Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ona.91

o co chodzi tfurcom gry

Recommended Posts

O co Wam Chodzi szanowna Administracjo , jeżeli w konkursie trzeba złapać rybkę , której nie ma na łowisku. Przecież zgodnie z Art. 1 regulaminu , świadczycie usługi BEZ WAD , chcecie oszukać graczy ? naciągnąć ich na wydatki, bez sensu (bo nie skończą konkursu) ?

To nie jest pierwszy raz i pewnie nie ostatni 

Tfórcą gry trzeba napisać wprost, bo nie będą wiedzieli o co chodzi tym czepialskim graczom :)   Do złapania w konkursie dorsze arktyczne na Morzu Davisa. Tymczasem jakiś programista, sugerując się nazwą ryby i swoją znajomością geografii, zarybił tą rybą Hawaje. Tak więc konkurs jest w obecnej sytuacji nie do zaliczenia :) 

Jacku...

Myślę , że Oni (czyt TFU rcy) doskonale wiedzą , o którą rybkę chodzi , gdyż zrobili to celowo . Jakim, że trzeba być GENIUSZEM , aby dorsza arktycznego umieścić w ciepłych wodach Hawajów . 

Podłość ludzka nie zna granic. Zamiast iść w zaparte że wszystko jest ok to programiści ot tak zwyczajnie przypisali rybę do właściwego łowiska i to w miarę szybko i w czasie weekendu. Mój świat się zawalił o.O

A tam gra nie dziala , to ich malo interesuje ciekawe kiedy im ktos kare wlepi za oszustwa . Lepiej napisac ze platnosci nie dzialaja szybciej reaguja

To może nie być ich wina. Dziś w nocy promocja skończyła się o 23.00 czasu polskiego bo ktoś chyba przestawił czas serwera na moskiewski, a o 00.30 gra się wysypała.  Trzeba zawiadomić pana M. i powołać komisję do zbadania czy to nie wojna hybrydowa :D

Hej, jeżeli chodzi o problem z rybką w konkursie to został naprawiony najszybciej jak było to możliwe.
Co do nie działającej gry w nocy to sprawa jest badana. Problem dotyczył jedynie świata Szczupak.

Twórcy przepraszają za wszelkie problemy.

Nowość w turniejach ..... Wybitni programiści naprawili grę i w turniejach zalicza ostatnią złowioną rybkę , tylko po co turniej trwa 3 godziny skoro trzeba złapać jedną rybkę na koniec . Może wystarczy kilkanaście minut (np. tyle ile trwa sonar) Proponuje przełożyć to na mistrzostwa OPEN 

Być (drugim) czy też nie być (wcale). Oto jest pytanie. xD   Walka o pierwsze miejsce (będąc na drugim) to groźba wypadnięcia z pudła a może i z dziesiątki.

1 pytanie do twórców, programistów czy jak was tam zwał co jest do wygrania za perły w szybkim wydarzeniu ( sugerujecie to pod opisem ) jak nagrodą są zanęty i doświadczenie x40 za miejsca 1-3 i doświadczenie x 20 za miejsca 4-10 co kosztuje tutaj 20 pereł? Jeżeli doświadczenie tyle kosztuje to ja chce je sprzedać nawet za połowę ceny a co tam niech stracę. Kiedy w końcu to zmienicie dlaczego nie możecie zrobić doświadczenia 5-minutowego 50000x ? albo sonar 5-minutowy po co weteranom z poziomem ponad 350 doświadczanie 40x. Zresztą to samo tyczy się eventów po co mi doświadczenie 40x co ja mam z nim robić zamiast tych ileś sztuk dajcie nie wiem 3-4 sztuki 50000x. Zobaczymy czy chociaż odpowiecie w tym temacie

No nie rób sobie jaj bo aż mi szczęka opadła z wrażenia. Już za 7 próg masz 3 sonary po 20 pereł a za 10-ty aż 4 (czyli 80 pereł). Co do doświadczenia x40 to ja je włączam i naciskam taki krzyżyk, który je natychmiast wyłącza. Unikam w ten sposób śmieci w plecaku :D 

Taka symulacja zysków dla obecnego eventu:

9 blach po 250 - 2250 baksów

3 siłki 60%        - 360 baksów

9 zanęt king      - 900 baksów

3 sonary            - 60 pereł

Do tego 3 darmowe łuski z przydziału za pojedynki

Łącznie koszt to 3510 banknotów i 60 pereł. Zyskujesz nagrody o wartości 8460 banknotów i 80 pereł. Czysty zysk to 20 pereł i 4950 banknotów (o pucharach i chwale nie wspomnę). Jeśli zamiast blach po 250 można zastosować zanętę dedykowaną za 30 to zyski jeszcze wzrosną. Toż to hojność ze strony administracji.  xD

No przepraszam. W szybkim zwykłym 20 perełek kosztuje licencja uprawniająca klub do walki o łowisko. Najtańsze łowiska to 5 licencji czyli za jedyne 100 perełek członkowie klubu mogą wydać bonusy o wartości kilku tysięcy banknotów i kilkuset pereł i zdobyć chwałę posiadania łowiska :) 

teraz jeszcze lepiej wysypały się łowiska nie mam w zadaniach łowisk które w posiadaniu ma mój klub hello panuje ktos tu nad czymś?

Na arcy wygrywa się w szybkim siłkę 70% 5 minut i może być warta 20 pereł, skoro 15 minutowa kosztuje 50 pereł.. O to zapewne im chodziło.. A niższe lvl? -cóż.. niech szybko lecą do góry, to będa mieć te swoje nagrody warte 20 pereł.. :D

GKar przebili cię w wyliczeniach :)  Właśnie patrzę że jest szybkie i w puli nagród 70 pereł na które składa się licencja za 20 i siłka 70% 5 min. Wychodzi na to że ta siłka jest wyceniona na 50 pereł. Gdyby tak jeszcze pucharek oszacować na 1000 pereł to dopiero by się bili :D

Dnia 27.03.2017 at 11:02, Rennard napisał:

Hej, jeżeli chodzi o problem z rybką w konkursie to został naprawiony najszybciej jak było to możliwe.
Co do nie działającej gry w nocy to sprawa jest badana. Problem dotyczył jedynie świata Szczupak.

Twórcy przepraszają za wszelkie problemy.

Nic się przecież nie stało, nie ma co robić sztucznej paniki, jaka zrobiła autorka wątku...