Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
SLAWENTYWKS46

Prezenty dla klubu

Recommended Posts

1 godzinę temu, Totylkogra napisał:

Dla Twojej wiadomości nie macham sobie kijem tylko gram.Załapuję się nawet na pucharek za tygodniówkę,więc nie skaczę z radości jak złapię jakąś 115,bo mam ich całkiem sporo..

Nie zrozum mnie źle -odzywasz się w tonie, który znakomicie pasuje do tych, którym wisi równa rywalizacja, a tak mają Ci, którym niewiele w tej grze wyszło, albo nie zależy, ewentualnie również Ci, którzy są beneficjentami róznych przekrętów i kombinacji, więc było by śmieszne, gdyby byli za równa walką.

Co do płacenia za grę i oczywistych oczywistości nawet nie podejmuję tematu, bo nie czytasz jakie są relacje między uczciwym płaceniem, a kombinatorstwem, z czego wynika, że z reguły ci co płaca i tak nie wygrywają..

Co do filozofowania na temat tego kto i jak powinien spędzać czas -nawet się nie odnoszę, bo nie ma do czego. Mogę się jedynie dziwic, że jeszcze tu jesteś, skoro Ci na niczym nie zależy.

9 minut temu, GKar napisał:

Nie zrozum mnie źle -odzywasz się w tonie, który znakomicie pasuje do tych, którym wisi równa rywalizacja, a tak mają Ci, którym niewiele w tej grze wyszło, albo nie zależy, ewentualnie również Ci, którzy są beneficjentami róznych przekrętów i kombinacji, więc było by śmieszne, gdyby byli za równa walką.

Co do płacenia za grę i oczywistych oczywistości nawet nie podejmuję tematu, bo nie czytasz jakie są relacje między uczciwym płaceniem, a kombinatorstwem, z czego wynika, że z reguły ci co płaca i tak nie wygrywają..

Co do filozofowania na temat tego kto i jak powinien spędzać czas -nawet się nie odnoszę, bo nie ma do czego. Mogę się jedynie dziwic, że jeszcze tu jesteś, skoro Ci na niczym nie zależy.

Podaj tytuł choć jednej gry,gdzie nie ma kombinatorstwa.Zacząłeś grę w zwykłą flashówkę bez żadnych zabezpieczeń i czego oczekujesz?Tego że wszyscy będą uczciwi?Chyba  naprawdę w nic innego wcześniej nie grałeś,jak tak  Ci się wydawało.W każdej grze są tacy,którzy kombinują jak wygrywać nic nie płacąc,to żaden odosobniony przypadek.Takie uroki gierek,więc o równej rywalizacji możesz zapomnieć,dlatego lepiej za bardzo się nie przywiązywać do wirtualnego świata,albo zacząć grać tam,gdzie mają lepsze zabezpieczenia. Na Steamie mają fajną gierkę o wędkowaniu. Jeśli nie odpowiada mi gra, to w nią nie gram, w końcu nikt mnie do tego nie zmusza(takie moje zdanie). 

11 godzin temu, Totylkogra napisał:

Podaj tytuł choć jednej gry,gdzie nie ma kombinatorstwa.Zacząłeś grę w zwykłą flashówkę bez żadnych zabezpieczeń i czego oczekujesz?Tego że wszyscy będą uczciwi?Chyba  naprawdę w nic innego wcześniej nie grałeś,jak tak  Ci się wydawało.W każdej grze są tacy,którzy kombinują jak wygrywać nic nie płacąc,to żaden odosobniony przypadek.Takie uroki gierek,więc o równej rywalizacji możesz zapomnieć,dlatego lepiej za bardzo się nie przywiązywać do wirtualnego świata,albo zacząć grać tam,gdzie mają lepsze zabezpieczenia. Na Steamie mają fajną gierkę o wędkowaniu. Jeśli nie odpowiada mi gra, to w nią nie gram, w końcu nikt mnie do tego nie zmusza(takie moje zdanie). 

No.. i dochodzimy do sedna, z którym prędzej się zgodzę -oczywiste jest, że łamanie kodów we flashu jest proste dla fachmana i oczywiste jest, że niektórzy mniej rozgarnięci lub z manią wygrywania bez względu na środki będą kombinować, ale staje się to poważnym problemem tylko wtedy, gdzie nie ma praktycznie żadnej reakcji organizatora gry, który powinien być do tego zobowiązany chociażby ze względu na to, że część ludzi płaci realne pieniądze, a pomimo tego nie są w stanie osiągać wyników nawet podobnych do tej mniej chwalebnej części graczy.

I tak jak już rzekłem wcześniej: nie widziałem jeszcze takiej gry z takimi przekrętami i z taką bezczynnością zarządzających.. Mało tego: istnieją realne przesłanki, że niektórzy pracownicy coś sobie dorabiają na boku i że są grupy graczy o statusie świętych krów.

A dlaczego nie chcę opuszczać tej gry? Dlatego, że poznałem tam sporo fajnych ludzi, dlatego, że kiedyś pomimo istnienia możliwości kombinowania liczył się talent, planowanie, taktyka, współdziałanie -ciężko się pogodzić z tym, że ktoś sukcesywnie rozmontowuje coś, na co poświęciło się tyle czasu..

• Like 1

Dnia 6.02.2018 at 10:46, GKar napisał:
1 godzinę temu, GKar napisał:

No.. i dochodzimy do sedna, z którym prędzej się zgodzę -oczywiste jest, że łamanie kodów we flashu jest proste dla fachmana i oczywiste jest, że niektórzy mniej rozgarnięci lub z manią wygrywania bez względu na środki będą kombinować, ale staje się to poważnym problemem tylko wtedy, gdzie nie ma praktycznie żadnej reakcji organizatora gry, który powinien być do tego zobowiązany chociażby ze względu na to, że część ludzi płaci realne pieniądze, a pomimo tego nie są w stanie osiągać wyników nawet podobnych do tej mniej chwalebnej części graczy.

I tak jak już rzekłem wcześniej: nie widziałem jeszcze takiej gry z takimi przekrętami i z taką bezczynnością zarządzających.. Mało tego: istnieją realne przesłanki, że niektórzy pracownicy coś sobie dorabiają na boku i że są grupy graczy o statusie świętych krów.

A dlaczego nie chcę opuszczać tej gry? Dlatego, że poznałem tam sporo fajnych ludzi, dlatego, że kiedyś pomimo istnienia możliwości kombinowania liczył się talent, planowanie, taktyka, współdziałanie -ciężko się pogodzić z tym, że ktoś sukcesywnie rozmontowuje coś, na co poświęciło się tyle czasu..

Właśnie i to jest sedno sprawy i podsumowanie całości tego co się tu dzieje.

TSG chodzi o Naszą kasę więc gra powinna być zabezpieczona aby eliminować oszustwa i zapewnić sobie zyski. niestety tak nie jest o czym dużo osób wie. W takim wypadku kary za przekręty powinny być takie aby całkowicie odstraszały od zdobywania lewej wiedzy czy robienia 50 lv w ciągu dnia. A tak też nie jest....

Znam mnóstwo osób które zostawiły w grze równowartość samochodu a nie mają nawet 1/10 tego co cudowne dzieci z Serbii, Rumunii czy Włoch....

Status świętych krów w grze na FB jest znany powszechnie i mogę na to dać przykłady :

- najlepszy klub na FB jak o sobie piszą miał zupełnie inne promocje na zakupy wynegocjowane z TSG czy chwalił się ich byly lider A.S.

- były terminator Z.G. dostał bana na 6 miesięcy więc napisał oddawać kasę w takim razie- dzień później konto odblokowane

- reset konta przez O. A. który grzebiąc w CE czy innym gównie skasował konto z 393 lv a odzyskał konto puste w legendy ale z 395 lv. Reset konta przez aplikację mobilną gracza L.W.  po którym wystartował z 1 lv ale z wsyztskimi baksami i perłami które kupił. Ja usłyszałem sorry

Co do wtyczek w TSG też o tym słyszałem co sugerowała np akcja Tanganika i rzucanie sieci od otwarcia łowiska.....

Zgłaszać oczywiście można wszystkie podejrzenia a odpowiedzi są poniższe :

- w przypadku kont grających kiedyś Karolem nie stwierdzono nieprawidłowości

- wielkie lv wiedzy teraz a odp że podany gracz kupuje .......szkoda tylko że żaden matoł nie zada sobie trudu i nie kupi kilku gazet aby sprawdzić ile ich trzeba kupić aby cos mieć....

• Like 1

11 godzin temu, GKar napisał:

Właścicielom gry zależy na max zyskach przy jak najmniejszych nakładach,taki sam cel ma nasza administracja,której głównym zadaniem jest wyciągnięcie jak najwięcej kaski z naszych kieszeni,za to im płacą. Problem jaki opisujesz jest im w pewnym sensie na rękę.Gdy jednym lvl rybek w cudowny sposób rośnie to reszta próbuje ich dogonić co wiąże się oczywiście z kupnem banknotów.Zgłoszenia graczy zamiatają pod dywan(odsyłają do działu technicznego) i udają że problemu nie ma i niestety podejrzewam,że skoro od zawsze tak było to nic się nie zmieni. 

10 godzin temu, Totylkogra napisał:

Właścicielom gry zależy na max zyskach przy jak najmniejszych nakładach,taki sam cel ma nasza administracja,której głównym zadaniem jest wyciągnięcie jak najwięcej kaski z naszych kieszeni,za to im płacą. Problem jaki opisujesz jest im w pewnym sensie na rękę.Gdy jednym lvl rybek w cudowny sposób rośnie to reszta próbuje ich dogonić co wiąże się oczywiście z kupnem banknotów.Zgłoszenia graczy zamiatają pod dywan(odsyłają do działu technicznego) i udają że problemu nie ma i niestety podejrzewam,że skoro od zawsze tak było to nic się nie zmieni. 

Oczywiście że zależy na zyskach to akurat proste.

Moje pytanie brzmi jednak :

Czy TSG uważa Nas za debili bo bzdury opowiadamy o problemach ?

Czy TSG udaje że problemu nie ma?

Screenshot_23.png

Screenshot_24.png

Screenshot_25.png

Screenshot_26.png

Screenshot_27.png

• Like 1

Każda gra ma określoną żywotność. Jak na zwykłą gierkę przeglądarkową, to ta i tak długo przynosi wpływy. Pamiętacie jak długo trwał szał na absolutny hit w którym  pół świata biegało po ulicach i łapało dziwne stworki? Dziś już o nim nie słychać :) Nawet systemy operacyjne po pewnym czasie tracą wsparcie. Myślę że ta gierka ma już tyle błędów że zaczyna być "zlewana" i w firmie skupiają się na innych produktach.

Poczekamy aż patent na lewą wiedzę się rozpłynie po innych portalach i serwerach....wtedy lament będzie jeszcze większy

Na FB sytuacja już patologiczna. Początkowo problem dotyczył tylko i wyłącznie aktywnie grających kont z wysokich rang. Teraz już nawet na niskich lv są odkopane konta które przez 2/3 lata nie były ruszane i nic nie robiły i ......mistrzostwa wygrane na 50 lv z wiedzą 8/9 lv.  A kompletne zero turków, zero legend, zero aktywności i zapewne ktoś wpadł na pomysł żeby wrzucić tam 50 tys baksów i wygrać mistrzostwa.

Na chacie przy grze już można poczytać skąd takie lv wiedzy ale jakoś TSG nie może się tego doczytać....

do tych wszystkich pajaców co chcieli zmian w kuferkach dziękujemy Wam głąby bardzo teraz zamiast np. kufra za  perły z sonarem i magikami dostajemy 55 baksów super pajace jeszcze jakieś genialne pomysły??? za zakup najtańszego kufra był siła teraz 3 banknoty śmieszne pajace dawajcie więcej pomysłów

Edited by spider175

1 godzinę temu, spider175 napisał:

do tych wszystkich pajaców co chcieli zmian w kuferkach dziękujemy Wam głąby bardzo teraz zamiast np. kufra za  perły z sonarem i magikami dostajemy 55 baksów super pajace jeszcze jakieś genialne pomysły??? za zakup najtańszego kufra był siła teraz 3 banknoty śmieszne pajace dawajcie więcej pomysłów

No cóż jeśli jest tak jak piszesz to tsg znowu zadrwiło sobie z graczy.Domagali się gazetek zamiast siłek no to dostali po parę baksów żeby na gazetki sobie zbierali,a sonary i magia przepadły.To dobitnie pokazało gdzie mają graczy i ich żądania.

Więc to nikogo wina tylko wy tak macie my chcieliśmy gazetki , trzeba im cisnąć niech sobie to zabierają wprowadza na innych serwerach to będzie zadyma 

9 minut temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Więc to nikogo wina tylko wy tak macie my chcieliśmy gazetki , trzeba im cisnąć niech sobie to zabierają wprowadza na innych serwerach to będzie zadyma 

No nie wiem czy tylko na nk grzebali w kufrach,bo widziałam w dzień jak gracz na lf pisał że kupił perły za 49.99 i klubowicze dostali siłki 60%,a nie magiczne przedmioty jak jest napisane. 

1 godzinę temu, Sara napisał:

No nie wiem czy tylko na nk grzebali w kufrach,bo widziałam w dzień jak gracz na lf pisał że kupił perły za 49.99 i klubowicze dostali siłki 60%,a nie magiczne przedmioty jak jest napisane. 

gdzieś wklejałem tutaj screena z mojego zakupu perłowego. taki sam kufer i też dało siłkę 60 jako prezent dla klubu . i to nie teraz a kilka miesięcy temu jak byłem jeszcze głupi i dawałem kasę cwaniakom z tsg

Rennart mistrzu może byś wytłumaczył dlaczego nagrody w kufrach dla klubu na naszej klasie zostały zmienione , dlaczego nie ma zmian na lepsze fish ile was można prosić o zmiany ?

17 godzin temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Rennart mistrzu może byś wytłumaczył dlaczego nagrody w kufrach dla klubu na naszej klasie zostały zmienione , dlaczego nie ma zmian na lepsze fish ile was można prosić o zmiany ?

Oj Sławek, ale Ty jesteś naiwny. TSG wychodzi z założenia, że choćbyś 5 zł przelał na ich konto to będziesz płacił nadal. Niestety poniekąd to prawda. Kiedy ktokolwiek z wpływających dostał promocję lepszą od tych 50% standardowych? Promocje 100% i w zwyż dostają zazwyczaj konta "martwe" służące do wysyłania prezentów.  Coś takiego jak lojalność nie istnieje w słowniku TSG! Im więcej wpłacasz tym większe gó..o dostajesz (każdy już to chyba zauważył). Od dwóch tygodni np. za dzienne logowanie najlepsze co mnie spotkało to siła 60 i zanęta Q na przemian