Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Zenek

Nowe pojedynki

Recommended Posts

Nowe pojedynki są już dostępne piszcie co o nich sądzicie.

new duels.jpg

Ok poniżej zasady nowych pojedynków

Same pojedynki pojawią się w grze 30-01-2017 o tym, jak zmiana będzie wyglądać jeszcze damy znać tutaj.

WYZWANIA
1. W wyzwaniu bierze udział dwóch graczy o zbliżonej punktacji w rankingu wyzwań.
2. Celem graczy jest złowić jak największe ryby wylosowane do wyzwania. 
3. Gracz o największej sumie kilogramów wygrywa wyzwanie po zakończeniu czasu wyzwania.
4. Każde zakończone wyzwanie wpływa na liczbę punktów graczy w rankingu wyzwań.
5. Raz dziennie gracz może otrzymać specjalną nagrodę za zrealizowania wyzwania dziennego.
6. Ryby do wyzwań są wybierane w oparciu o rangę w rankingu wyzwań.
7. W Wyzwaniu 1v1 liczą się tylko ryby WYCIĄGNIĘTE w trakcie trwania Wyzwania 1v1. 
8. Można zagrać nieograniczoną liczbę pojedynków.
9. Możliwe, że na początku w trakcie losowania trafisz na gracza o wyższym poziomie (to się zmieni po tym, jak tabela graczy się rozwinie)

WYZWANIE DZIENNE
1. Nagroda do wyzwania dziennego jest wybierana w oparciu o rangę w rankingu wyzwań.
2. Do wyzwania dziennego gracz otrzymuje punkty:
a) 1 pkt za zwycięstwo
b) 1 pkt za każdą rybę, na której osiągnięto lepszy wynik niż przeciwnik.
c) 1 pkt za remis.
3. Gracz nie otrzymuje punktów do wyzwania dziennego, jeżeli:
a) nie złowił żadnej ryby w trakcie wyzwania
b) poddał się
4. Potrzebujesz 10 punktów, aby odebrać nagrodę dzienną.
5. Zadania dzienne resetują się o 3:00 w nocy czasu CET
6. W prezencie dziennym możesz trafić przydatne nagrody i punkty prestiżu.

RANKING WYZWAŃ
1. Gracz wygrywając w wyzwaniu otrzymuje punkty w rankingu wyzwań
2. Gracz przegrywając w wyzwaniu traci punkty w rankingu wyzwań
3. Liczba zyskanych/straconych punktów jest zmienna. Zależy od różnicy punktów graczy w rankingu wyzwań.
4. Ranking wyzwań nie daje żadnych dodatkowych nagród poza chwałą. 

Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to śmiało piszcie. Postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.

Powyższe zasady mogą ulec zmianie, jak tak będzie damy znać.

Pozdrawiam
Zenek

• Like 2

Mam nadzieję, że to będzie koniec ustawek i zacznie to przypominać zasadami turniej na najlepszego wędkarza..

1 godzinę temu, GKar napisał:

Mam nadzieję, że to będzie koniec ustawek i zacznie to przypominać zasadami turniej na najlepszego wędkarza..

taaaaa a świstak siedzi i zawija w sreberka....Pamiętaj kto ucierpi - TYLKO NORMALNI GRACZE bo programy znajdą dziure szybko

1 godzinę temu, Marcin napisał:

Pamiętaj kto ucierpi - TYLKO NORMALNI GRACZE

Zgadza się programisci i oszusci niczego sie nie obawiają. Dzięki Charles oraz Fidler web debuger są w stanie wyciągać ryby pod rekord jedna po drugiej.

2 godziny temu, Bandziorno napisał:

Zgadza się programisci i oszusci niczego sie nie obawiają. Dzięki Charles oraz Fidler web debuger są w stanie wyciągać ryby pod rekord jedna po drugiej.

niemożliwe....odpowiedź oficjalna z supportu brzmi że zablokowany....nie wiem czy oni w to wierzą czy wierzą że my w to uwierzymy 

Panowie spokojnie pewnie wejdzie pod koniec roku znajac szybkosc TSG .  100% bedzie jeszcze gorzej , nigdy nie potrafili ogarnac zmiany a teraz bedzie kataklizm

zapewne.

Rennart rok temu zapowiadal ze trwaja prace na przywroceniem porzadku w pucharach - i nadal chyba trwaja

Rennart kilka miesiecy temu zapewniał ze trwaja prace nad mozliwoscia odsprzedania sprzetu - i nadal trwaja chyba :)

Nie bede dalej wymieniał , może sie myle i bedzie interesujaco a przede wszystkim sprawiedliwie 

31 minut temu, leontsg napisał:

Zapomnialem dodac ze nagroda bedzie exp x10 a dla arcy x 40 :)

a żeby dostać te wspaniałe nagrody będzie trzeba rozegrać 10 pojedynków dziennie a za każdy TSG potrącać będzie 10% baksów jako koszty organizacji pojedynku :P

1 pkt za zwycięstwo i tak samo 1 pkt za remis ??? To może też 1 pkt za przegraną ? Wtedy będzie "logicznie" :) 

Czyli jak teraz będą wyglądały ustawki? Albo dogada się 2 graczy z tego samego klubu podobnie wysoko stojących w rankingu, aby wygrywać na przemian co drugi pojedynek, albo na zasadzie: w tej tygodniówce ja się podkładam, a w następnej ty..

Wbrew pozorom, to głównie TSG straci, bo do tej pory doładowywano nieaktywne konta, aby zgrywać je do tych punktujących w klubach, a teraz po prostu gracze będą musieli się dogadywać między sobą i tylko odprowadzać "opłatę manipulacyjną".. He he.. nie ma to jak naiwne myślenie..

Edited by GKar

Zenek czyli po raz kolejny dyskryminacja niskich lvl , nikt nie bedzie grał i trzaskal w pojedynku  setek ryb zeby wbijac lvl.

1 najwieksza wygrywajaca miala sens nie wplywalo to na lvl 

250 lvl trafi na 350 bedzie ryba 5t i kto wygra ????

Wystarczylo zrobic pojedynki np za 100$ , 200 $ zrobic dobieranie 1 osoby w kolejce nawet bez roznicy w lvl ale ryby w zasiegu i by bylo koniec ustawek 

fajne granie z adrenalinka , a nie ustawki i pojedynki za 15 $  

W końcu moja skarga została pozytywnie rozpatrzona. Bardzo, bardzo dobrze!

Mówiłem, ze zmiany na lepsze to rzecz pewna!

BRAWO WY nie ma exp w nagrodach ale są super sieci , nagrody bomba tego mozna bylo sie spodziewac pojedynki na sonary i magiki nagrody siatki.

Tylko ze w siatki to wpadło ale TSG  , tysiące  kont nie bedzie doladowywanych bo byly to pomocnicze konta. ZA kilka tygodni pewnie to was zaboli 

"......pojedynki na sonary i magiki nagrody siatki.  Tylko ze w siatki to wpadło ale TSG..."

Uważam, że się mylisz. Nie trzeba używać sonarów i magików i wygrywać za wszelką cenę. Przekonałem się, że lvl 50 może wygrać z lvl 300. Więcej ludzi będzie grać nowe pojedynki, a że przydają się dedykowane przynęty (tanie), więc i konta będą doładowywane drobnymi kwotami. Z całą pewnością znajdą się tacy, którzy będą musieli wygrać i na nich właśnie TSG zarobi najwięcej. Polecą magie i sonary u wielu a przecież zwycięzca może być tylko jeden :-D

Uważam ten pomysł TSG za naprawdę dobry. Już od dawna się nudziłem w grze (zadania dzienne i talentowe nie robię od dawna bo i po co) a teraz wejdę i rozegram kilka pojedynków bez nacisku na powiększenie penisa kolekcją wirtualnych pucharków :-)))

Kolejna zabawa zmuszająca do kupowania "polecanych" przedmiotów za banknoty, a co za tym idzie za realne pieniądze ;) Oczywiście naiwni się znajdą, żeby cokolwiek ugrać w tej grze ale nie do tego zmierzam. Jaki ma sens ta walka 1vs1 skoro losuję przeciwnika który ma 50 lvl więcej niż ja więc nawet nie używając jakiś "magicznych" pierdół które można wykorzystać i tak przegram bo przeciwnik ma zawsze większą wędkę i zawsze złowi większą rybę ;)

Rekord nonsensu, to różnica 170 lvl, ale zapewne do przekroczenia, bo na czacie piszą, że 30lv łączyło z ponad 300 lvl. Jeżeli ktoś tam na górze twierdzi tak jak pewna mało zorientowana część graczy, że lvl na małych rybach nie ma znaczenia, to jest w gruuubym błędzie! Są takie ryby, gdzie decyduje dostępność do pewnych konkretnych haków czy błystek, które podaje się jako zestawy do "legendarnych" ryb i jest się w stanie złowić podobną w jednej chwili nawet bez zanęty, co ma decydujące znaczenie w tak krótkich pojedynkach.

Idea tych pojedynków i punktacji jest dobra, ale na miłość boską -zróbcie jakąś podstawową preselekcję doboru lvl graczy do tych pojedynków!

Dla przykładu proszę ze screena zamieszczonego na naszej grupie klubowej -pojedynek 61 lvl vs 238 lvl.. Czemu to ma służyć?

pojedynek61vs238.jpg

Edited by GKar

2 hours ago, GKar said:

Dla przykładu proszę ze screena zamieszczonego na naszej grupie klubowej -pojedynek 61 lvl vs 238 lvl.. Czemu to ma służyć?

pojedynek61vs238.jpg

Trzeba poczekać, aż się ranking rozejdzie. Pojedynki są dopiero drugi dzień. 

Dnia 24.01.2017 at 12:09, Zenek napisał:

RANKING WYZWAŃ

4. Ranking wyzwań nie daje żadnych dodatkowych nagród poza chwałą. 

Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to śmiało piszcie. Postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.

CHWAŁA ,  WŁASNIE -  TO NAJLEPSZA NAGRODA , JAKĄ ( UCZCIWY ) GRACZ MOŻE SOBIE WYWALCZYĆ. TRZEBA JĄ POSIADAĆ  - JA JĄ CZUJĘ KAŻDEGO DNIA !! 

-Przecież tu i tak nikt nie gra dla nagród. A nie oszukujmy się , nagrody przecież są,: 

jest rybia łuska, punkty prestiżu,  jest siatka i to bardzo wiele atrakcyjnych odmian tych siatek, ale par excellence nagrodą konstytutywną jest CHWAŁA! 

Moim zdaniem, powinno być 100 punktów prestiżu, albo mniej, ponieważ jest za dużo. Każdy inteligentny człowiek wie, że jak jest czegoś w nadmiarze, to taka sytuacja determinuje lekceważenie.  Nie mam uwag, co do pozostałych nagród, są spójne, rozsądne i uważam , że bardzo przemyślane. 

PS

Notabene,  aż dwa razy musiałem osobiście pisać skargę na ten oszukańczy proceder! Teraz jestem szczęśliwy i zadowolony. Bardzo podoba mnie się to, że oszuści zostali pozbawieni ustawek. To takie infantylne!  Z radością będę denuncjował do supportu wszystkich ustawiaczy,  boty, platfusów,  którzy będą jeszcze  coś kombinować z pojedynkami. Tak, ja pierwszy wyjdę im na przeciw , aby się temu sprzeciwić. Uczynię tak na chwałę znanych , poważanych  misteriów  religijnych. . 

1 godzinę temu, Adullek napisał:

Notabene,  aż dwa razy musiałem osobiście pisać skargę na ten oszukańczy proceder! Teraz jestem szczęśliwy i zadowolony. Bardzo podoba mnie się to, że oszuści zostali pozbawieni ustawek. To takie infantylne!  Z radością będę denuncjował do supportu wszystkich ustawiaczy,  boty, platfusów,  którzy będą jeszcze  coś kombinować z pojedynkami. Tak, ja pierwszy wyjdę im na przeciw , aby się temu sprzeciwić. Uczynię tak na chwałę znanych , poważanych  misteriów  religijnych. 

Ciekawe czy sam na siebie też donosiłeś?Azirikiem masz 13 pucharów za wygranie tygodniówki 1v1 zapewne wszystkie wygrane w "uczciwie" z Twoim drugim kontem Adullek,brawo ty,a co do nowych pojedynków to są całkiem spoko tylko nagrody mogłyby być ciut lepsze.

1 godzinę temu, Rybka napisał:

Ciekawe czy sam na siebie też donosiłeś?Azirikiem masz 13 pucharów za wygranie tygodniówki 1v1 zapewne wszystkie wygrane w "uczciwie" z Twoim drugim kontem Adullek,brawo ty,a co do nowych pojedynków to są całkiem spoko tylko nagrody mogłyby być ciut lepsze.

Oczywiście że tak. W supporcie,  jako argument przeciw. Z tym tylko, że osobiście nie grałem ani jednego pojedynku, bo to nonsens, aby grać sam ze sobą, aby oszukiwać, za jakiekolwiek dobra materialne. Argumentacja była niezwykle obszerna, z silnymi dowodami.

( Dla dobra współpracy z supportem nie będę jej upubliczniać )  

Dobrze, że byłeś łaskaw zwrócić na to uwagę. Niestety, nie byłeś jednak uważny W CZASIE gdy o tym pisałem, na forum. To jednak żaden problem. Już jest pozamiatane. Teraz każdy może się cieszyć uczciwą grą, równorzędną i nie jedną , ale aż dwie rybki do złowienia, co uatrakcyjnia rywalizację poprzez ową trudność. 

Własnie zagrałem dziś ( osobiście)  dwa pojedynki. Oczywiście uspokajam cała moją publikę, także opozycyjną - wygrałem gładko oba. Dwa razy po dwie rybki                ( jak zwykle ) pod rekord , a jedna rekord , co oznacza zwycięstwo i chwałę!   

Nie inaczej w turnieju.  Chodzi o to, że jak ja jestem , to rybka zawsze bierze!  To w związku z tym  zawsze twierdziłem, że:  WYGRYWAĆ JEST PRZYJEMNIE!

* Banknoty nie są pobierane- co oznacza przyjemną percepcje, z tytułu , iż  nikt nic nie traci.  O to chodzi. Właśnie za taką formą pojedynków towarzyskich byłem.

To co było wcześniej, to była patologia, gdzie - jak powszechnie wiadomo- co bardziej nieuczciwy gracz ( wyjątkowo nieuczciwy łgarz)   nawet nie potrafił się dogadać z drugim , aby zrobić oszukańczy remis. Pamiętam , był kiedyś taki pojedynek..a konsekwencje taj eskalacji trwają po dziś dzień, aż po czasy niezmierzone. Ja byłem za tym , aby nie stwarzać takiej sytuacji. Po co?  No ja rozumiem, dzieci....

Chyle nisko głowę przed szanowną administracją za wprowadzanie usprawnień dzięki którym gra jest równorzędna, sprawiedliwsza, lepsza. Pojedynki są dobrze wykonane, mało czasu, co uważam za zjawisko pozytywne. Podkreśla to istotność czasu włącznie ze znalezieniem jakiegoś tzw. gracza , który marzy o tym , aby ze mną wygrać. Niestety...nie chciejstwo jest istotne, ale wynik. Właśnie w tych konwencjonalnych  pojedynkach ( dwie osoby)  wyłonią się dopiero najsilniejsi gracze. 

6 godzin temu, Zenek napisał:

Tak jak jest teraz ustawione, to wynika, że niski lvl będzie musiał utrzymać odpowiednio niską rangę, aby cokolwiek wygrywać na zaliczenie dnia, bo po kilkunastu wygranych pojedynkach będzie go zestawiało głównie z wysokimi lvl.. To taka sama analogia jak wręczanie komuś dużo lepszego sprzętu w ramach niby uczciwego pojedynku.. Aż dziwne, że Cię to nie razi w oczy..

A ci z mniejszymi lvl, co teraz odgrażają z iloma to wysokimi lvl wygrali -poczekajcie chwilę i zaraz wam zrzednie mina, jak zaczniecie trafiać na tych dobrych graczy z wysokim lvl..

Edited by GKar

Droga administracjo b. dziękujemy za nowe pojedynki super zabawa i super pomysł na rozwiązanie oszukiwania tj. ustawiania pojedynków,

jednak podczas wprowadzenia nowych zmian 1 rzecz zepsuliście, a mianowicie nie widać już ile kto ma stron ryb legendarnych tj. 115, 

Bardzo proszę o naprawienie powyższego nie po to ludzie tracili czas bonusy itp. przez wiele lat na łowienie 115 żeby teraz tego nie było widać.

Z góry Dziękuję i pozdrawiam.

1 godzinę temu, Marekszuwarek napisał:

Droga administracjo b. dziękujemy za nowe pojedynki super zabawa i super pomysł na rozwiązanie oszukiwania tj. ustawiania pojedynków,

jednak podczas wprowadzenia nowych zmian 1 rzecz zepsuliście, a mianowicie nie widać już ile kto ma stron ryb legendarnych tj. 115, 

Bardzo proszę o naprawienie powyższego nie po to ludzie tracili czas bonusy itp. przez wiele lat na łowienie 115 żeby teraz tego nie było widać.

Marek* mylisz się. Ryby legendarne nadal są wyświetlane prawidłowo. Profil- wędkarski album ( i masz wszystkie 115 ) 

Ponadto, sugeruje zrobić mniej pompatyczne te rankingi pojedynków. Przecież to tylko pojedynki, a ranking musi mieć swoje adekwatne miejsce...

Wszystko ładnie pięknie ale i kilka uwag mam ponad 800 pkt i połączenie z innym graczem zajmuje bardzo dużo czasu np. dzis rano nie połączyło mnie z żadnym przez pół godziny trochę to bez sensu żebym siedział i czekał na połączenie, po drugie jaka jest zasada punktowania tych pojedynków tzn. jak wygrywam dostaje paręnaście punktów a tracę w 90% ok 30 punktów więc znowu trochę dziwnie nie mogłoby być równo? wygram + 20 przegram - 20? I po trzecie zepsuliście grę na dużym ekranie nie każdy ma ultra sprzęt i wysoką rozdzielczość normalnie można grać od rozdzielczości 1650x1050 w innym przypadku ekran gry jest ucięty i nie można łowić czy możecie to sprawdzić?

10 hours ago, Marekszuwarek said:

Hej :) dzięki za wiadomość zrobimy cos z tym :)

No i co.. -minęła tylko chwila i już dzieje się dokładnie to co napisałem. W rankingu TOP 100 nie ma ani jednego gracza poniżej 100 lvl a między 100 a 200 lvl jest kilkunastu.. Przeglądając wyniki kilku graczy z niskim lvl, którzy w pierwszy dzień wyskoczyli do góry, widzę już teraz, że spadli na swoje miejsce w szeregu, czyli powyżej wała nie podskoczą..

Dodam tylko, że znam wiele kont graczy, którzy starają się i małymi i wielkimi kontami, ale na placu boju zostaje tylko uprzywilejowana grupa..

@Marcin Przy okazji: gratulacje dla LEGENDARNYCH z Facebooka -od razu widać po rankingu pojedynków kto świetnie zna grę, a kto tylko programy do gier..

Edited by GKar
  • Like 1

Dzięki Gkar. UI nas kilka osób ma faktycznie ogromną frajdę z lania Serbów, Rumunów i innych cudownych najlepszych z najlepszych. 5 minut to mało czasu żeby poszukać setów w notatkach i biedaki dostają takie baty że brak słów...Wywróciłbyś się gdybym wrzucił screeny jakie tuzy i asy nagle nie wiedzą jak grać...

Niestety nie zmienia to faktu, że pojedynki w obecnej postaci to nadal dążenie do tego aby gracz został z pustym plecakiem i kupował. I nie mówią tu już o sonarach czy magikach ale...

Klub Pana x jest w rankingu wysoko i trzeba zbierać pkt więc :

- trzeba zrobić 200 pkt z pojedynków czyli min 4 rozegrać czyli 4 zanęty

- 3 turki czyli kolejne 3 zanęty

- event kolejne 3 szt zanęt

Razem....oj tylko 10 szt dziennie

To takie mega optymistyczne wyliczenie.....

• Like 1

Ujemne punkty za remis z większym poziomem???? . Ja rozumiem , że gracz miał w obecnej sytuacji mniejsze punkty z rankingu 1vs1 , ale miał tez hak 480(za monety) do łapania sazana , ja tylko 445 (za banknoty ). Fajny pomysł z tym nowym 1vs1 ale chyba ciut niedopracowany . Może jednak ograniczyć tą przepaść między poziomami , bo skończy się tak jak z walkami o łowiska , tzn grają 4 może 5 klubów , reszta nawet nie próbuje , Albo jeżeli podczas 1vs1 w ciągu 5 minut administracja pozwala grać na łowiskach licencyjnych za darmo to może przez te 5 minut niech w plecaku będą wszystkie możliwe dostępne wędki, żyłki ,haczyki oraz błystki (bez dedykowanych)

rem.jpg

ona.91: Tego  typu remis to raczej przypadek. Bardziej prawdopodobny i bardziej krzywdzący byłby remis z dwoma rybami na 115 pkt. No ale gdyby były punkty za remis to znów by królowały ustawki bez złapanej ryby. Swoją drogą to gratulacje wysokiego miejsca w rankingu. Rozglądałem się za najuczciwszym z uczciwych ale jakoś go musiałem przeoczyć :-D

Dnia 31.01.2017 at 14:48, Zenek napisał:

Niestety ale się z tym zupełnie nie zgadzam. Ranking cały czas będzie premiował graczy z wyższym lv a łączenie w pojedynkach graczy 60 lv z 350 to jakiś żart to po pierwsze.

Po drugie niestety ale nie przewidzieliście sytuacji jaka ma miejsce w moim klubie. Kilku zawodników uparło się aby grać pojedynki ku Waszej chwale i miejscu w rankingu. Są bardzo wysoko i co ???? A no nie mogą od wczoraj zrobić pojedynków bo sytem nie znajduje im przeciwnika !!!! więc wczoraj 200 pkt prestiżu w plecy...dziś pewnie też... i co z tym fantem?

Marcin, wniosek : nie wychylać się :):) zrobić swoje 200 pkt i potem olewka, jak za dużo punktów prestiżu zdobytych ( ale i za mało też), to potem takie problemy

Dnia 31.01.2017 at 14:48, Zenek napisał:

1 godzinę temu, Marcin napisał:

Niestety ale się z tym zupełnie nie zgadzam. Ranking cały czas będzie premiował graczy z wyższym lv a łączenie w pojedynkach graczy 60 lv z 350 to jakiś żart to po pierwsze.

Po drugie niestety ale nie przewidzieliście sytuacji jaka ma miejsce w moim klubie. Kilku zawodników uparło się aby grać pojedynki ku Waszej chwale i miejscu w rankingu. Są bardzo wysoko i co ???? A no nie mogą od wczoraj zrobić pojedynków bo sytem nie znajduje im przeciwnika !!!! więc wczoraj 200 pkt prestiżu w plecy...dziś pewnie też... i co z tym fantem?

Każdy ranking ma to do siebie, że nikt nie lubi być na jego końcu i raczej chce być na początku.. :)  Gdyby nie to, to wystarczyłoby po prostu odpuścić sobie z 5-10 pojedynków co nic nie kosztuje, ale za to tam niżej są i łatwiejsi do znalezienia i ogrania przeciwnicy.. Czy to tak @Zenek sobie kombinujecie? Dobrze, że chociaż są te ujemne punkty, bo gdyby tak niski lvl sobie wyjechał za wysoko w rankingu, to mogłoby mu dnia lub plecaka nie starczyć, aby ugrać te 10 pkt z wysokimi lvl. Koniecznie trzeba to dopracować!

Strasznie dużo biadolenia jak na początek czegoś co jest zdecydowanie lepszym pomysłem niż fikcyjne pojedynki.  Oczywiście, że zawsze znajdzie się coś do poprawy, ale wszystko potrzebuje czasu, a 3 dni to jeszcze za krótki okres do robienia poprawek.

18 minut temu, karakal napisał:

Strasznie dużo biadolenia jak na początek czegoś co jest zdecydowanie lepszym pomysłem niż fikcyjne pojedynki.  Oczywiście, że zawsze znajdzie się coś do poprawy, ale wszystko potrzebuje czasu, a 3 dni to jeszcze za krótki okres do robienia poprawek.

Ci co grają już widzą kilka nonsensów i nie ma co czekać jak baba w patologicznym związku, która liczy, że coś się samo zmieni.. Będzie jak zwykle, czyli zamiecenie pod dywan i przyklepywanie, bo TSG jest na rękę, aby gracze chcąc wyrównać szanse szli z lvl do góry. Ot cała tajemnica a nie wyimaginowane biadolenie.

Edited by GKar

Mam kłopot, grałem 1vs1 i od prawie godziny widnieje to tak jakby się coś zawiesiło :/ widać, że rywal wygrał ale cały czas to jest, odświeżałem, logowałem się od nowa i nic, proszę o pomoc

Bez tytułu.png

no zróbcie coś z tym łączeniem kont bo za chwilę ludzie przestaną grać znowu wprowadziliście jakieś różnice punktów od których są łączone pojedynki dlaczego tak? przecież to jest początek a trzeba czekać ( przynajmniej w moim przypadku ) bardzo długo i tak nie zawsze połączy

Dnia 1.02.2017 at 12:33, GKar napisał:

@Marcin Przy okazji: gratulacje dla LEGENDARNYCH z Facebooka -od razu widać po rankingu pojedynków kto świetnie zna grę, a kto tylko programy do gier..

received_1810376312555940.png

• Like 1

Dwie rzeczy które należałoby poprawić po ostatnich zmianach:

1. błąd dużego ekranu, czy jego przesunięcie w prawą stronę

2. możliwość wykonywania innych rzeczy podczas wyszukiwania przeciwnika, męczące szczególnie gdy trzeba długo czekać

blad.jpg

On 2.02.2017 at 2:31 PM, augustGTW said:

Mam kłopot, grałem 1vs1 i od prawie godziny widnieje to tak jakby się coś zawiesiło :/ widać, że rywal wygrał ale cały czas to jest, odświeżałem, logowałem się od nowa i nic, proszę o pomoc

Bez tytułu.png

Napisz do nas na support i podaj ten screen, naprawimy to :) 

Zenek najlepsi musza czekac po 30 min na pojedynek . Grajac dla chwaly wszyscy sie dogaduja łapiemy po 1 sztuce  i pkt sa do kuferka znowu wam nie poszło 

Tak , jak napisał  leontsg , poprzegrywałam co mogłam,  teraz szybciutko łapie w pojedynku i levele podobne . Gdzie ja tam z tymi 300+ . Łapie się jedną rybkę i pp wpadają na sucho 

Dnia 1.02.2017 at 22:24, ona.91 napisał:

Ujemne punkty za remis z większym poziomem???? .

Prawidłowo! Za ustawki -100 punktów powinno się zabierać.

Remis żadną miarą nie może być neutralny , korzystny dla gracza. Tak jak w rankingu w klubie remis= strata. 

Dnia 24.1.2017 at 12:09, Zenek napisał:

Nowe pojedynki są już dostępne piszcie co o nich sądzicie.

Pojedynek się kończy , zegar pokazuje --:-- i blokada , nic nie można zrobić , anie odświeżanie , ani zmiana przeglądarki NIC zupełnie NIC . Geniusze oddali gotowy produkt , tzn bubel tygodnia . screen zrobiony co najmniej 13 minut po zakończeniu pojedynku , bo jak widać zanęta się  skończyła . Na anglojęzycznym , też jest wpis o tym samym , a  kolega augustGTW , zwracał uwagę już  w czwartek  

bubel.png

Aha i jeszcze jedno zdarzenie nowego bubla . Często na czacie gry można przeczytać , że ktoś złapał 2 ryby w ciągu 1 sekundy i to dwie różne , do dziś wydawało mi się , że to problem w przesyłaniu danych od komputera do serwera i z powrotem , ale niekoniecznie . Właśnie wygrałam pojedynek , w którym po otwarciu okna , miałam już złowioną rybkę . Czyżby , ktoś podrzucił , ot taka ciekawostka , że można wygrać niczego nie robiąc , a może zaliczyło rybkę z poprzedniego pojedynku złapaną po czasie ???

Za rok lub dwa, dopracuje się te mało istotne szczegóły. Teraz administracja ma mało czasu, ponieważ ma ważniejsze sprawy.

Dla przykładu czytanie moich sugestii w supporcie. Cieszcie się ze w ogóle macie pojedynki...oraz że działają.