Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ZŁY_POSEJDON

STOP NOWYM ŁOWISKOM !!!

Recommended Posts

Też jestem "za" -obecna ilość akcesoriów już dawno przekroczyła granice przyzwoitości. Chcecie zarabiać więcej? -obniżcie znacząco ceny, szczególnie pereł, to wtedy oprócz tej niewielkiej grupki osób, którym jest obojętne aby płacić tak wygórowana cenę, będą tez chętni szeregowi gracze i zainteresowanie wzrośnie..

Druga sprawa to już prawie całkowity zanik mechanizmów pozyskiwania banknotów poza grą zespołową -tzw osiągnięcia za kasę, których nie dość że ubyło, to jeszcze wobec tak wielkiej ilości sprzętu do kupienia, zupełnie straciły swoje znaczenie.. Czy coś by szkodziło, aby powrócić do starej koncepcji, która wprowadzono kilka lat temu i się z niej wycofano? To był jedyny moment w tej grze, gdzie naprawdę zrobiło to na mnie wrażenie, ale trwało to chyba z 48h co najwyżej i bańka pękła.. Teraz nie trzeba ładować klonów, aby zgrywać z nich banknoty i jest dobry moment, aby wrócić do tego. Banknoty dostawało się w sposób stopniowany, ale były prawie za wszystko. Teraz jeszcze tylko dodać 5 poziom tych osiągnięc i będzie to lepsze niż te bezsensowne pseudo pojedynki i nagrody z nich..

eeeeee no nie ma co narzekać ;) nowe ryby, nowe łowiska i więcej zabawy. Proponuję zwiększyć liczbę nowych łowisk do 3-4 miesięcznie więc w niedługim czasie zabraknie miejsca na mapie i przeniesiemy się na Saturna i tam kilka łowisk....potem Mars itd

A na poważnie to Szanowni Twórcy nadal uważają ( a szczególnie ten niewyszkolony spec od marketingu) , że droga do zwiększenia zysków to droga przez dokręcanie śruby graczom i wprowadzenie nowych ryb i nowych łowisk byle kase wyciągnąć. Niestety ale w grze zostali już zapaleńcy i także oni mają dość....nowy ryby i nowe łowiska, wygrywają cały czas Ci sami gracze, support głuchy na głosy graczy itd itp....

A jak czytam na oficjalnej stronie gry na FB odpowiedź admina, że CE nie daje w grze nic to....proponuję poszukać nowych pracowników....bardziej wykształconych ;)

Jak pisałem wcześniej kwestia podejścia TSG do graczy...

- kuferek perłowy za 49,99 zł i wylosowany prezent dla klubu....bonus 50 szt 1....

- zdrapka Błękitna perła 3 szt....nagrody...brak 

Rozumiem, że to tylko ja mam pecha ;) bo trafienie za zakup kufra perłowego bonusu 50% to tylko chwilowy błąd serwera.

Jeżeli nie błąd a admini ucieli po raz kolejny nagrody to....trzeba jeszcze zmienić w pozycji Wspomóż klub nagrody jakie są pokazane za zakup owego kuferka...

Marcin z tą zdrapka to już przegięcie na max, moim zdanie KAŻDA powinna być z nagrodami! Ewentualnie można by zmienić nagrody, ale 3 nietrafione to już zwykłe świństwo.

Obawiam się, że nie dociera. Kasę trzeba zarabiać tylko poziom inteligencji twórców gry nie pozwala im dostrzec, że ludzie odeszli, odchodzą i będą odchodzić z gry właśnie przez takie zachowania czyi brak reakcji na zgłoszenia graczy, brak reakcji na oszustów i dokręcanie śruby tym normalnym. 

A jak do tego dodać odpowiedzi speców z działu technicznego w kwestii np łapania 8 ton ryb w 6 sekund, że na powyższym koncie nie stwierdziliśmy nieprawidłowości to....

• Like 1

No NUUUUUDA. Brak w grze tego czegoś ....rywalizacji.Gazety nudzą ,bo co zrobisz? Nic nie zrobisz.Egzystencja póki nie dobije sie 20 lev a kiedy to bedzie ???? NUUUUDY 

17 godzin temu, Ania napisał:

No NUUUUUDA. Brak w grze tego czegoś ....rywalizacji.Gazety nudzą ,bo co zrobisz? Nic nie zrobisz.Egzystencja póki nie dobije sie 20 lev a kiedy to bedzie ???? NUUUUDY 

jak to kiedy?? podpytaj kilku chłopaków na FB jak to się robi...widziałem że już iOlbrzymi Rekin Młot na 20 lv pojawia się....

kiedy oni mają czas na życie??

bo najpierw z5 przelewów  trzeba zrobić 5x9 tys baksów...potem na takim łowisku jak np Zatoka Rekinów czy Czarnogóra kupujemy gazety bo tam tylko po 20 ryb jest

Mamy mnóstwo szczęścia i trafiamy ryby na niebiesko i złoto....

ale i tak potrzeba ich no....ile Rennard???? ze 200 ?? ze 300 ??? zrobilismy zakupy na 45 tys więc starczy nam na ponad 300

potem godzinę otwieramy i trenujemy....

potem znowu przelew bo trening trzeba pogonić....

no i znowu przelew bo Jangcy już jutro....

a w sobotę kolejne bo w mistrzostwach trzeba błysnąć....

• Like 2

Nie wiem Marcinie czy te 300 gazetek to nie za mało :) Takie wyliczenie z mojego konta z poniedziałku. 4 gazetki z eventów, 6 gazetek z prezentów, 3 gazetki z pojedynków i 3 gazetki z turniejów, razem 58 rybek w gazetkach i do treningu..... 3 rybki xD I po co komu większy limit niż 5 szt?

2 godziny temu, Jacek_E napisał:

Nie wiem Marcinie czy te 300 gazetek to nie za mało :) Takie wyliczenie z mojego konta z poniedziałku. 4 gazetki z eventów, 6 gazetek z prezentów, 3 gazetki z pojedynków i 3 gazetki z turniejów, razem 58 rybek w gazetkach i do treningu..... 3 rybki xD I po co komu większy limit niż 5 szt?

doskonale zdaje sobie sprawę że 300 to mało ponieważ w gazetach jest dużoooooooo szarości.....

ale tutaj nadal nikt nie widzi że coś jest nie w porządku 

a teraz jeszcze pomnożymy to x 69 łowisk ...

więc wychodzi delikatnie licząc potrzeby na takie lv i liczbę ryb po 300 gazet z łowiska x 69 łowisk x 120 za gazetę....

nie wspominam już o treningu szybszym

ja oczywiście wierzę, że tyle kupili bo w końcu grali Karolem kilka lat, booty i takie tam...

zeszli teraz na dobrą stronę....

:D Tak czytam jak spamujesz pod kilkoma tematami z rzędu to serio sprawdza sie powiedzenie ,że z każdym sie dogada ale polak polakowi wilkiem :D Zagraniczni na siebie nie plują :) Albo jesteś takim małym trolem z TSG hhehehe ( czytająć twoje wypowiedzi z różnych tematów ) Bez urazy ,spostrzeżenie