Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Azirik

PYTANIA DO ELITY

Recommended Posts

Bardzo proszę o podzielenie się ze mną Waszymi cennymi uwagami. Mianowicie  chodzi mnie o doświadczonych graczy - jak w temacie-  którzy chcieliby uzasadnić swoje odczucia odpowiadając na poniższe pytania.

1 WSKAZ I UZASADNIJ DLACZEGO WARTO OSZUKIWAĆ INNYCH ?

2 WSKAŻ I UZASADNIJ , DLACZEGO OSZUKIWANIE INNYCH JEST TAKIE ZABAWNE?

3 DLACZEGO UCZCIWA GRA JEST WYŁĄCZNIE DLA FRAJERÓW ?

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Dla OSOBNIKA  , który da najbardziej obiektywną i błyskotliwa odpowiedź przygotowałem specjalną nagrodę.

Debil!!!  Widocznie grać nie umiesz i masz z tym problem i chyba coś Ci sie pomyliło łosiu bo to nie gracze z pierwszych 20 w rangach mają malutkie wędki

Edited by spider175
  • Like 1

Nie zrozumieliście. Tak jak jest wiele sposobów kopulowania, tak samo jest wiele metod oszukiwania. Nie chodzi mnie o złudzenia jakiś dyletantów, przecież na każdym poziomie wygrywa się ranking tygodniowy tak samo łatwo, czego jestem dowodem. ( spider, nie powtarzaj koguciku  moich uwag, bo ja zmieniłem właśnie  zdanie). Chodzi jedynie o jakość gracza, jego wolicjonalne chciejstwo. Tło się nie liczy, tło się , rozwala, wybija, wycina, rozłupuje jak orzechy,  wymiata, kosi czy ogrywa.

O odpowiedź proszę nie dyletantów, który albo udają , albo nie wiedzą jak się oszukuje, ale ELITĘ,   która nie tylko wie jak oszukiwać , ale przede wszystkim z racji wagi oszustw,  nie może się równać z oszustami jakiegoś marionetkowego, szeregowego szachraja.

• Like 1

Dyletant chyba nie wierzy. Na szczęście myśli i sądy dyletanta są tak samo istotne dla mnie ,  jak najdroższe odpusty , które można było kiedyś ( i obecnie ) uiszczać za zmarłych,. Praktykowane w specjalnych subkulturach  jeszcze po dziś  dzień! ciiiiiiicho sza!!!!!!!!!!!!!!!  

Są nowe "możliwości" w grze :) ale niestety nikt cie o nich nie powiadomi, bo jesteś pierwszym kapusiem w tej grze :D a sam jesteś za głupi, żeby na nie wpaść :D

• Like 1

@Azirik -ubierasz pustą formę w grę słów i wydaje Ci się, ze kogoś to zainteresuje? To tak, jak byś członka PISu próbował zainteresować, jak być dobrym KODowcem..

Po prawdzie Azirik to niewiele wiesz i brzęczysz o tym turnieju tygodniowym i dodatkowych turkach, jak byś Amerykę odkrył, a to wszystko są gówniane problemy, denerwujące, ale najmniej istotne. Pogadaj z Marcinem jak chcesz być konkretny i skończ te wygłupy.

• Like 1

Azirik już kilka razy się chwaliłeś tymi swoimi tygodniówkami i turkiem więcej....dla Twojej informacji to można 250 pkt zrobić NIELEGALNIE...a nie tylko 125

57 minut temu, Marcin napisał:

Azirik już kilka razy się chwaliłeś tymi swoimi tygodniówkami i turkiem więcej....dla Twojej informacji to można 250 pkt zrobić NIELEGALNIE...a nie tylko 125

Od tego tygodnia zasady przyznawania rankingu  tygodniowego turniejów zostały zmienione. ( To prawda co napisałeś. ) Zawsze zastanawiałem się, jak oszustom z CK udawało się mnie przebić , pod koniec cyklu i nie wiadomo skąd nabić tyle punktów przewagi?  Gdy do końca cyklu sam miałem przewagę w uczciwej grze i zawsze na koniec był spadek.  Na szczęście, to już przeszłość!  Zachodzą korzystne zamiany.

niekoniecznie lepsze zmiany bo jak TSG się do czegoś dotyka to nagle coś innego przestaje działać...i tak :

- na FB w dniu wczorajszym nagle okazało się że są cuda z pojedynkami bo są osoby które miały wczoraj 90 pkt a jak jeszcze nie wiem

- turnieje no słyszałem, że nie można grać dodatkowych i kombinować ale....system puszcza na niektórych kontach po 4 pojedynki w ciągu dnia ( wiem to od dwóch osób i widać to po ich punktacji ) i nic nie trzeba kombinować w niedzielę w nocy hahahaha

• Like 1

5 minut temu, Marcin napisał:

niekoniecznie lepsze zmiany bo jak TSG się do czegoś dotyka to nagle coś innego przestaje działać...i tak :

Tych problemów z naliczaniem PUNKTÓW jest więcej.  Wszystkie one są czasowe.  WSZYSTKIE ZOSTANĄ ROZWIĄZANE W ODPOWIEDNIM CZASIE.

Słyszałem od wielu osób, że mają problem z 4 pojedynkami, ale skoro sami grają na multikontach, to kto kogo oszukuje? Osobiście nie gram pojedynków,  dlatego je ignoruje. Pojedynki uważam za czynność niedorzeczną. dziwie się że jeszcze w ogóle są. Co innego pojedynki towarzyskie.

2 godziny temu, Azirik napisał:

Pojedynki uważam za czynność niedorzeczną. dziwie się że jeszcze w ogóle są. Co innego pojedynki towarzyskie.

Oczywiście, że są niedorzeczne i to od samego początku swojego istnienia, kiedy powstawały dziesiątki multikont tylko po to, aby z nich zgrywać kasę na te główne. A jak już multikonta się wypstrykały z banknotów, to robiono sobie na nich resecik z czynna loterią wysokiego lvl i pozyskanym tam sprzętem ponownie zarabiano kasę na mistrzostwach na przykład i tak sobie kręcono kasę cały czas, a uczciwi obijali się o mur.. Później zmowy na ustalanie górnego pułapu, a teraz.. całe czaty skamlące prośbami aby nie psuć tygodniówki..

Z połowa patologii w tej grze napędzały właśnie ustawiane pojedynki za kasę - tak zawsze było i pewnie będzie dalej.. Gdyby ich nie było, to pewnie z 60-70% kont by zniknęło.. być może wraz z częścią cwaniaczków z nawykami używania kodów i cheatów w każdej grze..

Edited by GKar
  • Like 1

Dnia 3.01.2017 at 14:04, GKar napisał:

Oczywiście, że są niedorzeczne i to od samego początku swojego istnienia, kiedy powstawały dziesiątki multikont tylko po to, aby z nich zgrywać kasę na te główne. A jak już multikonta się wypstrykały z banknotów, to robiono sobie na nich resecik z czynna loterią wysokiego lvl i pozyskanym tam sprzętem ponownie zarabiano kasę na mistrzostwach na przykład i tak sobie kręcono kasę cały czas, a uczciwi obijali się o mur.. Później zmowy na ustalanie górnego pułapu, a teraz.. całe czaty skamlące prośbami aby nie psuć tygodniówki..

Z połowa patologii w tej grze napędzały właśnie ustawiane pojedynki za kasę - tak zawsze było i pewnie będzie dalej.. Gdyby ich nie było, to pewnie z 60-70% kont by zniknęło.. być może wraz z częścią cwaniaczków z nawykami używania kodów i cheatów w każdej grze..

Nie gram mistrzostw. Jedynie dlatego nie jestem w stanie obiektywnie skonkludować strategii oszustw. Z tego co się dowiedziałem, to bardzo słusznie.

Zgadzam się, wiele kont zniknęłoby lub zamarło,  gdyby nie ustawki pojedynków. Raz jeden napisałem w sprawie pojedynków, ale administracja robi coś przeciwnego, to znaczy stwarza dogodne sytuacje do oszukiwania.  Dla przykładu czat globalny ( no fish) aby gracze lepiej się "komunikowali".  

Bez wysiłku z mojej strony mógłbym pojedynki anihilować. Specjalnie mnie na tym nie zależy, dlatego nie podejmuje odpowiednich kroków. Nie przeszkadza mnie , że pewne osoby je robią. Jedyną niekonsekwencja jest to, że pewne osoby dostają nagrody za ewidentne krętactwo,  a inne, uczciwe osoby nie dostają. Uczciwa osoba to gracz w tym przypadku z jednym kontem.

( Rzadki przypadek, ale wiem , że takowi istnieją) 

51 minut temu, Azirik napisał:

Bez wysiłku z mojej strony mógłbym pojedynki anihilować. Specjalnie mnie na tym nie zależy, dlatego nie podejmuje odpowiednich kroków. Nie przeszkadza mnie , że pewne osoby je robią. Jedyną niekonsekwencja jest to, że pewne osoby dostają nagrody za ewidentne krętactwo,  a inne, uczciwe osoby nie dostają. Uczciwa osoba to gracz w tym przypadku z jednym kontem.

( Rzadki przypadek, ale wiem , że takowi istnieją) 

No tym uczciwcem z jednym kontem to zapewne ty jesteś,ciekawe że jednym kontem wygrałeś tyle razy tygodniówkę 1v1,a drugim już nie,pewnie dlatego że grasz je sam ze sobą swoją "tyci" morską.

azir.PNG

azir3.PNG

Żałuję, że mam 305 kg morską. To był wielki błąd, kupić tak dużą wędkę.  Mogłem zostawić 95 kg, ale dłużej by trwało zrobienie 300 poziomu.

Jesteś maxiu bardzo daleki prawdy.  Ale cóż, nie możesz tego wiedzieć.. To wiedź , że z pojedynków, to ja tylko zdrapki zdrapywałem...

Teraz cieszmy się tym, że szanowna administracja zrobiła wspaniałe pojedynki,oczywiście  dla pasjonistów.

( Nie mylić z  Rzymskokatolicką Parafią Matki Bożej Bolesnej- ona tez dużo wycierpiała przez swojego syna ),  gdyż nie o takich pasjonistów tu chodzi.