Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ona.91

Szybkie wydarzenia

Recommended Posts

Witam czytających :o)

Znów gram w klubie i znów jakieś , jakieś tajemnicze moce działają w tych konkursach .

1 Używając podbieraka 60% , przegrywam w ostatnich 2 minutach ponad 1000 pkt. 

0K był/a,  lepszy/a , bo to wędka spławikowa , ale na wędce morskiej i spinningowej TFU rcy gry , promują oszustów , piszę to z całą świadomością (pewnie zaraz to usuną) .

Swoje spostrzeżenia , opieram na grze w jednym z TOP-owych klubów gdzie grałam kontem 370 plus z dużymi wędkami i szybkimi kołowrotkami . Tylko co mi po szybkim kołowrotku , jeżeli na pustym przebiegu działa on jak 5% , TFU-rcy z premedytacją , zablokowali możliwość wyławiania rybek , bez pustych przebiegów , na rzecz cudotwórców. ZAKUP KOŁOWROTKA ZA PERŁY MA TYLKO SENS , JEŻELI  BĘDZIE MOŻNA WYCIĄGNĄĆ RYBKĘ ZA PIERWSZYM RZUTEM , w innym przypadku wygrają oszuści , gdyż  pusty przebieg na coowon jest tak samo szybki jak ten  z rybką ,  Polecam testowanie , przez testerów 

Coowon jest przez niektórych traktowany jako jeden z bonusów, więc nie wiem czy mamy dyskutować o pojęciu uczciwości w grze, czy o TSG, które zwyczajowo stara się nie widzieć takich problemów?

19 godzin temu, GKar napisał:

Coowon jest przez niektórych traktowany jako jeden z bonusów, więc nie wiem czy mamy dyskutować o pojęciu uczciwości w grze, czy o TSG, które zwyczajowo stara się nie widzieć takich problemów?

Nie ma co dyskutować o coowanie...owszem pozwala grać szybciej ale elita gra bootem który eliminuje fazę holu czyli np na morskiej zacinamy rybę i już wyskakuje okienko złapanej ryby. Na spławik - spławik zaczyna tańczyć i ryba na brzegu.... W rywalizacji z tym żaden coowan nie pomoże choćby prędkość na 20 ustawił i więcej.  Twórcy gry nie widzą nic - " na powyższym koncie nie stwierdziliśmy żadnych nieprawidłowości "

Niestety ale gra już dawno polega na wprowadzeniu co miesiąc nowego łowiska i kilku ryb, jakieś zmiany cichaczem ( np talenty czy pojedynki)  i jest cudownie wg Tsg. A prawda jest taka, że rywalizacji klubowej na Fb nie ma już kilka miesięcy,  z gry odeszli już nawet gracze od początku grający Charlsem a nowym życzę powodzenia... 

Czasami tylko dział kluczowych klientów  Tsg wysyła ankiety z pytaniami a dlaczego Pan / Pani przestała grać.....