Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ZŁY_POSEJDON

DLACZEGO ZNIESIONO LIMITY PREZENTÓW ???

Recommended Posts

Dlaczego zniesiono limity prezentów? 9 sztuk to było bardzo dobrym rozwiązaniem zabezpieczającym normalnych, uczciwych i przeciętnych graczy przed działaniem tzw Multikonciarzy.
Tłumaczę dlaczego (ale to każdy kto chociaż trochę w to pograł będzie wiedział):

Wyobraźmy sobie gracza który rozegrał 3 turnieje w danym dniu oraz wyzwania 1vs1 na średnim poziomie, wymienił 3 prezenty dzienne oraz dostał 5,6 sztuk od znajomych - dostał on 3 gazetki z turniejów i max 4 gazetki za wyzwania 1vs1 plus prezenty daje razem jakieś (przeciętnie) 15 gazetek.

A teraz wyobraźmy sobie multikonciarza, który ma 50 kont (jest to raczej mało jeśli chodzi o ten typ gracza, rekordziści posiadają po kilkaset kont) powyżej 50 poziomu (może wysyłać gazetki), który oprócz powyższych 15 gazetek może sobie wysłać na swoje konto główne 150 sztuk gazetek dziennie, podkreślam DZIENNIE !!!

CZY KTOŚ Z ADMINISTRACJI CZUJE TU SUBTELNĄ RÓŻNICĘ?

Taki gracz buduje przewagę wobec innych, nie wpłacając do WAS ani grosza czy WY nie potraficie tego pojąć ??? (WY jako zarządzający  grą). Dziwicie się, że wpływy padają ??? jak się powiedziało A (gazetki) to trzeba powiedzieć B (wprowadzić limit prezentów) inaczej to bez sensu. Multikonciarze mają się dobrze i nadal się śmieją z uczciwych, przeciętnych graczy w twarz a wszystko dzięki TSG

13 godzin temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

2 rybki max 14 pkt , majac takich kont 100 to przez 30 lat uzbierasz 10 lvl.

No raczej nie, ale widać że nie umiesz liczyć. 100 kont (jak już napisałeś) może wysłać po 3 prezenty to jest razem 300 gazetek dziennie - max 14 pkt, ale wezmy srednią 7, jest to 2100 punktów dziennie. Widocznie też tego nie rozumiesz...że multikonciarze dzisiaj zaczynają wygrywać wszystko po kolei

Tak, tylko wszystkich rybek jest dobrze ponad TYSIĄC, więc średnio na jedną rybkę wychodzi z tych 2100 punktów raptem niecałe 2 punkty dziennie, a wyślij gazetki ze 100 kont, ile czasu to zajmie ??? Potem te 300gazetek odbierz, też trochę się zejdzie, potem te kilkaset rybek wytresuj,  a gdzie czas na eventy, turki, itd. Ile osób może grać 24h na dobę 7dni w tygodniu ??? Po to żeby dostać te 2 punkicki dziennie na jedną rybkę ? Jaki sens ?

• Like 1

Dla Ciebie żaden, ale dla multikonciarza to całe życie. Dużo ryb sie powtarza powszechnie w gazetkach z prezentów i mozna je windowac. Poza tym mieć 2100 pkt dziennie a nie mieć? jest róznica :)

Ciągle jestem zdania, że gazetek  w prezentach być nie powinno. Niezależnie od tego jak mało wartościowe one są sporo graczy to wykorzystuje żeby budować przewagę.

Nie rozumiem po co stwarzać miejsce dla różnych kombinatorów tak jak to było z pojedynkami za banknoty.

Zamiast tego przywrócić prasę w zadaniach dziennych i wtedy każdy ma po równo,.

• Like 2

3 godziny temu, karakal napisał:

Ciągle jestem zdania, że gazetek  w prezentach być nie powinno

Widzisz my się zgadzamy z tym bo nie mamy setek kont, a przeciwko temu stają głownie multikonciarze - patrz wyżej kto :)

Mi osobiście nie przeszkadzają problemy tego typu że ktoś za darmo będzie miał gazetki, niech sobie ma i tak administracja uniemożliwiła całkowicie otrzymywanie gazetek za darmo nawet z Szybkich wydarzeń je zabrali. Twoje podejście jest jak psa ogrodnika ja nie mam niech inni też nie mają:) Po za tym jak ktoś zrobił sobie 100 kont to trochę się napracował i przesyłanie i odbieraniem też pracuje z czym masz problem, Po za tym nie wierzę w to zrobienie 1 konta to przynajmniej 1 dzień łowienia kto ma na to czas żeby robić 100 kont ?w Szybkich wydarzeniach też by Ci przeszkadzało jakby były gazetki bo nie masz czasu tyle co emeryt czy zawzięty gracz? Naprawdę są ważniejsze problemy w tej grze niż twoja zawiść że ktoś coś może mieć a ty nie:)

Hahaha to nie kwestia tego ze ktos moze miec a ja nie :D po prostu regulaminowo posiadanie wiecej niz 1 konta jest zabronione. Multikonciarze to nic innego jak oszuści łamiący regulamin. Dlaczego oni maja korzystać na oszustwie? Premiowana powinna być uczciwość a nie oszustwo i krętactwo.

Pierwszym oszustem to jest TSG, chociażby nie przestrzegając własnego regulaminu np w kwestii zgłaszanych reklamacji, kilka(naście) zgłosiłem) i nie odpowiedzieli wcale, nie wspominając  o ich zapewnieniach, że max to14 dni. Zdarzające się wciskanie wędek (oczywiście dużo mocniejszych niż posiadane, nigdy odwrotnie), które pojawiają się nie wiadomo skąd, i info, że się nie da tego cofnąć - OSZUSTWO, po "sławetnej" Tanganice cofnąć się dało, ale wtedy to durnowate TSG było w plecy, wymieniać by można, każdy kto gra to wie, na forum też sporo opisów było.

I teraz powiedz/napisz mi, jak OSZUST może premiować uczciwość ???

Pytam sie raz jeszcze! Kiedy wprowadzone zostaną ponownie limity na prezenty??? Był to bardzo dobry pomysł w walce z multikonciarzami i nie wiem czemu TSG się z tego wycofało? Śmiem twierdzić, że był to nawet jeden z lepszych ich pomysłów w walce z nieuczciwymi,  łamiącymi regulamin multikoncarzami i zaczęło mi się wydawać, że może teraz w końcu coś się zmieni i będzie gra fair play. Ale szybko się rozczarowałem...

Może ktoś odpowie z moderatorów?

Edited by ZŁY_POSEJDON

Ja tam proponuję zabrać gazetki ze wszystkiego.Wtedy dopiero gra będzie fair play,płacisz wygrywasz i tak powinno być,a tak na poważnie,Posejdonie jak tak Ci żal cztery litery ściska to zrób sobie z 500 kont i przesyłaj sobie gazetki od 00 do 24,a nie płaczesz jak przedszkolak.

• Like 2

Po za tym pseudo posejdonie jak możesz pisać o uczciwości jak sam jesteś największym oszustem nawet twój nick o tym świadczy stworzyłeś sobie jak nick Zły posejdon  - i podszywasz się pod  tego gracza co było widać jakiś czas temu we wszystkich postach. Prawdziwy jest "Zły posejdon z NzN", Kolejny raz pokazujesz swoją zawiść i pewnie chcesz ten limit żeby zawiśtnie makarony ludziom wysyłać ze swoich multikont.   

• Like 1

Dnia 20.09.2017 at 16:07, ZŁY_POSEJDON napisał:

Hahaha to nie kwestia tego ze ktos moze miec a ja nie :D po prostu regulaminowo posiadanie wiecej niz 1 konta jest zabronione. Multikonciarze to nic innego jak oszuści łamiący regulamin. Dlaczego oni maja korzystać na oszustwie? Premiowana powinna być uczciwość a nie oszustwo i krętactwo.

a gdzie jest w regulaminie ujęte że nie można posiadać wiele kont ja znalazłem tylko ". Każdy Użytkownik może posiadać w tym samym czasie tylko jedno Konto" czyli może grać w danym czasie na jednym koncie 

i jeszcze raz dla jasności dla wszystkich proszę nie kojarzyć mnie z Tym podszywaczem pod mój nick z gry choć jak juz zapewne wielu graczy co mnie znają wiedzą że mam inny nick a zawsze będę pisał z tego konta 

• Like 1

22 godziny temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Każdy Użytkownik może posiadać w tym samym czasie tylko jedno Konto

Nie doczytałeś farbowany lisie czym jest konto wg definicji regulaminu, który sam przytoczyłeś powyżej.

"Umowa zostaje zawarta z chwilą utworzenia konta, w rozumieniu ust. 2 poniżej"  (dopowiem ze na konto sklada sie login oraz adres email)
I teraz do tego dodaj co napisałeś powyżej. Posiadac konto jako użytkownik możesz tylko jedno więc jakim cudem miałbyś grać na więcej niż jednym wg regulaminu?
Czyste krętactwo...
Przeczytaj sobie paragraf 4 regulaminu i potem sie wypowiadaj, bo albo udajesz albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.
§ 4

Może już dosyć tej hipokryzji -każdy liczący się gracz ma więcej niż jedno konto, bo gdyby nie miał, to kiblował by z pustymi półkami jak za PRLu z powodu braku zanęt chociażby, a jak sądzę włodarze z pełną premedytacją utrzymują ten nieformalny stan rzeczy, bo w przeciwnym razie już by dawno zabrali zanęty JO, a wtedy pozbyli by się 1/3 graczy, bo kto by wydawał kasę za każdą zanętę Q czy King?

Niewątpliwie jednak są pewne patologie, które niektórzy realizują przy pomocy multikont i należało do nich zgrywanie kasy na jedno konto (za starszych czasów), banowanie na czacie, tzw czatowa chamówa z anonimowego konta czy używanie tych lepszych kont do blokowania finalistów turnieju tygodniowego a ostatnio również zapychano limity prezentów makaronem. W większości jednak jest w gestii TSG ukrócenie takiego, czy innego procederu, jak to się stało np. z pojedynkami.

Edited by GKar

Każdy na swój sposób wykorzystuje możliwości jakie są w grze jeden z większym zaangażowaniem lub mniejszym  drugi z lenistwa nic nie robi a potem z zazdrości podsuwa wspaniałe pomysły które skrzetnie wykorzystuje TSG chcąc w ten sposób zwiększać swoje zyski. Ale to Wy mu podsuwacie te pomysły a gdy TSG je poprawia płaczecie że wydusza z Was kasę. 

• Like 1

ZŁY_POSEJDONIE farbowany to ty jestes umieszczam scrina z moje konta jak jestes tym za kogo się podajesz z pewnością wkleisz swojego scrina . Każdy teraz widzi czarno na białym kto jest kto 

POSEJDON11.png

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN
  • Like 1

14 godzin temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Każdy na swój sposób wykorzystuje możliwości jakie są w grze jeden z większym zaangażowaniem lub mniejszym  drugi z lenistwa nic nie robi a potem z zazdrości podsuwa wspaniałe pomysły które skrzetnie wykorzystuje TSG chcąc w ten sposób zwiększać swoje zyski. Ale to Wy mu podsuwacie te pomysły a gdy TSG je poprawia płaczecie że wydusza z Was kasę. 

Ile razy już to słyszałem.. Właśnie z takich postaw rodzą się wszystkie patologie w tej grze, bo dla jednego "wykorzystać możliwości" to założenie sobie drugiego konta aby się wzmocnić kilkoma JO, a dla drugiego to 50 kont i wynajdywanie wszystkich przyśpieszaczy, botów, łamaczy rekordów, błędów w grze pozwalających na finiszu tygodniówki zrobić kogoś w bambuko no bo przecież ktoś inny też by mógł to zrobić, ale mu się nie chciało.. Więc kolego nie chwal się tak tym swoim profilem w grze, bo żadnej chwały Ci to nie przynosi..

A czym się różni założenie drugiego konta od założenia 50 kont ??? Poza skalą oczywiście.  Jedno i drugie  z regulaminem (zresztą łamanym przez samo TSG) zgodne nie jest. O botach itp. nie piszę, bo to oczywiste. Więc nie bądź świętszy od papieża.

Gkar Tobie zawsze coś nie pasuje płaczesz płaczesz i tylko płaczesz chyba tylko to w życiu potrafisz. Weź kolego się od pracy a nie tylko narzekasz. Nikt mi nie bedzie mówił jak mam grać a jak ciebie robią wiecznie w bambuko to Brawo Ty . Można rzec jesteś sierotą tej gry . Nie gram dla chwały tylko dla zabawy i bedę wykorzystywał w tej grze wszystko co jest możliwe.

21 godzin temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Każdy na swój sposób wykorzystuje możliwości jakie są w grze jeden z większym zaangażowaniem lub mniejszym  drugi z lenistwa nic nie robi a potem z zazdrości

7 minut temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

bedę wykorzystywał w tej grze wszystko co jest możliwe

Tylko nie każdy z graczy ma dostęp do nieuczciwego oprogramowania takiego jakim Ty grasz i grałeś. Jak rozdasz te wszystkie swoje wynalazki wszystkim użytkownikom, pokażesz na forum jak się nimi gra, to możemy mówić o "wykorzystywaniu możliwości". Jak na razie to po prostu napisałeś z dumą, że oszukujesz i jeszcze czekasz na oklaski...

PS też moge sobie wstawic taki screen

Bez tytułu.jpg

9 godzin temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

nie gram na programach . Grałem na coowon tak jak wszyscy ..

"Wszyscy" to zdaje się TY i Tobie podobni -teraz jak to mówisz "płaczecie" że urwało się to, czy tamto i już nie czujecie się jak ryba w wodzie i wszystko was denerwuje, a już szczególnie  niektórzy forumowicze wyciągający na światło dzienne różne nieprawidłowości. Ta gra w zamyśle nie miała być szulernią i popisem kombinatorów, tylko zawodami sportowymi, tak jak to widzą prawdziwi wędkarze.. Nie wiem -może powinni rozdzielić te dwa środowiska i każdy byłby zadowolony..

6 godzin temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

płakać to ty cały czas płaczesz :) ja tam cały czas "czuje się jak ryba w wodzie "

Cóż.. -gdybyś był taki chojrak na jakiego próbujesz się kreować, to nie interesowała by Cie ta dyskusja, ale jednak denerwuje Cię, gdy ktoś sprowadza na ziemię Twoje wyobrażenie o sobie.. Ogólnie to nie mam pretensji do graczy, którzy kombinują, bo taka jest natura niektórych ludzi, ale płaczę nad bezradnością TSG i tymi, którzy sobie wyobrażali, że jak są na tyle dobrzy, to będą wygrywać, ale prędzej porzucą grę, niż zniżą się do poziomu, gdzie już nie będą mieli szacunku dla siebie..

Edited by GKar