Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Adullek

Gracze, oszukiwanie i administracja

Recommended Posts

Wchodzę  sobie na forum, a tu tylko oszusta, ustawki, przekręty, wielkie oszustwo, błąd krytyczny,  itd itp Słowo OSZUSTWO - stał się synonimem tego miejsca.

Jestem bardzo ciekawy kto to wyrażenie tak rozważnie i obiektywnie  spopularyzował? 

Czy środowisko graczy nie może być podobne do mnie? Turnieje , pojedynki, eventy? Czy trzeba do upadlaka się ustawiać w pojedynkach?

Nie można grać dla własnej chwały?  To takie trudne?  Dla przykładu wchodzi się na turniej i orientaliści już wiedzą , kto wygra, kto przegra, kto podejmie walkę, kto gra lekceważąco.

Ja nie do końca rozumiem dlaczego środowisko graczy walczy z administracją?  Tyle korzystnych zmian nastąpiło, jak choćby jawność przyszłych eventów, poprawienie wielkości liczb sonaru, nielimitowane wyzwania, a nawet animacja zmiany łowiska, dla najmłodszych i wiele innych...

Nikt zdrowy na umyśle nie pozostanie obojętny wobec permanentnego udoskonalania i ulepszania gry, ponieważ wie, że zawdzięcza to wszystko Kochanej Administracji.

Ja z tego miejsca chciałbym w imieniu wszystkich ( uczciwych ) graczy bardzo podziękować administracji,  bo pewne działania sukcesywnie są podejmowane na korzyść graczy. To jest trudne, ponieważ gracze -co jest zupełnie zrozumiałe- nie zawsze grają uczciwie. Z  czasem powstały, przyjaźnie , antypatie, sympatie, które zasadniczo powstają samoistnie oraz z pomocą klubów.  Wyzwania ostatecznie odsłoniły kto gra uczciwie i honorowo...a kto jest do takiej gry "zmuszony". 

A z głową to u Ciebie w porządku?  

To nie jest darmowa gra przeglądarkowa. Tutaj mówimy o ciężkiej kasie wpływającej na konto TSG.  Na Fb tysiące osób ma kije perłowe i nikt tego nie dostał za darmo ( no poza promocją 1 perła której Tsg do dziś nie potrafiło poprawnie rozliczyć i zweryfikować kto kupił wtedy).  A jeżeli ktoś płaci to ma prawo czegoś wymagać. Działa tu prawo konsumentów a Tsg przy takich obrotach jest traktowane jako profesjonalny dostawca usługi. A naprawdę nie mówimy o małych kwotach bo gdy mój klub walczył o top to miesięcznie leciało po 30-50 tys tylko od Nas.  A gwarantuje Ci, że inni dawali dużo więcej szczególnie kilka zupełnie bezkarnych na fb graczy 

Podsumowując możesz wychwalać Tsg za cudowną i wspaniałą grę, bez błędów,  bugów i pomyłek.  Czystą,  wspaniałą i cudowną ale obawiam się,  że będziesz jednym z Bardzoooooo niewielu którzy mają takie zdania. A jak już jesteś taki obiektywny to popatrz dokładnie, które to niby zmiany są dla graczy.... Zmiany są owszem ale czy na lepsze dla graczy... 

47 minut temu, Marcin napisał:

51 minut temu, Marcin napisał:

A naprawdę nie mówimy o małych kwotach bo gdy mój klub walczył o top to miesięcznie leciało po 30-50 tys tylko od Nas.  A gwarantuje Ci, że inni dawali dużo więcej szczególnie kilka zupełnie bezkarnych na fb graczy 

Podsumowując możesz wychwalać Tsg za cudowną i wspaniałą grę, bez błędów,  bugów i pomyłek.  Czystą,  wspaniałą i cudowną ale obawiam się,  że będziesz jednym z Bardzoooooo niewielu którzy mają takie zdania. A jak już jesteś taki obiektywny to popatrz dokładnie, które to niby zmiany są dla graczy.... Zmiany są owszem ale czy na lepsze dla graczy... 

Ja jestem zwolennikiem darmowej gry i właśnie dlatego zasadniczo nie płacę.  Dlatego tym bardziej zastanawia mnie pierwsze  pytanie? Przecież odzwierciedla to wasz stan umysłu. W tej grze nie wygrywa ten kto więcej płaci, raczej ten kto jest lepszy. Gdyby w tej grze wygrywali ci,  co najwięcej płacą, to osoby, które  mało płacą  lub wcale musieliby przegrywać. A tak nie jest lub tak nie musi być.  Trzeba ruszyć głową. Przecież to musi być  żenujące doświadczenie, aby  płacić realną kasą, aby przegrywać, przegrać coś tam. Tylko trochę mniej żenujące jest to, aby płacić by wygrać.  I do tego banda naiwniaków , która sama się nakręca dla przykładu w walce o łowiska. xD

Zmiany mnie się podobają, bo nie płace , a wygrywam. Trudno abym w tej sytuacji w randze arcymistrza,  miał jeszcze narzekać na kochaną administrację, która się stara. Kilka eventów i ile kasy...

Ech naiwniak jesteś... W tej grze wygrywa V1 i Fiedler a do tego boot do szybkich.  Więc swoje mądrości możesz na ambonie głosić 

Dnia 14.04.2017 at 18:31, Adullek napisał:

Zmiany mnie się podobają, bo nie płace , a wygrywam. Trudno abym w tej sytuacji w randze arcymistrza,  miał jeszcze narzekać na kochaną administrację, która się stara. Kilka eventów i ile kasy...

Poczekaj aż ta kochana administracja zrobi w końcu porządek z "tyci" wędkami i będzie potrzebna max dostępna wędka do eventów i turków.Ciekawe jak wtedy będziesz ich wychwalał,bo taka zmiana na pewno nie będzie ci na rękę,w końcu mając lvl 300 i morską też 300 łatwiej się wygrywa:D

20 godzin temu, Rybka napisał:

Poczekaj aż ta kochana administracja zrobi w końcu porządek z "tyci" wędkami i będzie potrzebna max dostępna wędka do eventów i turków.Ciekawe jak wtedy będziesz ich wychwalał,bo taka zmiana na pewno nie będzie ci na rękę,w końcu mając lvl 300 i morską też 300 łatwiej się wygrywa:D

Wtedy zwolennicy średnich wędek będą masowo porzucać grę. Konstatacja ta jest nazbyt oczywista.