Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
koniu498

czemu nie daje banknotów za poziomy???????

Recommended Posts

Jednym ze sposobów zdobycia BANKNOTÓW  jest przelew. Szybko i bezpiecznie.

Edited by Azirik

Brawo Aziriku Wielki ! Na Ciebie liczyć jak zawsze można! Udzieliłeś konkretnej i wyczerpującej odpowiedzi! Tylko chyba niezupełnie  na zadane pytanie, ale któż za Twym geniuszem nadąży :):):) 

Co ciekawe Jednym ze sposobów na odpust również była moneta. A ponieważ odpustów była nieograniczona ilość, to ja myślę, że  znalazłoby się coś na każdą kieszeń.W końcu to kwestia dalece etyczna, no bo jak można być takim bezdusznym sknerą i pozwolić komuś się męczyć w czyśćcu , skoro można mu pomóc i wykupić go z mąk czyśćcowych.  Nawet nie była potrzebna miłość, skrucha,  wiara, pacierz, pokuta, poprawa, żal  itd Liczyła się jedynie MONETA!

Zgodnie ze średniowiecznym porzekadłem :

Gdy już pieniądz w szkatule brzęczy , dusza w czyśćcu się nie męczy!!!

- wspomóż klub!  

Dnia ‎2016‎-‎12‎-‎31 at 10:51, koniu498 napisał:

czemu nie daje banknotów za poziomy???????

A kto powiedział, że nie daje? Są konta, którym daje.. inne dostają lepściejsze bonusy zamiast kasy, inne już tylko żywca i Q lub Kinga, a przykładowo takie jak moje nie dostaje absolutnie NIC. A dlaczego ktoś nie dostaje? -bo ma jedną nóżkę bardziej..

A na niektórych są spore pakiety bonusów za np. 20 zł. To się nazywa indywidualne podejście do klienta :D

Dnia 14.06.2017 at 19:52, lucja01 napisał:

Mi przestano dawać banknoty gdy osiągnołem 100 poziom dlaczego ?

Gdy napiszę, że przekroczyłeś dopuszczalną liczbę zer w numerze lvl, będzie to tyle sama warta odpowiedź co "no bo tak" albo "testujemy opcje nagród" -innych logicznych nie ma, więc może chociaż się pośmiejemy..