Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Azirik

ZAŚWIADCZONE OSZUSTWO TURNIEJOWE

Recommended Posts

Reklamacja w sprawie ukarania oszusta turniejowego, który dopuścił się  gracz używający poniższych kont:
białykieł + bananowypomidor

Dwukrotnie użył swoich dwóch kont, aby mnie oszukiwać, ponieważ wie , że jestem lepszym graczem, i zrobił to jedynie dlatego, aby lekko utrudnić mnie zrobienie tygodniowego rankingu, łowiąc pod rekord, tak jak jest to wskazane na zdjęciu jednego z dwóch turniejów.
( Drugi turniej przegrałem zajmując 3 pozycię.  Przegrałem z powodu oszustwa z jedną i ta sama osobą białykieł +bananowypomidor )

Kategorycznie żądam ukarania tego oszusta i uniemożliwienia wchodzenia dwoma kontami do turnieju, aby uniknąć patologii gry , jaką zademonstrował ten oszust.  Ja natomiast straciłem dodatkowe punkty do tygodniowego rankingu turniejów spadając na trzecia pozycję w turnieju grając z JEDNĄ osobą,  która była na 1 i 2 miejscu. 

Po drugie  kłamie i oczernia moją osobę wymyślając jakieś nonsensy , a to , że gram programem , a to że nie biorę udziału w rywalizacji "ryby dnia"  lub wierutnie kłamię,  że

za 1 minutę łowie pod rekord. itd itp  Wszystko to są konfabulacje człowieka bez rozumu, gdyż w jaki sposób można uzasadniać komuś oszustwo , jak ktoś nawet nie angażuje się w jakiejś rywalizacji ?  Za te insynuacje również żądam ukarania tego chorego na łeb wichrzyciela.

Po drugie  sam jest oszustem, co zaświadczyłem zdjęciami, nie potrafiącym przegrywać w uczciwej grze ( z mojej strony, a sam prowadził oszukańcza rywalizacje ) do czego się przyznał.

Jeżeli oszust , który  mnie oszukał, w turnieju grając pod rekord  2 kontami vs 1 moje nie zostanie ukarany, to żądam zwrotu pieniędzy, które zapłaciłem za grę.

Nie będę płacił za grę , gdy dopuszcza się i toleruje udowodnione oszustwa jakiegoś zawistnego oszusta.

turniej-dwa konta.jpg

przyznanie się.jpg

Skończ już zaśmiecać to forum,bo wszędzie widzę Twoje wypociny. Z początku to nawet było zabawne czytać,jak dorosły facet przeżywa jakieś wirtualne pucharki,ale z czasem stało się okropnie nudne.Twoja bazgranina nie robi na nikim żadnego wrażenia(a zwłaszcza na supporcie),więc po co się produkujesz??Ulep bałwana(jak masz śnieg),pośpiewaj kolędy to może Ci przejdzie,bo jak na razie to masz pretensje do wszystkich,o wszystko.A jak gra Ci się nie podoba(bo nie jest taka jak byś chciał),to przestań grać,podejrzewam że gra poradzi sobie świetnie i bez Twoich wpłat.

• Like 4

55 minut temu, Azirik napisał:

Mnie twoje zdanie , czy tego drugiego pajaca ( czy jest zabawne, czy nie)  w ogóle nie interesuje.

A wiesz gdzie ja mam twoje zdanie...domyśl się i skończ już to ujadanie,bo monotematyczny się zrobiłeś.Tylko płaczesz i żale wylewasz i tak na zmianę.Wszyscy według ciebie oszukują,a ty jedyny sprawiedliwy tej gry.Szeryf się znalazł od siedmiu boleści,przecież administracja odpisała ci,że nie widzi problemu,więc skończ już i wstydu sobie oszczędź.

1 godzinę temu, Azirik napisał:

Jest ZAŚWIADCZONE OSZUSTWO, ponieważ  oszust zabrał mnie punkty do Rankingu Tygodniowego grając 2 vs1 jak dotąd nie poniósł  oszust żadnych konsekwencji,

Ty jak grasz w tygodniówce o jeden turek więcej,to też komuś zabierasz punkty,ale tego już nie widzisz.

Dnia 24.12.2016 at 12:49, maxus napisał:

Ty jak grasz w tygodniówce o jeden turek więcej,to też komuś zabierasz punkty,ale tego już nie widzisz.

Wiec według twojego pokrętnego rozumowania, mam cały tydzień, wygrywać  tracić cenne bonusy i na koniec nie grać, aby inni zagrali?  Taka jest twoja logika?

Przecież tak cały czas było i nigdy żaden z cyklów  ( tygodni ) nie został mnie niczym zrekompensowany, nawet jak wygrałem wszystkie gry, byłem poza TOP 15. Tylko straty. Z powodu pokrętnego regulaminu, który o tym nic nie mówi.  Pisałem, pisz tylko wtedy, gdy wiesz o co chodzi.

Pisałem, pisz tylko wtedy, gdy wiesz o co chodzi.

A ty najlepiej nie pisz już wcale.Produkujesz się przez godzinę,tylko po co jak i tak twoje bazgroły usuwają.

Usuwają nie usuwają, ale wiedza , że mam racje i pisze prawdę. Ty natomiast jesteś stronniczy i bez jaj.

Co zrobiłeś dla graczy , względniej  gry, aby poprawić  jej jakość  w sensie socjologicznym ?

Teraz to mnie rozbawiłeś(do łez prawie),ty "mój" samarytaninie tej gry.Twoje zasługi odnośnie poprawy gry wprost powalają na kolana.Jedynym twoim sukcesem(jeśli to w ogóle można nazwać sukcesem) jest zmiana przyznawania nagród za ranking klubowy, a interweniowałeś w tej sprawie nie dla innych graczy,tylko dla siebie.Po prostu zżerała cię zazdrość,że w Para zgarniają co cykl dolce,a ty nie możesz uszczknąć nic z tego tortu. Zazdrość i zawiść dają ci niezłego "kopa" do działania co pokazuje powyższy przykład.

To, że on "szczekal" na tym forum o te zmiany, nie znaczy, że to jest jego zasluga. On raczej wzbudza politowanie, bądź wyzwala gniew w ludziach. A to, że sierota gra za darmo i próbuje udawać krezusa, wiedzą wszyscy. Jedyne co mnie dziwi, to dlaczego Ola przyjęla coś takiego do swojego klubu...

Dnia 26.12.2016 at 11:59, LetsKillEdek napisał:

To, że on "szczekal" na tym forum o te zmiany, nie znaczy, że to jest jego zasluga. On raczej wzbudza politowanie, bądź wyzwala gniew w ludziach. A to, że sierota gra za darmo i próbuje udawać krezusa, wiedzą wszyscy. Jedyne co mnie dziwi, to dlaczego Ola przyjęla coś takiego do swojego klubu...

Masz rację te zmiany to pikuś, bo o rzeczywistych zasługach nie mam potrzeby tutaj pisać. Już same takie stawianie pytań jak :

"Co zrobiłeś dla graczy , względniej  gry, aby poprawić  jej jakość  w sensie socjologicznym ? "

powinno dać wam trochę do myślenia, tyle że wy myślicie zgodnie z odpowiednim dla waszych priorytetów inklinacji umysłowych. Cóż wielkiego,  że wiecie, że usunąłem ustawki skoro pisałem o tym jawnie i ostentacyjnie? Nie żałuję.Zrobiłem dużo więcej, o czym wasze spekulacyjne umysły nawet nie pomyślały ; dla przykładu wszyscy dostali  2000 $ banknotów. Przecież w argumentacji polemicznej to ja  wnosiłem o banknoty dla wszystkich. Co prawda nie podawałem konkretnej sumy, ale jedynie to , aby dostali je wszyscy w kontekście o raczej 4000 tysiące banknotó pochodzących z ustawek.  Teraz gdy o tym myślę, jest pewna niekonsekwencja mojej argumentacji, powinni dostać banknoty , nie " WSZYSCY" ,  ale wszystkie osoby, które nie brały udziału w ustawkach paranormalnych.  ( Wiem , że zdarzało się że pewne osoby w skutek błędów nie otrzymali banknotów ) . Ty również powinieneś je otrzymać, tyle że nie jesteś świadomy , kto je zorganizował, ani tego , że w rzeczywistości wynegocjowałem banknoty w percepcji socjologicznej , dla graczy jako rekompensata za ustawki i wyciąganie banknotów przez tych samych oszustów, którzy nabili sobie nimi kąta.  Najbardziej satysfakcjonuje mnie fakt, że ukróciłem oszustwa ludzi których lekceważę i pogardzam.  Teraz przynajmniej wiesz, że mocodawcy tej gry, wcale nie są tacy hojni i bezinteresowni. ( Jednak robią poprawki do gry i trzeba  im to uczciwie przyznać )

Do tego czasu mogłeś przypuszczać że banknoty spadły z nieba, przypadkowo,  ponieważ , nigdy o tym nie pisałem, a to że teraz do tego wracam to jedynie przypadek. Chodzi o to , że szanse iż dorównujesz mnie w honorze, sprawiedliwości, wierze, gniewie, inteligencji, chamstwie,  etyce , błyskotliwości są bardzo słabe.

No waśnie Ola przyjęła co stakiego do klubu, co raczej nie jest zgodne z tym co oficjalnie piszę, z czego jestem znany.  Dlaczego mnie przyjęła? 

Cóż uwzględniając  jedynie zewnętrzną i oficjalną stronę mojego działania,  takie zachowanie musi się jawić jako niebywałe i  niezrozumiałe nieprawdaż?

Tym bardziej jak się nie zna drugiej strony, ukrytej i niebotycznie autentyczniejszej strony, którą zachowuję przecież dla siebie.  

No teraz już w stopniu oficera przyjęła i awansowała. ( Dobrze nam razem)

Adulleku/Aziriku Łaskawy, dzięki Ci przeogromnne za wynegocjowanie  2000 papierków dla nas, maluczkich:)  xDxDxDxD Cóż byśmy bez Ciebie poczęli, łaska Twa niezmierzoną jest xDxDxDxD 

Dzięki Ci również za ostatnie bonusy uzyskane z linka przesłanego na pocztę, a będącego niewątpliwie Twoją zasługą xDxDxDxD 

Chwała Ci, o Wielki xDxDxDxD 

Edited by vitekga
  • Like 2

No teraz już w stopniu oficera przyjęła i awansowała. ( Dobrze nam razem)

Czym ty się tak podniecasz,że otrzymałeś wirtualny tytuł w wirtualnej grze???Proponuję zeskanować,wydrukować,oprawić w złote ramki i nad łóżko powiesić żebyś zawsze miał przed oczami ten największy sukces życiowy:D.A tak na marginesie to tam wszyscy są oficerami,czyli ten awans to taki bardziej zbiorowy był.

• Like 1

7 godzin temu, maxus napisał:

Czym ty się tak podniecasz,że otrzymałeś wirtualny tytuł w wirtualnej grze???Proponuję zeskanować,wydrukować,oprawić w złote ramki i nad łóżko powiesić żebyś zawsze miał przed oczami ten największy sukces życiowy:D.A tak na marginesie to tam wszyscy są oficerami,czyli ten awans to taki bardziej zbiorowy był.

Zauważ , że już nie jestem oficerem. Trochę obiektywizmu chłopcze.  Masz rację...hmmm  szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia oraz że nie oprawiłem zdjęcia w złote ramki.

Teraz muszę czekać do następnych świąt, które są rezultatem  klerykalnej propagandy, powtarzanej  przez wieki . W jej rezultacie słabe umysły, rzeczywiście, bez żadnych zastrzeżeń uwierzyły , że to są  "święta rodzinne". Przykre.. ale prawdę znają wyjątkowe osoby, które poznały tę  sprawę w pełni...

Edited by Azirik

8 godzin temu, vitekga napisał:

Adulleku/Aziriku Łaskawy, dzięki Ci przeogromnne za wynegocjowanie  2000 papierków dla nas, maluczkich:)  xDxDxDxD Cóż byśmy bez Ciebie poczęli, łaska Twa niezmierzoną jest xDxDxDxD 

Dzięki Ci również za ostatnie bonusy uzyskane z linka przesłanego na pocztę, a będącego niewątpliwie Twoją zasługą xDxDxDxD 

Chwała Ci, o Wielki xDxDxDxD 

To, że o tym napisałem, to był przypadek.. Wszystkie linki okolicznościowe powstają w wyniku presji , jaką poddajecie biedną administrację, przez swoje np;

religijne mambo -jumbo.

( Tą argumentację można tez zastosować w stosunku do pracodawców. )

Jednak administracja nie jest taka głupia. Dadzą, ale potem więcej stracicie, aniżelibyście w ogóle nie dostali żadnych "prezentów". W ten sposób rewanżują się za presję , jaką ich poddajecie, w wyniku której dostajecie prezenty. 

- Wątków takich nie brakuje. Wykorzystacie każda okazję, dla własnych egoistycznych celów. Wówczas gdy nagrody powinni dostać zwycięzcy tacy jak Pan Adul

To jest właściwa geneza, przebieg  i skutki w jakich okolicznościach powstają te linki.

20 godzin temu, Azirik napisał:

( Dobrze nam razem)

Jeszcze wczoraj było wam razem tak dobrze,a dziś widzę,że wykopali cię z klubu.:D

3 godziny temu, maxus napisał:

Jeszcze wczoraj było wam razem tak dobrze,a dziś widzę,że wykopali cię z klubu.:D

To nic personalnego. Ale ponieważ mam tu szeroką publiczność ( bez znaczenia czy mam poparcie czy nie ) mam POSŁUCH . Więc zdradzając małe co nieco, bo wiem, że bardzo  chciałbyś się dowiedzieć o się stało, więc okażę odrobinę dobrej woli..

WSTAWIŁEM  SIĘ ZA WSZYSTKIMI GRACZAMI W KLUBIE. Bez faworyzowania tylko wybranych, którym się wydaje,  że jak mają duże kije, to już są bogiem ojcem wszechmogącym. Otóż ja wiem, że  pewni gracze , którzy mają duże kije,  kupili je ,  ponieważ mają bardzo małego. Nie mogąc tego ścierpieć, jako kompensację,  kupili sobie nawet max wędkę.  Niestety nie zdążyłem tego powiedzieć jednemu parafianinowi. Na szczęście on dobrze wie, co ja o nim myślę i na co go przeznaczyłem.

I już wczoraj zyskałem sobie ogromną przychylność , estymę i powszechną miłość u małych poziomów płci obojga.  Zresztą jutro jak będę miał trochę więcej czasu, to może trochę , popiszę, na ogólnym , może nawet wspomnę KACZYKAJO o dość wątłej kondycji psychicznej. W rezultacie  jego donkiszoterii opuścili  klub silni , przyzwoici , jurni gracze o mniejszych poziomach. A może nie wspomną w ogóle zachowując pełną dyskrecję?

- Oczywiście jak nie zapomnę. Dzisiaj niestety nie mam czasu na zabawę w pisanie.

Jestem sławny z tego, że jestem protektorem małych poziomów i małych wędek płci wielorakiej.  Sam posiadałem mały poziom, ale ponieważ mnie nie wypada posiadać mały poziom, więc podjąłem odpowiednie kroki, aby to zmienić. Może nie tak drastyczne jak oszust posejdon, który zrobił to w efekcie zwykłego oszustwa, dlaczego wszyscy po dziś dzień się z niego śmieją, bo dobrze o tym wiedzą i czego jest znany.

Edited by Azirik