Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Marekszuwarek

Równi i równiejsi + nagroda za wysługę lat

Recommended Posts

Chciałem poruszyć temat równego traktowania graczy względem administracji. 

Nowi gracze lub tacy co nie kupują otrzymują liczne promocje typu promocje np. 100%/ 150 % /200% więcej banknotów za doładowanie a czy stary wysłużony gracz dostał kiedyś taką promocję? max 55% więcej i to jak nie doładuje długo. Każdy rozumie ten przekaz jako taki że jak kupujesz to nie będziesz miał fajnej promocji a jak nie kupujesz to masz promocje.

Nowi gracze otrzymują nagrody wysokości 2000$ kilkukrotnie jako zachęcenie do gry a starzy gracze ? nawet na e-maila już nic nie przychodzi kiedyś były fajne promocje z linkami a teraz? do nowych graczy przychodzą zachęcenia z linkami z darmowymi pakietami bonusów i banknotów.

Uważam że promocje powinny być stosowane dla WSZYSTKICH  a administracja oczywiście wychodzi z założenia że skoro gracz gra długo to baran i już można go tylko doić . a nowego zachęcić uzależnić i później też doić. myślicie że tego nie widać? 

Obecnie na rynku prawie każdy  dostawca usług stosuje i oferuje różnego rodzaju promocje dla wysłużonych graczy czytaj stałych klientów a Wy ?może warto by docenić starego gracza który już dużo Wam wpłacił chociaż okazjonalną promocją niż tylko doić bo jak mamy się czuć jako starzy wyjadacze porównując sobie nagrody i promocje dla nowych graczy lub mniej aktywnych do naszego wkładu wysiłku i nagród??

Proszę zrobić okresową promocję także dla starych wysłużonych graczy tak samo jak robicie dla nowych ponieważ im się ona należy tak samo a nawet bardziej oraz jest przysłowie że nie kąsa się ręki która karmi.

Bez tytułu.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Stary" gracz to już nałogowiec, po co go doceniać, i tak będzie grał, skoro już tak długo gra, a nowych trzeba dopieścić :):):) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak to prawda  Równi i równiejsi...widać to szczególnie w Loterii Staw Szczęścia....jest tyyyyle klubów a kto wygrywa? w 1 dniu Dream Team Club w 2 dniu DJ1 a dziś jeszcze nie było losowania ale w ciemno ktoś z Enjoy The Silence...zbieg okoliczności? pewnie tak i dlatego złamanego centa nie dam na te ustawiane loterie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludki jęczą i płaczą jak gwałcone panienki, a nadal wpłacają. Ja już dawno przestałem wpłacać a zabawy mam więcej niż kilka lat temu. Samo wykonanie klubowych, wyzwań i eventów plus pogadanie na czacie klubowym to spokojnie godzinka dziennie. O rywalizacji nie ma co myśleć, ale kiedyś było tak samo - wygrywały programy. Nie zapominajmy o jednym. Ta gra nie została stworzona w celu dostarczenia ludziom rozrywki, ale dla krojenia naiwniaków i zarobienia pieniędzy, więc nie dziwcie się, że nikt nie zwraca uwagi na wasze płacze i żale oraz olewa wasze dobre pomysły. Liczy się tylko ilość logowań i wpływy na konto. Zamiast nawoływać do bojkotów, zachęcajcie do wpłat. Jak ludzie przestaną płacić to nikt nie będzie gry rozwijał, ta padnie i życie wielu straci sens xD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten, co tę grę stworzył, zrobił do dla kasy raczej niż dla idei :) I to jest logiczne, nic w tym złego, natomiast mógłby trochę poważniej wpłacających i pozostałych graczy traktować!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie spokuj chamstwo nie zna granic wszystko zmieniac tylko pod kase . Nagrody ciagle te same nie zmieniane od lat i to jest ok nie widza problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...