Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Adullek

Rozwiązanie problemu banów

Recommended Posts

Ponieważ  moi rozmówcy są często bezpodstawnie banowani na czacie ogólnym sądzę , że rozwiązać ten problem jest bardzo prosto.

Zamiast cofać w nieskończoność bezpodstawnego bana, należy karać graczy banujących lub zgłaszających, w ten sposób, iż  utracą oni taką możliwość  na kontach, które powtórzą zgłoszenie określona ilość razy. Powiedzmy 20 x bezpodstawne zgłoszenie=utrata możliwości zgłaszania - nieodwracalnie.

Kolejnym błyskotliwym rozwiązaniem  w kwestii nadużycia zgłoszenia - jest kara, która polega na zabraniu jeden sonar- jedno bezpodstawne zgłoszenie  na rzecz poszkodowanego. W ten sposób dzieci zaczną się zastanawiać nad zasadnością zgłoszeń. Oczywiście niesfornym graczom mogą tez być zabierane  banknoty lub perły. Kara nie tylko jak najbardziej wskazana ale wręcz konieczna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 15.04.2017 at 00:38, Adullek napisał:

Kolejnym błyskotliwym rozwiązaniem  w kwestii nadużycia zgłoszenia - jest kara, która polega na zabraniu jeden sonar- jedno bezpodstawne zgłoszenie

Myślę, że lepszym rozwiązaniem było by zabranie wędki - jedno bezpodstawne zgłoszenie - największa wędka spławikowa zarekwirowana, później spinningowa, a później morska. Można by ten pomysł ulepszyć i przekazywać te zarekwirowane wędki osobom poszkodowanym. To by była dopiero solidna nauczka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...