Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Azirik

OSZUSTWO EVENTOWE

Recommended Posts

Żądamy ukarania nieodpowiedzialnego autora eventu dwugwiazdkowego, który był dla wielu graczy NIEWYKONALNY!  Przez wzgląd  na tego typu oszukańcze manipulacje norma była większa, aniżeli rekord  ryb.  Wielu niepoślednich graczy w najlepszych klubów pospadało z czołowych pozycji tylko dlatego , że jakiś łajdak stosuje OSZUSTWO EVENTOWE

( To jest  mobbing gry , aby wymuszać niechciane wędki )  O tym jakie wędki wybieramy, decyduje ŚRODOWISKO GRACZY, A NIE ŁAJDACTWO  NIEKOMPETENTNEGO  TWÓRCY  EVENTU , KTÓRY ZASŁUŻYŁ  NA  DYMISJĘ!

Nie może być w przyszłości , że jakaś nieodpowiedzialny cep  stosuje kosmiczne normy ( kilkaset kilo  większe niż rzekomo trudniejszy event trzygwiazdkowy  )

w skutek czego zmagania oddanych i silnych graczy w jednej chwili kończy się klęską , co skutkuje spadkiem na koniec rankingu wewnętrznego.

Niedawno były ustawki paranormalnych , aby wyciągnąć banknoty za nieuczciwy ranking wewnętrzny . Jak dalece haniebne jest teraz to, że robi to OFICJALNIE jakiś łajdak z administracji i dyskryminuje w ten sposób graczy najwyższych rang stwarzając eventy dla jednych wykonalne, a dla drugich JUŻ NIE !

Z wypowiedzi uzyskanych z supportu  jasno wynika, iż oszustwa te są intencjonalne i mają na celu wymuszenia niechcianych wędek, przez ostentacyjne proponowanie

ich użycia słowami :

„Podany event jest dostosowany do poziomu gracza, oraz do najlepszej wędki za monety dostępnej na jego poziomie.”

To w związku z tym, należy wykluczyć jakikolwiek błąd w grze, jakąkolwiek przypadkowość.

Wszyscy ( w zasadzie  uczciwi)  gracze, którzy w ten sposób pospadali w rankingu wewnętrznym  mogą już śmiało  wycofać się z bieżącego cyklu, ponieważ tej straty niczym już nie nadgonią. Wszyscy , którzy padli ofiarą tego oszustwa mogą podziękować za bieżący cykl  , dzięki  głupocie, łajdactwu i bezmyślności człowieka, który zasłużył na dymisję.

Jako klient ,  również osobiście żądam usunięcia inicjatora  tego oszustwa, ponieważ nie ma żadnego powodu , do trzymania na takim stanowisku osła, który nie przywykł myśleć zgodnie z prawami logiki wymyślając średniej trudności event ( dwugwiazdkowy) , który posiada kilkaset kilo wyższą normę niż ( normalnie ) najtrudniejszy event trzygwiazdkowy.

Po drugie, za niemożliwość wykonania eventów, wszyscy ZAANGAŻOWANI gracze , którzy padły ofiarą tego oszustwa, a którzy zajmowali wysokie miejsca w klubach TOP 6, obecnie już są na szarym końcu

-  powinni otrzymać rekompensaty z przeprosinami.

*Twórca eventu w pełni sobie zasłużył, na wszystkie kalumnie , jakie otrzymał, tu, w suporcie od wszystkich graczy, których w ten sposób oszukał, za łajdactwa i wymuszenia niechcianego sprzętu oraz w konsekwencji oszustwa w rankingu wewnętrznym, do którego się bezpośrednio przyczynił.

Edited by Azirik

Azirik       a kto Ci karze robić wszystkie eventy w końcu jakaś sensowna decyzja event uzależniony od poziomu gracza a nie od wędki jaką posiada co w tym jest dziwnego czemu wszyscy obruszeni nie krzyczeli głośno gdy np. w evencie wędka 1000 do złapania była ryba 3105,5 z jej rekordem o 2 kg większy ??? Ty zrobiłeś event mając małą wędkę i się śmiałeś ??? Nie bądź śmieszny z takim wypisywaniem głupot. Ja mam nadzieję, że w końcu TSG zrobi porządek i skończą się pseudo gracze z małymi wędkami, którzy zdobywają pierwszą 10 w klubach nie robiąc praktycznie nic !!! No bo jak to super graczu jest że jesteś w 10 w Topowym klubie nie walcząc np. o łowiska ??? Kto traci magię, sonary, siły 70% ??? No nie rozśmieszaj mnie że Ty !!! Pomyśl zanim zaczniesz wypisywać bzdury !!!

Edited by spider175

48 minut temu, spider175 napisał:

Azirik       a kto Ci karze robić wszystkie eventy w końcu jakaś sensowna decyzja event uzależniony od poziomu gracza a nie od wędki jaką posiada co w tym jest dziwnego czemu wszyscy obruszeni nie krzyczeli głośno gdy np. w evencie wędka 1000 do złapania była ryba 3105,5 z jej rekordem o 2 kg większy ??? Ty zrobiłeś event mając małą wędkę i się śmiałeś ??? Nie bądź śmieszny z takim wypisywaniem głupot. Ja mam nadzieję, że w końcu TSG zrobi porządek i skończą się pseudo gracze z małymi wędkami, którzy zdobywają pierwszą 10 w klubach nie robiąc praktycznie nic !!! No bo jak to super graczu jest że jesteś w 10 w Topowym klubie nie walcząc np. o łowiska ??? Kto traci magię, sonary, siły 70% ??? No nie rozśmieszaj mnie że Ty !!! Pomyśl zanim zaczniesz wypisywać bzdury !!!

Nie rozumiesz ani jednego zdania, z tego co sam piszesz. Sam jesteś pseudogracz, ponieważ ja zrobiłem wszystkie eventy nawet te ekstremalne łowiąc na morską  nawet jak  był 1 kg od rekordu, wówczas gdy tacy jak ty się poddawali , użalając się,  że

" mają tzw duże wędki i że nie dadzą rady."

Wystarczy spojrzeć w profil. 305 wędka to norma 937, a tam ryby w evencie maiły 600- 700.lg. Ja zrobiłem eventy ekstremalne, bo normy były takie same. W rzeczywistości jesteście słabymi graczami z dużymi wedkami, skorzy do płacenia i oszukiwania.

Zresztą dalej się z ciebie śmieję, ponieważ ;

1 jesteś od czarnej roboty,- jak sam przyznajesz ( mnie szkoda byłoby czasu, poza tym nie bawią mnie łowiska lub mistrzostwa )

2 jesteś kłamcą

3 to co piszesz to bezwartościowa makulatura, która z prawdą ma się nijak.

4 jesteś słabym graczem, który płaci za grę i myśli , że jak ma duży kij i wywalczy łowisko, to jest lepszy od graczy z mniejszymi kijami.

- Taka jest twoja logika- irracjonalna. Tak jakbym nie robił tygodniówek w turniejach w randze arcymistrza. To wy zakładacie małe konta i na nich robicie tygodniówki turniejów, ja gram w trudnym przedziale arcymistrzowskim w turniejach. Nie mam potrzeby cwaniakować na małych , świeżych kontach, to wasza specjalność. To że grasz o łowiska nikogo nie interesuje, Ciebie oszustwo nie dotyczy ,tylko tych uczciwych graczy, którzy nie mogli go wykonać. 

Edited by Azirik

8 minut temu, Azirik napisał:

Nie rozumiesz ani jednego zdania, z tego co sam piszesz. Sam jesteś pseudogracz, ponieważ ja zrobiłem wszystkie eventy nawet te ekstremalne łowiąc na morską  nawet jak  był 1 kg od rekordu, wówczas gdy tacy jak ty się poddawali , użalając się,  że

" mają tzw duże wędki i że nie dadzą rady."

Wystarczy spojrzeć w profil. 305 wędka to norma 937, a tam ryby w evencie maiły 600- 700.lg. Ja zrobiłem eventy ekstremalne, bo normy były takie same. W rzeczywistości jesteście słabymi graczami z dużymi wedkami, skorzy do płacenia i oszukiwania.

Zresztą dalej się z ciebie śmieję, ponieważ ;

1 jesteś od czarnej roboty,- jak sam przyznajesz ( mnie szkoda byłoby czasu, poza tym nie bawią mnie łowiska lub mistrzostwa )

2 jesteś kłamcą

3 to co piszesz to bezwartościowa makulatura, która z prawdą ma się nijak.

4 jesteś słabym graczem, który płaci za grę i myśli , że jak ma duży kij i wywalczy łowisko, to jest lepszy od graczy z mniejszymi kijami.

- Taka jest twoja logika- irracjonalna. Tak jakbym nie robił tygodniówek w turniejach w randze arcymistrza. To wy zakładacie małe konta i na nich robicie tygodniówki turniejów, ja gram w trudnym przedziale arcymistrzowskim w turniejach. Nie mam potrzeby cwaniakować na małych , świeżych kontach, to wasza specjalność. To że grasz o łowiska nikogo nie interesuje, Ciebie oszustwo nie dotyczy ,tylko tych uczciwych graczy, którzy nie mogli go wykonać. Przez co macie awans za zwykłe oszustwo, bez możliwości równorzędnej rywalizacji.  Już sama taka przychylność dla  braku wykonania eventu świadczy o twojej oszukańczej naturze ( awans w rankingu wewnętrznym za nic) jak macie to w zwyczaju.

51 minut temu, spider175 napisał:

słuchaj chłopcze Twoje wypociny na tym forum nie robią na mnie żadnego wrażenia i nigdy nie robiły to Ty cały czas na coś narzekasz i się czepiasz. Swoja wypowiedzią pokazałeś jak traktujesz swoje bycie w klubie ( czyli łosie robią a ja mistrz - czyli Ty - spijasz śmietankę ) mam nadzieję , że to przeczyta lider Twojego klubu i po prostu wylecisz i to Ty sam sobie zaprzeczasz biadolisz że event był nieosiągalny co Ty chrzanisz ??? wędka 305 i nie mogłeś złapać ryby 1295 śmiech na sali o czym ty piszesz kto tu jest niepoważny ??? I jeszcze jedno pseudo graczu na 1 z portali jestem w dziesiątce w rankingu Arcymistrza więc chyba coś niecoś wiem na temat tej gry. Poza tym to jest sprawa każdego co kupuje i za co kupuje i nic nikomu do tego nie stać Cię mówi się trudni i gra się dalej a nie pisze bzdury. Jesteś malutkim zazdrosnym człowieczkiem taka jest prawda

Edited by spider175
  • Like 1

Zaczynasz się do mnie upodabniać konformisto o słabszym umyśle.  Na szczęście ja wiem, że to nie twoja wina , raczej tych wspomnianych kolorowych napojów gazowanych , które w połączeniu z silną radiacją , bezczelnością i niewłaściwą religią, ukształtowały gadająca małpę, która nawet mniema , że jest inteligentnym człowiekiem.  

Poza tym jest pewna sprzeczność , ta poniżej :

Dnia 13.12.2016 at 06:07, spider175 napisał:

szkoda na Ciebie czasu Mały Zazdrosny Człowieczku

To już nie szkoda czasu, który mógłbyś bardziej konstruktywnie wykorzystać?  Dla przykładu siedząc na drzewie, albo bujając się na gałęziach drapiąc się tu i ówdzie razem z innymi małpkami.

MOIM ZDANIEM ADMINISTRACJA BIERZE W ŁAPE ZA TYGODNIOWY RANKING I USTAWIANIE NAGROD!! KTO JEST ZE MNA?? OBALMY TEN RZAD

• Like 1

23 godziny temu, Mirek12 napisał:

MOIM ZDANIEM ADMINISTRACJA BIERZE W ŁAPE ZA TYGODNIOWY RANKING I USTAWIANIE NAGROD!! KTO JEST ZE MNA?? OBALMY TEN RZAD

Rozwiń swą myśl.