Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
augustGTW

Wyzwanie 1na1

Recommended Posts

mam kłopot, ponad 2 godziny temu łowiłem ryby w wyzwaniu 1na1 i wygrałem, screen niżej :) Niestety coś się zawiesiło i trwa to już z 2 godziny, a w tym czasie po uruchomieniu komputera, licznych odświeżeniach strony okazało się, że przeciwnik złowił większe ryby, a mimo to gra dalej jest w zawieszeniu. Mogę dalej tu łapać ale na ekranie mam cały czas ten pojedynek, z innych opcji gry nie da się skorzystać :/ proszę o pomoc, dziękuję

589334999f35a_Beztytuu.png.8c97b0c36acd9f875072d91e6aab8896.png

Zdumiewające.  Administracja stara się jak może, a problemów z grą coraz więcej....Niektórzy Niemcy grają uczciwie.

( Tego na zdjęciu nie znam, więc nie mogę za niego ręczyć.  Wygląda nie niezłego cwaniaka. )  

Dnia 2.02.2017 at 18:56, Azirik napisał:

( Tego na zdjęciu nie znam, więc nie mogę za niego ręczyć.  Wygląda nie niezłego cwaniaka. )  

A j a go znam :) na FB gra w klubie cudownych wędkarzy LFF

Dnia 7.02.2017 at 19:09, renata 11 napisał:

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W POJEDYNKU 1v1? 

To jest trochę skomplikowane. Po pierwsze musisz znaleźć przycisk GRAJ. W tym celu  wchodzisz w wyzwania 1 vs1 , następnie wybierasz wspomniany przycisk GRAJ , po dokonaniu właściwego wyboru wciskasz go i w tym momencie zaczyna się  magia: system szuka adekwatnego przeciwnika. Czekaj cierpliwie, wstrzymaj oddech. Gdy system znajdzie przeciwnika, wtedy sprawdzasz rybkę , dobierasz spokojnie sprzęt, łowisz pod rekord, potem znów dobierasz odpowiedni zestaw, łowisz pod rekord drugą rybkę , wygrywasz i pozostaje już tylko  cieszyć  się główną nagrodą - CHWAŁĄ  Natomiast pozostałą część czasu możesz poświęcić na zrobienie 3 GWIAZDKOWEGO EVENTU. W przypadku gdy , jeszcze czas zostaje, to standardowo, możesz  posprzątać w domu, ugotować,  wyprać pieluchy lub gacie mężowi  itd. itp.  (  Nie sama grą człowiek żyje lub gracz )

Edited by Azirik