Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Zenek

Zgłaszanie problemów - jak to działa?

Recommended Posts

Dnia 7.12.2015 at 12:13, Zenek napisał:

Chcielibyśmy aby na forum trwała dyskusja dotycząca gry eventów, klanów, łoisk oraz tips & tricków. Ogólne problemy z gry również mogą być poddane dyskusji. Jednak nie jestesmy w stanie kontrolować indywidualnych zgłoszeń

Dlatego prosimy o zgłaszanie problemów indywidualnych bezpośrednio do naszego

centrum pomocy

lub na email

support@tensquaregames.com

Dzieki temu Ekipa Let's Fish bedzie w stanie monitorować każde zgłoszenie. Posty umieszczane na forum nie dają żadnej gwarancji, że wasz problem będzie zgłoszony w odpowiednie tryby. 

jak odblokować zablokowane konta? mala23 i mloda23

Witam ma taki jeden problem o tuż to gdy próbuje wejść do gry na Facebook-u to gra zatrzymuje się na ekranie ładowania do 100% i staje. Odświeżanie, aktualizacja flash ani zmiana przeglądarki, nic nie pomaga. Gra od czasu do czasu uruchamia pulpit gry i można normalnie grać, ale  takie coś to się udaje raz na kilkadziesiąt przypadków. Chciałbym jeszcze dodać że problem nie występuje na innym koncie również na Facebook-u (ta sama przeglądarka). Problem był wysyłany do działu technicznego jednak proponowane rozwiązania nic nie pomogły.

Czy ktoś mógłby mi pomóc? 

Przechwytywanie.PNG

To się nazywa szybka naprawa błędu w evencie przez let's fish. Najlepiej usunąć event i po problemie. Po prostu "mistrze". :D

Jeżeli 50+ jest ustawione pod jedną grupę graczy (w rankingu dziwnym zbiegiem okoliczności tylko arcy mimo że 50+ to od expert) to mogę przypuszczać, że wałek z karpiem mikołajskim był ustawiony pod jednego gracza i tak jak pisałem: wstał, złapał i koniec wydarzenia :D:D 

Dnia 14.12.2015 at 13:16, Zenek napisał:

Hej, 

tutaj prosimy wrzucać informacje, o no nie działającej grze, złej nazwie, albo np., że ryba jest na złym łowisku. 

Nie załatwimy tutaj indywidualnych zgłoszeń, ginely by w treści. Nie będziemy czesto tu odpisywać tylko jak coś zostanie naprawione. Ale bedziemy to zawsze zagladac co w trawie piszczy. 

Jak w pierwszym wpisie do wysyłania zgłoszeń służy zakładka pomoc. 

nie dzialja mi wyzwania co klikam w wyzawnia mam takie gos od 3 dni

screen.png