Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
takatam

Wakacyjny połów

Recommended Posts

Mam małe pytanie, od kiedy nastąpiła zmiana reguł (oczywiście nie jest tajemnicą, że oficjalnie takowych nie ma) w eventach polegająca na podniesieniu wymaganych wag?

Do tej pory ryby 99pkt były tylko w eventach 3* teraz pomału zostają wprowadzane w konkursach o niższych dotąd wymaganiach, czyli mamy się liczyć z tym że w końcu te oznaczone jako 2* będą jak 3* ? a 3* co? do likwidacji czy do złapania 115?

Nie wiem co chcecie osiągnąć takimi zagraniami, ale nikomu to nie wyjdzie na dobre:/

15 godzin temu, takatam napisał:

..od kiedy nastąpiła zmiana.. w eventach polegająca na podniesieniu wymaganych wag?

Do tej pory ryby 99pkt były tylko w eventach 3*

I nadal są z tego co mi wiadomo, natomiast całe weekendowe konkursy to jedna wielka porażka -mistrzostwa dla najmniejszych lvl i nie tylko -rozstrzelone po całej kuli ziemskiej, błędy w wagach ryb do złowienia, gdzie większość miała widełki ok 20kg a na niektórych wędkach po 3kg jak w 3* evencie. Myślał by kto, że się popiło w weekend towarzystwo projektujące i nadzorujące konkursy.. Sorry za wyrażenie, ale coraz większy burdel macie Siostry.. :/

Spokojnie panowie przeciez zatrudnili nowego magika wysylal ankiete Gruszka sie nazywa . Chyba ma umowe o dzieło , zapłate otrzyma jak na nią zarobi. Co sie wyprawia ostatnio w grze powoli zniecheca pozostała garstke graczy. Nie jest tajemnica ze kasa TSG zaczyna swiecic pustkami wiec nie dlugo nowy sprzet lub krytyczny blad systemu.

Leontsg świecić pustkami to chyba dopiero będzie, u mnie cały klub już zapowiedział strajk .

Kompletny brak logiki w strategii administracji, jeśli celem jest zwiększenie wpływów to idą w odwrotnym kierunku. Ewidentnie brak załodze kreatywności, zamiast podnoszenia atrakcyjności mamy podnoszenie poprzeczki, nowe łowiska, upychanie nowych ryb po starych aż się woda przelewa i tworzenie jakichś dziwolągów dla wąskiej grupy graczy. Wszystkim się już odechciewa.

• Like 1