Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Adullek

GDZIE ONI TERAZ SĄ?

Recommended Posts

Przez ileś tygodni obserwowaliśmy PRZEZ 24 H NA DOBĘ histeryczne zaśmiecanie czatu , przez mniej uczciwych graczy , którzy zamiast walczyć , pisali te słowa : 

"PO JEDNEJ? "

"JAK GRAMY? "

"GRAMY , CZY NIE GRAMY? "

"MNIE BRAKUJE 1 PUNKT"

" MNIE BRAKUJE 2 PUNKTY "

"PRZEPRASZAM PRZYPADKOWO WPADŁA" ( czyli zadana rybka w wyzwaniu nie miała prawa być złowiona)

"ZŁÓW , TO PODDAM"

-OJEJKU , OJEJKU,  NIECHCĄCY ZŁOWIŁEM/AM ( gdy powinno to być działanie intencjonalne)

Teraz widzę, że czat  nagle ucichł i myślę, że w końcu zaczną ci mniej uczciwi gracze walczyć jak należy.  Moim sojusznicy -Niemcy, zapowiedzieli bezpardonowa walkę z Polakami. TO BARDZO DOBRZE. Dlatego trzeba z dumą przyznać  USTAWKI WCALE NIE POPŁACAJĄ. 

Dziękuję Kochanej Administracji, że w końcu podjęła odpowiednie kroki.

Pan Bóg jest dobry!  :)

2 godziny temu, Adullek napisał:

Moim sojusznicy -Niemcy, zapowiedzieli bezpardonowa walkę z Polakami.

Hmmm , wchodzić w sojusz z Niemcami ? fuj..... A swoją drogą teraz to Ty zaśmiecasz czat , mamy ciągły spam z Twojej strony . Do tego jeszcze  konfabulujesz . Ogarnij się chłopie !!! Wróć , na Ziemię 

ad1.png

ad2.png

Ma pakt z niemcami bo niemcy z klubu Club der Germanen maja ten sam program do lowienia ryb pod rekord... :) i nie wchodza sobie w droge

@Adullek  -jedno trzeba przyznać: potrafisz przypisywać najgłupsze, czy najmniej znaczące bzdety całkiem poważnym sprawom. Kto powiedział, że te tzw. pojedynki to jakakolwiek rywalizacja? To ma mniej więcej taka wagę, jak zaliczanie loterii, do której trzeba zaliczyć jakieś zadanie i ktoś może w tym pomóc lub nie. A ten cały ranking pojedynków jest mniej więcej tyle warty co ilość złowionych legendarnych ryb, czyli NIC. Po co więc mieszasz w ogóle powietrze?

Coś nazywane przez Wielkiego Szmaciarza "sonarem 3.0 " to zapewne słynny Charles 3.0 czy coś tego typu :) 

@Adullek Prosiłam , ale to jak grochem w ścianę , Ty znowu snujesz jakieś fantazje . Jeżeli administracja szykuje Ci jakieś konto , to tylko z blokadą do czatów , głównego i globalnego . Nikt już nie wątpi w Twoją ,,uczciwość" Twoje teksty na czacie coraz bardziej przypominają gracza ,,BAJZEL" (swoją drogą , dziwny zbieg okoliczności , tamten zaginął adullek wypłynął ) 

adul3.png

Żeby nie było wątpliwości. Nie ma żadnych kont promocyjnych, tym bardziej takich specjalnie przygotowywanych dla określonych graczy.

No pewnie, że nie ma. Wszyscy przecież wiedzą, kiedy żartuję, a kiedy pisze z powagą.

1 godzinę temu, Rennard napisał:

Żeby nie było wątpliwości. Nie ma żadnych kont promocyjnych, tym bardziej takich specjalnie przygotowywanych dla określonych graczy.

Żeby nie było wątpliwości - zmiana zasad punktowanie niczego nie zmieniła w rywalizacji 1vs1, gracze dogadują się jeszcze łatwiej niż poprzednio. Kto chce grać za wszelką cenę to gra a pozostali ustalili zasady poddawania i mają się całkiem dobrze. Ja nie gram 1vs1 dla zasady tzn. dopóki przyznawanie pkt w rywalizacji nie będzie pokrywać się z regulaminem dotyczącym tejże rywalizacji. Co do kolegi Adula - z zasady nie dyskutuję z folklorem lokalnym a tak traktuję tego gracza choć przyznaję że jego wpisy zaczynają z lekka irytować, po prostu nudzi człeczyna.

Dnia 25.04.2017 at 14:15, Adullek napisał:

Teraz widzę, że czat  nagle ucichł i myślę,

To może nie myśl,tylko czytać zacznij.Czat wcale nie ucichł,tylko teraz jest"poddaj i kręć jeszcze raz,to ja poddam".Administracja chce na wyzwaniach zarobić,ale gracze nie są żadnymi naiwniakami,żeby wywalać zanęty czy sonary,potrafią się dogadać.Tsg kombinuje co zrobić żeby zarobić,a gracze jak grać żeby nie wydać i żadna zmiana punktacji tego nie zmieni.

• Like 1

2 godziny temu, Rybka napisał:

żadna zmiana punktacji tego nie zmieni.

Oczywiście, bo nie punktacje tu chodzi ale o jakość nagród. Jaki sens tracić sonary na podbieraki przynęty na karasia i okonia (bo takiej rangi tam są nagrody w większości przypadków)

• Like 1

Przy tych nagrodach gracze zbierają punkty tylko z uwagi na prestiż klubu, gdyby nie to to nikt by 1vs1 nie grał bo nagrody nijak się mają do kosztów szczególnie przy rybkach na magię .

Jeżeli chodzi o punkty za pojedynki, zostały przywrócone poprzednie. Czyli obecnie obowiązują te opisane w regulaminie wyzwań.