Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ZŁY_POSEJDON z NzN

RESET WYNIKÓW KLUBOWYCH Z DNIA 07-03

Recommended Posts

Zenek ponownie brak restartu punktów prestiżowych w Klubowych zmaganiach po północy . Mieliście 2 tygodnie na poprawienie tego błędu. Widać teraz jakie macie podejście do swojego produktu . Aż prosicie się o to by gracze przestali inwestować w wasz bubel . Ręce opadają , kogo wy tam zatrudniacie ?

TSG ranking zakonczył sie 7 godzin temu . Jestescie złodziejami i oszustami kto odda nagrody . dawno gracze po zmieniali miejsca w rankingu klubowym.

Po co ranking jak nie potraficie dotrzymac terminu , reset powinien odbywac sie automatycznie i nie w przekraczlnym termienie

Zenek na zakonczenie rankingu  7 miejsce , aktualnie 13 wiec stracilem polowe nagrod , mam grac ranking do resetu az tsg raczy ztesetowac . Mam nadzieje ze sprawa nie trafi do dzialu technicznego tylko oddacie nagrody ukradzione

Zenek w ramach rekompensaty za wasz błąd każdy gracz powinien otrzymać od was pakiet : 1000$  3 zdrapki Legendarna Ryba 5 sonarów 5 siłka 60% 5 zanęta na największe ryby. Taki pakiet należy się za wasze opieszałe naprawianie błędu 

Znów robią graczy w wała. Jeśli zmienia sie godzina rozliczenia to wystarczy to ogłosić i po problemie.  

Ranking klubowy został już zresetowany, nagrody także powinny być już rozdane. Przepraszamy za utrudnienia.

Rennart mozna zrozumiec 1 problem ale nie kolejny taki sam . Czy wyrownacie nagrody tym  ktorzy przez przedluzony ranking je stracili ?

Dnia 7.03.2017 at 11:56, leontsg napisał:

Rennart mozna zrozumiec 1 problem ale nie kolejny taki sam . Czy wyrownacie nagrody tym  ktorzy przez przedluzony ranking je stracili ?

nie licz na to ;) trzeba się przyzwyczajać, że możesz liczyć na nowe ryby i nowe łowisko co miesiąc a nie na pomoc czy naprawienie błędów

Dokładnie dowalą nowe łowisko nowe ryby :) wszystko ku uciesze graczy :D i dla ich dobra :D a problemy? hm jakie problemy? wszystkie przecież zostały przekazane do działu technicznego :D o ile takowy w ogóle istnieje 

Gra działa? - Działa. Przelewy działają? - Działają. Grać więc i przelewać zamiast czepiać się szczegółów. Zgłoszenie problemu powinno kosztować 500 pereł to by się jeden z drugim zastanowił zanim by cztery litery szanownym programistom zawrócił. Trzeba ten pomysł najuczciwszemu zapodać. On ma dojścia na najwyższym szczeblu to załatwi sprawę. Przecież dział techniczny jest jeden, a graczy z 10 milionów i to z całego świata. No to jak oni mają się wyrabiać? No jak?

• Like 1

Mnie z emerytury ledwo na rozpałkę do konara wystarcza, dlatego muszę dorabiać na placu przy galerii handlowej. Stoję z kapeluszem na którym umieściłem logo tej gry. Ludzie gdy widzą o co chodzi to są bardzo hojni.  Zastanawiałem się czy nie przejść na przemysł chłodniczy bo słyszałem, że na lodach się dobrze zarabia, ale jakaś biznesłomen (chyba jakaś guru z tej branży) powiedziała mi, że z gościem w moim wieku to nawet faceci w czerni nie będą robili interesów. Dowiedziałem się też że jest spora konkurencja i mógłbym stracić gałkę.

• Like 1

12 godzin temu, Jacek_E napisał:

Przecież dział techniczny jest jeden, a graczy z 10 milionów i to z całego świata. No to jak oni mają się wyrabiać? No jak?

To proste Jacek -jak gra przestanie działać, to co prawda będzie 10 milionów zgłoszeń, ale za to jedna naprawa załatwi wszystkie ! :D

Wniosek? -problemy należy rozwiązywać, a nie zamiatać pod dywan, spod którego z czasem zaczyna śmierdzieć..

Tylu graczy a tak negatywne nastawienie. Powtarzam po raz kolejny: jeżeli coś działa tak jak działa, albo nie działa wcale, to TAK MA BYĆ. TSG dostarcza produkt wolny od wad i koniec. Jeżeli kupa śmierdzi, to nie znaczy że jest produktem wadliwym, chociaż wielu by chciało aby pachniała fiołkami.

• Like 1

Się co poniektórzy czepiają, kupisz srajfona, srajsunga czy innego.... , po kilkunastu miesiącach, najpóźniej po 2 latach padaczka,  lodówka, pralka, samochód itp  podobnie, czemu tu miało by byc lepiej ???