Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Alkione

Promocja na gazetki

Recommended Posts

Nie znam się na ekonomii i marketingu, ale moim zdaniem TSG wybrało najgorszy z możliwych wariantów wyciskania kasy z graczy.

Ograniczono możliwości wygrywania gazetek w konkursach, a parametry ryb do złowienia są wciąż zawyżane. Na każdym kroku widać, że chodzi o to, aby ZMUSIĆ graczy do kupna.

Tylko dlaczego ZMUSIĆ a nie ZACHĘCIĆ?

Gdyby gazetki były objęte promocją 70%, to jestem przekonana, że wiele osób by się radośnie skusiło na zakup banknotów i wpływy z gazetek wcale nie byłyby mniejsze, a poziom zadowolenia graczy by wzrósł. 

Dlaczego TSG nie rozumie, że lepiej kusić, niż cisnąć?

• Like 2

.. nie mówiąc już o tym, że za wydane 120 banknotów otrzymujemy najczęściej doładowanie punktów wiedzy na 5 rybach w kolorystyce szarej, czyli po kilka/kilkanaście punktów na rybę.. Takie złote, czy fioletowe, to może raz na 10-20 razy się zdarza i prędzej można miec lepsze w wyzwaniach albo z turniejów, co zresztą polecam zamiast płacenia.. Oczywiście Eventy z czasopismami w nagrodę również..

I jeszcze te losowe przyznawanie gazetek za turniej jest bez sensu. Powinno być tak, że jak ktoś bierze udział w turnieju na spławik i łowi konkretną rybę, to powinien dostać konkretna gazetkę na to łowisko co była ryba turniejowa. Przecież ćwiczył jej wyciąganie więc się należy. A teraz jest tak że grasz turniej na pielęgnicy słodkowodnej a w nagrodę dostajesz gazetkę z Przylądka Horn - po jakiego się pytam to komu??? :D

Edited by ZŁY_POSEJDON

Mogliby też dawać gazetki w nagrodę za szybkie wydarzenia i za zadania dzienne - niechby chociaż i najgorsze "szaraki", ale drobni ciułacze by się cieszyli i z tego. Czemu nie?

• Like 1

Dnia 30.10.2017 at 17:14, Alkione napisał:

Mogliby też dawać gazetki w nagrodę za szybkie wydarzenia i za zadania dzienne - niechby chociaż i najgorsze "szaraki", ale drobni ciułacze by się cieszyli i z tego. Czemu nie?

przecież już obniżają punktacje ryb w gazetach na maksa....widzę szarość, szarość....

gazety ze sklepu to śmiech na sali

za wyzwania też coraz częściej zamiast gazet lecą podbieraki...

ale są tacy którzy umieją łapać i pewnie dobre gazet mają bo Małe jezioro zrobione  a teraz jezioro Biwa robią na mityczne ryby ;)

Weż Marcin ,nie dobijaj.Normaly gracz zanim dobije do 20 lev to prędzej osiwieje . Sama mam max 6 level na jakiejś rybie . Ale juz nie inwestuje .bo nie ma na co hehe .Gra w ciuciu babke.Zaraz cos nowszego wskoczy .

28 minut temu, Ania napisał:

Weż Marcin ,nie dobijaj.Normaly gracz zanim dobije do 20 lev to prędzej osiwieje . Sama mam max 6 level na jakiejś rybie . Ale juz nie inwestuje .bo nie ma na co hehe .Gra w ciuciu babke.Zaraz cos nowszego wskoczy .

nie dobijam Ania. Dzienny w arcy wczoraj na FB...

Sum błękitny z 20 lv wiedzy. Nie udało się Donowi machnąć mitycznej ale zrobi to niedługo. Przewaga nad drugim graczem która też należy do elity to 8 KG  :P

i to wszystko robi się z szarych gazet po 120 baksów za sztukę i z treningami po kilkanaście godzin na wyższych lv wiedzy...

P.S. Może czytałaś na FB a może nie ale....oni nie wiedzą nawet ile pkt potrzeba na poszczególnych lv wiedzy :P

Rennard tacy mistzrzowie powinni byc sprawdzani i resetowani . Tylko nie mow ze wplacil z 5 tysiecy i male jeziorko trenowal. Jak nie  mial wplat na 20 tysi to resset od razu.

Jak nie wplaca to jak to zrobil ??

1.jpg

2.jpg

14 godzin temu, olka napisał:

Chyba się wystraszył i z klubu zwiał..

Nie ten portal -on gra na Fejsie..

Dnia 30.10.2017 at 12:14, GKar napisał:

.. nie mówiąc już o tym, że za wydane 120 banknotów otrzymujemy najczęściej doładowanie punktów wiedzy na 5 rybach w kolorystyce szarej, czyli po kilka/kilkanaście punktów na rybę.. Takie złote, czy fioletowe, to może raz na 10-20 razy się zdarza i prędzej można miec lepsze w wyzwaniach albo z turniejów, co zresztą polecam zamiast płacenia.. Oczywiście Eventy z czasopismami w nagrodę również..

Przecież te gazetki to nic innego jak płatne talenty tylko że one działają wtedy jak się używa magicznych przynęt i błystek bo na normalne już to nieprzynosi rezultatu.

1 godzinę temu, Sciagnik napisał:

..tylko że one (gazetki) działają wtedy jak się używa magicznych przynęt i błystek bo na normalne już to nie przynosi rezultatu.

U mnie się to nie potwierdza -często łapie legendy wynikające z gazetek na zwykłych przynętach czy ogólnych błystkach.

Edited by GKar

To masz jakiś fart bo mnie na normalne z tymi gazetkami ryba największa przy rekordzie 380 wchodziła o 6 kilo mniejsza a talent miałem na full.Ta gra już nie jest dla zwykłych graczy tylko dla takich co kasę w to pakują i tych co korzystają z programu.

Nie ma co sie klucic na dniach wchodzi 3 talent za perly . Platne zadania za perly. Ma byc jakis % mozliwosc lapania ryb oraz % wiecej pkt w gazetkach. Wiec to kolejna odpowiedz na wplywy ktore spadly , poprostu prawie nikt nie kupuje perel.

Dnia 3.11.2017 at 18:09, HIENA napisał:

Rennard tacy mistzrzowie powinni byc sprawdzani i resetowani . Tylko nie mow ze wplacil z 5 tysiecy i male jeziorko trenowal. Jak nie  mial wplat na 20 tysi to resset od razu.

1.jpg

2.jpg

ha ha to obejrzyj resztę jego legend..ile ryb na lv 10/15....

pewnie miliarder i celem życia jest inwestowanie w bubel made by tsg

p.s. wątpię bo to gracz który robił lv bez gwiazdek exp 50 tys :P

• Like 1

11 godzin temu, Sciagnik napisał:

To masz jakiś fart bo mnie na normalne z tymi gazetkami ryba największa przy rekordzie 380 wchodziła o 6 kilo mniejsza a talent miałem na full.

Zrób prosty test ryby, która wpadała łatwo jako legendarna -np jaź z hakiem 60kg na muchę nad małym jeziorkiem.  Jeżeli masz go ulepszonego gazetką, to na pewno wpadnie dużo większy niż bazowy. To samo można spróbować z gołomianką.

Dnia 3.11.2017 at 18:09, HIENA napisał:

Mowilem ze mają juz nowy program, ale oczywiscie nikt nie chce tego przyjąc do wiadomości :) A reszta niech płaci i ich goni hehehe :D 

21 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Mowilem ze mają juz nowy program, ale oczywiscie nikt nie chce tego przyjąc do wiadomości :) A reszta niech płaci i ich goni hehehe :D 

nie tylko jeden mają program do grania :)

słabsi robią szybkie na coowanie. lepsi mają autorski program oparty na CE

Natomiast do gazet no cóż....idiota tylko uważa, że kilkanaście mitycznych to z zakupów...

Idąc dalej - gazetki są losowo przyznawane. Losowo daje również ryby i pkt w nich a kilka osób umie trenować te ryby, które potrzebne czy to do dziennego czy do mistrzostw....

Tego jednak nikt nie widz.....oczywiściei poza graczami :P

Rennard i "Szanowne" TSG...

Poproszę o informację ile to kosztowało bo patrzę i nie wierzę....

Sobota wieczór i mistrzostwa na NOWYM ŁOWISKU a tu mamy takie coś...

23772203_1734663456607864_104038477_n.png

23772187_1734663459941197_286861_n.png

23756315_1734663469941196_904696221_n.png

23722009_1734663466607863_1131882024_n.png

23718221_1734663476607862_606736508_n.png

23718128_1734663463274530_1733027885_n.png

żeby nie było niedomówień to rozumiem że jest grono graczy którzy mają kasę i uważają grę za ósmy cud świata.

Jest jednak jedno ale...

Gazety i to co w nich znajdziemy jest dawane losowo - zarówno gatunek ryby jak i pkt wiedzy. Masz farta to będzie złoto lub granat a jak nie masz to będzie szaro. Oczywiście ustawienia systemowe są takie że jednak tej szarości jest najwięcej :P oznacza to tyle że trafiając ryby szare można taką gazetą sobie wytrzeć tyłek...

Na 8 lv wiedzy trzeba już tylko 350 pkt wiedzy czyli kolor granatowy lub złoty potrzebny kilka razy w gazecie...KtÓRA JEST OCZYWIŚCIE LOSOWA !!!!!!!!!!!!!

Podsumowując :

Mieliście nadzieję na długi napływ kasy a tu niespodzianka. Machają 15 - 20 lv wiedzy w ciągu raptem jednych mistrzostw, na łowiskach gdzie jest po 20 gatunków ryb... Przy mega farcie kupujemy 4 gazety i mamy wiedzę na 20 ryb ale to teoria bo dziś do nowego eventu 4 gwiazdki wydałem 4,8 tys baksów i Borel Smoczy sie nie pokazał ani razu....

a oni umieją tak...

Ps pozostałych ryb z Jangcy nie ma nawet na 1l v :P

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png

Też chce to wiedzieć!!!!!W moim klubie ludzie pokupili po kilkanascie gazetek. Każda z kilku osób szukała jednego danego rodzaju i ledwo 1 trening sie udało dobić (ryby miały 2 lev a trzeba było 3 )a tu takie rewelki. Gazety teraz, to gorzej niż  gra karolem wcześniej. Nie wiem kto wogóle wymyślił podniesienie wag ryb aż o tyle leveli????!!! 

Podział na lepszych ( levelowców ) i cieniasów . Nie liczy sie umiejętnosc tylko trening ryb .

5 minut temu, Ania napisał:

Podział na lepszych ( levelowców ) i cieniasów . Nie liczy sie umiejętnosc tylko trening ryb .

Żle to ujełam . Znów jest coś co ułatwia innym gre jak wcześniej karol, ale tylko gracze to widzą ,jak zawsze . 

Dnia 18.11.2017 at 23:34, Marcin napisał:

Ps pozostałych ryb z Jangcy nie ma nawet na 1l v

Myślę, że trzeba iść właśnie tym tropem. Posiadają program, który umożliwia im trening wybranych ryb i to pewnie bez tych śmiesznych gazetek, dodają sobie pewnie punkty za pomocą jakiegoś web debuggera do poszczególnych rybek i trening gotowy. Ale oczywiście administracja i dział techniczny nie widzą w tym nic dziwnego,  bo przecież może kupił gazetki i pozostałych ryb z tego łowiska po prostu nie trenował i nie łapał, stąd widzimy że nie ma nawet na 1 lv...

Wystarczy sprawdzic ich stan konta i ostatnie wplaty , i widac czy to jakas pominieta tanganika , ko lejny oszust czy poprostu uczciwy gracz ale Rennard nie ma na to czasu zeby nam udzielic odpowiedzi

8 minut temu, HIENA napisał:

Wystarczy sprawdzic ich stan konta i ostatnie wplaty , i widac czy to jakas pominieta tanganika , ko lejny oszust czy poprostu uczciwy gracz ale Rennard nie ma na to czasu zeby nam udzielic odpowiedzi

Lv wiedzy są tak ustawione że początkowo ludzie są podnieceni tym co można zrobić....wystarczy szara gazetka i mamy już legendę...bo w końcu 1 lv wiedzy to 5 pkt...ale tak naprawdę już od 4/5 lv wiedzy nie jest różowo...i to ludzie widzą...jest mnóstwo graczy którzy grają regularnie i zbieraja gazety z wyzwań, turniejów czy eventów. Do tego coś dokupią i mają ryby na lv 1-8 .....ale dalej Trzeba być miliarderem i pakować kasę setkami zł czy euro na same gazetki...

Tutaj natomiast widzimy cuda i dziwy...oczywiście widzą je tylko gracze a nie admin

Co do takich lv wiedzy to obawiam się że Tanganika to za mało....gazeta 120 baksów....łowisk teraz chyba 70 więc szybki rachunek robimy...żeby coś mieć kupujemy po 100 gazet na łowisko i mamy 100x120 czyli 12 tys x 70 czyli 840 tys.....TYLKO ŻE 100 GAZETEK TO NIC !!!!!!!!!! każdy kto kupował wie jakie śmieci można dostać za 120 baksów - takie jak z prezentów

a odnośnie programów to hmmmm.....Karol sekcji V1 nie ma po wprowadzeniu gazet ale ....ZAWARTOŚĆ GAZETY WIDZI PRZED JEJ OTWARCIEM :P

Zaiste ciekawe  ;)

Rennard czyli masza od wprowadzenia zmian wplacil lekko z 10 tysi zeby miec takie lvl ? To jakies 360.000 banknotow czy tele gracz zakupil czy wygral uczciwie ?

1 godzinę temu, Rennard napisał:

Podany gracz nie oszukuje. Banknoty pozyskuje w uczciwy sposób tak samo jak magazyny i szkolenia.

Szanowny Rennardzie doskonale wiem że jesteś jedynym który tutaj może podejrzeć konta graczy wobec powyższego chętnie dowiem się ile dziesiatek tysięcy baksów kosztowały Maszę mistrzostwa i ile miliardów rubli wrzuciła w grę aby na tylu rybach zrobić takie lv wiedzy.

Dla Twojej wiedzy rozmawiałem z byłym liderem klubu Piraci i widział od Maszy ledwo kilka kuferków to po pierwsze. a po drugie podane dane są fałszywe a konto należy do jednego z najlepszych Karol jaki tutaj grał....

No i po trzecie?? Czemu ma służyć zostawiona przez Was możliwość podejrzenia w Karolu zawartości gazet przed ich otwarciem??

57 minut temu, HIENA napisał:

Rennard czyli masza od wprowadzenia zmian wplacil lekko z 10 tysi zeby miec takie lvl ? To jakies 360.000 banknotow czy tele gracz zakupil czy wygral uczciwie ?

10 tys czego?? Nawet przy założeniu że dostaje sie promocję 200% na baksy na takie coś trzeba kilka milionów baksów albo i lepiej. Wyżej liczyłem ile kosztowałoby po 100 gazet na łowisko - ponad 800 tys baksów. a 100 gazet nawet na małym jeziorku dupy nie urwie bo mityczne małe jezioro kosztowało jednego z graczy na FB 64 tys baksów.

4 godziny temu, Rennard napisał:

Podany gracz nie oszukuje. Banknoty pozyskuje w uczciwy sposób tak samo jak magazyny i szkolenia.

Uczciwość to pojęcie względne, a w tej grze bardzo względne. Zauważcie, że nie jest napisane "kupuje" tylko "pozyskuje". Widocznie jest jakiś haczyk dla wybranych, którzy  banknotów, magazynów i szkoleń nie kupują ale pozyskują w ilościach bardzo hurtowych xD

"Pozyskuje" bo kupowanie to nie jest jedyny sposób na zdobywanie banknotów, szczególnie na portalu Facebook. Jeżeli mam być bardziej dokładny, to tak, kupuje.
Więcej nie będę komentować żadnych zakupów/płatności ani tego, ani żadnego innego gracza. EOT.

@Rennard -podpowiedz mi, czy któryś z Was moderatorów gra czynnie w tą grę? Bo czasami mam wrażenie, że zupełnie nie wyobrażacie sobie skali problemu jaki opisano wyżej.. Chcesz powiedzieć, że ktoś wydał kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy w przeliczeniu na złote, a w klubie nikt tego nie widział ?

No i @Rennard -nie ma uczciwych mechanizmów pozwalających selektywnie wyszkolić sobie 6 rybek z łowiska i w związku z tym WY oszukujecie graczy dając niektórym taką możliwość, albo ONI oszukują WAS i NAS, a wy powtarzacie jak mantrę, że nic się nie dzieje..

• Like 1

1 godzinę temu, Rennard napisał:

"Pozyskuje" bo kupowanie to nie jest jedyny sposób na zdobywanie banknotów, szczególnie na portalu Facebook. Jeżeli mam być bardziej dokładny, to tak, kupuje.
Więcej nie będę komentować żadnych zakupów/płatności ani tego, ani żadnego innego gracza. EOT.

Rennard z cały szacunkiem ale....

Po pierwsze nie tłumacz tutaj nikomu co oznacza pozyskiwanie bo każdy o tym wie - 3 gazetki dziennie z turków bez znaczenia czy jesteś 1 czy 10 takie same. do tego gazet z wyzwań w liczbie od 0 do 4 szt. liczymy co trudne nie jest i wychodzi od 0 do 7 szt dziennie....wartość porażająca

Po drugie nie tłumacz mi ile kupuje bo portal FB znam jak własną kieszeń i NAWET PIRACI nie wiedzą skąd się koleś urwał z takimi wynikami

Po trzecie odnośnie pozyskiwania to miałem przyjemność grać na WASZYM TESTOWYM serwerze gdzie jeszcze do niedawna były gazetki z zadań dziennych / 3 szt i z wyzwań ....Tam mogłem robić ile chciałem, baksy szły za ranking za darmo i zapewniam Cię, że poziom wiedzy tego gracza to abstrakcja

Po czwarte nie pamiętasz po wejsciu klubów jak czołowi gracze odbierali nagrody i pkt za event po kilka razy???

i po piąte...w Piratach sypią się bany 30 dniowe....to zapewne za te wielkie zakupy ich tak każecie.....

Znam Rosjanina, który wykupił wszystkie bilety do kina żeby nie siedzieć na filmie z kobietą w zatłoczonej sali. W Rosji są ludzie abstrakcyjnie bogaci, których stać na wywalenie nawet 100 tys. dolarów na chwilową zachciankę. Jednakże ci ludzie raczej nie siedzą przed kompami nad wirtualnymi rybkami. Teoretycznie ktoś mógł kupić tyle banknotów (bo o normalnym pozyskaniu takiej ilości nie ma mowy nawet na FB) i wyszkolić rybki selektywnie (zbędnych nie szkolił) ale to by była większa fanaberia niż upieczenie steku na ognisku ze studolarówek :)

• Like 1

Najmocniej przepraszam bo wprowadziłem wszystkich w błąd w tym poście . Wspomniane konto wygrało mistrzostwa z takimi rybami :

Screenshot_20.png

Screenshot_21.png

Screenshot_22.png

Screenshot_24.png

Screenshot_25.png

Screenshot_26.png

Nie widzicie że powtarza się już sytuacja, ktora byla do niedawna??? że ktos oszukuje, a TSG i dział techniczny nie widzą żadnego problemu :D a moze nie chcą widziec? :)  Niech mi pokażą skąd koleś miał tyle gazetek zeby zrobic mityczne małe jeziorko a pozotałą wiekszosc ryb na 16-17 lev treningu? :) no skąd? Przeciez gazetki są od niedawna więc to jest nawet teoretycznie jak się policzy matematycznie niemożliwe czasowo do osiągniecia

2.jpg.239932336fec1bd83a13e9f5c2fc1f05.jpg

Edited by ZŁY_POSEJDON

do tego niedzielny dzienny tak wypadł

Więc podsumowując w mistrzostwach od soboty wieczór z 12 na 18 poziom...

Szczerze to nawet nie wiem ile to puntów trzeba bo znani mi na FB "normalni" gracze" wiedzą że na 11 lv trzeba 725 pkt więc wyżej troszkę więcej ale można się pokusić że 6 lv wiedzy to ponad 6 tys pkt na rybę oczywiście razy 6 ryb.....

Ale wszystko jest ok a posiadanie 67 szt legend z lv powyżej 15 jest przejawem bogactwa 

P.S.

Rozmawiałem z 3 Polakami którzy od 6 tyg grają w tym klubie i wspomniane konto wcale nie daje tam najwięcej kuferków - zapewne chowa ja na czarną godzinę

a wracając do bana na 30 dni to jest to w tej chwili kara za bicie lv o czy się też od wspomnianych Piratów dowiedziałem :P

Screenshot_23.png

4 minuty temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Nie widzicie że powtarza się już sytuacja, ktora byla do niedawna??? że ktos oszukuje, a TSG i dział techniczny nie widzą żadnego problemu :D a moze nie chcą widziec? :)  Niech mi pokażą skąd koleś miał tyle gazetek zeby zrobic mityczne małe jeziorko a pozotałą wiekszosc ryb na 16-17 lev treningu? :) no skąd? Przeciez gazetki są od niedawna więc to jest nawet teoretycznie jak się policzy matematycznie niemożliwe czasowo do osiągniecia

2.jpg.239932336fec1bd83a13e9f5c2fc1f05.jpg

Na fb jest 2 graczy którzy mają małe jezioro w legendach Jeden napisał że wyszło 64 tys baksów bez gazet z innych źródeł

Ale tutaj jest wszystko ok

Renard sprawdzał wczoraj i wg niego jest wszystko w porządku

Zapewne tak samo jak 3 lata temu kiedy pisał tutaj że Charles Proxy nic nie daje....

A mnie interesują te inne żródła pozyskania baxów .Oprócz eventów , wydarzen okolicznosciowych,top 6,openu i 20 baxów dziennie z reklam, to nie wiem skąd można nadrzec tyle hajsu .Na tyle leveli nabić ryby ,nie rybe ,to to pikus jest.tez bym chciała pozyskac z tych innych żródeł :D 

Marcin naleza ci sie podziekowania , charles zawsze szukal odpowiedniej wagi ryby w przedziale , teraz szuka ilosci pkt w gazetkach , wiec klikam te smieciowe i otwieram  gdy ilosc pkt pokazuje ponad 200 pkt to juz jest niezla elimunuje smieci i nie potrzebne wydatki  Dzieki

39 minut temu, leontsg napisał:

Marcin naleza ci sie podziekowania , charles zawsze szukal odpowiedniej wagi ryby w przedziale , teraz szuka ilosci pkt w gazetkach , wiec klikam te smieciowe i otwieram  gdy ilosc pkt pokazuje ponad 200 pkt to juz jest niezla elimunuje smieci i nie potrzebne wydatki  Dzieki

I teraz powinienes pokazac instrukcje tutaj krok po kroku z Charlesem żeby każdy miał równe szanse.

Posejdon żeby bana dostać to Marcin na to wpadł. W/g rennarta jest wszystko w porządku i bardzo dobrze niech sobie wsadza gazetki z 50 pkt dla ubogich

Marcin możesz przybliżyć temat podglądania gazet programem? czy jest to możliwe przed zakupem czy przed otwarciem ?

Tak biorąc na logikę to gdy gazetkę kupujesz to nie ma ona przypisanych punktów. Te prawdopodobnie są przypisywane dopiero w momencie otwarcia i na tym polega cały myk. Karol pokazuje czy ją otwierać czy też wyjść i próbować otwarcia ponownie. Przypuszczam, że gdyby dobrze poszperał to i pokazuje konkretnie jakie rybki się w gazetce znajdują :)

Hmm... jeżeli faktycznie cały program działa w ten sposób, to jest możliwe podglądanie zdrapki przed zdrapaniem, dziennej loterii przed uruchomieniem (i wybranie przeceny na gazetki) oraz dziennego prezentu (i wybieraniu np. 5 min sonaru lub gazetki) :o