Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Wyłapywacz bociarzy

OSZUSTWA w RANKINGU TYGODNIOWYM

Recommended Posts

haha widzisz adullku wyzywałeś mnie od oszustów,że mam 2 konta na jednej wędce ,a ty masz to samo na 325 -haha.Słyszałem o tych twoich kontach ,że od pewnego czasu trzeba się bardzo wysilić,żeby ciebie pokonać-wręcz nie kiedy jest to niemożliwe.Sam osobiście widziałem po twoim koncie pt.kloss wpadłeś do tura nie minęła minuta a ty masz 18 gram od rekordu-szybki jesteś,ale jak admini pozwalają to sobie grasz w ten sposób ,jesteś ,,złote dziecko''

Edited by bananowypomidor

14 godzin temu, bananowypomidor napisał:

haha widzisz adullku wyzywałeś mnie od oszustów,że mam 2 konta na jednej wędce ,a ty masz to samo na 325 -haha.Słyszałem o tych twoich kontach ,że od pewnego czasu trzeba się bardzo wysilić,żeby ciebie pokonać-wręcz nie kiedy jest to niemożliwe.Sam osobiście widziałem po twoim koncie pt.kloss wpadłeś do tura nie minęła minuta a ty masz 18 gram od rekordu-szybki jesteś,ale jak admini pozwalają to sobie grasz w ten sposób ,jesteś ,,złote dziecko''

Z tego co piszesz wynika, że nie wiesz z kim piszesz. Posłuchaj oszukańczy paranoiku, nie razi mnie to, że mylisz, konta, czy to, że nie znasz osób. Za to że mnie oszukiwałeś , ale przede wszystkim przez wzgląd, że na koncie szalonażaba prowokowałeś mnie , że gram programem, lub oszukuje powstał wątek Zaświadczone Oszustwo Turniejowe, w którym udowodniłem tobie własne i rzeczywiste łajdackie oszustwa. Ty osobiście MNIE oszukałeś, grając 2vs1 zabierając mnie punkty , potem z konta szalonażaba prowokowałeś z tego tytułu, bo sam przegrywałeś, choć nie dorównujesz mnie klasą, uczciwością , walecznością i cierpliwością w grze. Jestem doświadczonym graczem w walce turniejowej ..

Ja mogę ich oszustwa ( a nawet wszystkich graczy ) wziąć na siebie, jeśli to ci pomoże w czymkolwiek paranoiku. Walcz ze mną. Zrozum, dla mnie jesteś cienias, oszust, prymitywny przygłup , który nie potrafiąc przegrywać kompensuje sobie to tym, że musisz oskarżać SILNIEJSZYCH graczy  od oszustów którym nie dorównujesz. Jeśli kapitan klos  jedzie z tobą , jak z oszkapioną , leniwa kobyłą - uderzając batem,  to dobrze. Tylko do tego się w rzeczywistości nadajesz zazdrośniku o wadliwej konstrukcji umysłowej.  Sam nie potrafisz przegrywać, a twoje konta nie robią na mnie żadnego wrażenia.

Zawsze gram pod rekord, bo tylko tak się robi tygodniówki, tępy cielaku. To nie jest żaden dowód na oszukiwanie.

PS 

Mam też wiele zaprzyjaźnionych graczy z turniejów, o których nie wiesz i nie tylko z Polski. Oni oczywiści NIE są przygłupami podobnymi do ciebie, zazdrośniku, o wręcz niewiarygodnej bezmyślności.

CZYTAJ ;  ZAŚWIADCZONE OSZUSTWO TURNIEJOWE  WIEDZ  TO O TOBIE! 

Edited by Azirik

wiem z kim gram i wiem jak ta osoba gra.daruj sobie już te wypociny,już mi zbrzydło czytać ,że każdy oszukuje ty święty,że ja wrzuciłem dwa konta do tura,jak ty też tak robisz czyli też grasz 2v1-koniec tematu..Nie licz na to ,że będę z tobą dyskutował w nowym temacie-nie, bo nie ma sensu wystarczy poczytać twoje archiwa-panię mądry.Patrze z dużą łatwością ci przychodzi wyzywanie ,obrażanie ludzi-po prostu tak reagujesz na prawdę,ale ja nie biorę tego do siebie-śmieje się z ciebie.Do zobaczenia w grze nie długo na spławiku 275 też.Ps.czekam na te ryby dnia ,panie szybki

• Like 1

a co do grania masz rację,jestem normalnym graczem(jest bardzo dużo lepszych),ale gram już na tyle długo ,że umiem rozpoznać ,,złote dziecko''a zwykłego gracza.Normalnemu graczowi łowienie ryb na kilka gram od rekordu zajmuje trochę czasu,a ci i twoim wybitnym kontom zajmuje to kilka minut.Jak byś mógł to poproszę jeszcze kilka wyzwisk ,,szeryfie''xD

Dnia 24.12.2016 at 12:01, bananowypomidor napisał:

a co do grania masz rację,jestem normalnym graczem(jest bardzo dużo lepszych),ale gram już na tyle długo ,że umiem rozpoznać ,,złote dziecko''a zwykłego gracza.Normalnemu graczowi łowienie ryb na kilka gram od rekordu zajmuje trochę czasu,a ci i twoim wybitnym kontom zajmuje to kilka minut.Jak byś mógł to poproszę jeszcze kilka wyzwisk ,,szeryfie''xD

Zawiodłeś mnie purtek.  Miałem wrażenie , że bardzo chciałeś mnie strącać, wygrywać za wszelką cenę . Nie rozumiem, z jednej strony straszysz, walczysz, dyszysz, sapiesz, męczysz się, aż krew z noska nie raz ci popłynęła po turniejach,  a ja , jak na ironię  cisnę wesoło i zupełnie uczciwie kończę tygodniówki w najlepsze. 

A co dzisiaj było? Dlaczego nie walczyłeś za mną skoro ryba miała ponad 600 gram do przebicia? Chcesz wygrać czy przegrać? Zrozum, jeżeli przestaniesz walczyć, to wtedy strącę cały prestiż ze zdobytej tygodniówki, ale przede wszystkim z samej walki. Do tej pory walczyłeś dość przeciętnie, a nawet ponad przeciętnie.

(graj,  a nie patrzeć jak gram pod rekord)  Pojmij postawiłeś się, TO DOBRZE, ale musisz stawiać opór  ZAWSZE  w przeciwnym razie stracisz swoja atrakcyjność jako konkurent , a wtedy zapomnę o tobie z dniem jutrzejszym.  Powinieneś zrozumieć, że nie można sobie wyobrazić lepszego celu aniżeli moja osoba. Ja rozumiem, nie każdy może sobie pozwolić na tą próżność , kiedy jest się pracownikiem manualnym za minimum socjalne. itd Przecież  JA  to wszystko uwzględniam, mało tego, mogę nawet poudawać, że to rozumiem...

Nie rozpisując się bardziej niż jest tego potrzeba, daję tobie  ZNÓW SZANSĘ na rehabilitację, dlatego wybierz silne konto i walcz ze mną od 00 do 3 00 w nocy. Walcz o zwycięstwo. Smutne jest to, że tak szybko pozbawiłem ciebie wiary w powodzenie. Popatrz na mnie, dla mnie honor ważniejszy, niż cokolwiek innego, to w związku z tym walczę w to co wierze, a wierze w to , że strącę ciebie bez wysiłku z mojej strony,  ponieważ cóż  to dla mnie. Porównaj profile, każdy wie, że adul jest adul I właśnie dlatego wybiorę wędkę turniejową, abyś tam był.  ( Nie żadną inną)

Doceń fakt, że spotkała ciebie wielka  łaska z nieba , iż mogłeś , możesz spróbować się z tercio Vivasvana. Tak, proszę załatw więcej dobrych graczy , gdyż zdradzę, że uwielbiam łowić pod rekord, tym bardziej im więcej jest gapiów , którzy się tylko coś tam grają , ale również  z łatwością  wpadają w ekstatyczny zachwyt, gdy widzą rybkę pod rekord, którą dla nich wyciągam. Mnie natomiast wystarczy jedno konto na was wszystkich, także wiedźz , że 2 vs1 - tak de facto  jestem do tego przyzwyczajony. Tu potrzebna jest silna wiara i Vivasven. 

Edited by Azirik

ale znowu się napociłeś,a co do tura masz rację dużo miejsca zostawiłeś bo 700g przy rybie 408 bym ci złowił w 2 minuty,ale za dużo %%było w obiegu,a po za tym ja nie uznaje zasady łowienia w ostatnich minutach,no chyba ,że ktoś tak robi to wtedy i ja tak zrobię.Daruj sobie już te 2v1 bo sam tak robisz na spławiku 325,wiec japa tam,a co do gry zagramy jeszcze nie bój żaby,-widzisz sam fakt sprawia że zobaczysz moje konto w turku to już poprawiasz wyniki ,srasz pod siebie itp,a ja o nic nie gram raz sobie zagram a raz nie-hehe,ale na przyszłość nie zostawiaj tyle miejsca bo żeby nie święta i %% to bym na bank poprawił,ale by dziś lament,że w ostatnich minutach złowił hehe .szeryfie do zobaczenia w turach,a dziś też %% więc zluzuj badeje i nie sraj ogniem

Edited by bananowypomidor

byś nie łapał za słowa,że nie poprawiam w ostatnich minutach-ty tak robiłeś więc licz się z tym ,że ja też ta zrobię.Bawisz się w szeryfa ,ale szeryf ma gwiazdę kunia i rewolwer a ty co??a ni kunia ani gwiazdy ,o gnacie nawet nie wspominam bo ty podobno wykastrowany-a szeryf bez naboi to ch....a nie szeryf hahaha pa miszczu

2 godziny temu, bananowypomidor napisał:

byś nie łapał za słowa,że nie poprawiam w ostatnich minutach-ty tak robiłeś więc licz się z tym ,że ja też ta zrobię.Bawisz się w szeryfa ,ale szeryf ma gwiazdę kunia i rewolwer a ty co??a ni kunia ani gwiazdy ,o gnacie nawet nie wspominam bo ty podobno wykastrowany-a szeryf bez naboi to ch....a nie szeryf hahaha pa miszczu

Raz piszesz, że gram pod rekord od razu, a teraz , że gram w ostatnich minutach. To w jaki sposób mam ciebie ograć?  Widzisz jaki jestem elastyczny?

Jak wolisz? Szybko z grubej rury,  powoli, boleśnie lub niespodziewanie ?  Może pobiję rekord w 6 sekund sześć gram od rekordu? 

Czy masz już ułożone gratulacje dla mnie? 

Czy chcesz złożyć gratulacje z powodu awansu na oficera?

Czy zrobisz to w innym wątku?  Jak obiektywnie oceniasz swoje szansę?

Jeżeli chodzi o rybę turniejową to będę miał 12 gramów od rekordu za jakiś dwie godziny. Miałem  wizję stąd wiem wynik, gdy wszyscy myślą że wygrają.

Edited by Azirik

Szymona to nie dotyczy, on gra w rybie dnia, jak byś nie zauważył, ty mały zazdrośniku..

Byłem i czekałem , aż mnie strącisz, ale to nie ja, ale ty stchórzyłeś. Ja podjąłem PORYWAJĄCĄ walkę zgodną a aktem wiary, na 300 kg o czym byłeś wcześniej poinformowany. A ty zlekceważyłeś sprawę i nie potrafiłeś powalczyć,  nie potrafiłeś mnie powstrzymać przez cały tydzień. Wstydź się!  No chyba wiesz już kto wygrał?

Teraz masz ułożyć obszerne i finezyjne życzenia i gratulację, dla wszystkich mistrzów - oficerów z Enjoy w tym ze skazaniem dla mnie.

Teraz wychodzę, ponieważ będę uczestniczył w religijnym mambo- jumbo, znaczy będę jadł i pił na umór z wielkiej radości. Gdy wrócę widzę gratulacje!

- Dziwie się tobie, że jeszcze się nie uczysz rozmawiać z ludźmi, tyko z kozą, szczególnie w chwilach intymnej konwersacji. To ciebie wykończy zazdrośniku.

Dnia 21.12.2016 at 08:37, Azirik napisał:

Oczywiście, że będę "wykorzystywał ten błąd " w szczególności z tobą posejdonie - oszuście.  A dlaczego?

Po pierwsze , ponieważ nie mylę pojęć-  bo nie o wykorzystywanie chodzi - głupcze- ale o równorzędną grę, której jesteś oponentem.

Po drugie , abyś nie wygrał, dość łatwo oszuście, który  nakradłeś banknotów w osławionych ustawkach, gdy jeszcze ustawiałeś się grając w paranormalnych.

Po trzecie wyrafinowani  oszuści tacy jak ty  wykorzystywali ten błąd go od samego początku ( więc nigdy ci nie dorównam śmieciu )  i  zamiast publicznie ogłosić go na forum, aby inni użytkownicy wiedzieli i mogli grać na równorzędnych zasadach,  to  przecież milczeli jak groby , jak do tej chwili to ukrywałeś!  

Nie ma oszustwa, którego się nie dopuściłeś i sam fakt trzymania twoich kont jest kompromitacja dla tej, ponieważ nic uczciwie nie zdobyłeś, od poziomu, banknoty,  po rankingi wszelakie . A ja owszem, wszystko uczciwie i ani jeden banknot nie wpłynął z ustawek. Pomyśl trochę cepie zanim zaczniesz coś pisać. 

Toi dzięki takim wspaniałomyślnym ludziom jak ja gra staję się sprawiedliwsza, równorzędna, lepsza i mogą zaistnieć zmiany.  Ty gburze, milczysz i po cichu oszukujesz i oszukiwałeś na wszystkie możliwe sposoby, przez co gra schodzi na psy i jest jedynie korzystna dla uprzywilejowanych , pospolitych oszustów. To jest podstawowe rozróżnienie. W rzeczywistości, będzie mnie dużo łatwiej gdy zmiany zostaną wprowadzone, a tacy oszuści jak ty stracą w równorzędnej grze, gdzie limit będzie tożsamy dla wszystkich. Widzisz, oszuście, jak potrafiłeś oszukać sam siebie, tylko po to , aby cie inni widzieli w lepszym świetle!

- Administracji radzę stworzyć równorzędna zasady gry, jak w temacie o którym mowa!

Słuchaj człowieku o najniższym IQ na tym forum  nie gram w turkach dla rankingu tylko dla własnej zabawy . Jeśli chcesz rywalizacji w turkach ze mną zakup sobie wędkę spin 955 lub 705 spławik i tam spraw abym "nie wygrywał dość łatwo "

Jak ma się równorzędna gra jak oszukujesz w rankingu tygodniowym pozbawiając dwóch graczy nagród za zajęcie 14 i 15 miejsca w rankingu tygodniowym jak również w rywalizacji wewnątrz klubowej gdzie dopisywane są ci punkty rankingu i tym samym okradasz współklubowiczów z nagród .

Ja wykorzystałem błąd gry poprzez ustawki wewnątrz klubowej ale tam skorzystało 45 graczy i nikogo nie pozbywałem nagród 

Nazywając się wspaniałomyślnym rozbawiłeś mnie do łez 

Jesteś chorym człowiekiem i to cię tylko usprawiedliwia 

I nie ubliżaj mi bo tak jak już ci napisałem nie jesteś godzien zlizywać gnoju z moich kaloszy i po takich łbach jak twój mój dziadek wchodził na konia .

Jedyne szczęście dla MEGALOMANA  KACZYKAJO, z klubu Enjoy .. który wprowadził zamęt ,  szantaż itd, że wrócili do klubu osoby, które odeszły w wyniku pisania głupot i kłamstw przez tego histeryka. Tak jak pisałem , każdy z nich jest lepszy niż ten paranoik KACZYKAJO, ponieważ zajmują się grą, a nie wyrażają "swoje zdanie", tak akuratnie,  po których dobrzy gracze opuszczają klub. Dzieje się tak dlatego, ponieważ nie są paranoikami , którzy stracili dystans do gry , grając w nią i histeryzując , a przez to,  nie używając rozumu. Ten oto frajer KACZYKAJO, najwidoczniej chciał zarazić swoim frajerstwem inteligentniejszych i rozsądniejszych graczy, którym nigdy nie dorówna. Jedyna jego rzeczywista przewaga, to większą wędką. A to trudne, aby paranoik wyegzekwował dekonstrukcje percepcji na rozsądnych i zapewne inteligentniejszych,  zupełnie normalnych graczach, którzy rozumieją , że grają dla zabawy. Każdy gracz , który wie i był w  Enjoy rozumie problemy które doprowadzają do  otępienia mózgowego tego gracza oraz jak bardzo mieszają mu się priorytety w życiu. Ponieważ gracze wrócili, cel w zasadzie został osiągnięty. Nie ma sensu to ciągnąć.

A ty oszuście posejdonie, zrozum że RAZ jestem wspaniałomyślny , a innym razem KONSEKWENTNY  w działaniu , jak widzę co robią tacy pseudogracze jak ty. Przekonasz się jeszcze o tym na własnej skórze. Zawsze będę POGARDZAŁ tobą oszuście,  ponieważ wiem kim jesteś, ponieważ nie ma kategorii oszustw, których byś się ie dopuścił. Nie udawaj urażonego i nie myl pojęć  zniesławienie  vs obiektywne stwierdzenie. Po co wtrącasz tu swój oszukańczy łeb i udajesz honorowego, skoro należysz do niższości człowieczeństwa, jesteś podgatunkiem gracza i wiele osób to zauważyło.

17 godzin temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Jak ma się równorzędna gra jak oszukujesz w rankingu tygodniowym pozbawiając dwóch graczy nagród za zajęcie 14 i 15 miejsca w rankingu tygodniowym jak również w rywalizacji wewnątrz klubowej gdzie dopisywane są ci punkty rankingu i tym samym okradasz współklubowiczów z nagród .

A gdzie ty widzisz oszustwo?  Naucz się liczyć i czytać ze zrozumieniem. Chyba nie sądzisz, że ktoś taki jak ja będzie się tłumaczył przez oszustem takim jak ty, który nie tylko się ustawiał, ale dopuścił się wszystkich innych oszustw zabronionych regulaminem lub nie akceptowanym przez portal co oznacza dokładnie to samo.

Gdybyś umiał liczyć, to sam zauważyłbyś że 625 puntów za wygrane gry w cyklu klubowym oznacza, że żadna gra nie została dopisana, ponieważ wygrałem wszystkie i nie potrzebuję dodatkowych gier , czy ryby dnia. Potrzebują tego raczej OSZUŚCI tacy jak ty!  Właśnie po to, aby  oszukiwać innych. Nie to , aby nie miał chęci kogoś rozwalić, ale raczej że nie jest to specjalnie konieczne dla mnie , aby się znaleźć w top15.

Ja z tym mogę co najwyżej walczyć, gdy będę miał na to ochotę. Wiadomym jest , że niższość taka jak ty, nie zrobi absolutnie nic w meritum, poza tym, że bezpodstawnie pragniesz, abyś był postrzegany lepiej , aniżeli na to zasługujesz. Właśnie to pragnienie, sprawia, że jesteś jednym z najbardziej żałosnych i specyficznych oszustów . Jeżeli przypadkiem rozbawiłem cie swoją wielkodusznością , to posmutniejesz w wyniku gdy zrównoważę to sprawiedliwością. . Z tych dwóch, istotniejsza jest dla mnie sprawiedliwość.

Edited by Azirik

Dnia 22.12.2016 at 19:25, bananowypomidor napisał:

i nie szczekaj tak walczyłeś jak ustawiali miejsca w klubach ,że dostawali nagrody-ale oni nie oszukiwali innych,czemu teraz tak nie walczysz jak lew o to ,by nie było możliwości rozegrania dodatkowych turniej??

Oni oszukiwali tych, którzy nie brali udziału w tym oszukańczym rankingu, także wewnątrz własnego klubu. Stąd pierwsze miejsce, a potem ostatnie.

Co do dodatkowych gier, to problem został już rozwiązany. Nastaną też inne zmiany dla bardziej równorzędnej gry.  xD