Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Adullek

Sugestia

Recommended Posts

Zasugerowałbym dodać jeszcze jeden panel :  czat  off topic.

Zasady działania tożsame jak na czacie  klubowym. Panel nie moderowany. Żaden dyskutant nie będzie mógł być  zbanowany przez dzieci, którzy na ogół banują dla zabawy oraz dlatego  ponieważ wiedza, że są słabymi , zazdrosnymi graczami.

Z drugiej strony dyskutanci polemiczni nie będą musieli używać kilkunastu lub kilkudziesięciu kont jak chcą sobie  porozmawiać. z kimś mądrzejszym od nich. ..

W ten sposób każdy będzie mógł sobie wybrać jaki rodzaj czatu go interesuje i z kim chce rozmawiać.

A tak co chwilę czytam kogoś , kto piszę podziękowania - w stronę graczy - za "zbanowanie mnie". Czyli oszczędzilibyśmy mu / jej  zakładania nowych kont.  Co jest jednocześnie wyrazem mojej wielkoduszności.

Co do sugestii czatowych, to ja bym sugerował deaktywację odświeżania czatu podczas pojedynku. Przecież to jest proste do zrobienia, a wyeliminowało by oszustwa i ustawki pojedynkowe. Czasami to zasiadając do gry, muszę zażyć aviomarin, bo aż się niedobrze robi od tych "po 1?" "mogę?" "jak łapiemy?"

30 minut temu, Jacek_E napisał:

Czasami to zasiadając do gry, muszę zażyć aviomarin, bo aż się niedobrze robi od tych "po 1?" "mogę?" "jak łapiemy?"

Wystarczy zwinąć czat jednym kliknięciem i oszczędzisz żołądek od zbędnych leków :) Nie wpadłeś na to ? czy po prostu się czepiasz i jesteś z tych "co ryją" ?

Oczywiście, że się czepiam :) Pojedynki można zaliczać w sposób cywilizowany i nie zaśmiecać czatu, Ja sam łapię jedną rybę i drugą oddaję przeciwnikowi. Czasami oddaję obie. Jak tylko zobaczę że mam do czynienia z napinaczem to poddaję bo szkoda mi czasu. Sam nie stosuję nigdy zanęt siłek czy też sonarów bo to zbyt mała ranga rywalizacji żeby jakieś armaty wytaczać i jeszcze nigdy się nie zdarzyło żebym miał jakiś problem z zaliczeniem :)

• Like 1

Dnia 15.03.2017 at 16:51, Jacek_E napisał:

Oczywiście, że się czepiam :) Pojedynki można zaliczać w sposób cywilizowany i nie zaśmiecać czatu, Ja sam łapię jedną rybę i drugą oddaję przeciwnikowi. Czasami oddaję obie. Jak tylko zobaczę że mam do czynienia z napinaczem to poddaję bo szkoda mi czasu. Sam nie stosuję nigdy zanęt siłek czy też sonarów bo to zbyt mała ranga rywalizacji żeby jakieś armaty wytaczać i jeszcze nigdy się nie zdarzyło żebym miał jakiś problem z zaliczeniem :)

Najważniejsze że gracze potrafili szybko się zmobilizować i pokazać TSG, że ich kolejny plan na wyczyszczenie plecaków został zniweczony ;)

Dnia 15.03.2017 at 15:46, Jacek_E napisał:

Przecież to jest proste do zrobienia, a wyeliminowało by oszustwa i ustawki pojedynkowe. Czasami to zasiadając do gry, muszę zażyć aviomarin, bo aż się niedobrze robi od tych "po 1?" "mogę?" "jak łapiemy?"

Ustawki pojedynkowe są okropne, czat stał się miejscem masowych ustawek dla osób, którzy nazywają siebie "uczynnymi". Innymi słowy dla graczy, którzy nie mając wielu bonusów , lub nie chcąc ich tracić ,  grają na siłę.  Sens?   Czyli chcą zjeść ciasteczko ( wygrać)  ale jednocześnie chcą mieć ciasteczko.  To w związku z tym lepiej zmienić zakładkę czatu, aby nie widzieć tego masowego upodlenia i ogłupienia. Ja  już  tak zrobiłem.

Kochana dziatwa nie zupełnie właściwie rozumuje słowo kultura. Wydaje im się, że jak się ktoś zapyta "jak gramy" ( zadane dla przykładu 3, 40 minucie pojedynku) to zyskują sobie kulturę, estymę, że stają się przez to mili, sympatyczni i dobrzy. Nie, to nie jest kultura , to jest antyteza słowa kultury. To skrajni egoiści myślący o swoich oszczędnościach i korzyściach, nie liczący się z honorowymi graczami, którzy w przeciwieństwie używają bonusy i nie patrzą na korzyść/stratę, wygraną  czy przegraną.  Grają według zasad , bo zasady mają w genach, dlatego są lepsi, ponieważ nie wprowadzają chaosu w tak krótkim czasie, który nie jest przeznaczony na korespondencję.  Już przez sam pośpiech powstaje masa nieporozumień, bo - jak piszę, - nie jest to adekwatny czas do prowadzenia korespondencji, czy zadawania pytań lub czekanie na odpowiedź, dlatego każdy się streszcza.

( Każdy , kto waleczny, uczciwy i honorowy- nikt z nich nie podejmie dyskusji 

Najbardziej żenujące  są pozdrowienia ustawiaczy ( którzy się pozdrawiają ,  A JAK SERDECZNIE, gdy już  dojdą do konsensusu oszustwa).  Pewnie w uczciwej grze nie doszliby do połowy zdobytego rankingu..Tyle warte są te pozdrowienia..

Sytuacja ta będzie trwać tak długo, dopóki kochana dziatwa nie uświadomi sobie , że odpowiadanie na jakiekolwiek pytania w sprawie pojedynków trzeba postrzegać za skrajną niedorzeczność.

Jest też coś pozytywnego, taka sytuacja zachodzi jak się ustawią i jeden oszuka drugiego przed końcem czasu łowiąc drugą rybkę. Oczywiście  niezmiernie trudno jest  moralnie ocenić,  który z tej przedstawionej sytuacji oszustów jest gorszy. Jedno jest aksjomatem, miszkulacja oszustw jest wieloaspektowa, wielopokładowa.

Dzieci na ogół podlegają całej masie złudzeń, a gdy podrosną uchwycą się błędnych poglądów , będą więc wierzyć i myśleć i lgnąć do kolejnych złudzeń i kolejnych fałszywych poglądów , przekonań, utożsamień.

Dnia 19.03.2017 at 23:54, Adullek napisał:

Kochana dziatwa nie zupełnie właściwie rozumuje słowo kultura.

Za to z ciebie kultura aż wypływa,gdy wypowiadasz się na czacie:D

adulfrajer.PNG

Dajcie spokój adullek vel Azirik to najuczciwszy z uczciwych graczy porównywalny z: Czas Wojny , SLAWENTY..., etc.

Jego estyma wręcz poraża , Jest uczciwszy nawet od Administracji ,super gracz i kulturalny . Tylko sobie więcej takich : Wojtków , Stasiów czy Grażynek w klubie pożyczyć . A jak jak o łowiska walczy !!!  jest klasą samą dla siebie . czyli MISTRZ PONAD MISTRZAMI , polecam tego gracza , może ktoś go sprzeda na Allegro

• Like 1

Chłopie przestań swoje teksty pisać ze słownikiem w ręku....oratorstwo nie jest tutaj w żaden sposób punktowane.

Czepiasz się ustawek ?

Ja też bardzo długo byłem przeciwny ustawkom i innego rodzaju krętactwom ale....TSG uczy mega szybko iż mają uczciwych graczy głęboko w poważaniu. Płać i płać a czy grasz bootem czy normalnie to nie ma znaczenia. Dlatego też pomimo że nie popieram ustawiania się to cieszy mnie jednak fakt, że gracze widząc śmieszne nagrody w pojedynkach z durnymi regułami , potrafili się zmobilizować i grają tak aby przypadkiem za dużo TSG nie zyskało.

Nie porównuj też obecnych ustawek do ustawek, które były kiedyś bo chyba za mało o nich wiesz. Zamknięta grupa Duels na FB. Sami naj z naj. W poniedziałek rano pada hasło gramy na 1250 pkt . Było to w czasach pojedynków za 25 i 250 baksów. I co ? Grali sobie 5 pojedynków w tygodniu bo tyle było ustalone i potem wszyscy zgarniali nagrody z 1 miejsca. A wtedy nie były to żądne przynęty czy podbieraki.....3000 baksów i kilka drobiazgów....TO BYŁY USTAWKI 

W ten sposób konta puchły bo TSG nic nie robiło a normalni gracze mogli tylko pompować kasę żeby gonić..

Marcin, nagrody coraz powazniejsze, jeden z graczy w klubie już 8 blach dedykowanych dostał, szkoda tylko że na rybki prawie nie występujące w eventach, turkach, czy gdzie tam jeszcze, tym niemniej ciekawostka taka, inni po jednej, albo żadnej, adminek kochać go musi :):) 

Pojedynki spełniają  bardzo ważną funkcje, w przeciwieństwie do MONOTONNYCH TURNIEJÓW, gdzie można dawać wycisk ( niestety)  tym samym tzw. graczom , czyli małej zagubionej trzódce czy grupce  i do znudzenia, to w pojedynkach można prowadzić walkę batalistyczną , płomienną, wieloaspektową, bo na WSZYSTKICH FRONTACH NARAZ. Z powodzeniem można lać  wszystkie kluby a co za tym idzie wszystkich graczy. Takie pojedynki , to czysta konwencja , ponieważ każdy gracz w ISTOCIE jest bardzo niebezpiecznym konkurentem.

Walczyć trzeba ze  wszystkimi, lać potrzeba proszących i nieproszących, pytających i  niepytających, uczciwych i oszustów , mężczyzn  i kobiety, starców i dziatwę, uczonych i głupców, i par excellence katolików i protestantów,  polaków i obcokrajowców, słabych czy silnych. Bez selekcji, tego wymaga religijno-żołnierski honor.

Brawa dla administracji, że wpadła na tak genialny pomysł,  ponieważ to zaspokaja wszystkie moje potrzeby w grze. DZIĘKUJĘ.

Kochana Administracjo :  cała publika tu pisząca, bez wyjątku , wszyscy oni niestety ustawiali się w pojedynkach , są niereformowalni, to samo rozbili wcześniej , ale ja ich wszystkich przemogę , tak jak zrobiłem to wcześniej, biorę to na siebie.  To afront , aby tzw. gracze  z  dosłownie najsilniejszych klubów prosili o remis- Wielkiego Szafarza, który gra dla zabawy w niemieckim klubie orientalno-religijnym.   Z tych próśb wynika logiczna konsekwencją, iż nie potrafią  grać pojedynki ? To  po co wchodzą na pojedynek? Aby zaraz prosić o punkty?! Normalny człowiek nigdy w życiu i w żadnej sytuacji pojedynkowej nie doświadczy myśli,  aby prosić o cokolwiek.

Dnia 28.3.2017 at 17:31, Adullek napisał:

Kochana Administracjo :  cała publika tu pisząca, bez wyjątku ...

"bez wyjątku" !!! Czyli ty też, ale znając twoją "mądrość" napiszesz, że "publiką" nie jesteś. raczej Wielkim SZATNIARZEM, 

Najmądrzejszy z mądrych w swej wielkiej przenikliwości nie potrafi ogarnąć lub też nie chce przyznać, że w tych pojedynkach nie ma o co się bić. Nie ma żadnego znaczenia czy się wygra czy też przegra bo chodzi tylko o to żeby zaliczyć 10 pkt. (najlepiej jak najmniejszym kosztem) Ludzie nie muszą udowadniać, że są ludźmi. Istnieje jednak grupa stworzeń zaliczanych do homo sapiens, która musi sobie i wszystkim wokół udowadniać, że zasługuje na owo sapiens (najczęściej ze skutkiem przeciwnym). Co do honoru, to jest to coś co nie istnieje, a wymyślił go jakiś wielki cwaniak żeby głupkom nie płacić za oddawanie życia w imię jego własnych interesów (jak najbardziej materialnych)

Wszechwiedzący Szatniarz powinien wiedzieć, że teraz nie ma czegoś takiego jak POJEDYNKI, o których raczy się łaskawie dzielić z maluczkimi swoją "wiedzą" !!! Wg wszelkich informacji w grze są to WYZWANIA !!!