Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Marcin

Jak zwykle....

Recommended Posts

A tak ostatnio Szanowny Rennardzie Twój alter ego na FB opowiadał Nam bajki jak to Wy ciężko pracujecie...

Musicie przekazać koledze, że Wasza praca polega na wprowadzaniu nowych łowisk, nowych ryb i przekazywaniu wiadomości do działu technicznego ( który nie wiadomo czy istnieje ).

A więc Szanowny człowiek związany z TSG tak nam opowiadał w temacie o nowych pojedynkach...

Screenshot 2017-03-13 08-04-24.jpg

a teraz dlaczego musicie przekazać koledze żeby przestał Nam bajki opowiadać....

Mistrzostwa Profesjonalista....max sprzęt to spin 80 lub jak kto woli spławik 61 i przypon 5 kg

Widać po rekordzie profilu jak i rybach z mistrzostw ma chłop DUŻO MOCY na tym kiju albo ostro trenuje na siłowni....

Screenshot 2017-03-13 08-15-02.jpg

Screenshot 2017-03-13 08-28-21.jpg

Screenshot 2017-03-13 08-15-56.jpg

Screenshot 2017-03-13 08-29-07.jpg

Postrach łowisk i 14 z rzędu zwycięstwo....Umie grać....

Żeby nie było to rangę niżej też wymiatał....13 razy na 1 miejscu w mistrzostwach

Screenshot 2017-03-13 08-10-11.jpg

Screenshot 2017-03-13 08-10-39.jpg

Screenshot 2017-03-13 08-41-49.jpg

18 minut temu, Marcin napisał:

Rennardzie Twój alter ego na FB

A Ty przecież ostatnio tak czule się żegnałeś z grą :) co rozstać się nie możesz? :D Sami dali duże kije przy "wielkich zmianach" tzw rebalansie więc to ich wina :D tak jak po 100 poziomie mają kije za perły jakieś tam duże, a promocję już wycofali :) znowu TSG oddało w ręce graczy kije, których już mieć nie można i co ? kto ma za to odpowiadać? 

2 minuty temu, Bandziorno napisał:

A Ty przecież ostatnio tak czule się żegnałeś z grą :) co rozstać się nie możesz? :D Sami dali duże kije przy "wielkich zmianach" tzw rebalansie więc to ich wina :D tak jak po 100 poziomie mają kije za perły jakieś tam duże, a promocję już wycofali :) znowu TSG oddało w ręce graczy kije, których już mieć nie można i co ? kto ma za to odpowiadać? 

Nieeeee to nie rebelans.....mówimy tutaj o spinie a nie morskiej 300

Proceder opisałem dokładnie. Stara loteria i losowanie sprzętu. Jak dostałeś coś dużego to zatrzymywało się loterię , robiło reset lv do 1 i wtedy w loterii kupowało to co tam się pokazało.  Zresztą w przypadku tego gracza widać to było na każdym koncie ;) na 23 lv rzucałem ponad 1000 kg bieługę więc to żaden rebalans :) 

A co do mojego grania to napisałem i jest to prawdą - konto z 351 lv skasowałem a teraz oglądam sobie co ciekawego się dzieje :P

Nic nie udowodnisz... Nie ma takich narzedzi. Bo jak udowodnic komus ze edytowal wysylane informacje do serwera proxy ze swojego komputera? Nie ma takiej opcji, musieli by Ci na kompie zalozyc pluskwe - dla administracji to bardzo dobry gracz :)

1 godzinę temu, Bandziorno napisał:

Nic nie udowodnisz... Nie ma takich narzedzi. Bo jak udowodnic komus ze edytowal wysylane informacje do serwera proxy ze swojego komputera? Nie ma takiej opcji, musieli by Ci na kompie zalozyc pluskwe - dla administracji to bardzo dobry gracz :)

Genialny wprost :)

Problem generalnie jest inny. Chłopaki z TSG dostali w @ instrukcję używania Karola. Poblokowali trochę i znikł Karolowy radar. Szybko chłopaki poszukali co i jak i zamiast radara używa się teraz V1. Trzeba tylko znać wskazania wartości V1 dla konkretnej ryby i łapiemy. Na FB aktualizację tabelek z V1 i zestawy polubiło ostatnio tylko 17 tys graczy więc faktycznie margines gra tym... TSG jednak w tej kwestii nie zrobiło ju nic pomimo moich wyjaśnień tu czy na support. Mało tego mam maila z odpowiedzią, że ich instrukcja używania programu nie interesuje...

Wniosek, że im to nie przeszkadza i można grać Karolem, Fiedlerem czy CE

@Marcin ale Ci się rozmówca trafił.. "Po co wracasz" "Nic nie udowodnisz" a wystarczy chwilę pograć w danej randze, aby powiedzieć coś mądrego.. Co prawda nawet ja już się pogubiłem co chłopaki "programiści" mają teraz na tapecie, ale co można złowić, a co nie i jakie wędki były ewentualnie przed rebalansem -to już nie są jakieś specjalne mądrości dla kogoś, kto pamięta tamte czasy.. ;)

Prawdę powiedziawszy obserwując mistrzostwa, mam wrażenie, że do kolegów z Serbii, Włoch, Rumunii dołączyli również niektórzy Polacy, bo ja rozumiem, że można "wysiedzieć" dobry wynik w mistrzostwach mając kilkanaście/kilkadziesiąt sonarów do wywalenia, ale powtarzać naście razy takie miejsce? ;) No chyba, że mamy sprzęt, który sam robi takie wyniki..

Ogólnie rzecz biorąc nawet pismo obrazkowe nic nie da, bo musiałby ktoś na to odpowiedzieć jakimiś argumentami, a większość co tutaj odpisuje posługuje się opiniami z sufitu lub baranim wzrokiem luźno skoordynowanym z tym co wygaduje.. :o

31 minut temu, Marcin napisał:

Wniosek, że im to nie przeszkadza i można grać Karolem, Fiedlerem czy CE

Poblokowali i programisci znalezli obejscie i tak moga sie bawic w nieskonczonosc z nimi a to kosztuje. Moze im na reke ze ktos wykreca programem wynik a uczciwy jak glupi placi i probuje dogonic? :)

Powiem tak...

Jeżeli ktoś tutaj myśli, że korzystanie z Karola to margines graczy to jest w dużym błędzie.

Dwa lata temu na FB sprawa była prosta. Program miały 2 kluby ( obecne LFF i Terminatory ) oraz Serbowie i Rumuni najczęściej w malutkich klubach.  Wtedy na podstawie polecenia od kogoś zaufanego i po wpłaceniu 300 euro można było stać się posiadaczem Karola , razem z tabelą gotowych zestawów.  Potem jednak zaczęły się kłopoty bo gracze zaczęli "na własną rękę" sprzedawać to dalej min w ten sposób pewien Rumun sprzedał Karola do Brazylii za 3000 pereł. I się potoczyło.

Po zablokowaniu Karola w listopadzie 2015 roku dzięki informacji od M.N. była chwila spokoju trwająca dokładnie....2 tygodnie. Tyle zajęło przystosowanie się do V1 ;) ....Od tego momentu siła rozprzestrzeniania się użytkowników tego jest wprost proporcjonalna do coraz większych fanaberii ze strony TSG czyli im więcej TSG dokręca śrubę tym więcej graczy siada i szuka wsparcia właśnie w programie. Przyczyna jest prosta - KASA....

Ponad rok temu klubowicze Terminator Forever zorganizowali sobie wewnętrzne zawody kto szybciej będzie miał w plecaku 500 sonarów...kto z Nas ( Was ) ma tyle ?? Zapewne nikt. Oni nie potrzebują sonarów bo V1 załatwia sprawę i mało tego tam nie ma takiego rozrzutu jak na sonarze ( czyli kilka kg ). Więc nawet jak jest ryba na magika to pójdą 3 szt na 3 ryby a nie 20 szt bo sonar dał wynik z samego dołu...

Najlepsi ( czytaj informatycy , hakerzy ) grają tureckim Fiddlerem ale to jest mega pilnie chronione co i jak. Zapewne z powodu iż tam funkcjonuje sonar a nie jakieś V

21 godzin temu, GKar napisał:

@Marcin

Prawdę powiedziawszy obserwując mistrzostwa, mam wrażenie, że do kolegów z Serbii, Włoch, Rumunii dołączyli również niektórzy Polacy, bo ja rozumiem, że można "wysiedzieć" dobry wynik w mistrzostwach mając kilkanaście/kilkadziesiąt sonarów do wywalenia, ale powtarzać naście razy takie miejsce? ;) No chyba, że mamy sprzęt, który sam robi takie wyniki..

Co do Polaków... Miałem w klubie gracza , który już zakończył przygodę z grą ale długi czas siedział w Piratach. On nie miał Karola ale zdalny pulpit, pasy do konta i na jego koncie też robiono wyniki jakie były potrzebne. W Terminach też siedzieli Polacy i tam akurat nauczono ich ;) 

Polacy kupują w tej chwili Karola z Vkami po 100 Euro. Handlują tym Rumuni - zarówno na FB jak i LF. 4 osoby po 25 euro zrzuta i gra staje się łatwiejsza ;)

20 godzin temu, leontsg napisał:

Chidzilo raczej o 17 tys osob jakos nie wierze w takie bajki bez dowodow

Wkleje potem screen z liczbą polubień. 

Zaznaczam, że większość moich informacji pochodzi z FB ale kilka razy rzuciłem okiem na LF i tam również widzę mnóstwo znajomych twarzy z Serbii, Rumunii, Niemiec czy Włoch więc i tam macie to.

Na FB w tej chwili to raczej łatwiej pokazywać tych co nie grają tym...

Dnia 13.03.2017 at 09:11, Bandziorno napisał:

Wiem o tym. Nawet jak poszukasz tutaj na forum to jest wypowiedź admina, który tłumaczył kiedyś, że Karol nie zmienia parametrów ryb i nic nie daje....echhhhh

Mam doskonałe źródło info o Karolu i jakiś miesiąc temu ta osoba policzyła mi pewnych użytkowników tego w klubach z TOP 10 rankingu. Wyszło tylko .....320 kont. Odliczamy dwa kluby Polaków bo wtedy byli wysoko i masz odpowiedź jak wygląda gra na FB.

@GKar zna grupę na FB pt G.P. czyli cała prawda o oszustwach w LF.  Ja to zakładałem . Obecnie grupa nie żyje bo to walka z wiatrakami ale z czystej ciekawości zajrzałem co tam wklejałem ja i inni gracze. Niestety ale ciągle te same twarze, te same nazwiska. Kluby się tylko zmieniają....

Oni nie zrobią z tym nic, ale to co piszesz to smutna prawda. Pozostaje zabawa poza topowymi miejscami dla plebsu, ktory nie ma programów i chce grac uczciwie :) Można też znaleźć inną grę, w której oszukiwanie nie będzie możliwe do takiego stopnia jak piszesz. A nie zrobią nic, bo się po prostu nie da... niestety... z punktu widzenia informatycznego jest to niemożliwe, ale nikt z administracji Ci tego nie napisze oficjalnie bo wszyscy (którzy płacą) przestaną płacić na to kasę. 
Sam Rennard prywatnie zadał mi pytanie jak działa Fiddler web debuger... a skąd ja mam to wiedzieć? macie informatyków to zrobcie coś? czy ten dział techniczny to po prostu fikcja? a programisci Wam na ręke żeby głupole płacili i ich gonili?

Marcin jak zwykle masz swoje teorie o super stronach , tylko dlaczego nigdy tego nie udowodnisz

niech TSG widzi co sie dzieje . Opowiadac historie o super stronach i zestawach to kazdy moze . Takie moje zdanie chyba ze sie boisz ze ktos skozysta .

5 godzin temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Marcin jak zwykle masz swoje teorie o super stronach , tylko dlaczego nigdy tego nie udowodnisz

niech TSG widzi co sie dzieje . Opowiadac historie o super stronach i zestawach to kazdy moze . Takie moje zdanie chyba ze sie boisz ze ktos skozysta .

Wybacz ale Tobie nie muszę chyba nic udowadniać....

To, że działa Karol wie w zasadzie każdy kto gra w to trochę dłużej. Ja znam realia FB i wiem, że Ty tam nie grasz. Jeżeli grasz na LF to szukaj Mittmana lub Muelera bo widziałem ich tam na pewno i z nimi pogadaj . Może dadzą albo sprzedadzą Ci to coś...

Screen z gotowcem do walki o łowisko masz w poście o Kłamstwach supportu . o Ile pamiętam łowisko Floryda i wszystkie V1 dla ryb z tego akwenu. Co to V1 też chyba był tutaj screen na forum

Chcesz więcej proszę bardzo:

Na FB szukaj grupy Duels ( nazwa od starych ustawek za 250 baksów ) albo zamkniętych grup LFF, Piratów czy Terminów. Może Cię wpuszczą. Ja sugeruje Piratów bo zaczęli rozdawać na prawo i lewo

Ja wszystkiego niestety nie dam bo jestem stroną w postępowaniu prokuratorskim przeciwko TSG ale ktoś mi nie wierzył w liczbę polubień ( gracze z FB znają te persony )

Screenshot 2017-03-14 22-50-05.jpg

Dnia 14.03.2017 at 22:57, Marcin napisał:

..nie muszę chyba nic udowadniać....

Jasne, że nie, bo ile razy można powtarzać to samo, a i tak na koniec ktoś powie: "nie masz żadnych dowodów", tak samo jak ja pokazywałem kiedyś screeny z mistrzostw i nienaturalnie wielkie ryby w rangach, na co zaraz ktoś wyskoczył ze swoimi głupotami..

A co do ujawniania szczegółów przekrętów? Kiedyś na jednej z demaskatorskich grup napisano (może nawet ja to pisałem) jak przekręcają mistrzostwa przy przechodzeniu rangę wyżej i co? -pierwszy co poleciał szybko tak łowić, wcześniej pyskował "święcie oburzony" jakie to oszustwo, że ktoś może zrobić sumaryczny wynik większy niż łączna waga rekordowych ryb..

Miłej kontemplacji.. ;)