacji nie ma sensu i najmniejszych szans powodzeni

To było do przewidzenia wprowadzając gazetki... gra się zrobiła Pay to Win :) Oszuści i tak wyjdą na tym najlepiej bo znaleźli juz "rozwiązanie"

Dnia 24.11.2017 at 12:13, ZŁY_POSEJDON napisał:

To było do przewidzenia wprowadzając gazetki... gra się zrobiła Pay to Win :) Oszuści i tak wyjdą na tym najlepiej bo znaleźli juz "rozwiązanie"

Pay to win byłoby gdyby twórcy gry umieli zapanować nad oszustwami w grze, mieli dobry system karania za oszustwa i reagowali na zgłoszenia o oszustwach...

a tak...

już nie kilka osób a dziesiątki dopytuje się gdzie znaleźć "program do treningu " ryb i nie są to plotki niestety.

o ile z Charlsem jeszcze były jakieś szanse walczyć to w przypadku rywalizacji z kims kto robi sobie na lewo wysokie lv wiedzy szans nie ma żadnych

A jak przypadkiem TSG znajdzie lub dowie się o oszustwie to niestety nie umie wtedy zareagować poprawnie i przywrócić porządek czego przykłady mieliśmy nie raz - 1 perła, Tanganika, używanie Karola czy bootów. Z każdym razem niby kary były, niby naprawiano coś a.....setki kont mają sprzęt za 1 perłę, całe kluby ominięto po Tanganice, nikomu nie cofnięto lv za boota czy zabrano sonary za używanie boota....

i oczywiście wszystko jest dalej cacy...

mistrzostwa z 6 rekordami to norma ;)

Screenshot_15.png

Screenshot_16.png

3 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

A tu przykład co mozna zrobic z praktycznie każdą grą netową:

Jeszcze jakieś pytania Rennard?

Nieeeeee to niemożliwe bo wspomniane konto kupowało.....i kilkadziesiąt tysięcy pkt wiedzy w 4 dni to realne.....buahahaha

Rennart sie nie odzywa bo niby co ma napisac , z charlsem nigdy nic nie zrobili bo nie dawali rady . Nie przyzna ze tak jest bo przyzna ze czesc osob jest po prostu oszukiwana

a kasa dale plynie . Mam zagadke co to za program i co on tam otwiera i zamyka , i po co tak robi przeciez sie nie da :)

mukukuk.jpg

15 godzin temu, leontsg napisał:

Rennart sie nie odzywa bo niby co ma napisac , z charlsem nigdy nic nie zrobili bo nie dawali rady . Nie przyzna ze tak jest bo przyzna ze czesc osob jest po prostu oszukiwana

a kasa dale plynie . Mam zagadke co to za program i co on tam otwiera i zamyka , i po co tak robi przeciez sie nie da :)

mukukuk.jpg

wydaje mi się, że to ten nic nie dający Karol a na wskazanym koncie nie stwierdziliśmy żadnych nieprawidłowości....

nie mogę ściągnąć teraz z Messengera screna ale też mam jak pokazuje zawartość gazety przed otwarciem :P

Dokładnie jesteś blisko teraz tylko zmienić wartość i w momencie ilości pkt która cię zadowala pozostaje otworzyć gazete teraz wiesz jak dużo łatwiej mieć 18 lvl

2 godziny temu, leontsg napisał:

Dokładnie jesteś blisko teraz tylko zmienić wartość i w momencie ilości pkt która cię zadowala pozostaje otworzyć gazete teraz wiesz jak dużo łatwiej mieć 18 lvl

nawet dobra gazeta a jeszcze nie otwarta

Screenshot_8.png

• Like 1

3 godziny temu, leontsg napisał:

Zapodaj krok po kroku co gdzie jak? i jak to zmienic (ilosc pkt w gazetce i wybrac konkret rybe) i bedziemy tresowac ryby a Rennard bedzie patrzyl jak mu diengi uciekają bo przeciez Charles nie działa w lets fish czyli mozna go uzywac legalnie :)

A co ten moderator ma Wam odpisać? on nawet nie wie o co tu chodzi i co Wy mu pokazujecie :D Zresztą nawet jakby wiedział to co zrobi? powie że TAK w tej grze od początku można było oszukiwać Charlesem lub innym proxy debugerem (bo są tez inne), można było, można obecnie i będzie można, bo to gra internetowa. Użytkownik wysyła pewne dane ze swojego kompa na serwer, na którym jest gra, tak samo te dane otrzymuje, w momencie "breakpoints" może je edytować i odsyłać zmienione :) ot cała tajemnica... I nigdy tego nie zabezpieczą przed np Cheat Engine bo to juz program bardziej złożony, pozwala edytować ukryte kody programu. Jak by tak Rennard napisał to pewnie większość przestała by płacić na to ... Ale skoro uzywanie Charlesa nic nie daje to znaczy ze go uzywac mozna jak pisal kolega wyzej.

A moze ktos mi wytlumaczyc czemu moj kolega nie moze rozwijac i przeglądac tak jak Marcin wstawil? tylko pokazuje sie "unknown"... ponizej grafika

Bez tytułu.jpg

19 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

A co ten moderator ma Wam odpisać? on nawet nie wie o co tu chodzi i co Wy mu pokazujecie :D Zresztą nawet jakby wiedział to co zrobi? powie że TAK w tej grze od początku można było oszukiwać Charlesem lub innym proxy debugerem (bo są tez inne), można było, można obecnie i będzie można, bo to gra internetowa. Użytkownik wysyła pewne dane ze swojego kompa na serwer, na którym jest gra, tak samo te dane otrzymuje, w momencie "breakpoints" może je edytować i odsyłać zmienione :) ot cała tajemnica... I nigdy tego nie zabezpieczą przed np Cheat Engine bo to juz program bardziej złożony, pozwala edytować ukryte kody programu. Jak by tak Rennard napisał to pewnie większość przestała by płacić na to ... Ale skoro uzywanie Charlesa nic nie daje to znaczy ze go uzywac mozna jak pisal kolega wyzej.

I tu pojawia się swoisty paradoks albowiem :

- TSG już dawno poszło w kierunku maksymalizacji zysków z gry i dojenia graczy. Tną nagrody, ustawienia zestawów czy częstotliwość brań jest tak ustawiona żeby siedzieć i rzucać...machać i kupować 

- ustawienie w kodzie gry są takie że jest ciężko walczyć ale dajesz screen gracza który przed wprowadzeniem gazet ma ponad 200 legend o wadze grubo ponad 200 kg a odpowiedź brzmi że oni nic nie widzą....

- gazety i lv wiedzy są mądrze ułożone...najpierw zachwyt bo mało pkt i łapiesz legendy po kilkaset kg...wooowwwww więc podnieceni gracze kupują i grają i nagle ok 4/5 lv stooooooopppppp bo coś sporo pkt trzeba więc mnóstwo już zaczyna zabawę bez pompowania kasy. Ci co pompują i to naprawdę spore pieniądze mają na FB ok 10/12 lv ale patrzysz że tam ktoś ma 15,16,17 lv wiedzy i więcej.....piszesz więc na prawo i lewo, piszą o tym setki graczy że coś jest nie w porządku....klub LFF ma kłopoty bo nie chcą się podzielić między swoimi graczami wiedzą o lewy treningu i część wychodzi z klubu.....ale jakiś mędrzec odpisuje Ci że jest ok.....Koleś na nowym łowisku robi w 4 dni 18 lv wiedzy na rybach do mistrzostw i jest ok....połowa rekordów na fb jest jego i jest ok.....

- skoro więc TSG chce Nas doić , tak bardzo chce naszej kasy dlaczego więc zezwala na wszelkiej maści oszustwa i kombinatorstwo??? nie umiecie znaleźć co i jak to się weźcie do pracy i szukajcie. A jak już znajdziecie to nie ban na 1 czt 3 dni bo śmiać się chce z takiej kary....30 dni i od razu będzie lepiej....

- test przeprowadzony?? Ile można faktycznie kupić lv wiedzy w sklepie?? Gwarantuje Ci Rennard że wielkie nic bo już dziesiątki tys baksów wydałem i widzę co leci w sklepie...jak dostaniesz 3 razy pod rząd szarą gazetę to zobaczysz ile Ci dołoży pkt na 9 lv wiedzy ryby......tylko pod mikrsokpoem patrzeć trzeba....

• Like 4

Wracamy do tematu.... 

Czy Szanowne gremium z TSG na czele z wszechwiedzącym Rennardem już wie skąd i jak się robi tak wysokie lv wiedzy?

Czy skoro temat ucichł to wymyślacie już kolejną kategorię ryb ?? Np po mitycznych będę kosmiczne ;)

P.S. Ja odpowiedź znam ale za całokształt Waszych zasług nic Wam nie powiem tylko tyle że jesteście waleni na mega kasę ha ha ha

• Like 2

Marcin niestety ich to nie obchodzi , ważne że są zyski , jakas kasa wpływa i to ich cieszy ?

Dnia 4.01.2018 at 19:45, HIENA napisał:

Marcin niestety ich to nie obchodzi , ważne że są zyski , jakas kasa wpływa i to ich cieszy ?

Ale jaka kasa?????

Realia na Fb znam doskonale. Znam mnóstwo ludzi grających aktywnie, takich którzy kupują kuferki ostro i takich którzy ich nie kupują. Wszyscy widzą , oczywiście poza TSG że jest szwindel na lv wiedzy i trenowaniu ryb

Przykład z dziś.

Mistrzostwa Karaiby. Mamy tam 28 ryb czyli dużo. Oznacza to zakupy dużej liczby gazet. Łowisko na FB od bardzo długiego okresu czasu jest w posiadaniu teg samego klubu. Siłą rzeczy mają wytrenowane ryby. Jednak już się pojawił magik znikąd który ma 9/10 i pnie się w górę. Po kolei zmieniają się rekordy na rybach na jego.

No cóż sprawdziłem....

Kupiłem 40 gazet i.....

- 5 całkowicie szarych z rybami do 14 kt

- max na rybie zebrałem 170 pkt

Co to oznacza ?

A policzmy na szybko

WYtrenowanie ryby do 10 lv wiedzy to 1685 pkt wiedzy. Nawet przy założeniu trafiania dobrych pkt i mega farta ( czyli ryby po 100 pkt ) trzeba byłoby 17 gazet z tą samą rybą i takimi pkt....bardziej realna jest raczej 6 w totka...a patrząc na liczbę ryb na łowisku NIEMOŻLIWE.

Nie jest to wiarygodne ale skoro po 40 gazetach mam max na rybie 170 pkt to po 400 gazetach będzie te wspomniane 1700 pkt na 10 lv wiedzy....400 gazet po 120 baksów i mamy 48 tys baksów czyli kupione 6 kuferków max na promo 50%....tylko do jednych mistrzostw...I niewiele pomoże tutaj zmiana lokalizacji na Turcję. Jest taniej ale to i tak wychodzi 39 euro dla graczy z zachodu lub 150 zl dla Nas

Pamiętajmy że dalej jest trudniej bo kolejny lv wiedzy to już 600 pkt....czyli na takie pkt trzeba 6 razy granatową rybę a szarych około 60....

ALE OCZYWIŚCIE WSZYSTKO JEST OK BO GRACZE KUPUJĄ I POZYSKUJĄ GAZET Z INNYCH ŹRÓDEŁ....

KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ

Żeby tylko się nie uśmiał jak coś wkleję....

• Like 3

Te wasze płacze i żale zaczynają mnie już irytować. Czy wy naprawdę nie widzicie, że to przynosi zawsze odwrotny skutek?! Najlepiej nic tutaj nie pisać i niech Edki siedzą w swojej nieświadomości. Wy w swojej naiwności że coś będzie lepiej podsuwacie im kolejne pomysły w zepsuciu do reszty tej gry. Przypucował się jeden o dziesiątkach kont no to ma w rezultacie limit 30 prezentów, kolejny coś bełkocze o Turcji, napisz jeszcze raz to i na to znajdą lekarstwo! 

Juzek i w czym problem niech zabierają coraz więcej z każdym kolejnym zabieraniem odchodzą kolejni gracze lub przestają wpłacać bo traci to sens. Racja że ostatnio Mistrze z tsg tylko zabierają . Jedyny plus to stworzenie równej rywalizacji jakim było rybie oczko grało się bez względu na lvl ale i to było tylko od święta.

• Like 1

15 godzin temu, Juzek zpod usemki napisał:

Te wasze płacze i żale zaczynają mnie już irytować. Czy wy naprawdę nie widzicie, że to przynosi zawsze odwrotny skutek?! Najlepiej nic tutaj nie pisać i niech Edki siedzą w swojej nieświadomości. Wy w swojej naiwności że coś będzie lepiej podsuwacie im kolejne pomysły w zepsuciu do reszty tej gry. Przypucował się jeden o dziesiątkach kont no to ma w rezultacie limit 30 prezentów, kolejny coś bełkocze o Turcji, napisz jeszcze raz to i na to znajdą lekarstwo! 

no to Ty zacznij pisać psalmy pochwalne jaka to cudowna gra w której nikt nie oszukuje i zasady są równe dla wszystkich.

Co do naprawiania gry i likwidacji pola do oszustw pragnę Ci przypomnieć że :

- Szanowne TSG informowało nawet tutaj, że Charles nic nie daje ale po @ od Marko N. w końcu zablokowali sonar w nim.  ale ponad 2 lata elita grała tym zbierając nagrody za darmo bo sonar tam był zdecydowanie dokładniejszy nawet niż ten sonar 2.0 w grze

- blokada sonara w Karolu była jednak na tyle nieudolna, że kolejne 2 lata grało się na V1 nadal pakując wszystko za darmo - znajomy któremu pokazałem jak to działa zarobił w kilka miesięcy ponad 100 sonarów z eventów więc ile zarobiła reszta grając kilka lat......????

- promocja 1 perła i setki kont nadal ze sprzętem za 1 perłę

Przykładów można mnożyć jeszcze ale sedno jest jedno. Nie licz na naprawę tego gdzie jest pole do oszustw bo to zawsze zostaje. Zmiany jakie Nam daje TSG to kolejne ryby, łowiska i ucięte nagrody. 

No i na koniec nie płacz nad limitem prezentów bo gwarantuje Ci że z tych gazet to nie zrobisz 20 lv wiedzy na rybach chociażbyś miał ich 5000. Lv wiedzy robi się inaczej ale to już niech sobie szuka TSG

• Like 2

Dnia 30.10.2017 at 16:14, Alkione napisał:

Mogliby też dawać gazetki w nagrodę za szybkie wydarzenia i za zadania dzienne - niechby chociaż i najgorsze "szaraki", ale drobni ciułacze by się cieszyli i z tego. Czemu nie?

Nawet w tesco kuszą klienta promocjami i darmowymi próbkami :)) Na tej grze na chama usiłują zmuszać gracza do kupowania ,szkolenia...Błędy,pułapki ...:) jak np kostka w której już nie jeden kupił większą wędkę :))

Dnia 26.01.2018 at 23:56, Tira napisał:

Nawet w tesco kuszą klienta promocjami i darmowymi próbkami

A pazeroty z TSG zabrali gazetki z loterii, nawet to dziadom przeszkadzało, że ludzie mogli sobie trochę taniej kupić.