Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Marcin

Zmiany w turniejach

Recommended Posts

Witam

Niedawno były 2 przerwy techniczne ( na FB ) związane ze zmianami w turniejach. Wchodzimy w turnieje po zmianach i gołym okiem nic nie widać....ja jednak coś ciekawego znalazłem. Pytanie czy ktoś jeszcze ?

Administracja nigdy nie idzie po rozum do głowy,  choćby 5 mln  oszustów głośno krzyczało.  Twardogłowi.

Edited by Adullek

Zmiana numer 1 - dłuższe rozliczanie turniejów. Próba łapania na tzw zakładkę czyli sonar na dwa turki to racze jniemożliwe do wykonania

Zmiana numer 2 - zmienił się szczególnie dla niższych lv katalog ryb dostępnych w turkach. na czym polega zmiana ? więcej , dużo więcej ryb na siłę i to hmmmm jak to nazwać ? Debilizm??????

Przykład lv 68 spin 180 do złapania Pama z rekordem 693 kg

Lv 51 kij morski 95 do złapania diablik z rekordem 420

lv 68 morska 300 do złapania lucjan gończy z rekordem 1646.....

Więc teraz znowu wypychamy graczy z niskich lv czy mają pruć plecaki z bonusów 60 i 50 oraz dużych klubowych ??

No i jest jeszcze jedna zmiana na lepsze... Teraz Tsg ma problemy z rozliczeniem turków i dodaniem pkt do tygodniowki.  Właśnie 125 pkt mi zniknęło gdzieś a jak się okazuje to nie jest jedyny przypadek.  Nie każdy to sprawdza ale osoby grające ranking owszem i oprócz mnie min 2 osoby dotknęła strata pkt...nagród też... Ale przekazano do działu technicznego....