Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
SLAWENTYWKS46

Świeta

Recommended Posts

Z racja nadchodzących świat moze szanowna wspaniała administracja przygotowala by cos na swieta dla graczy.

W tydzien czas moze cos chociaz raz ogarniecie pozadnego , tylko nie smieszny event 1 gwiazdkowy z nagroda 2 sztuki king 

i  exp x 10

Kiedys na swieta za dobrych czasow przez 3 dni w prezentach do wyslania przez 3 dni byly siłky 40 % i 30 %

Moze by to powtorzyc albo dac cos podobnego do wyslania w prezentach sonar , magia , łuski np

Bo to świeta może by dac cos dojnej krowie 

6464_1.jpg

Cokolwiek by to nie było,mam nadzieje ,że nie dadzą w tak absurdalny dzień jak Wigilia czy pozastałe z dwóch dni. Ale w środku tygodnia mogłoby być coś extra.

ale przecież jest coś ekstra - event 5 gwiazdki na cały przyszły tydzień.....a w pierwszy dzień świąt będzie UWAGA !!!! KRYTYCZNY BŁĄD SERWERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie nic nie ma, najwidoczniej znowu jedynie dla wybrańców JW Administracji, według nikomu bliżej nieznanego klucza, tak jak kasa za lvl, linki z banknotami, 2000 papiera "za wybitne osiągnięcia w grze" na niektóre konta, itp.

Sorki,rzadko wpadam na Forum.  Dostałam na poczte 4x70%,4xsonar 15 mim ,10x magik morski,10x,spin,10xspł,15xkorona.Nie wydaje mi sie ,że to dla wybranych ,bo ja tez nie dostałam od razu a niektórzy dopiero dziś.Wiadomość przyszła mi na spam ,więc warto posprawdzać . Wiem ,że bardzo niskie konta dostały 100$ i cos jeszcze ,ale bez magi . 

2016-12-20_13h22_50.png

2016-12-20_13h23_00.png

• Dodam ,że od kilku miesięcy nie dostałam żadnego linku na kase czy coś innego ,jak to niektórzy za wykazywanie sie w grze.Może to jakiś Świąteczny prezent i każdy bedzie miał lub ma .

13 godzin temu, leontsg napisał:

To niestety chyba tylko bonusy na FB i tego raczej sie nie dowiemy , dobrze ze u nich byl mikołaj

Również są prezenty na stronę lets-fish.com

Matix , Racja czy na 3 dni swiat mozna dac cos innego w prezentach , troche wstyd wyslac znajomemu makaron albo j.o na swieta . 1 dodatkowy lepszy prezent lub 1 bonus z własnego

plecaka . Dajcie poczuc magie swiat i wysłac cos porzytecznego znajomym.

TSG niezbyt kocham, delikatnie mówiąc, ale jednak na pocztę prawie wszystkim, jeśli nie wszystkim dali linki z niezłymi bonusami, więc bez przesady, a w tym specjalno-świątecznym evencie nagrody kiepskie, ale praktycznie do zdobycia bez wysiłku.