Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Marekszuwarek

Nowe ryby i łowiska - perfidne wyłudzenia

Recommended Posts

Droga Administracjo przestańcie ciągle tworzyć te nowe ryby !!! Nikt tego nie chce!!!. Ile można tych ryb robić i łowisk tym bardziej teraz jak są gazetki to już takim zachowaniem całkowicie burzycie  równowagę, oraz w sposób perfidny próbujecie na siłę wyduszać kasę od graczy i każdy to widzi. Zrobiliście dzisiaj w czwartek wieczorek po 2 nowe ryby na Zaginionym świecie 1 i 2 a już w sobotę są mistrzostwa na tym łowisku.. Co chcecie osiągnąć???

1. Jak ma się poczuć gracz który ładował gazetki od poniedziałku kiedy to dowiedział się że mistrzostwa będą na ZŚ2 a wy mu w czwartek zmieniacie 2 ryby?

2. Jak zaburzacie równowagę klubom które walczą o te łowiska mają wytrenowane i nagle wrzucacie po 2 nowe ryby i teraz np. jutro jak będą o nie walczyć to co mają robić? co chcecie spowodować? żeby od piątku kto więcej kupi ten wygra OPEN i łowisko( jeszcze przyśpieszając czas treningu:)) to b. perfidny sposób wymuszania kasy której i tak się Wam wpłaca b. dużo...

3.Wprowadzając nowe ryby nie ma możliwości wytrenować je tak jak pozostałe nowe błyski kosztują i nowe gazetki też.,

4. Wprowadzając nową rybę w evencie w ostatnim dniu też bardzo perfidne zagranie kto nie kupi x gazetek ten nie zrobi eventu...

Pomyślcie trochę nad grającymi, Nakierowaliście grę na tylko i wyłącznie kasę... Kiedyś każdy miał szansę jak posiedział trochę, teraz tylko kasa,

Robicie dla graczy jakiś wyścig szczurów czy wyścig głupków ( na wydaną kasę?) ? graczom w końcu znudzi się kupowanie sobie za grubą kasę zwycięstw i się otrząsną.

Proszę nie wprowadzać nowych Ryb i łowisk!!!

• Like 1

Marcin maly szczegol , jak zwykle TSG liczy na zyski . Juz nic kompletnie ich nie obchodzi nagrody nie zmieniane od 5 lat. Podwyzki  i super loterie gdzie 99% za losy szlo do tsg a 1% do puli nagrod i to jest super

1 godzinę temu, HIENA napisał:

..  i super loterie gdzie 99% za losy szlo do tsg a 1% do puli nagrod i to jest super

Przyznaję, że dałem trochę monet na pierwszy dzień losowania, ale jak zobaczyłem ilość wygranych, a później jeszcze dzień drugi i trzeci za banknoty, to uznałem to za swoiste poczucie humoru TSG i nawet mnie to rozbawiło.. :D  No.. oczywiście jeżeli powtórzą ten żart, to uznam to już za niesmaczne.. :/

2 godziny temu, HIENA napisał:

Marcin maly szczegol , jak zwykle TSG liczy na zyski . Juz nic kompletnie ich nie obchodzi nagrody nie zmieniane od 5 lat. Podwyzki  i super loterie gdzie 99% za losy szlo do tsg a 1% do puli nagrod i to jest super

Niestety widzę to już długi czas....nagrody nie zmienione a jeżeli zmienione to zmienione na gorsze. Już dawno dawno temu pisałem, że jesteśmy postrzegani jako dojne krowy...

Z gry odeszło dużo ludzi a co za ty idzie i zyski mniejsze. niestety droga dojenia tych co zostali to marny pomysł ale może to ja się nie znam ;)

Za to wprowadzanie nowych ryb i łowisk idzie doskonale. Jeżeli o nie chodzi to czekam na łowisko Wrocławskie Szambo i rybę Adminus ignorantus, Supportus oszustek i firmus chciwus :P

Wyluzuj zostalo kilkunastu sponsorow to musza jakos zarobic. Eventy siatkowe , loterie nowe łowiska posmiac sie mozna z tych co graja mistrzostwa.

ja już dawno wyluzowałem i mnóstwo graczy też...dziwi nie że armia szpiegów TSG nie daje ifo o tym, że na łowiskach jest pozorowana walka albo jej całkowity brak, że w turach ludziom szkoda licencji żeby grać a dziś rano widziałem turek na 510 gdzie nikt nie złowił na śródziemnym...

A nawet Ci co zostali i jeszcze próbują grać mają dość....nowe łowisko i nowe ryby w eventach to licząc min 15 blach do kupienia miesięcznie...nawet kupując je na promo wychodzi 15x75 czyli 1125...niestety nie ma słodko bo nowa ryba w evencie to blacha za 250...

reguła to ostatnio też event 2 gwiazdki i dwie ryby na magiki...nie dasz magii to masz max 7 poziom....

ale spece z TSG są mądrzejsi i wiedzą lepiej jak zarabiać na grze...więc powodzenia chłopaki

Proponuje na nowym łowisku Lodowiec Szelfowy Rossa.

Zróbcie 45 szt nowych ryb. Na 15 ryb zróbcie  błyski po 300$, na następne 15 szt tylko na magię i na ostatnie 15 ryb zróbcie na każdą za zanęte za 50 $

Nie zapomnijcie wprowadzić na to łowisko  licencje 200$ za 1 dzień jeszcze takiej nie ma tylko Nil za 100$.

A i dajcie od razu te ryby w bieżących eventach na 115 do złowienia

• Like 2

10 minut temu, Marekszuwarek napisał:

Proponuje na nowym łowisku Lodowiec Szelfowy Rossa.

Zróbcie 45 szt nowych ryb. Na 15 ryb zróbcie  błyski po 300$, na następne 15 szt tylko na magię i na ostatnie 15 ryb zróbcie na każdą za zanęte za 50 $

Nie zapomnijcie wprowadzić na to łowisko  licencje 200$ za 1 dzień jeszcze takiej nie ma tylko Nil za 100$.

A i dajcie od razu te ryby w bieżących eventach na 115 do złowienia

Twoje życzenie jest dla Nas rozkazem.....

a na poważnie to ciekawe czy Nam się skończy wcześniej ochotę na granie czy adminom inwencja w tworzeniu nowych gatunków ryb...

Ponad 30-tysięcy opisanych żyjących obecnie gatunków ryb , a Wy już marudzicie. Administracja dopiero się rozkręca :))

• Like 1

"Rybek" w grze jest trochę ponad tysiąc, więc przed nami dłuuuuga droga :):):) 

Edited by vitekga
  • Like 1

1 godzinę temu, karakal napisał:

Ponad 30-tysięcy opisanych żyjących obecnie gatunków ryb , a Wy już marudzicie. Administracja dopiero się rozkręca :))

to pod koniec tej drogi blachy po 5000 baksów a nagroda za mistrzostwa arcy dwie kromki chleba i robak

Widzę że gracze z topowych klubów po pół roku ładowania kasy sie zorientowali że ktoś ich dyma hehehehehe niestety ale chłopcy kochani bez realnych pieniążków nie jesteście w stanie w tej grze nic osiągnąć i sobie róbcie jakieś akcje protestacyjne ciekawe jak długo wytrzymacie?? a w sumie i tak na wasze miejsce przyjda nowi co Edka zasilą finansowo :))

jak wprowadzili te gazetki pisałem Wam na czacie nie tresujcie tych ryb tak ostro bo to się zemści w niedługiej przyszłości i jak zwykle u mnie odzywki na tym czaciku konczą się banami ale mi to nie przeszkadza bo siedzę sobie z boku i pusty śmiech mnie ogarnia jak widzę te wasze mierne wypociny :))

1 godzinę temu, Edekcwelus napisał:

Widzę że gracze z topowych klubów po pół roku ładowania kasy sie zorientowali że ktoś ich dyma hehehehehe niestety ale chłopcy kochani bez realnych pieniążków nie jesteście w stanie w tej grze nic osiągnąć i sobie róbcie jakieś akcje protestacyjne ciekawe jak długo wytrzymacie?? a w sumie i tak na wasze miejsce przyjda nowi co Edka zasilą finansowo :))

jak wprowadzili te gazetki pisałem Wam na czacie nie tresujcie tych ryb tak ostro bo to się zemści w niedługiej przyszłości i jak zwykle u mnie odzywki na tym czaciku konczą się banami ale mi to nie przeszkadza bo siedzę sobie z boku i pusty śmiech mnie ogarnia jak widzę te wasze mierne wypociny :))

mnie Twoje teksty nie ruszają i wypociny. Konto perłowe arcy 353 lv skasowałem rok temu

gram maluchem bez zł wkładu a o tym co to gazety i co z nimi jest związane wiem sporo więcej niż Ty bo miałem przyjemność grać na serwerze testowym TSG

3 godziny temu, Edekcwelus napisał:

Widzę że gracze z topowych klubów po pół roku ładowania kasy sie zorientowali że ktoś ich dyma hehehehehe

A co Ty możesz o tym wiedzieć kto i ile daje? Zajmij się lepiej tym co robisz najlepiej na LF, czyli dymaniem na prezentach naiwnych graczy liczących na uczciwą wymianę..

Obiektywnie patrząc Edek(c) ma rację. Gracze topowi z klubów topowych sami są sobie winni. To właśnie oni zepsuli grę i przez nich normy konkursów są tak śrubowane (im więcej napaleńców zbliża się do mety, tym szybciej meta jest przesuwana). Prowadzą między sobą swoisty wyścig zbrojeń na grubość portfela i nagle się okazuje, że kilka tys./msc nie wystarcza żeby być najlepszym. Wtedy płacz i strajkowanie. I jaki jest cel tego strajku? Nagle się okazało że jakiś cwaniak nie ma tak dużego jak myślał i namawia konkurencję z większymi do niepłacenia aby nie wypaść z obiegu.  Nawet gdyby nowe łowiska były dodawane co tydzień, to dla normalnie grających nie ma to żadnego znaczenia. Będą mieć rybki wytrenowane na 0 (zero) i co się stanie? NIC. Nie zaczną przegrywać - bo już dawno przegrywają. Eventów jak nie wykonywali, tak nie będą wykonywać. TSG powinno wprowadzić jeszcze jeden pucharek dla najhojniejszego gracza w sezonie, ze specjalną, przechodnią ramką i koroną do avatara żeby wszyscy widzieli. To by był dopiero prestiżowy tytuł :D  

Jacek chodzi głównie o olewanie graczy przez suport , zmianę nagród zamiast na lepsze to na gorsze wymyślają konkurs z najlepszymi zasadami równymi dla wszystkich i go nie dają bo chyba nie jest zbyt dochodowy . Gracze i kluby nie mają z tego nic ze kasa lała się tysiącami. I to jest w porządku , już nie będzie się lała na lf już bardzo dużo ludzi strajkuje.

Oj widzę zabolało i to bardzo że co pucharku sie nie zdobędzie?? a teraz co szukacie naiwniaków którzy was poprą w jakimś śmiesznym strajku??? ja już jak wprowadzili łowiska pisałem żeby olać walkę o nie ale jak zwykle znalazł się jeden klub który się wyłamał, i tak tym razem też bedzie zawsze jakiś "Zagaj" się znajdzie co będzie grał po swojemu. A jeśli chodzi o te pucharki jak dla kogos są sensem życia a jak widać są no to trzeba poszukac dodatkowego źródła dochodu i ładować dwa razy tyle co do tej pory. A my gracze z tej średniej półki jesteśmy wam niezmiernie wdzieczni ponieważ dzięki takim jak wy możemy sobie grać w ten wynalazek i w przeciwienstwie do was potrafimy się bawic nie rwąc włosów z głowy że nie wygraliśmy jakiś mistrzostw, tura bądź że nie zrobiliśmy jakiegoś ewentu. Dorosłe chłopy jesteście a te wasze spazmy są niestety ale żałosne :))

@Jacek_E przyznam Ci rację z jednym iż trochę jest winy graczy bo zgodzili się na zasady płać i wygrywaj

Jest tylko pewne ale...

Po pierwsze z chwilą wejścia gazet były one zdecydowanie lepsze i bardziej kolorowe. Teraz wróciliśmy do lat 50/tych i szarości

Po drugie co było do przewidzenia eventy są pod lv wiedzy ale nie ma opcji aby te lv dogonić bo....mamy ponad 1100 ryb a jak masz nazbierać 4 czy 5 lv wiedzy z szarych gazet to powodzenia

Po trzecie nadal jakiś bezmózg siedzi i robi eventy z tymi samymi zasadami wszystkich rang. Rozumiem że zawadzają konta eventowe ale bez jaj takie same ryby dla amatora i arcy to tylko debil wymyślił

Po czwarte to działanie z premedytacją i wprowadzanie nowych ryb na starych łowiskach gdzie są ryby wytrenowane...traf wtedy tą potrzebną w gazetach...a ONA AKURAT POJAWIA SIĘ W EVENCIE LUB KONKURSIE....

Po piąte od graczy się tylko chce a kiedy nagrody były zwiększone w jakimś konkursie czy mistrzostwach ???? a już ostatni prezent czyli sika 20 do mistrzostw jest kpiną

Po szóste loteryjne prezenty nadające się tylko do śmietnika ( zanęty halloween itp )

Po siódme działanie z premedytacją i dawanie jak najmniejszych ryb czy w konkursach czy mistrzostwach i zmuszanie do zakupów gazet bo tam te progi % dają stosunkowo najmniej

Po ósme wszechobecna magia

Po dziewiąte uciekająca ostatnia ryba z zadania

Mogę pisać jeszcze o tym, że ostatnia moja reklamacja to brak reakcji w terminie co oznacza w myśl KC jej uznanie. Napisałem o tym a wtedy dostałem odp że nie stwierdzono problemu...po czasie...

Mogę dodać też nadal możiwość korzystania ze sprzętu spoza rangi, możliwość korzystania z boota bylebyś gwiazdki kupował itd itp

Są pewne granice....Mnóstwo graczy pakuje kasę ale w sytuacji gdy ich prośby, sugestie i ich samych ma się w dupie i myśli tylko o własnym wyniku finansowym to dojdzie do buntu, odejścia graczy, końca zakupów

Ja przestałem płacić dawno temu przez co kompletnie się nie liczę w rywalizacji. Z wejściem gazet od razu wiedziałem co będzie....

Na dodatek miałem możlwość grać na serwerze który TSG traktowało jako testowy. Tam z kilkoma znajomymi wygrywaliśmy ranking klubowy i wszystko co tylko możliwe...Baksy leciały z każdej strony, gazety też...i co ??? Nadal widziałem że moje konto jest w czarnej dupie i ile trzeba było realnej kasy aby mieć więcej ( tam miałem wszystko za free )

Teraz mogę popierać tych co się zbuntowali bo ja już zrobiłem to dawno i dzięki temu realnego bata za tysiaka sobie kupiłem, teraz feedera dobreg dokupie i jestem szcześliwy :P

1 godzinę temu, Jacek_E napisał:

Prowadzą między sobą swoisty wyścig zbrojeń na grubość portfela i nagle się okazuje, że kilka tys./msc nie wystarcza żeby być najlepszym. 

mało....widziałem screen płatności gracza z topowego klubu na FB. Zagraniczne konto, kiedyś jeden z lepszych Karoli....od wejścia gazet przelewy od 1,5 do 3 tys euro miesięcznie...

Robione oczywiście na promo 50% ze zmianę lokalizacji na Turcję i ceną zakupu 39 a nie 99 euro

Nadmienię tylko że to mocne konto ale słynnej Maszy nie dorasta nawet do spodu pięty

11 godzin temu, Marcin napisał:

mnie Twoje teksty nie ruszają i wypociny. Konto perłowe arcy 353 lv skasowałem rok temu

gram maluchem bez zł wkładu a o tym co to gazety i co z nimi jest związane wiem sporo więcej niż Ty bo miałem przyjemność grać na serwerze testowym TSG

w sumie ci napiszę że masz się czym chwalić :)) no medal jakiś dali za to?? a może będzie dodatek do emerytury he??

Przed chwilą, Edekcwelus napisał:

w sumie ci napiszę że masz się czym chwalić :)) no medal jakiś dali za to?? a może będzie dodatek do emerytury he??

Tak. mam tam sporo pucharów ...wydrukuje w 3D i powieszę na ścianie obok dyplomów piłkarskich.

Zresztą o jakim strajku wy piszecie ?? wystarczy popatrzeć na łowiska :)) przecież topowe kluby nie odpuszczą NO BO MOGĄ PRZEGRAĆ I CO WTEDY ?? TRAGEDIA BĘDZIE, A CAŁY ŚWIAT SIĘ BĘDZIE ŚMIAŁ :)))

Żal mi Was :))

57 minut temu, Marcin napisał:

Są pewne granice....Mnóstwo graczy pakuje kasę ale w sytuacji gdy ich prośby, sugestie i ich samych ma się w dupie i myśli tylko o własnym wyniku finansowym to dojdzie do buntu, odejścia graczy, końca zakupów

Przez fakt wpakowania kasy maja większe prawo głosu? :)

Niech sobie płaczą, wpakowali tyle co dobry samochód to ich problem nikt im nie kazał.

Psy szczekają karawana jedzie dalej.

30 minut temu, Edekcwelus napisał:

Zresztą o jakim strajku wy piszecie ?? wystarczy popatrzeć na łowiska :)) przecież topowe kluby nie odpuszczą NO BO MOGĄ PRZEGRAĆ I CO WTEDY ?? TRAGEDIA BĘDZIE, A CAŁY ŚWIAT SIĘ BĘDZIE ŚMIAŁ :)))

Żal mi Was :))

No dokładnie :) Jeszcze parę dni temu śmigali jako Turcy i trenowali ostro ryby na nowe łowisko, a teraz strajk?

Minie tydzień albo max do nowego  łowiska i przelewy pójdą w ruch :)

1 godzinę temu, WiernyFanTSG napisał:

Przez fakt wpakowania kasy maja większe prawo głosu? :)

Niech sobie płaczą, wpakowali tyle co dobry samochód to ich problem nikt im nie kazał.

Psy szczekają karawana jedzie dalej.

No dokładnie :) Jeszcze parę dni temu śmigali jako Turcy i trenowali ostro ryby na nowe łowisko, a teraz strajk?

Minie tydzień albo max do nowego  łowiska i przelewy pójdą w ruch :)

Kluby z TOP 6 na FB jeżeli będą chciały to w 15 minut posprzątają łowiska i przywrócą poprzedni stan rzeczy

NA FB jednak żaden klub z TOP 6 nie gra łowisk i nie zamierza.

Są całkiem mocno zdeterminowani do tego aby olać....

a co do prawa głosu większego...to raczej nie o to chodzi....to wypaczenie gry by tsg - dałem dużo kasy i mogę wygrać, dałem dużo kasy i mogę Wam pokazać gdzie Wasze miejsce cieniaki

Smutne ale prawdziwe

P.s. MIałem z eventów ponad 12 tys baksów i wydałem kiedyś 2 razy na gazety do mistrzostw. To był najgłupszy zakup w grze i nigdy więcej nie kupię żadnej. Kasy nie ładuje, co za tym idzie nie mogę dograć eventów, baksów nie mam i koło się zamyka. taki urok gry teraz 

oooooooooo

kasa się nie zgadza ???

coś mniej doszło przelewów??

teraz każdy gracz wyjątkowy...

jak nam miło :D

ale nic z tego :D 

Screenshot_27.png

Teraz już wiem czemu w gazetkach taka szarość panuje,bo żeby mieć fiolet lub złoto to ekskluzywne gazetki za perły się kupuje.Chłopaki starają się jak mogą żeby kasę od graczy wyciągnąć.

buhaha ostatnio promo za 300 z teraz za 250 zł   , i gazetki na kontynenty normalne oszustwo tsg gazetki na małe jeziorko kuku nor zielona doline itp 

oczywiscie losowe hehehe Żal mi tsg w kasie pustki i nie zanosi sie na zyski BRAWO Wy

Na FB całkiem poważnie ludzie podeszli...screeny płatności robią czy nikt nie kupuje :D dwie osoby za zakup wyleciały z klubów TOP 6 z zakazem wstępu...

Na pewno ktoś kupuje ale jednak większość w większym stopniu olała zakupy lub całkowicie zaprzestała

a to nie koniec

Reguły gry są znane i przez oraz większą liczbę osób respektowane czyli po krótce - graj tym co masz bo okienko płatności nie istnieje

:o I mamy genialny pomysł na licytację pucharu za wygranie mistrzostw. Wygrywa ten, który zapłaci więcej pereł za specjalną gazetkę do mistrzostw. Od licytacji samego pucharu różni się tym, że przegrany i tak traci kasę xD

Się wycwanili :) W nowej ofercie promocyjnej jest mniej perełek ale za to aż po 10 gazetek na kontynent. Haczyk tkwi w tym, że nie ma gwarancji fioletowości xD

cwaniactwo polega na tym że przy zakupie tego pakietu brak prezentów dla klubu i nikt nie wie kto kupił....

ale na FB jak wspomniałem pilnują się bardzo nawet trzeba screeny pokazywać pod groźbą wypadu z klubu

determinacja więc jest :P 

46 minut temu, Jacek_E napisał:

Się wycwanili :) W nowej ofercie promocyjnej jest mniej perełek ale za to aż po 10 gazetek na kontynent. Haczyk tkwi w tym, że nie ma gwarancji fioletowości xD

Nawet jeżeli dostaniesz to na jakąś ukleje,raka,basa małego :)

mozna tez nic nie kupic poprostu chyba do finansowac Tsg Brawo juz kupuje . i tsg nie wie o co chodzi z okresleniem drogo smieszne pakiety po 200/300 zl

yo chyba tanio za 300 to juz mam niezly sprzet do po lapania leszczy. ida ciezki dni jutro bedzie 1 zdziwienie co tak malo wpłat

gggggggggggggggggggggggggggg.jpg

dokładnie ...

kompletny brak pojęcia o realiach gry.

o cenach....

Baksy w promocji czyli 249 zł za 9000 tys to przecież aż.....75 gazet....normalnie po 1 szt na łowisko.....

to same mityczne można łapać....

Gdyby ktoś był nieobeznany ze statystyką to takie małe wyliczenie o jakie sumy może chodzić :)

- wyszkolenie ryby na 10 lvl to 1310 pkt

- ryb jest około 1220 szt

- żeby wyszkolić wszystkie na 10 lvl potrzeba 1598200 pkt

- jeżeli w kupionej gazetce jest średnio 150 pkt to potrzeba 10655 gazetek (więc co to jest te marne 49 czy nawet 70 szt w limitowanej ofercie)

- gazetka kosztuje 120 banknotów, czyli trzeba mieć 1278600 banknotów

- w promocji na polskim serwerze 9000 banknotów kosztuje 250 zł a musimy zakupić 142 pakiety

142 x 250 zł daje nam 35,5 tys zł w promocji

To dopiero połowa szkolenia, a druga część jest znacznie droższa no i dochodzą nowe rybki, nowe łowiska.

Wyliczenie jest oparte o optymistyczne założenia (150 pkt na gazetkę oraz równomierne rozłożenie gatunków w gazetkach) i nie obejmuje wydatków na inne ulepszenia rozrywki

Zważywszy że jelenie ostatnio się mnożyły na potęgę, otrzymujemy żyłę złota :D 

no niestety dalej jest dużo trudniej bo o ile się orientuje to trzeba 15 tys na 20 lv czyli do Twoich wyliczeń @Jacek_E trzeba dołożyć jeszcze skromną dziesięciokrotność....

oczywiście to zdecydowanie optymistyczny wariant te 150 pkt z gazety :P 

Hoho dziś nie ma żadnego kufra w super promocji ? A chciałem dziś wziąć zamiast na tace dać wpłacić tsg. Miszcze od 9 już dali 50 % liczyli na zarobek z rana a tu nici z 30 tysięcy lekko w plecy .

Dnia 24.03.2018 at 19:29, Marcin napisał:

..oczywiście to zdecydowanie optymistyczny wariant te 150 pkt z gazety :P 

Jasne, że zbyt optymistyczny -właśnie na 3 kupione gazety (15 ryb), tylko 4 ryby były błękitne a reszta szare.. A niżej najlepsza z tych "rewelacji" za 120 banknotów:

szarość.jpg

Dnia 24.03.2018 at 01:03, Jacek_E napisał:

:o I mamy genialny pomysł na licytację pucharu za wygranie mistrzostw. Wygrywa ten, który zapłaci więcej pereł za specjalną gazetkę do mistrzostw. Od licytacji samego pucharu różni się tym, że przegrany i tak traci kasę xD

A wiesz, że nie wpadła mi taka analogia do głowy, a powinna.. tak jak w powiedzeniu, że diabeł ubrał się w ornat i na mszę ogonem dzwoni..

Widzę, że nagle pojawiły się nowe konta na tym forum -oczywiście zupełny przypadek, że zaraz po rozpoczęciu strajku -nie zdziwił bym się, gdyby to był jeden z bezkrytycznych fanów TSG pokroju @Rennard albo @Piotrekkk w nowej szacie dla niepoznaki.. ;)

1 minutę temu, Rennard napisał:

@GKar Zapewniam, że nie:) 

Oczywiście skoro tak twierdzisz, ale to miło, że pojawiłeś się, bo ostatnio Cię coś nie widuję.. ;)

Mamy kolejne nowe łowisko, zakładka z ofertami  pęka w szwach od propozycji, oczywiście tych za realne pieniądze .

A ja mam pytanie co z ofertami za wirtualne $,  które zawsze były? Czy teraz odebrano graczom możliwość ugrania zwykłego eventu bez wpłacania wam pięniędzy czy może zapomnieliście?

Czas chyba na zmianę awatara na coraz bardziej popularny "game over"

I jeszcze małe pytanko jaka jest różnica między orleniem cętkowanym ( Ukryta Zatoka) a orlenem centkowanym (Sokotra) ?  Ortograficzna?

Ręce opadają

3 godziny temu, takatam napisał:

Mamy kolejne nowe łowisko, zakładka z ofertami  pęka w szwach od propozycji, oczywiście tych za realne pieniądze .

A ja mam pytanie co z ofertami za wirtualne $,  które zawsze były? Czy teraz odebrano graczom możliwość ugrania zwykłego eventu bez wpłacania wam pięniędzy czy może zapomnieliście?

Czas chyba na zmianę awatara na coraz bardziej popularny "game over"

Mozliwosc ugrania eventu bez wpłacania PLN juz wczesniej zostala zabrana. Wystarczy przypomniec sobie ostatni event specjalny (ten z medalikami) w którym bez zakupu medali za PLN można było dobić maksymalnie do 9 progu.

1 godzinę temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Darkiel mylisz się nie mieli możliwości jelenie z lf , na Fejsie były medale w sw i każdy skończył 😁

Na fejsie to jest inna gra i często inne reguły, więc nie dziel graczy na jeleni i fejsiołków.

Posted (edited)

Chyba się  trochę zreflektowali bo dziś dla odmiany są gazety tylko eventu nie ma ;)

Gapiostwo czy celowa zagrywka? Zbliża się koniec miesiąca to trzeba wyciągnąć od graczy to co zdołali ugrać.

Róbcie tak dalej, na pewno sprzyja to rozwojowi.

W moim klubie już prawie nikt nie gra.

PS. Darkiel miałam na mysli eventy z kasą w nagrodach, wynalazki  z jakimiś giftami  co fyfnasty próg czy ileś tal pkt są mi obojętne.

Edited by takatam