Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
GKar

Nowości i plany

Recommended Posts

1 godzinę temu, Riki76 napisał:

Marcin? coś nie hallo?

nie wiesz, że jest takie coś jak czat?

dz za u i p

Chyba, że chodziło Ci o tego gracza z nickiem "Admin to Cwel" :D  Innych adminów tam przynajmniej oficjalnie nie ma..

• Like 1

Oj tam. Wiadomo o co chodzi ;-p

potocznie admin to nawet Rennard ;-]

dz za u i p

ps.

a w dziennych gazetki już się usrały, a miało ich wszędzie tyyyle, albo jeszcze więcej

Edited by Riki76
zapomniałem coś dopisać

No nie mówcie, że nie macie osobnego i prywatnego czatu z administracją. Czyżbym to tylko ja był jakiś wyjątkowy? B|

1 godzinę temu, Jacek_E napisał:

No nie mówcie, że nie macie osobnego i prywatnego czatu z administracją. Czyżbym to tylko ja był jakiś wyjątkowy? B|

Często i gęsto wyskakuje okienko (zakładka) na dole okna głównego gry "poczatuj z nami". Ja już korzystałem nieraz.  Najczęściej, żeby zj...ć ich za to czy za tamto.

dziękuje za uwagę i pozdrawiam

Dajcie spokuj niech se wezma re gazety wsxystki i sie podetra , mysla ze po zabieraja to sprzedaz wzrosnie jak nie dadza na 70 % to wku....  Reszte graczy i sie pograza

Dnia 8.08.2017 at 10:19, ZŁY_POSEJDON napisał:

Ale że co??? Że gracze co grają w to od początku i wiedzą jak złapać ryby pod rekord teraz nagle nie będą mogli ich złapać dopóki nie kupią albo nie wygrają jakichś gazetek??? To jakaś komedia. A Ci co mają po 150 ryb 115stek to co?? wykasujecie im te ryby że niby teraz nie potrafią ich złapać bez gazetki???

Kolego trafnie napisane ostatnio to zauważyłem że tak się dzieje naprawde początki gry były leprze teraz to już tak namieszali że wyszła im z tego mamałyga jedne wielkie bagno ale co zwykły gracz może tylko to żeby zostawić tą grę i niech grają tylko dla nich boty wtedy to napewno zarobią.Dla nich to uczciwi gracze którzy w czasie mistrzostw wygrywają w pół godziny ryby same legendy nic dodać nic ująć.Pozdrawiam.

Nie grałem jakieś 3 miechy,bo wkurzało mnie pazerstwo TSG,ale jak się teraz zalogowałem i moim oczom ukazały się te  przepiękne gazetki to normalnie mowę mi odjęło:D:D:D.Tsg w końcu znalazło sobie godziwy i ciągły dopływ gotówki,a dla graczy powstała "studnia bez dna".Nowe rybki=nowe gazetki i tak w kółko.BRAWO ja,że w porę zakończyłem tą nierówną walkę,na pewno nie będę uganiać się za jakimiś gazetkami,w końcu to miała być gra o łowieniu.

19 godzin temu, Riki76 napisał:

Marcin? coś nie hallo?

nie wiesz, że jest takie coś jak czat?

dz za u i p

Pojęcie Admin oznacza kogoś kto coś umie, wie i może. I  na pewno nie jest to ten ktoś z kim można popisać online.....tam raczej siedzi sfrustrowany pracownik, któremu dali taki dyzur.....

chcesz sprawdzić jego wiedzę to zaraz mogę podać Ci zestaw pytań do niego i chętnie zobaczę co odpowie....

Marcin, o co Ci kuźwa biega?

Koleżka z klubu wyciągnął jakieś tam info od gozdka (jak go zwał tak go zwał) z TSG, ja się nimi podzieliłem, gdyż uznałem, że są dość istotne, a Ty w związku z tym urządzasz jakieś wycieczki w moim kierunku. Kij wie po co i o co?

Przybastuj z łaski swojej i pisz na temat.

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam

45 minut temu, Riki76 napisał:

Marcin, o co Ci kuźwa biega?

Koleżka z klubu wyciągnął jakieś tam info od gozdka (jak go zwał tak go zwał) z TSG, ja się nimi podzieliłem, gdyż uznałem, że są dość istotne, a Ty w związku z tym urządzasz jakieś wycieczki w moim kierunku. Kij wie po co i o co?

Przybastuj z łaski swojej i pisz na temat.

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam

Przecież nie Ciebie atakuje ;) Ewentualnie zwracam Ci uwagę na fakt, że osoby , które tam siedzą nie za bardzo wiedzą na czym polega gra. Mogą Ci owszem napisać, że jest 20 lv wiedzy ale jak zapytasz się o coś konkretnego to.....zwrócą się do działu technicznego a ten wiadomo, że nie działa.

Pozdrawiam

• Like 1

A ja prosze Rennartowi sciagnac bana , to moze bedzie mogl nam odpisac . Gdzie te mnostwo gazet do wygrania ??? Dlaczego zabraliscie gazety w szybkich wydarzen , komu to przeszkadzalo , wystarczylo ograniczyc a nie zabrac wsxystkie

3 godziny temu, leontsg napisał:

Skąpiradła weekend idzie moze gazetki do szybkich wydarzen moze by tak dac ?????

Ty nikt nie siedzi 20 godzin na dobe tak jak Ty przy tej grze.
Jestem wręcz za całkowitą likwidacją gazetek za darmo - bo kto nie siedzi w grze tydzień to jest mega do tylu... Wtedy zobaczymy prawdziwych zakupoholików :D

• Like 1

Bondziorno, przecież w grach o to chodzi żeby albo dużo grać, albo dużo płacić. Przecież to by było kompletnie bez sensu żeby ktoś zalogował się raz na miesiąc i wygrał jakiś turniej czy mistrzostwa na dodatek bez płacenia. Gazetki w szybkich pozwalały grupie maniaków grających 24/dobę dogonić grupę maniaków płacących 24/dobę i nakręcały wyścig szczurów :D

3 godziny temu, leontsg napisał:

i pewnie ktos wplacil kupe kasy zeby tronowac jazia i golomianke , pewnie tanganika z milionami 

nie to ryby z konta testowego pracownika TSG :P

Dnia 21.08.2017 at 21:05, Riki76 napisał:

po drugie primo: cytuję "i za pytalem - czy bezie przecena na prasę przy promo 70% - napisał: bardzo prawdopodobne"

chyba już wiesz na ile można wierzyć temu Panu ;)

Pamiętaj, że TSG nie raz i nie dwa pokazało gdzie ma graczy i co się dla nich liczy

Screenshot_22.png

No nie przesadzajcie. Gazetek jest tylko 67 i są tanie. Po 10 gazetek na łowisko (czyli 670 sztuk) i za jakieś 81 tysięcy banknotów możemy łowić same 115-tki bez żadnych przecen. W TSG nie są głupi. Sporo osób nie kupowało tylko czekało na obniżkę. Obniżki nie ma to teraz sypną groszem i zobaczycie jak nagle pojawią się wyszkoleni specjaliści :D

12 minut temu, Jacek_E napisał:

No nie przesadzajcie. Gazetek jest tylko 67 i są tanie. Po 10 gazetek na łowisko (czyli 670 sztuk) i za jakieś 81 tysięcy banknotów możemy łowić same 115-tki bez żadnych przecen. W TSG nie są głupi. Sporo osób nie kupowało tylko czekało na obniżkę. Obniżki nie ma to teraz sypną groszem i zobaczycie jak nagle pojawią się wyszkoleni specjaliści :D

a co da Ci 10 gazetek na łowisko takie jak np Rio Negro....żadnej gwarancji że chociaż po 1 lv na rybie zrobisz....

a gdzie tutaj mowa o 20 lv wiedzy czy o coraz dłuższym treningu....a czas w turku czy mistrzostwach ucieka.....

14 godzin temu, Jacek_E napisał:

No nie przesadzajcie. Gazetek jest tylko 67 i są tanie. Po 10 gazetek na łowisko (czyli 670 sztuk) i za jakieś 81 tysięcy banknotów możemy łowić same 115-tki bez żadnych przecen.

Rzecz w tym, że te gazetki kupowane w sklepie to śmieci -zwykle klasy: 3 szare i 2 błękity -rzadko wpadnie jakaś złota wersja a fioletowej jeszcze w nich nie widziałem. O wiele bardziej opłacalna jest wszelaka aktywność: turki, wyzwania, eventy, lvl-e, więc tak za miesiąc dwa, żaden nowy gracz nic nie ugra bo hodowcy już przejeli wszystko co generuje czasopisma i będą wygrywac z kazdym kto sie tylko pojawi. Tak wielka rozpietość wielce pogłębi różnice i podziały.. Ale jest ciekawie.. :D

Edited by GKar

Wystarczyło odpowiedziec na liczne pytania graczy a nie sciemniac odnosnie gazetek na promocji 70%. Na pytania odpowiadaliscie ze byc moze pojawia sie w promocji 

70%. Gracze po wplacali liczac na promocje i nie spodziewali sie kolejnego swietnego zagrania ze strony TSG . mam nadzieje ze wplywa was zadowolily bo raczej teraz drastycznie znowu spadna

Dnia 13.08.2017 at 11:29, GKar napisał:

Zastanawia mnie, czy wszyscy sobie zdają sprawę ze skali potrzebnych zakupów, aby zawalczyć jak równy z równym? Otóż te punkty doświadczenia są rozłożone prawie tak samo jak obecne talenty, czyli do zrobienia pierwszego i drugiego poziomu (1 gazetka to punkty do 5 ryb) wystarczy stosunkowo niewiele gazet -może z 5 na jedno łowisko, ale później zaczynają się już coraz większe schody i jak sądzę do ostatniego 5-go poziomu trzeba ich będzie kilkadziesiąt na jedno tylko łowisko !!!

No to już wiemy, że poziomów wiedzy jest 20 a nie jak optymistycznie sądziłem że 5, więc nie żadne tam kilkadziesiąt gazetek, tylko z KILKASET a może i więcej.. Wszystko zależy, czy z czasem pojawi sie wyższa kategoria doładowania niż "fioletowa", która obecnie jest nie do kupienia i występuje tylko jako nagroda w kilku rodzajach gazetek, a jej max doładowanie to 149 pkt. A zwykli ciułacze? -tacy co popychają z prezentów, czy kupują za $ to sobie pykają szarymi i błękitnymi -odpowiednio do 19 i 39 pkt, więc będą mieć zajęcie na LATA.  :))

Dokladnie pacjenci na mistrzostwa do lvl 10,/11rybki z mistrzostw ladowali po okolo 43.000 banknotow na lowisko ze spora iloscia rybek to koszt lekko 200.000  Nikt normalny i za swoja kase nie osiagnie nigdy 20 lvl

1 godzinę temu, leontsg napisał:

Dokladnie pacjenci na mistrzostwa do lvl 10,/11rybki z mistrzostw ladowali po okolo 43.000 banknotow na lowisko ze spora iloscia rybek to koszt lekko 200.000  Nikt normalny i za swoja kase nie osiagnie nigdy 20 lvl

czekajmy na jakieś promo. Może jakaś Tanganika abo 1 perła.... ;)

A na poważnie to pisałem już o tym dawno. Nie trzeba umiejętności gry. Teraz wystarcza kasa....i o to w sumie TSG chodziło ....PŁAĆ I WYGRAJ !!!

Dnia 4.09.2017 at 17:09, Marcin napisał:

A na poważnie to pisałem już o tym dawno. Nie trzeba umiejętności gry. Teraz wystarcza kasa....i o to w sumie TSG chodziło ....PŁAĆ I WYGRAJ !!!

Z dwojga złego wolę tych płacących niż tych co wygrywają programami, a przyznasz chyba, że wygrywanie tym drugim nie jest już takie oczywiste..