Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Rennard

Wyzwania - Feedback

Recommended Posts

Nowe wyzwania są dostępne już od pewnego czasu.

Jeżeli macie jakiekolwiek uwagi na ich temat prosimy abyście podzielili się nimi w tym temacie :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 uwaga nagrody z kuferka i wrecz smieszne i pogardliwe   sieci ktorych nikt na wiekszych lvl nie uzywa , mozna by ta zamienic na kinga lub Q i siłe 50/40 nawet 5 minutowe :)

Share this post


Link to post
Share on other sitesJak mały level wejdzie na 1500 pkt w rankingu to ma ryby wazace setki kilogramow - nawet nie posiada wedki odpowiedniej do zlowienia lub nie ma po prostu szans na zlowienia tak duzych ryb. Sugeruje w wyzwaniach ustawic ryby maksymalnie do 80 kg wtedy jest ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rennard,  przecież opinie "ogółu" macie, tam gdzie macie, coś się zmieniło ??? Zacznijcie odpowiadać i załatwiać zgłoszenia do supportu !!! A nie tylko "przyjmować do działu technicznego"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyzwania 1vs1 miały rzekomo ukrócić kombinacje graczy i ustawki w tygodniówkach. Tym czasem wystarczy poczytać czat główny i wszystko jasne. Ustawiają się kto jaką rybę ma złowić, komu ile punktów potrzeba. TSG jak zwykle jak coś wymyśli to tylko usiąść i płakać. Lepiej martwe ciele ogonem rusza niż TSG mózgami. Panie i Panowie z tej firmy tylko wam pogratulować - "wielki szacun". Oby tak dalej powodzenia w wymyślaniu genialnych nowości. Pozdrawiam ozięble

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vw300d racja swietnie ujęte parodia nawet sie nikt nie wypowiada bo juz szkoda słòw . Tsg myslalo ze bedzie walka za chwałe a tym czasem wszyscy sie dogaduja i graja za free . Zenek Rennard dla chwaly to mozecie pograc razem w wojne i to w dziale technicznym . Pozdrawiam i gratuluje kolejnego świetnego pomysłu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, leontsg napisał:

Tsg myslalo ze bedzie walka za chwałe a tym czasem wszyscy sie dogaduja i graja za free . Zenek Rennard dla chwaly to mozecie pograc razem w wojne i to w dziale technicznym .

Dobrze sobie wykombinowali,pojedynki 5 min i 2 rybki,a nagroda to CHWAŁA,jakież to wspaniałe ze strony TSG,czysta sportowa walka o nic.Sądzili zapewne że gracze zaczną masowo wykupywać wszystko co się da,aby wygrywać,wszak czasu mało,a rybki dwie.Dla CHWAŁY czas sięgnąć do portfeli po grubą kasę,w końcu walka o CHWAŁĘ musi sporo kosztować.Gracze jednak nie dali się "wykiwać"i CHWAŁA im za to:D:D:D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...