Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Sara

Gazetki

Recommended Posts

Zaszalałam i kupiłam sobie gazetkę a co mi tam i osobiście przekonałam się że te gazetki ze sklepu to wyłudzanie kasy od graczy.Za taką ilość punktów to ta gazetka powinna kosztować max 20,a nie 120.Więcej na pewno nie kupię.

Przechwytywanie.JPG

• Like 1

żadna nowość.....chodzi żeby wyzerować konta i zmusić do zakupów. Lesze gazetki są w turkach czy wydarzeniach....niestety koło się zamyka bo wchodząc w turek bez gazety można w większości sytuacji być statystą bez szans na podium....

Teraz nie liczą się kompletnie umiejętności zdobyte przez kilka lat. Opcja wspomóż klub, dużo baksów i jesteś łowcą legend, możesz dzienny wygrać czy mistrzostwa....i tak to wygląda...

Rennard prosze o zabranie gazetek z szubkich wydarzen. Nikt juz nie wplaca kasy przez to i klub nie bogaci sie silkami 60 %. Po raz kolejny pytam kiedy zmienicie nagrody ze smieciowych na lepsze.

Ci, którzy mają czas , chęci i tak poprzewracane w głowach żeby siedzieć cały dzień przy kompie i grać, to niech mają i 40 gazetek z szybkich. Wpływy nie spadną bo ci którzy mają kasę będą chcieli wyprzedzić tych którzy mają czas i tak to powinno być: albo grasz, albo płacisz xD

• Like 2

Modły Slawentego zostały wysłuchane. Admin wycofał gazetki z szybkich czyli znowu zrobił laskę najwyższej kaście skupionej w kilku czołowych klubach. Oni maja nieograniczoną liczbę banknotów z rywalizacji klubowej więc stać ich na zakupy prasy w kiosku. 

23 minuty temu, Jacek_E napisał:

i tak to powinno być: albo grasz, albo płacisz xD

No niestety tylko płacisz,gazetki z szybkich już zniknęły.Najpierw dają, później zabierają,za chwilę znowu dają i zaraz z powrotem zabierają,a graczy traktują jak idiotów.

• Like 1

1 minutę temu, Sara napisał:

No niestety tylko płacisz,gazetki z szybkich już zniknęły.Najpierw dają, później zabierają,za chwilę znowu dają i zaraz z powrotem zabierają,a graczy traktują jak idiotów.

Raczej jak bankomaty.

Niestety jest grupa zapalencow co potrafi wydac 2/3 tysiace na mistrzostwa zeby wygrac 1000 $ banknotow i exp x 40 i to oni generuja przychod . Chca wplacania a nie potrafia nagrod zmienic. Ja bym za logowanie jeszcze kasowal 10 pereł

Darkiel grałam w różne gry i w każdej się płaci,no niestety gra musi zarabiać,ale w żadnej innej grze nie było takiej administracji,żeby własne decyzje zmieniać co trzy dni.Tutaj jest totalne lekceważenie gracza.

Sara za co placic za oszustwa , za 0 szacunku dla graczy czy za gre ktora stala sie bez sensu. Dla tsg nigdy nie byl wazny gracz a tym bardziej dobre zmiany ktore chcieli gracze.

Najlepiej zmienić grę,bo ta stała się "chora",pazerność tsg nie ma granic.Jeszcze trochę i zostanie tylko grupa zapaleńców z baaaardzo grubym portfelem.Normalni gracze,którzy coś tam czasami kupili odpadną,bo na gazetki wydatek jest zbyt duży.Nowi gracze odpadną na starcie,bo po co zaczynać z przegranej pozycji.

• Like 2

3 godziny temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Sara za co placic za oszustwa , za 0 szacunku dla graczy czy za gre ktora stala sie bez sensu. Dla tsg nigdy nie byl wazny gracz a tym bardziej dobre zmiany ktore chcieli gracze.

Smutne ale prawdziwe....do tego należy dołożyć jeszcze support bez wiedz i słynny dział techniczny. 

Przerobiłem w tej grze wszystko co możliwe i faktycznie ale teraz jej sens jest.....zerowy....

TSG potraktowało graczy ze stażem kilku lat jak .....brak słów.......

NIe ma znaczenia co ugrałeś i jak dobry byłeś....

Teraz kilkanaście gazet i każdy możwe wygrać nawet ten co pozna grę dwa tyg temu

3 godziny temu, Sara napisał:

Najlepiej zmienić grę,bo ta stała się "chora",pazerność tsg nie ma granic.Jeszcze trochę i zostanie tylko grupa zapaleńców z baaaardzo grubym portfelem.Normalni gracze,którzy coś tam czasami kupili odpadną,bo na gazetki wydatek jest zbyt duży.Nowi gracze odpadną na starcie,bo po co zaczynać z przegranej pozycji.

Pisałem o tym wyżej.....

Sam zakładałem konta które były samowystarczalne ale to było dawno....

Teraz bez kasy i prasy nawet roli statysty nie dostaniesz w turku

Dnia 21.09.2017 at 16:32, leontsg napisał:

A moze tak szanowne Tsg dawalo by gaxetki do szybkich wydarzen na weekendy ????? Czy to za duzo

To dobry pomysł, bo gracze pracujący lub uczący się mieliby wyrównane szanse -w tygodniu 2/3 szybkich przepada.

Dnia 11.09.2017 at 20:07, Marcin napisał:

Teraz bez kasy i prasy nawet roli statysty nie dostaniesz w turku

Zależy z kim się gra -mnie się dosyć często zdarza wygrać na 350kg, a wkład z kieszeni zerowy.. Natomiast co się zmieniło na pewno: łatwo ocenić od razu na którym miejscu jest szansa wylądować -jak widzę dwóch gości z lepiej wytrenowaną rybą, to rzucam tylko na utrzymanie w "10", a jak jest mniej osób, to na suchciela byle tylko i jest nawet oszczędność.. ;)

Dnia 25.09.2017 at 09:11, GKar napisał:

Zależy z kim się gra -mnie się dosyć często zdarza wygrać na 350kg, a wkład z kieszeni zerowy.. Natomiast co się zmieniło na pewno: łatwo ocenić od razu na którym miejscu jest szansa wylądować -jak widzę dwóch gości z lepiej wytrenowaną rybą, to rzucam tylko na utrzymanie w "10", a jak jest mniej osób, to na suchciela byle tylko i jest nawet oszczędność.. ;)

no właśnie zależy z kim grasz.....

te na przedzie to wcale nie największe lv wiedzy jaki posiada

P.S. Rozmawiamy o koncie gracza który umiał nabijać z 365 na 372 w kilka godzin bez....gwiazdek :P

Screenshot_4.png

• Like 1

Zdolniacha :D odpowiedź suportu może być tylko jedna: "To bardzo dobry gracz" lub też: "Po przekazaniu sprawy do działu technicznego, nie stwierdzono nieprawidłowości"

8 godzin temu, Marcin napisał:

P.S. Rozmawiamy o koncie gracza który umiał nabijać z 365 na 372 w kilka godzin bez....gwiazdek :P

A ja znam bardzo podobnie wyglądające konto -gość gra na Fejsie i nazywa się Stephen Smelski. No ale nasza wspólna znajoma gra teraz z nim jednym w klubie, więc pewnie nie poszła by do jaskini nieuczciwości.. ;)

Dnia 11.9.2017 at 16:09, Sara napisał:

Darkiel grałam w różne gry i w każdej się płaci,no niestety gra musi zarabiać,ale w żadnej innej grze nie było takiej administracji,żeby własne decyzje zmieniać co trzy dni.Tutaj jest totalne lekceważenie gracza.

Równiez grałem w rózne tego typu gry. W każdej właściciel musi wyjść na swoje więc sprzedaje graczom rózne gadzety. Jednak sa dwa podejścia. Chore takie jak w Let,s fish gdzie za realna kasę gracz kupuje sukces w grze i zdrowe takie jak na przykład w klasycznej wersji plemion gdzie za realną kase gracz dokupuje ułatwienia które pozwalają mu na wygodniejszą obsługę gry czyli traci mniej czasu na przegląd sytuacji, poza tym nie musi tracic czasu na pilnowanie aż skoczy sie planowana rozbudowa by włączyć następną rozbudowę bo dzięki wykupionym usprawnieniom może sobie ustawić automatyczne włączenie kolejnej rozbudowy wioski. Gracz który nie wykupi tych usprawnień nie stoi na straconej pozycji po prostu musi poświecić grze więcej czasu i to jest zdrowe podejście.

Inny przykład zdrowego podejścia to "abonament" na udział w grze. Nie zapłacisz nie zagrasz.  Podejście zdrowe, bo nie ingeruje w rozgrywkę, o sukcesie decydują umiejętności a nie zasobność portfela.  Kazdy kto zdecyduje sie na taka grę ma takie same szanse na sukces. oczywiście pomijam tu nieuczciwość graczy korzystających z usług programów hakerskich która trudno wyeliminować..

• Like 1

23 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Zdolniacha :D odpowiedź suportu może być tylko jedna: "To bardzo dobry gracz" lub też: "Po przekazaniu sprawy do działu technicznego, nie stwierdzono nieprawidłowości"

no i zapewne wrzucił kilka tysięcy dolarów bo tutaj nawet multikonta ani nic innego nie pomoże aby mieć na kilkuset rybach ponad 10 lv wiedzy ...

dodatkowo ma pewnie dłuższą dobę na trening lub wrzucił kolejne kilka tysięcy na przyspieszenie treningu :P

Pazery idzie kolejny weekend moze byc dac gdzies dodatkowo wygrac brukowca. Wszedzie tylko zabieracie , moze tak w szybkim wydarzeniu , czy to za duzo ?

Dnia 26.09.2017 at 14:38, ZŁY_POSEJDON napisał:

zaskoczę Cię....na powyższym koncie nie stwierdzono przelewów lub posiadania banknotów w liczbie pozwalającej na powyższe lv wiedzy. sprawa zostanie przekazana ....

dalej już można sobie dopowiedzieć gdzie.....

to było ponad tydzień temu i nic się nie zmieniło..

a przepraszam zmieniło....ma już 20 lv wiedzy i łapie ryby mityczne ;)

13 godzin temu, Marcin napisał:

na powyższym koncie nie stwierdzono przelewów lub posiadania banknotów w liczbie pozwalającej na powyższe lv wiedzy

haha czyli mają już coś nowego co pozwala wytrenować ryby na 20 lev bez wkładu finansowego :D a miało byc tak pięknie bez oszustw :D w tej grze nigdy to nie nastąpi :D