Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ARK

pojedynki

Recommended Posts

Nowe pojedynki to jakiś banał, czas pojedynku upłynął pokazuje mi, że wygrywam po czym mija kolejne 10s i info przegrałeś pojedynek. Jak to w końcu jest, przecież wyraźnie w regulaminie pojedynku widnieje informacja, że zalicza tylko te ryby złowione w wyznaczonym czasie. Kolejne niedociągnięcia zresztą to już staje się  standardem. Brawo tak trzymać.

Jest jeszcze gorzej niz bylo wszyscy sie znowu ustawiaja graja miedzy soba tylko dla pkt prestizu , wszystko musicie zepsuc dodajcie jakas nagrode sesowna to nie bedzie grania i ucieczek gimbazy tak ciezko dodac kinga lub dodac gre o $

3 godziny temu, leontsg napisał:

Jest jeszcze gorzej niz bylo wszyscy sie znowu ustawiaja graja miedzy soba tylko dla pkt prestizu , wszystko musicie zepsuc dodajcie jakas nagrode sesowna to nie bedzie grania i ucieczek gimbazy tak ciezko dodac kinga lub dodac gre o $

To jest właśnie całe TSG -jeszcze rok -dwa lata temu dawali wszystkim kombinatorom lekką rączką nagrody z ustawek tygodniówki 1vs1, czy też kasę z indywidualnych pojedynków, dawali nadmiarowy sprzęt, przymykali oczy na wszystkie wspomagacze, a teraz? - jak już nawrzucali w ch.. sprzętu do kupienia, to przyszło razem z tym niewyobrażalne skąpstwo. Zlikwidowano nawet  najbardziej skromne nagrody w $ za eventy na amatorze i moczykiju, zlikwidowali kasę z tygodniówek 1vs1, mistrzostwa pod ryby prawie tylko na zręczność (najwięcej leci sonarów i magików), stopniowo likwiduje się zamiast rozwijać płatne osiągnięcia, zlikwidowano nawet symboliczne tygodniowe wsparcie za 15$, losowo pozabierano kasę za przekroczenie lvl i większość już nie dostaje nic, a ci co jeszcze coś mają, to pewnie dlatego, że TSG boi się coś spieprzyć w grze.. itd itd..

Edited by GKar

54 minuty temu, GKar napisał:

To jest właśnie całe TSG -jeszcze rok -dwa lata temu dawali wszystkim kombinatorom lekką rączką nagrody z ustawek tygodniówki 1vs1, czy też kasę z indywidualnych pojedynków, dawali nadmiarowy sprzęt, przymykali oczy na wszystkie wspomagacze, a teraz? - jak już nawrzucali w ch.. sprzętu do kupienia, to przyszło razem z tym niewyobrażalne skąpstwo. Zlikwidowano nawet  najbardziej skromne nagrody w $ za eventy na amatorze i moczykiju, zlikwidowali kasę z tygodniówek 1vs1, mistrzostwa pod ryby prawie tylko na zręczność (najwięcej leci sonarów i magików), stopniowo likwiduje się zamiast rozwijać płatne osiągnięcia, zlikwidowano nawet symboliczne tygodniowe wsparcie za 15$, losowo pozabierano kasę za przekroczenie lvl i większość już nie dostaje nic, a ci co jeszcze coś mają, to pewnie dlatego, że TSG boi się coś spieprzyć w grze.. itd itd..

Zgadza się wszystko ale dla mnie najlepszy jest tekst na oficjalnym profilu gry na FB. A mianowicie nie ma znaczenie różnica lv bo ryby są w zasięgu obu graczy....Nie no oczywiście ryby są w w zasięgu tylko szanse na to są zgoła inne. Co innego łapać na kij i hak 50 karpia o wadze 52 kg a co innego łapać tego samego karpia na spławik i hak 495...no ale fakt - ryby są w zasięgu buahahahha

No i jeszcze nie zgadza się ostatnio liczba logujących się do gry więc mamy zakupy baksów ale....z koniecznością codziennego logowania....

Przykro mi Zenek i Edward ale ludzie nie będą wracać do gry....Konta zniknęły i znikają bo nie pojedynków starych, bo co miesiąc nowe łówisko i kilka innych gatunków nowych do eventu...

1 godzinę temu, Marcin napisał:

Zgadza się wszystko ale dla mnie najlepszy jest tekst na oficjalnym profilu gry na FB. A mianowicie nie ma znaczenie różnica lv bo ryby są w zasięgu obu graczy....Nie no oczywiście ryby są w w zasięgu tylko szanse na to są zgoła inne. Co innego łapać na kij i hak 50 karpia o wadze 52 kg a co innego łapać tego samego karpia na spławik i hak 495...no ale fakt - ryby są w zasięgu buahahahha

No i tu mam dylemat -czy oni kpią sobie w żywe oczy żerując na niewiedzy większości graczy, czy sami są na poziomie delikatnie mówiąc ŻENUJĄCYM ?

Dnia 14.02.2017 at 14:04, GKar napisał:

No i tu mam dylemat -czy oni kpią sobie w żywe oczy żerując na niewiedzy większości graczy, czy sami są na poziomie delikatnie mówiąc ŻENUJĄCYM ?

No nie wiem ....mam podobny dylemat....faktycznie poziom ich wiedzy o grze i jej realiach jest zbliżony do graczy, którzy na głównym chacie piszą teksty w stylu Hurra mam 34 lv i rekord ryby 125 kg...czyli ZERO POJĘCIA...przykładów na to jest wiele a z ostatnich dni temat z chatu to awantura o wyniki i nielegalny sprzęt....chodziło niestety o kuferki 550 i 705 które zniknęły a szczęśliwi ich posiadacze robią teraz co chcą z resztą graczy...

Na szczęście wszystko jest przekazywane do działu technicznego....

On 13.02.2017 at 0:25 PM, ARK said:

Nowe pojedynki to jakiś banał, czas pojedynku upłynął pokazuje mi, że wygrywam po czym mija kolejne 10s i info przegrałeś pojedynek. Jak to w końcu jest, przecież wyraźnie w regulaminie pojedynku widnieje informacja, że zalicza tylko te ryby złowione w wyznaczonym czasie. Kolejne niedociągnięcia zresztą to już staje się  standardem. Brawo tak trzymać.

Hej a możesz nam poesłać, jakiś filmik czy może napisac jak się ten problem pojawia?

Dziękujemy wam wszystkiem za waszą opnie odnośnie gry, jest to dla nasz bardzo ważne :)

Moim zdaniem są bardzo duże opóźnienia podczas wymiany danych z obu stron pojedynkowiczów. Czasami widać to także na czacie..

Problemem może być sprzęt, przepustowość sieci -długie czasy odpowiedzi z sieci..

Osobiście miałem ze 2-3 takie sytuacje..

2 godziny temu, Zenek napisał:

Hej a możesz nam poesłać, jakiś filmik czy może napisac jak się ten problem pojawia?

A po co Wam taka informacja jak i tak nic z tym nie zrobicie, pisałam w tej sprawie przez "wyślij zgłoszenie", podesłałam screen i zostałam olana,  tzn. odpisano mi że widocznie przeciwnik złapał większą rybę, nie wiem śmiać się czy płakać :/

Edited by takatam

Jasne, każdy tylko siedzi i filmuje swoje pojedynki, aby podesłać je wiadomym "geniuszom" :):):) Swoją drogę też mi się raz czy dwa razy w tygodniu taka sytuacja zdarza: koniec pojedynku, mam którąś rybę większą, a po wyświetleniu ekranu z wynikami okazuje się, że przeciwnik ma ją większą, czasami też bywa, że w czasie złapania jednej ryby przeze mnie, przeciwnik wyciąga DWIE w tym samym czasie, ot ciekawostka :)  Niestety nie sfilmowałem tego, ale chyba zainwestuję w statyw jakiś i ustawię kamerę za sobą na czas gry :)