Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Jacek_E

Źródło szczęścia a teorie matemtyczne

Recommended Posts

Tak właśnie zobaczyłem rekordzistę w skupie monet i najszła mnie pewna refleksja matematyczna. Świat istnieje wg. oficjalnych informacji 1651 dni.  Rekordzista ma na koncie 44 miliardy 444 miliony 444 tysiące i 444 pkt czyli przynajmniej tyle miał monet. Wychodzi po podzieleniu prawie 27 milionów monet dziennie robione co dzień od początku istnienia świata. Idziemy dalej i dzielimy to przez 24 godziny i dalej na 60 minut. Wychodzi, że taki gracz łapie ryby za 18700 monet na minutę i to bez żadnej przerwy (nie śpi, nie je, nie bzyka, nie załatwia się itp) od początków istnienia gry. 18700 monet na minutę jest oczywiście do uzyskania bez problemu w randze arcy ale pamiętajmy, że to średnia z wielu lat całodobowego łapania od pierwszego poziomu. To się nazywa BARDZO DOBRY GRACZ :D

A uwzględnij to, że czasem (bardzo bardzo dawno temu) można było robić miliony i miliardy w sekundę bo był inny balans.

Sum istnieje krócej a też rekordzista miał chyba ponad 4 miliardy. Co ciekawe na początku ( w sobotę ) miał nieco ponad 1 miliard a wczoraj już ponad 4 miliardy.

No nie powiecie mi że  w dobę można tyle utłuc. Jedyna możliwość jaka mi  przychodzi do głowy to  zapuszczenie bota np. na Hornie czy na Kraterze (tam przy okazji można było zaliczyć mistrzostwa) ale matematyka mówi że i tak musiałoby wpadać ponad 2 miliony na minutę.

W sumie to pomysł był dobry - wpadło parę błystek i nawet licencja na starożytną. Tylko główną pulę zgarnęli znowu ci z Arcy którzy i tak pewnie wszystkie błystki już mają.

Dnia 16.04.2017 at 19:50, Piotrekkk napisał:

A uwzględnij to, że czasem (bardzo bardzo dawno temu) można było robić miliony i miliardy w sekundę bo był inny balans.

Piotrek a Ty nadal twierdzisz, że wszystko jest piękne i wszyscy są czyści. Łapanie 115-tek to nie to samo co rywalizacja o wygrane. Zapewniam Cie,  że booty w święta aż się gotowały bo można było coś dostać no i Exp x2. Ewentualna kara za takie coś ze strony TSG to Ban na 24 lub 72 godz ale i tak się większości opłacało. To, że kiedyś można było nabijac monety to wiem... Ale niestety znam realia i widziałem kiedy wystartowały programy i jak szybko wskakiwali na wysokie pozycje... Bo oni umieją zrobić milion ton ryb na zatoce rekinów w szybkim... Ja nie..

Najlepszy darmowy konkurs a wy dalej macie problem . Normalne ze najwieksze lvl wygraly ,ci co za starych czasow bili lvl nie wazne jak teraz takich monet nie da rady tyle zebrac 

Proste ale już wietrzą podstęp i oszustwo. Nie wiedzą te dzieci jak było wcześniej stąd ich braki w wiedzy i ciągle pretensje i dopatrywanie się oszustwa.  A przecież teraźniejszość wynika z przeszłości. Bez wiedzy ciągle będziecie narzekać i tylko narzekać.

Edited by ZŁY_POSEJDON

Ależ to nie był żaden konkurs. TSG zwyczajnie zorganizowało wymianę zbędnych monet na bonusy i chwała im za to. Najlepsza i najbardziej sensowna akcja jaką pamiętam. Założyłem temat nie po to aby komuś zarzucać oszustwa ( kto jest bez winy niech pierwszy walnie kamieniem :D ) lecz z podziwu dla niektórych graczy, którzy latami siedzą po wiele godzin na wirtualnych rybkach i bez żadnego powodu zbierają miliardy niepotrzebnych monet :P

3 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Proste ale już wietrzą podstęp i oszustwo. Nie wiedzą te dzieci jak było wcześniej stąd ich braki w wiedzy i ciągle pretensje i dopatrywanie się oszustwa.  A przecież teraźniejszość wynika z przeszłości. Bez wiedzy ciągle będziecie narzekać i tylko narzekać.

Za to Ty wiesz wszystko... To kto ile ma monet czy miał monet niekoniecznie wynika z tego ile godzin spędził kiedyś grając.  Monety można było nabijac w zupełnie inny sposób a na chwilę obecną boot omijający fazę holu ryby również pozwala na szybkie nabijanie monet a co najważniejsze lv....

Przy dobrym łączu i kompie wyjmujesz w ten sposób 25-30 ryb na minute...to chyba jest różnica... 

A co do samej promocji nic nie mam. Była fajna bo faktycznie bezużyteczne śmieci i monety mona było wymienić na coś lepszego... Np trafiłem zanętę na iPhona

Edited by Marcin

Taaa.. @Piotrekkk albo @ZŁY_POSEJDON jakimś dziwnym trafem są zawsze na zawołanie, gdy tylko ktoś poruszy jakiś śliski temat dla TSG.. :/

A Ty @Marcin zamiast odejść definitywnie z gry, to tylko ich zadręczasz przypominaniem niewygodnych faktów i szefostwo nie może z dużych ryb do mistrzostw zrobić wielkiej nowości :D Uśmiałem sie nieźle -mało co i "pomyslodawcę" obdarzyli by workiem pereł..

Ale jedno jest prawdą -akcja fajna, wyważona, a do tego, że "ulepszacze" zwykle wygrywają, zdążyliśmy sie przyzwyczaić.. ;)

7 godzin temu, Jacek_E napisał:

Ależ to nie był żaden konkurs...

Znaczy, że zasadniczo umknęła Tobie punktacja i nagrody za pierwszą "10" szczególnie.. Polecam być uważniejszym na przyszłość -moim zdaniem, to bili się o dobre miejsca całkiem konkretnie w tym "nie konkursie".. :D

Punktacja nie świadczy o konkursie. Równie dobrzy mogliby dać punkty i nagrody za najstarsze konta. Wynik jest z góry ustalony i zależny tylko od tego kto zgłosi swój udział. TSG zwyczajnie nagrodziło dodatkowo tych, którzy wymienili najwięcej monet. Nie było możliwości stanąć niby do walki konkursowej z czystym kontem i załapać się do setki (no chyba że wpisując "z palca" 40 miliardów monet na koncie, bo niegdyś taki programik działał)

2 godziny temu, Jacek_E napisał:

Punktacja nie świadczy o konkursie. Równie dobrzy mogliby dać punkty i nagrody za najstarsze konta. Wynik jest z góry ustalony i zależny tylko od tego kto zgłosi swój udział. TSG zwyczajnie nagrodziło dodatkowo tych, którzy wymienili najwięcej monet. Nie było możliwości stanąć niby do walki konkursowej z czystym kontem i załapać się do setki (no chyba że wpisując "z palca" 40 miliardów monet na koncie, bo niegdyś taki programik działał)

Nie zgadzam się z tym -rywalizacja była jak najbardziej, a bez nagród większość stanęła by na jakimś wyważonym poziomie, aby nawet w razie czego mieć na drugą taką akcję..

Jak wszyscy zauważyli, wymagane poziomy wzrastały dosyć progresywnie, więc trzeba było decydować, czy wybulić wszystko i mieć nadzieję, że nikt nie przebije, czy grac bardziej asekuracyjnie.. No i.. te dosyć szybkie przyrosty o których już tutaj pisano -może ktos coś uzył, a moze nie, ale oj łowili, łowili -widac to było w klubach.. :)

To była tylko sprytna akcja tsg, żeby wyczyścić stare konta z monetek. Przyjdzie nowy "re-balans" gry (czyt. "ulepszenie" :D), wprowadzą nowy sprzęt za złoto, które będzie można zakupić za realne pieniądze i interes będzie dalej kwitł...

Noworoczne  postanowienia - kolejny skup złomu. Teraz rekordzista ma już ponad 3 miliardy 678 milionów. Pojawiła się i waluta w nagrodach.

No drodzy fachowcy BOTY....yyyyyy..  znaczy KIJE w dłoń !!!

Już ponad 5 miliardów (ten sam kolo). W trzy dni nieco ponad 1 miliard 300 milionów monet, czyli nieco ponad 300 000 monet na minutę. "Kij" rozgrzany do czerwoności (no i przy założeniu - nie je, nie pije, nie śpi, nie bzyka, przyspawany do kompa ) :-)

12 godzin temu, BJ Blazkowicz napisał:

Już ponad 5 miliardów (ten sam kolo). W trzy dni nieco ponad 1 miliard 300 milionów monet, czyli nieco ponad 300 000 monet na minutę. "Kij" rozgrzany do czerwoności (no i przy założeniu - nie je, nie pije, nie śpi, nie bzyka, przyspawany do kompa

jest to tak zwany "bardzo dobry gracz" wg oczywiście "działu technicznego" :D