Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Azirik

MANIPULACJA ADMINISTRACJI !!!

Recommended Posts

Pojawił się event, który nie jest możliwy do zrobienia ze względu na posiadane AKTUALNIE  wędki. Administracja zmusza graczy do kupienia max wędek za monety, aby utrudnić wszystkie KOLEJNE eventy , ponieważ na posiadanych ( mniejszych)  wędkach ,  silni gracze w randze arcymistrza mają wymagania wyższe niż rekordy ryb.

Wszyscy gracze wzywani są :

DO OSTREGO PROTESTU , SOLIDARNOŚCI -  DO  ZMIANY TEGO  NIELOGICZNEGO WYMUSZANIA ZE STRONY CHCIWEJ NA PIENIĄDZE , WYRAFINOWANEJ

W DZIAŁANIU  ADMINISTRACJI! 

Zapytałem licząc że to błąd dostałem tako oto odpowiedź.:

„Podany event jest dostosowany do poziomu gracza, oraz do najlepszej wędki za monety dostępnej na jego poziomie.”

ZESZMACENIE I ZEŚWINIENIE TWÓRCÓW GRY I ADMINISTRACJI JEST WSTRZĄSAJĄCE. TAK SĄ CHCIWI NA KASĘ.

TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!!! ANTYREKLAMĘ, ABY UKAZAĆ CZYM JEST TA GRA!

- NIE KUPUJCIE WIĘKSZYCH WĘDEK, NIE DAJCIE SIĘ MANIPULOWAĆ, BO POTEM BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ!!!

Podany event jest przeznaczony głównie dla graczy, którzy stale aktualizują swój sprzęt wraz ze zdobywanymi poziomami. 

Nie jest on w żaden sposób obowiązkowy. Jeżeli ktoś posiada wysoki poziom, oraz nisko poziomowe wędki i nie chce ich zmieniać może ten event pominąć, trwa on jeden dzień.

Formuła tutaj zastosowana nie podmieni dotychczasowych wydarzeń w grze, a przynajmniej obecnie nie ma takich planów.

Tego typu eventy jeżeli będą się jeszcze w przyszłości pojawiać to w formie wydarzeń dodatkowych.

10 minut temu, Rennard napisał:

Tego typu eventy jeżeli będą się jeszcze w przyszłości pojawiać to w formie wydarzeń dodatkowych.

Rennard a co się stało,że nagle całe promo 50% do eventów zniknęło? Czy wystąpił kolejny błąd,czy tak już teraz zostanie że promo 50% do eventów nie będzie?

Osobiście też jestem z kręgu tych, którzy nie zrobią tego Eventu, ale bardziej chore wydawało mi się, że Ci którzy zainwestowali najwięcej w sprzęt, teraz praktycznie przestali grać, bo musieliby ciągle dopłacać i poświęcać dużo czasu, a to nie ma być pańszczyzna do obrobienia, tylko chwila rozrywki..

Aby do końca uczciwie rozwinąć temat, powinny tego typu Eventy być również płatne, aby wyrównać szanse z pozostałymi.. A Ewenty 2* powinny jednak zawierać jakiś udział banknotów w nagrodzie za wykonanie..

Edited by GKar

Dla mnie akurat ten event jest dziwny w drugą stronę. Zrobiłem go na jednej, pięciominutowej siłce 20%. Zwyczajnie złapałem bez wysiłku 6 rybek i zaliczony (skuteczność 100%) 

8 godzin temu, Rennard napisał:

Podany event jest przeznaczony głównie dla graczy, którzy stale aktualizują swój sprzęt wraz ze zdobywanymi poziomami. 

Nie jest on w żaden sposób obowiązkowy. Jeżeli ktoś posiada wysoki poziom, oraz nisko poziomowe wędki i nie chce ich zmieniać może ten event pominąć, trwa on jeden dzień.

Ależ jak najbardziej , że nie jest on obowiązkowy, ponieważ jeżeli ktoś posiada wysoki poziom i nisko poziomowane wędki, to jedynie spadnie na ryj (a) w rankingu wewnętrznym. Ja go pyknę, ale kilka osób z klubu już nie. A dlaczego? Wyjaśniłem wyżej. To po pierwsze.

Innymi słowy jestem dalece zaniepokojony psychozą jakiej dopuścili się administratorzy wraz z twórcami gry. To w związku z tym bardzo mnie martwi , że

( choć sami to uzgodniliście JEDNOGWIAZDKOWY EWENT - ŁATWY DWUGWIAZDKOWY EWENT ŚREDNI  TRZYGWIAZDKOWY EWENT TRUDNY- I ADEKWATNE NAGRODY ) 

A ja odkryłem że ten dwugwiazdkowy ewent ma kilkaset kilo większą normę aniżeli trzygwiazdkowy( trudny)   Nie chce mnie się tutaj rozpisywać i argumentować, kolejne przykłady głupoty jakiej się dopuszczacie gardząc prawami logiki ( nie mam w zwyczaju kopać leżących)  więc ograniczę się do kilku pytań:

1 Dlaczego  zrobiliście kilkaset większą normę dla prostszego eventu dwugwiazdkowego ?

2 Dlaczego dajecie event, który choć średniej trudności, bo dwie gwiazdki, przekracza możliwości wykonania go przez graczy z aktualnym ich sprzętem? ( sens?)

3 Dlaczego dajecie tak słabe nagrody za tak podniesione normy? Wg mnie to NALEŻY  skategoryzować go do eventu czterogwiazdkowego. ( żałujecie nagród? )

4 Dlaczego przez waszą głupotę silni gracze zaprawieni w turniejach i eventach ( ze słabszymi wędkami )  muszą tracić swój prestiż  w rankingu wewnętrznym?

( słabsze nagrody)

Ja wiem, że pytania nie są trudne ( raczej niewygodne )  więc liczę na jakieś konstruktywne rozwiązanie.

Dla przykładu ; aby ( skoro nie są to eventy  obowiązkowe) więc nie powinny być  wliczane do punktów prestiżu w klubie.

Antyteza - jak  będzie wliczany , to w tym momencie stajecie się nie tylko niemądrzy, ale jednocześnie stajecie się  tez oszustami, gdyż jedni mogą go zrobić z aktualnie posiadanym sprzętem a drudzy już nie.

To jak będzie jesteście oszustami czy nie?

„Podany event jest dostosowany do poziomu gracza, oraz do najlepszej wędki za monety dostępnej na jego poziomie.”

To z supportu..

___________________________________________________________________________________________

No przecież ta wypowiedz Edwarda jest merytorycznie żenująca. Nie trzeba posiadać najlepszej wędki za monety. To nie jest prawda spokojnie wystarczy 305 kg morska.

W TEJ GRZE NIE MOŻNA LICZYĆ NA ŻADNĄ PROFESJONALNA POMOC, SKORO NAWET PODANE INFORMACJE Z ADMINISTRACJI TONĄ W OPARACH IGNORANCJI.

27 minut temu, Azirik napisał:

2 Dlaczego dajecie event, który choć średniej trudności, bo dwie gwiazdki, przekracza możliwości wykonania go przez graczy z aktualnym ich sprzętem? ( sens?)

Żeby skłonić do zakupu sprzętu odpowiadającego randze (mam na myśli sprzęt za bilon)

28 minut temu, Azirik napisał:

3 Dlaczego dajecie tak słabe nagrody za tak podniesione normy?

Jak na taki event to nagrody są super.

Generalnie chodzi o to żeby gracze kupowali i używali sprzęt odpowiadający randze lub co najmniej zbliżony a nie ślizgali się na malutkich wędkach.

W końcu jakich event dla posiadaczy wędek za $ i perły. Brawo admini - tak trzymać.

Fakt, że wagi ryb do tego 2* Eventu były robione na kolanie i nie do końca odpowiadają deklaracjom, a skala przyznawanych punktów jest jak na 6 rybek zupełnie z sufitu, ale idea jest jak najbardziej słuszna. U nas w klubie wreszcie ruszyli do łowienia gracze, którzy od miesięcy już nie ruszali Eventów lub sporadycznie 1*, czy 2* jak spasowały błystki.  DOPRACOWAĆ i KONTYNUOWAĆ !

A co do pretensji, że ktoś nie zrobi Eventu -w mistrzostwach jest ta sama zasada, jak ktoś ma małe wędki, a są duże ryby, to nikt nie krzyczy. Chyba logiczne.

Edited by GKar

dabar, GKar, czy naprawdę jesteście tacy naiwni? Nie znacie naczelnej zasady TSG "witamy was i mamy was", i dajecie się łowić zupełnie jak te rybki...

Teraz zachęceni łatwością zrobienia tego jednodniowego eventu gracze rzucą się do kupowania większych wędek. Niektórzy zapewne także za $ i za perły, co ma im dodatkowo uprościć zadanie (przewaga nad "monetowcami").  Pewnie jeszcze kilka następnych będzie równie łatwych "na zachętę" i premiowanych dużą ilością punktów prestiżu, aby jeszcze bardziej zdeterminować grających do aktualizacji sprzętu.

Tak, GKar, skala przyznawanych punktów nie jest wzięta z sufitu. To celowe działanie - przynęta, dająca ogromną przewagę tym, którzy, aby ukończyć ten event, kupują większy sprzęt.

A następnie przyjdzie chwila otrzeźwienia, jak i w tych eventach pojawią się znów konkursy 3***, do złowienia ryby o gram od rekordu (można przecież je tak dobrać), a w eventach tradycyjnych admin również przykręci śrubę. I wszyscy, co kupili lepsze wędki na fali chwilowego entuzjazmu, zaczną znów biadolić i utyskiwać na TSG.

• Like 2

2 godziny temu, Alkione napisał:

dabar, GKar, czy naprawdę jesteście tacy naiwni? Nie znacie naczelnej zasady TSG "witamy was i mamy was", i dajecie się łowić zupełnie jak te rybki...

Teraz zachęceni łatwością zrobienia tego jednodniowego eventu gracze rzucą się do kupowania większych wędek. Niektórzy zapewne także za $ i za perły, co ma im dodatkowo uprościć zadanie (przewaga nad "monetowcami").  Pewnie jeszcze kilka następnych będzie równie łatwych "na zachętę" i premiowanych dużą ilością punktów prestiżu, aby jeszcze bardziej zdeterminować grających do aktualizacji sprzętu.

Tak, GKar, skala przyznawanych punktów nie jest wzięta z sufitu. To celowe działanie - przynęta, dająca ogromną przewagę tym, którzy, aby ukończyć ten event, kupują większy sprzęt.

A następnie przyjdzie chwila otrzeźwienia, jak i w tych eventach pojawią się znów konkursy 3***, do złowienia ryby o gram od rekordu (można przecież je tak dobrać), a w eventach tradycyjnych admin również przykręci śrubę. I wszyscy, co kupili lepsze wędki na fali chwilowego entuzjazmu, zaczną znów biadolić i utyskiwać na TSG.

Ależ @Alkione -u nas w klubie nikt się nie rzucił i nie rzuci się na pewno ten, który woli mieć sposobność łatwego zrobienia 3* Eventu mała wędką.. Rozpatrując w kategorii zysków i strat: stracili, tylko gracze utrzymujący ekstremalnie małe wędki i do nich sam należę i razi mnie to o czym napisałem, czyli punkty z sufitu przy bajecznie łatwych zadaniach, ale jednocześnie i kiepskie nagrody, które powinny być większe i powiązane z większą skala trudności.

Traktuję to jednorazowo jako rodzaj zadośćuczynienia dla tych, którzy byli ostatnio pozbawieni możliwości uczestniczenia w Eventach. Jak rozumiem są tutaj w większości tacy, co umieją sobie dawać radę, ale  w grze przeważa grupa ludzi, którzy są kompletnie zablokowani brakiem możliwości zdobywania banknotów i tym samym brakiem możliwości brania udziału w czymkolwiek poważniejszym niż szybkie wydarzenie. Nie patrzcie tylko na czubek własnego nosa i tego, że stracicie parę punktów w klubie -mowa jest o CAŁOKSZTAŁCIE gry.

Edited by GKar
  • Like 1

Jak będziecie tak biadolić o małych wędkach to niedlugo wszystkie eventy zrobią pod poziom gracza i się skonczy. Nie możecie zamknąc japy i siedziec cicho?

19 godzin temu, dabar napisał:

Żeby skłonić do zakupu sprzętu odpowiadającego randze (mam na myśli sprzęt za bilon)

Jak na taki event to nagrody są super.

Generalnie chodzi o to żeby gracze kupowali i używali sprzęt odpowiadający randze lub co najmniej zbliżony a nie ślizgali się na malutkich wędkach.

W końcu jakich event dla posiadaczy wędek za $ i perły. Brawo admini - tak trzymać.

Znam odpowiedzi na zdawane przez siebie pytania. Notabene:  chodzi o to, że nie są one kierowane  dla graczy, lecz dla skompromitowanych łajdactwem materialistów z administracji, którzy nie mogą się napaść pieniędzmi.

Właściwie to, z punktu widzenia "kasjera", dostosowanie rywalizacji do poziomu sprzętu jest bezsensowne. Cała rywalizacja i wszystkie konkursy powinny byś dostosowane do poziomu gracza. Wtedy kupowanie sprzętu za realną kasę będzie miało jakiś sens. Przecież machanie kijem morskim 95kg z przyponem 80kg i żyłką 590kg przez arcy jest wręcz nieprzyzwoite :)

Swoją drogą to miałem okazję sprawdzić event 3 gwiazdkowy na koncie 54 lvl. Nie wierzyłem koleżance że ryby są niemożliwe do złapania, więc dostałem hasło i heja. Ryby do złapania po 325kg, mak sprzęt 115kg. Bez przyponu (za banknoty) - niewykonalne. Z siłą 60% + 25% klubowa sonar nie pokazywał więcej niż 316kg. Wynika z tego, że nawet przy przyponie 10kg (max. na tym poziomie) to rybki na granicy możliwości.

29 minut temu, Jacek_E napisał:

Właściwie to, z punktu widzenia "kasjera", dostosowanie rywalizacji do poziomu sprzętu jest bezsensowne. Cała rywalizacja i wszystkie konkursy powinny byś dostosowane do poziomu gracza. Wtedy kupowanie sprzętu za realną kasę będzie miało jakiś sens. Przecież machanie kijem morskim 95kg z przyponem 80kg i żyłką 590kg przez arcy jest wręcz nieprzyzwoite :)

Swoją drogą to miałem okazję sprawdzić event 3 gwiazdkowy na koncie 54 lvl. Nie wierzyłem koleżance że ryby są niemożliwe do złapania, więc dostałem hasło i heja. Ryby do złapania po 325kg, mak sprzęt 115kg. Bez przyponu (za banknoty) - niewykonalne. Z siłą 60% + 25% klubowa sonar nie pokazywał więcej niż 316kg. Wynika z tego, że nawet przy przyponie 10kg (max. na tym poziomie) to rybki na granicy możliwości.

Jacek,  teraz krótko: JESTEM OPONENTEM dla wszelakiej  NIERÓWNORZĘDNEJ rywalizacji w klubie.

Jak poczytasz sobie wątek: OSZUSTWO EVENTOWE;  to szybko się zorientujesz że są gracze, ( z natury oszuści ), którym wcale nie przeszkadza, że dobrzy rangą arcymistrzowie, ( lub kategoria niżej) zdobywający sporo pp dla klubu, nie mają możliwości wykonania  niedawnego eventu na posiadany mniejszy sprzęt. W tamtym wątku jest właśnie taki gracz, który się z tego cieszy , że inni w jego randze nie zrobią eventu, ponieważ w wyniku tego oszustwa, korzysta  najwięcej w rankingu wewnątrzklubowym  i bez żadnej rywalizacji uzyskuje ogromną przewagę-  bo ma większe wędki.

* Chodzi więc jedynie o to, jak robią kosmiczne normy, aby nie wliczali go do rankingu klubowego, skoro jest nieobowiązkowy.

Jestem protektorem takich inteligentnych i rozsądnych graczy, którzy robią event bez większych problemów, posiadający średniej wielkości wędki lub mniejsze. Tym bardziej jak robią go zawsze, bez znaczenia na trudność. Właśnie tacy gracze są waleczni, silni iporządani , a nie dlatego , że ktoś ma większego kija, a robi to samo. 

_______________________________________________________________________________________________________

Mogę jedynie żałować że nie mam mniejszej wędki morskiej i spinningowej. . Nawet gdybym miał mniejszą około 275 kg tez bym zrobił ten dwugwdiazdkowy event.

Dnia 1.12.2016 at 20:23, Azirik napisał:

Jacek,  teraz krótko: JESTEM OPONENTEM dla wszelakiej  NIERÓWNORZĘDNEJ rywalizacji w klubie.

Jak poczytasz sobie wątek: OSZUSTWO EVENTOWE;  to szybko się zorientujesz że są gracze, ( z natury oszuści ), którym wcale nie przeszkadza, że dobrzy rangą arcymistrzowie, ( lub kategoria niżej) zdobywający sporo pp dla klubu, nie mają możliwości wykonania  niedawnego eventu na posiadany mniejszy sprzęt. W tamtym wątku jest właśnie taki gracz, który się z tego cieszy , że inni w jego randze nie zrobią eventu, ponieważ w wyniku tego oszustwa, korzysta  najwięcej w rankingu wewnątrzklubowym  i bez żadnej rywalizacji uzyskuje ogromną przewagę-  bo ma większe wędki.

* Chodzi więc jedynie o to, jak robią kosmiczne normy, aby nie wliczali go do rankingu klubowego, skoro jest nieobowiązkowy.

Jestem protektorem takich inteligentnych i rozsądnych graczy, którzy robią event bez większych problemów, posiadający średniej wielkości wędki lub mniejsze. Tym bardziej jak robią go zawsze, bez znaczenia na trudność. Właśnie tacy gracze są waleczni, silni iporządani , a nie dlatego , że ktoś ma większego kija, a robi to samo. 

_______________________________________________________________________________________________________

Mogę jedynie żałować że nie mam mniejszej wędki morskiej i spinningowej. . Nawet gdybym miał mniejszą około 275 kg tez bym zrobił ten dwugwdiazdkowy event.

Słuchaj płaczku bo pijesz do mnie po pierwsze nie życzę sobie obrażania mnie i innych graczy którzy zakupili sprzęt perłowy i wygrywają wszystko bo po prostu umieją grać po drugie weź się w końcu obudź i dorośnij skoro taki z Ciebie suuuuuuuuuuuuuper gracz to czemu stanąłeś na 305???? Widocznie nie jesteś taki dobry skoro zostałeś na takiej wędce a może jednak strach Cię obleciał że jak sam twierdzisz jesteś w topowym klubie to po prostu z niego wylecisz bo nie będziesz w stanie zrobić eventów. I kto tu jest oszustem co ja ??? z wędką 1000 gość z ponad 350 poziomem, który skończył prawie wszystkie eventy???? Ja jestem oszustem który gra z wędką 305 i bije słabsze poziomy w turkach??? Weź mnie nie osłabiaj jak tak bardzo według Ciebie ta gra jest zła to w nią nie graj i nie psuj zabawy innym powtarzam zabawy bo dla Ciebie to chyba całe życie nie będziesz najlepszy choćbyś miał największe wędki i czas się z tym pogodzić albo przestań grać. Według Twojego rozumowania ktoś lepszy od Ciebie to oszust na jakiej podstawie tak piszesz??? Mam nadzieję że ludzie w TSG w końcu zmądrzeją i nagrody w eventach zaczną być uzależniane od posiadanej wędki a nie od poziomu bo jak słusznie zauważasz nikt nie zmusi Cię do kupienia większej wtedy chciałbym zobaczyć Twoją minę.....

• Like 2

spider175 jak kupowałeś wędkę 1000 za perły to wiedziałeś doskonale jakie są zasady eventów i że z tą wędką  będzie trudniej w eventach,ale za to w miśkach będzie o wiele łatwiej,teraz domagasz się żeby eventy były pod rangę a nie pod wędkę żeby Tobie było ŁATWIEJ,a jak ma zrobić event ktoś na małym lvl z max dostępną wędką.Wagi ryb są takie że jest to praktycznie nie możliwe,ale co to Ciebie obchodzi, Ty masz wędkę 1000 za real kasę i niech wszystko będzie tak ustawione aby tylko gracze z taką wędką mogli wygrywać i zgarniać nagrody,chcesz zabrać szansę małym lvl na zrobienie eventu i wygraniu papierków.

wcześniejsze 2 posty to totalne bzdury i brak logicznego myślenia gdzie ja napisałem żeby w nagrodach nie było np baksów albo sonarów itd. piszecie głupoty i albo udajecie albo naprawdę jesteście nie obrażając nikogo trochę na bakier z myśleniem. Podobno chcecie żeby było sprawiedliwie ??? No to jak to jest arcymistrz powiedzmy poziom 300 jeden ma wędkę 305 jak nasza płacząca gwiazdeczka a drugi wędka 1000 ryba do złapania powiedzmy płetwal Brydea ( bez dedyka )rekord rybki 3315,900 gwiazdeczka na wędkę 305 do złapania 830 może 900 nie wiem bo nie posiadam innych kont wędka 1000 do złapania 3313. Nagrody za cały event takie same czyli według cwaniaczków z wędkami dużo niższymi od możliwej do zakupu na poziomie 300 jest wszystko ok. ale jak już jest event dopasowany wagą ryby do możliwości największej wędki to płacz. Rybka to Ty wyluzuj bo to gracze tacy jak Ty czytaj cwaniaczki z małymi wędkami bojący się kupić np 590 zaczęli ten temat który powoli przekształca się  w najeżdżanie na graczy , którzy mają większy sprzęt. Już to pisałem ale powtórzę chłopie to nie komuna nie stać Cię to graj czym masz i czerp przyjemność z gry nie wiem łow 115 ( oczywiście te na które masz sprzęt bo zaraz znowu zaczniesz najeżdżać na innych co mają perłowe haki , blachy itd. ). Nie martw się o moje nerwy bo z nimi wszystko w porządku po prostu rozmieszają mnie takie wpisy dlatego opisuję. 

• Like 1

1 godzinę temu, spider175 napisał:

wcześniejsze 2 posty to totalne bzdury i brak logicznego myślenia gdzie ja napisałem żeby w nagrodach nie było np baksów albo sonarów itd. piszecie głupoty i albo udajecie albo naprawdę jesteście nie obrażając nikogo trochę na bakier z myśleniem. Podobno chcecie żeby było sprawiedliwie ??? No to jak to jest arcymistrz powiedzmy poziom 300 jeden ma wędkę 305 jak nasza płacząca gwiazdeczka a drugi wędka 1000 ryba do złapania powiedzmy płetwal Brydea ( bez dedyka )rekord rybki 3315,900 gwiazdeczka na wędkę 305 do złapania 830 może 900 nie wiem bo nie posiadam innych kont wędka 1000 do złapania 3313. Nagrody za cały event takie same czyli według cwaniaczków z wędkami dużo niższymi od możliwej do zakupu na poziomie 300 jest wszystko ok. ale jak już jest event dopasowany wagą ryby do możliwości największej wędki to płacz. Rybka to Ty wyluzuj bo to gracze tacy jak Ty czytaj cwaniaczki z małymi wędkami bojący się kupić np 590 zaczęli ten temat który powoli przekształca się  w najeżdżanie na graczy , którzy mają większy sprzęt. Już to pisałem ale powtórzę chłopie to nie komuna nie stać Cię to graj czym masz i czerp przyjemność z gry nie wiem łow 115 ( oczywiście te na które masz sprzęt bo zaraz znowu zaczniesz najeżdżać na innych co mają perłowe haki , blachy itd. ). Nie martw się o moje nerwy bo z nimi wszystko w porządku po prostu rozmieszają mnie takie wpisy dlatego opisuję. 

A skąd Ty możesz wiedzieć jaką ja mam wędkę? Masz wędkę 1000 to łów nią i ciesz się jak dziecko z lizaka ze ją masz,a nie wylewasz swoje żale jak to masz ciężko,było nie kupować i mieć lżej nikt przecież Cię nie zmuszał do jej zakupu.

• Like 1

Chłopcze nigdy nie wylewałem żali bo skończyłem wszystkie eventy do tej pory i będę kończył natępny koleś który zazdrości innym co mają ehhhh szkoda gadać

• Like 1

2 minuty temu, spider175 napisał:

Chłopcze nigdy nie wylewałem żali bo skończyłem wszystkie eventy do tej pory i będę kończył natępny koleś który zazdrości innym co mają ehhhh szkoda gadać

To proponuję "CHŁOPCZE",aby przyznać Ci co najmniej nagrodę Nobla za zrobienie wszystkich eventów:D.I wcale Ci niczego nie zazdroszczę bo naprawdę nie ma czego.

Chłopcze ja choćbym chciała to nie mogę kupić takiej wędki bo po prostu lvl mam za mały,tak więc swoją tezę o zazdrości możesz porzucić na starcie.Denerwują mnie po prostu takie płaczki typu "kupiłem wędkę za perły i teraz event ciężko zrobić".Trzeba było zostać gwiazdeczką jak to napisałeś z 305 i nie marudzić,skoro chciałeś grać 1000kg Twoja sprawa,ale nie wymagaj teraz żeby grę ustawiać pod Twoją wędkę.Każdy ma swoją strategię w grze jedni kupują wędki za perły żeby grać o łowiska i w miśkach,inni grają małymi żeby łatwiej było w eventach,ale za to o miśkach mogą pomarzyć.A Ty chcesz żeby wszystko teraz było pod max wędki,ciekawe tylko czemu dopiero teraz???Czemu nie chciałeś takich zmian jak miałeś lvl powiedzmy 50 czy 70???

9 minut temu, spider175 napisał:

kur....... oszołomie

Trochę kultury jakbyś pokazał to by nie zaszkodziło w końcu forum jest ogólnodostępne i wypadałoby nie używać żadnych wulgaryzmów(to nie czat klubowy).

@Rybka to nie @spider175 wylewa żale - przeczytaj pierwszy post w tym wątku i zobaczysz kto się żali.

@Azirik przeczytałem powtórnie twój pierwszy post i muszę przyznać, że w jakimś stopniu masz rację. Rzeczywiście 

Dnia 30.11.2016 at 11:20, Azirik napisał:

ZESZMACENIE I ZEŚWINIENIE TWÓRCÓW GRY I ADMINISTRACJI JEST WSTRZĄSAJĄCE. TAK SĄ CHCIWI NA KASĘ.

Tytuł wątku też jest właściwy. MANIPULACJA ADMINISTRACJI - tak. W każdym evencie 3* administracja manipuluje. To nie do pomyślenia żeby gracze z wędkami 1000 kg mieli do złowienia 2 ryby 3-tonowe z limitem 3 kg od rekordu co stanowi około 0,1% wagi a gracze z tej samej rangi z małymi wędkami za bilon 3-5 szt tej samej ryby ale z wagą około 1500 kg.

Żądam sprawiedliwości czyli równej trudności eventów.

Albo
Gracz z wędką 590kg powinien mieć do złowienia 2 szt. ryby z rekordem około 1770kg - 0,1% od rekordu czyli około 1,8kg od rekordu, gracz z wedką 400kg 2 szt ryby z rekordem 1200kg - 0,1% od rekordu czyli około 1,2kg od rekordu itd. Im niższa wędka tym zadana ryba (licząc w kg) bliżej do rekordu aż do wędki 20kg gdzie zadana ryba miałaby rekord 60kg a złowić trzeba by było 2 szt z limitem 20dkg od rekordu.

albo

Gracz z wędką 1000 powinien mieć do złowienia 3-5 szt ryb z rekordem ponad 5 ton - o wadze około 3 tony.

albo

Gracz z wędką 1000 powinien mieć do złowienia rybę 3 tonową z limitem około 0,3% (takie limity obowiązują przy rybach z rekordem około 1000-1200kg) czyli na rybie 3 tonowej około 9 kg od rekordu.

Albo gracze z wielkimi wędkami powinni mieć więcej pp i lepsze nagrody.
---------------
Tym, którzy już maja ochotę napisać: "nie trzeba było kupować takiej dużej wędki" odpowiadam: "trzeba było kupić sobie dużą wędkę to zrobilibyście bez trudu event 2*, o którym mowa w wątku"
---------------
Teraz poważniej. Gdyby gracze z wielkimi wędkami za perły byli płaczkami i marudami jak co niektórzy tutaj to post podobny do tego, który wysmarowałem powinien ukazywać się na tym forum co najmniej raz na tydzień.
Jak do tej pory był jeden event na zasadach takich jak omawiany w tym wątku i już płaczecie mistrze eventów od cieniutkich wędek. Dowcip mi się przypomina jak to jeden "mistrz walki" opowiada drugiemu jak pobił bandę gangsterów i mówi: jak mu walnąłem to się zakrył nogami i kredki z tornistra mu się wysypały.

• Like 1

1 godzinę temu, dabar napisał:

@Rybka
@spider175

@Azirik

Żądam sprawiedliwości czyli równej trudności eventów.

Teraz poważniej. Gdyby gracze z wielkimi wędkami za perły byli płaczkami i marudami jak co niektórzy tutaj to post podobny do tego, który wysmarowałem powinien ukazywać się na tym forum co najmniej raz na tydzień.

W przypadku graczy z mniejszymi wędkami również mają 99 punktów na morskie, więc  trudność eventów jest zbliżona. Żądanie jest bezpodstawne.

Gracze z wędkami za perły nie są podobni do graczy posiadający mniejsze lub średniej wielkości wędki. Dzieje się tak ponieważ,  gracze z maksymalnymi wędkami są najzwyklejszymi  FRAJERAMI i wiedzą że są dla celów gry. Natomiast inteligentniejsi gracze grają dla zabawy i dlatego wiedzą, że gra jest dla nich. 

To w związku z tym nie płaczą :

"ja nie zrobię eventu" albo co jest równie żałosną formą ich rozrywkowego upodlenia "robią event  na chama"  irytując się ile kasy muszą wydać, żeby go zrobić - jak ci bezmyślni gracze z wielkimi wędkami, którzy często są słabymi graczami. Bądź co bądź  świadomie lub nie dali się sfrajerować kupnem wędki za perły wydając realne pieniądze, a potem tego przeważnie żałując. Taki jest schemat wszystkich gier TSG

Każdy event przekraczający normy aktualnych wędek jest OSZUSTWEM!  ( Jeżeli gracze grają w silniejszych klubach )

Administracji chodzi, jedynie o to, aby wymusić kupno większej wędki. Tak czy siak twórcy gry wymuszą kupno takowych wędek prędzej czy później, ponieważ są łajdakami, złodziejami i nie cofną się przed niczym w realizacji swoich hedonistycznych i  materialistycznych celów.  Wtedy dopiero  okaże się,  kto jest rzeczywistym frajerem i kupi wędki, a kto pójdzie drogą rozumu. Mówiąc NIE.

Gracze ze sprzętem za perły nie są podobni, do graczy grający dla zabawy.  Dlatego nie protestują, jedynie korzystają na komercjalizacji gry i powinni mieć oddzielny świat.

@Azirik -tak czytam to co napisałeś i zastanawiam się, czy jesteś człowiekiem z jakimś problemem poznawczym, czy tylko pieniaczem, który wszystko by chciał dostosować po swojej myśli, a cała reszta jest be.. Otóż mam małe wędki na swoim głównym koncie i nie ma ŻADNEGO porównania, nawet przybliżonego do skali trudności przy wędkach z perłami. @dabar całkiem rzeczowo i dokładnie opisał te zależności i każdy rozsądny czytający powinien to uznać za wyznacznik tego co się dzieje w tej grze.

Nie podoba mi się także to co wypisujesz o graczach, z czego wynika, że to TY nie potrafisz podejść na luzie do tej gry, a wszystko co nie pasuje Twoim wizjom (Event 2*) odbierasz jak dziecko, któremu zabrano zabawki i to nie swoje.. ;) Gdyby ta gra była normalnie ułożona, to równie normalne byłoby to, że ktoś finansuje tą grę, w zamian za fory w jakiejś części konkursów, dzięki czemu TY zamiast kupować uczestnictwo w rozrywce (jakkolwiek to traktujesz) -masz ją za darmo !

Na tą chwilę natomiast wszystko jest postawione na głowie -i rzeczywiście: "perłowi" nie są frajerami -z nich ZROBIONO "frajerów", bo nie dość, że włożyli kasę za fory w grze, sfinansowali swoich przeciwników, to jeszcze dostali w zamian takie limity, że części zwyczajnie odechciało się grać, bo jak rzekłem wcześniej -nie ma ŻADNEGO porównania w skali trudności między topowymi wędkami, a tymi zaniżonymi na potrzeby Eventów. I nie wyrównuje tutaj szans jakaś możliwość uczestnictwa w mistrzostwach, bo tam gdzie ARCY, królują boty kręcące lvl, akceleratory i programiki do łapania o gramy od rekordów.

1 godzinę temu, GKar napisał:

@Azirik -tak czytam to co napisałeś i zastanawiam się, czy jesteś człowiekiem z jakimś problemem poznawczym, czy tylko pieniaczem, który wszystko by chciał dostosować po swojej myśli, a cała reszta jest be.. Otóż mam małe wędki na swoim głównym koncie i nie ma ŻADNEGO porównania, nawet przybliżonego do skali trudności przy wędkach z perłami.

@dabar

Skoro masz małe wędki , to sam powinieneś zauważyć różnicę Na małych wędkach, eventy były dużo prostsze, a obecnie tendencja nastawiona jest na 99 morska i trzeba być ślepy , aby tego nie zauważyć. Dlatego stosuje się ryby "nowe"  , po około 600 kg . Co do innych różnic to są one oczywiste i nie potrzebują dodatkowego komentarza. Administracja robi co może , aby udupić wszystkich, na sposoby wszelakie.

Wszyscy gracze perłowi są siebie warci, oni NIE  sponsorują swoich przeciwników, oni kupują z myślą :

" kupie i będę wymiatał"    lub    "kupie i będę wygrywał".     Przeciwnicy przecież  sponsorują siebie sami. Ależ Ty jesteś naiwnyyyyyy!  To co piszesz, mogłoby sie oczywiście zdarzyć, ale nie jest jakąś zasadą. To powinieneś nazywać infantylizmem. To właśnie WYŁĄCZNIE ONI , ich środowiska, dopuszczają się oszustw wszelakich z użyciem specjalistycznych programów do oszukiwania. Z drugiej strony administracja zrobiła z nich frajerów, na co zupełnie zasłużyli. Chcieli być najlepsi, a są zwykłymi frajerami. Przeciętni gracze, grający dla zabawy nie robią tego ze względów zrozumiałych. Przeciętni gracze ignorują elementy gdzie potencjał do oszustw jest widoczny 

np.  mistrzostwa, sw. na kilogramy , ryby dnia itd. To w związku z tym przyznaję im pierwszeństwo w byciu lepszym graczem. Dobry gracz, nie potrzebuję angażować się w to co niekorzystne, nielogiczne, nierównorzędne i niesprawiedliwe. 

Edited by Azirik

13 godzin temu, Azirik napisał:

W przypadku graczy z mniejszymi wędkami również mają 99 punktów na morskie, więc  trudność eventów jest zbliżona. Żądanie jest bezpodstawne.

Są dwa wyjścia:
1. albo jesteś niedorozwinięty
albo
2. nie masz pojęcia o tej grze

Co mają z tym wspólnego punkty? Przy rybie 3 tonowej 99 punktów zaczyna się około 10 kg od rekordu ryby. W evencie tych 99 punktowych 3-tonówek mogę złowić a i tak nie zaliczyć ryby.
Na rybie 600kg każda 99-punktowa daje zaliczenie.

50 minut temu, Azirik napisał:

Wszyscy gracze perłowi są siebie warci, oni NIE  sponsorują swoich przeciwników, oni kupują z myślą :

" kupie i będę wymiatał"    lub    "kupie i będę wygrywał".     Przeciwnicy przecież  sponsorują siebie sami.

A skąd ty wiesz z jaką myślą kupują? W glowach u nich siedzisz?

Ty jednak naprawdę chłopcze masz coś z główką polecam dobrego specjalistę. Powtarzam jeszcze raz kupiłem perłową wędkę bo chciałem licząc się ze wszystkimi związanymi z tym trudnościami i gram nie narzekając to Ty cały czas narzekasz i piszczysz i biadolisz naprawdę Malutki jesteś

21 minut temu, dabar napisał:

Są dwa wyjścia:
albo

Co mają z tym wspólnego punkty? Przy rybie 3 tonowej 99 punktów zaczyna się około 10 kg od rekordu ryby. W evencie tych 99 punktowych 3-tonówek mogę złowić a i tak nie zaliczyć ryby.

A skąd ty wiesz z jaką myślą kupują? W glowach u nich siedzisz?

Wiem o tym wszystkim. A no jakbyś dobrze przeczytał, to byś się dowiedział, co jest napisane. Nie ma sensu tego powtarzać.  Sam jesteś niedorozwinięty mniemając, że o tym nie wiem.   Jeżeli ktoś wydaje dużą ilość kasy  na wędkę perłową, to robi tak, ponieważ chce być najlepszy, lepszy od innych. 

No chyba, że zaraz mnie napiszesz że robi tak dla klubu, albo niepoznaki albo wymyślisz inny niewiarygodny nonsens.  Czytaj ze zrozumieniem.

Chłopaki nie ma co się kłócić kto ma jaki kij - są konta eventowe z małymi kijami co chłopakom z TSG nie pasuje i próbują to ukrócić ( jestem pewien że wspomnianych wyżej eventów będzie coraz więcej ) no i są konta normalne z max sprzętem i wszelkiego rodzaku trudnościami z tym związanymi. Każdy gra jak chce i czym chce a na koniec wygrywa i tak Zarko albo inny Charles no i Zenek z ekipą ;)

Wszyscy piszecie o morskiej 1000kg,a co mają powiedzieć Ci co kupili spina 955kg.Na morskiej możecie powalczyć o łowiska,brać udział w miśkach.Miśki są na morską,walka o łowiska też morska.Dabar żądasz sprawiedliwości w eventach,a ja  chcę aby miśki były na spina i dużo więcej łowisk na spina z dużymi rybami.Mam też nadzieję że takich 2* eventów będzie dużo więcej na spina oczywiście. Morska 1000kg jest w tej grze jest faworyzowana,a spin 955 kosztował prawie tyle samo,a pożytku z niego żadnego wszystko jest na morską.

• Like 1

A ja się nie zgadzam z wrzucaniem wszystkich do jednego wora -kiedyś miałem wędki do mistrzostw, bo lubiłem taką rywalizację i finansowałem to tylko przy pomocy wygranych, ale usunięcie mojego profilu przez FB dało mi sposobność zupełnie innego wykreowania konta, zgodnego z tendencjami, które już wtedy zaczęły pojawiać się w grze, czyli małe wędki forever.. Wszystko było w miarę dobrze, dopóki nie zaczęto śrubować limitów w Eventach dla wielkich wędek i tak jak na przykładzie naszego klubu, gdzie dominowali dobrzy gracze z wysokim lvl, nagle z dnia na dzień wysupłali wszystko z plecaków, a nowe zakupy niewiele dawały, więc przestali się prawie udzielać, bo nie wszystkich stać na płacenie haraczu kilkaset zł miesięcznie.. Natomiast CI z małymi wędkami, którzy od jakiegoś czasu zamieniali kolejne Eventy na błystki, czasami nawet nie używając zanęt i siłek, raptem doznali "głębokiego stresu" bo zrobiono jeden Event 2* poza ich zasięgiem, przez co tak teraz rozpacza Azrik i kilku podobnych.

Nie wnikam kto z jakich powodów wydaje pieniądze na perły -jedni, żeby oprócz nieuczciwych zagrywek zapewnić sobie odpowiednie narzędzia, inni aby tym pierwszym utrzeć nosa (prawda Marcin?) inni jeszcze tylko dlatego, żeby się łatwiej grało i dla przykładu ta właśnie część graczy dominuje u nas w klubie i nie życzę sobie, żeby ktoś na nich wyładowywał sobie swoje żale, bo wygarnę od palantów i chamów jak się to będzie powtarzać.

10 minut temu, GKar napisał:

Wszystko było w miarę dobrze, dopóki nie zaczęto śrubować limitów w Eventach dla wielkich wędek i tak jak na przykładzie naszego klubu, gdzie dominowali dobrzy gracze z wysokim lvl, nagle z dnia na dzień wysupłali wszystko z plecaków, a nowe zakupy niewiele dawały, więc przestali się prawie udzielać, bo nie wszystkich stać na płacenie haraczu kilkaset zł miesięcznie..

Gkar w takich gierkach to norma i nigdy nie będzie w nich żadnej sprawiedliwości.Eventy są śrubowane  żeby co miesiąc systematycznie kasa wpływała na konto.To że ktoś kupił wędkę za tysiaka to dla TSG za mało,teraz trzeba mu dowalić wagę,żeby co miesiąc kupował magiki i sonary.Gracz który raz zainwestował większą gotówkę jest lepszym "łupem" dla TSG,ponieważ szkoda mu porzucić grę,jak tyle wydał.Na ogół zapłaci jeszcze sporo zanim dojdzie do wniosku,że to nie ma sensu.Tak działają "darmowe" gierki.

• Like 1

A co do botów i innych niedozwolonych programików sytuacja wygląda podobnie.TSG nie interesuje kto wygra i czy walka jest uczciwa(dlatego nic nie robią w sprawie różnego rodzaju programów).Dla TSG istotne jest ilu graczy spróbuje podjąć walkę z botami i ile dzięki temu zarobią.Wiadomo,że najłatwiejszym celem jest gracz,który już zainwestował i tak karuzela się kręci,a konto co miesiąc pęcznieje i o to chodzi.Kto by tam się przejmował graczami,mają płacić i nie narzekać.

• Like 1

@Sara -ja myślę, że TSG zbytnio zachłysnęło się nagłym przypływem gotówki w momencie, gdy powstały kluby i wprowadzono kufry. Wtedy niektóre kluby zbroiły się w magiki i perłowy sprzęt w celu wsparcia rywalizacji międzyklubowej, ale gdy okazało się, że wygrywają ciągle te same kluby i niektórzy mają jeszcze czas na równoległe uzyskiwanie multikontami wyśrubowanych wyników -zaczęły się wątpliwości i wciskanie hamulca. Jednakże z dojnej krowy niełatwo się rezygnuje, gdy ktoś zarabia tysiąc i nagle robi się z tego powiedzmy 10 tys. Jednakże zamiast ograniczyć trendy nieuczciwego pozyskiwania super wyników, zaczęto zaciskać pętlę na tych co najwięcej płacili, a Ci zaczęli się "odwdzięczać" rezygnacją z zakupów, co widać np. u nas w klubie i nie tylko..

Teraz już nie będzie tak łatwo przekonać zniechęconych, tym bardziej jeżeli panom z TSG nadal będą się marzyły takie dochody jak na szczycie, gdy kufry latały na wszystkie strony.. Jednakże.. nawet zakładając, że mieli by ochotę cos z tym zrobić, to ciekawe kto to miał by być? Wszystkie nowe ryby wprowadzone od 2-3 miesięcy temu nie zachowują się zgodnie z proporcjonalnością wagi i czasami większa waga wchodzi na mniejszą ilość podciągnięć, co nigdy nie miało miejsca na "starych" rybach. Nadal nie ma sposobu na "zsumowanie" nowych pucharów ze starymi, nadal stare rekordy, brak błystek w profilach -i kto by niby miał się zająć nieuczciwymi procederami, skoro najprostszych rzeczy nie potrafią ogarnąć ?!  :D

• Like 1

1 godzinę temu, GKar napisał:

skoro najprostszych rzeczy nie potrafią ogarnąć ?!  :D

GKar zasadnicze pytanie czy nie potrafią,czy nie chcą.Jakoś wyczyścić plecaki graczom po jakimś tam błędzie krytycznym,potrafią w ciągu kilku godzin,zapewne tylko dlatego że to ONI byliby stratni. Na zabieraniu np. pojedynków TSG nic nie traci,to po co zawracać sobie tym głowę,nie warto,gdyby tracili to by działali,a jak nie tracą nie robią nic,a na reklamację graczy odpisują bla bla bla nic się nie da zrobić.Co by się nie działo zawsze winny jest gracz -takie jest motto miłościwie nam panujących.

Dnia 30.11.2016 at 11:56, Rennard napisał:

Chyba chodziło o tego typu OSZUSTWA. Przecież  z eventami te normy to nie mają nic wspólnego. Tego typu OSZUSTWA RENNARD.

To w związku z nimi jedni zrobią , a drudzy już nie wykonają eventu oszukańczego,  ponieważ normy są większe aniżeli rekordy niektórych graczy w klubach. Toteż pospadali jak frajerzy, a to dobrzy gracze z mniejszymi wędkami i wiem jak grają, jacy są waleczni, z rywalizacji.

Ja zrobiłem, bo miałem większą wędkę, ale aby wszyscy mieli taki sama normy niezależnie od posiadanej wędki normy TO JEST ZAZNACZAM OSZUSTWO!

Z cała pewnością takie praktyki będą się powtarzać, dlatego teraz weźmiemy to pod wzgląd , aby wiedzieć jakimi kontami i gdzie aplikować.

5 godzin temu, spider175 napisał:

Ty jednak naprawdę chłopcze masz coś z główką polecam dobrego specjalistę. Powtarzam jeszcze raz kupiłem perłową wędkę bo chciałem licząc się ze wszystkimi związanymi z tym trudnościami i gram nie narzekając to Ty cały czas narzekasz i piszczysz i biadolisz naprawdę Malutki jesteś

Nawet gdybym posiadał sprzęt perłowy, to oszustwo jest ewidentne i protestowałbym w imieniu innych graczy, którzy nie mają możliwości go wykonać. To jest oszustwo, ty nie biadolisz, bo nie masz jaj, jedynie masz korzyść taką , że sam zrobisz a inni już  nie. Właśnie ci , którzy nie zrobili, są o wiele lepszymi graczami, niż taki konformista i pajac jak ty.  To że nie mogli go zrobić wcale nie  umniejsza nic z ich konsekwencji i waleczności. Otwórz oczy zadufany w sobie pajacu!  Oszustwo zawsze będzie oszustwem. Nie protestują jedynie oszuści, albo ci, którzy na tym korzystają.  A dlaczego, ponieważ tacy bufoni jak ty, mają możliwość go zrobić.

Poprzestają na tym i są z tego dalece  zadowoleni.  Ja tez zrobiłem , ale inni nie mieli takiej możliwości. Tak być nie może. Event jest oszustwem, skoro część nie może go zrobić , bo jest dla nich niewykonalny. Albo wszyscy mogą go zrobić albo niech go nie będzie wcale. NIECH DO GŁUPIEGO ŁBA TRAFI TA NAUKA!

Edited by Azirik

Ty jesteś naprawdę chory. Właśnie najlepsze określenie dla Ciebie Chory Pajac. Ty masz totalnie z główką o czym Ty piszesz co było niewykonalne??? Event z rybką 1295 na arcymistrzu??? Ty wiesz co piszesz czy Twoja chorobliwa zazdrość już całkowicie zepsuła Ci mózg??? Jeszcze raz Ci napiszę nie kupujesz większej wędki bo się po prostu boisz eventów z rybami pod rekord i nie cwaniakuj bo taka jest prawda. W czym Ty jesteś  lepszym graczem bo nie kumam Twojej pokręconej logiki. W tym że oszukujesz zgarniając nagrody bo masz mniejszą wędkę wyzywasz innych od ustawiaczy i kombinatorów a kim Ty jesteś zwykłym tchórzem bojącym się kupić większej wędki. Żałosny gość

• Like 2

1 godzinę temu, Azirik napisał:

Chyba chodziło o tego typu OSZUSTWA. Przecież  z eventami te normy to nie mają nic wspólnego. Tego typu OSZUSTWA RENNARD.

To w związku z nimi jedni zrobią , a drudzy już nie wykonają eventu oszukańczego,  ponieważ normy są większe aniżeli rekordy niektórych graczy w klubach. Toteż pospadali jak frajerzy, a to dobrzy gracze z mniejszymi wędkami i wiem jak grają, jacy są waleczni, z rywalizacji.

Ja zrobiłem, bo miałem większą wędkę, ale aby wszyscy mieli taki sama normy niezależnie od posiadanej wędki normy TO JEST ZAZNACZAM OSZUSTWO!

Z cała pewnością takie praktyki będą się powtarzać, dlatego teraz weźmiemy to pod wzgląd , aby wiedzieć jakimi kontami i gdzie aplikować.

Azirik czemu Ty się tak nakręcasz?Chyba nie sądzisz,że właściciele gry będą robić tylko takie eventy,które wszyscy zrobią,to nie jest w ich interesie.Ich gra,ich zasady i mogą sobie robić takie eventy jakie im się podobają i Twoje krzyki tu nic nie pomogą.Uczepiłeś się tego eventu" jak rzep psiego ogona"i drążysz i drążysz.Kto miał dużą wędkę to zrobił ten event bez problemu,kto miał małą to miał dwie możliwości,albo zrezygnować i zostać z małymi kijkami,albo kupić dużą wędkę za moniaki.Nikt nie powiedział że jak masz małe kije to musisz zrobić wszystkie eventy,zwłaszcza że większe wędki są dostępne za monety z gry i bez problemu możesz je kupić.

7 godzin temu, dabar napisał:

Są dwa wyjścia:
albo

Z tego wątku jasno wynika że sam nie masz pojęcia o grze  , nadto  stosujesz mechanizm projekcji - nadęty bufonie!

Na rybie 600 kg NIE każda 99 daje zaliczenie. Dla przykładu REKIN CZARNY jakiś czas temu był w evencie i norma 1 kg od rekordu, wędka 305 kg morska.

Większość 99 nie zaliczało. Mało kto zrobil wtedy ten event. Ale to nie wyjątek. 

Wszystko zależy od normy jaką dadzą, a nie od wagi ryby np 600, 800, 1000 kg. Gram na 305 norma jest  935,5 Norma jest zawsze ta sama, tolerancja zaliczeni  już nie - ekspercie od LF.  Najpierw sam się doucz, albo upewni  a potem instruuj innych.

1 godzinę temu, Sara napisał:

Azirik czemu Ty się tak nakręcasz?Chyba nie sądzisz,że właściciele gry będą robić tylko takie eventy,które wszyscy zrobią,to nie jest w ich interesie.Ich gra,ich zasady i mogą sobie robić takie eventy jakie im się podobają i Twoje krzyki tu nic nie pomogą.Uczepiłeś się tego eventu" jak rzep psiego ogona"i drążysz i drążysz.Kto miał dużą wędkę to zrobił ten event bez problemu,kto miał małą to miał dwie możliwości,albo zrezygnować i zostać z małymi kijkami,albo kupić dużą wędkę za moniaki.Nikt nie powiedział że jak masz małe kije to musisz zrobić wszystkie eventy,zwłaszcza że większe wędki są dostępne za monety z gry i bez problemu możesz je kupić.

Poczekam i zobaczę gdy do eventu będą wprowadzone perły. Czy wtedy będziesz taka mądra jak Edward i powtórzysz , że "event nie jest obowiązkowy"  lub będziesz taka mądra jak Rennard i powtórzysz , że "event jest dodatkowy" . Nawet jako kobieta powinnaś zrozumieć , że niewykonalny event ( dla pewnej grupy graczy) jest nonsensem.

Jeżeli jest dodatkowy, po co co wlicza się go w ranking? Otóż, jest to oszustwo, byłby on dodatkowy wtedy i tylko wtedy, gdyby nie zawierał punktów prestiżu. Ponieważ jest inaczej, nie jest on żadnym dodatkowym , lecz rankingowym. Nawet w tak prostej sprawie nie potraficie się solidaryzować . Wstyd! A potem macie to co macie.

A właśnie do tej pory wszystkie eventy były wykonalne najprawdopodobniej dla wszystkich wyższych poziomów.  

Poza tym administracja, twórcy gry są dla nas, nie my dla nich. Co najwyżej Ty jesteś dla celów gry , czy wszystkich nielogicznych i finezyjnych oszustw. Nie trzeba mieć dużej wędki aby skończyć event. wystarczy 305 lub mniejsza. Liczą się zasady, które muszą być równorzędne.

12 minut temu, Azirik napisał:

Poczekam i zobaczę gdy do eventu będą wprowadzone perły. Czy wtedy będziesz taka mądra jak Edward i powtórzysz , że "event nie jest obowiązkowy"  lub będziesz taka mądra jak Rennard i powtórzysz , że "event jest dodatkowy" . Nawet jako kobieta powinnaś zrozumieć , że niewykonalny event ( dla pewnej grupy graczy) jest nonsensem.

Ten event był wykonalny dla wszystkich,wystarczyło kupić tylko większe wędki dostępne za wirtualną gotówkę występującą w grze,a to że dla pewnej grupy ludzi(z małymi kijami) jest nonsensem jakoś mnie nie przekonuje,a co do eventu z perłami to dla mnie może być choćby jutro.Po prostu go nie zrobię i na pewno nie będę rozpaczać z tego powodu,nie wiem tylko czy to forum to przeżyje.Już widzę Twoje wpisy na ten temat "Oszuści,nie mogę zrobić eventu".

• Like 1

o czym chłopce Ty znowu piszesz??? dajesz dziwne przykłady chyba według Ciebie na Twoją słynną wędkę 305 powinny być ryby które się same łapią dlaczego nie powiesz o teraźniejszym evencie i np dzisiejszych rybkach??? no chyba że miałeś np walenika małego z wagą 1225,5 naprawdę śmieszny już jesteś tam gdzie Ci pasuje siedzisz cicho tam gdzie nie dajesz rady płaczesz !!! Naprawdę zacznij używać tego co wszyscy oprócz Ciebie mają w głowie!!!

Ps. żeby nie było wcale się nie żalę event skończony mi pasuje

Edited by spider175

58 minut temu, Azirik napisał:

Z tego wątku jasno wynika że sam nie masz pojęcia o grze  , nadto  stosujesz mechanizm projekcji - nadęty bufonie!

Na rybie 600 kg NIE każda 99 daje zaliczenie. Dla przykładu REKIN CZARNY jakiś czas temu był w evencie i norma 1 kg od rekordu, wędka 305 kg morska.

Większość 99 nie zaliczało. Mało kto zrobil wtedy ten event. Ale to nie wyjątek. 

Wszystko zależy od normy jaką dadzą, a nie od wagi ryby np 600, 800, 1000 kg. Gram na 305 norma jest  935,5 Norma jest zawsze ta sama, tolerancja zaliczeni  już nie - ekspercie od LF.  Najpierw sam się doucz, albo upewni  a potem instruuj innych.

Niestety ale się grubo mylisz :

- po pierwsze nie życzę sobie abyś nazywał mnie i innych moich klubowiczów w ten sposób

9 godzin temu, Azirik napisał:

Skoro masz małe wędki , to sam powinieneś zauważyć różnicę Na małych wędkach, eventy były dużo prostsze, a obecnie tendencja nastawiona jest na 99 morska i trzeba być ślepy , aby tego nie zauważyć. Dlatego stosuje się ryby "nowe"  , po około 600 kg . Co do innych różnic to są one oczywiste i nie potrzebują dodatkowego komentarza. Administracja robi co może , aby udupić wszystkich, na sposoby wszelakie.

" kupie i będę wymiatał"    lub    "kupie i będę wygrywał".     Przeciwnicy przecież  sponsorują siebie sami. Ależ Ty jesteś naiwnyyyyyy!  To co piszesz, mogłoby sie oczywiście zdarzyć, ale nie jest jakąś zasadą. To powinieneś nazywać infantylizmem. To właśnie WYŁĄCZNIE ONI , ich środowiska, dopuszczają się oszustw wszelakich z użyciem specjalistycznych programów do oszukiwania. Z drugiej strony administracja zrobiła z nich frajerów, na co zupełnie zasłużyli. Chcieli być najlepsi, a są zwykłymi frajerami. Przeciętni gracze, grający dla zabawy nie robią tego ze względów zrozumiałych. Przeciętni gracze ignorują elementy gdzie potencjał do oszustw jest widoczny 

np.  mistrzostwa, sw. na kilogramy , ryby dnia itd. To w związku z tym przyznaję im pierwszeństwo w byciu lepszym graczem. Dobry gracz, nie potrzebuję angażować się w to co niekorzystne, nielogiczne, nierównorzędne i niesprawiedliwe. 

Jeżeli znajdę kolejny tego typu post nazywający każdego arcy perłowego frajerem to zgaszam to do admina

Po drugie zastanów się sam o jakiej podobnej skali trudności piszesz ??????

Złowić rybę rekina czarnego 1 kg od rekordu to taka sama skala trudności jak dorwać płaszczkę rafową czy Wal Tasmańskiego 1 kg od rekordu ?? wooowww

4 godziny temu, Azirik napisał:

3 godziny temu, Azirik napisał:

Oszustwo zawsze będzie oszustwem. Nie protestują jedynie oszuści, albo ci, którzy na tym korzystają.  A dlaczego, ponieważ tacy bufoni jak ty, mają możliwość go zrobić.

Poprzestają na tym i są z tego dalece  zadowoleni.  Ja tez zrobiłem , ale inni nie mieli takiej możliwości. Tak być nie może. Event jest oszustwem, skoro część nie może go zrobić , bo jest dla nich niewykonalny. Albo wszyscy mogą go zrobić albo niech go nie będzie wcale. NIECH DO GŁUPIEGO ŁBA TRAFI TA NAUKA!

Skończ już te wylewne wywody,które nikogo nie obchodzą.Czy Ty nie znasz innego słowa niż "OSZUŚCI".Obrońca graczy z małymi wędkami się znalazł,który w ich imieniu protestuje.Ja mam mały lvl(79) i malutką morska na nim(47kg) i nie zrobiłem tego 2* eventu,bo waga rybek była grubo ponad możliwości mojej wędki(coś około 500kg) i czy widzisz żebym ja wylewał gdzieś swoje żale że go nie zrobiłem???Ja nie protestuję za to Ty protestujesz w moim imieniu,czego absolutnie sobie nie życzę.I żeby była jasność to event mogłem zrobić wystarczyło kupić większą wędkę,to nie rozumiem Twoich wpisów o nie wykonalności tego eventu.

• Like 1

11 godzin temu, Azirik napisał:

Jak Tobie nie jest głupio wypisywać takie brednie na temat graczy z perłowymi wędkami.Jesteś przecież w topowym klubie w którym jest wielu z takimi wędkami.Obrażasz kolegów z klubu i najwyraźniej jest Ci z tym dobrze bo rozkręcasz się coraz bardziej. Nie wiem jakim cudem Cię tam tolerują,ja na pewno nie chciałabym być w klubie z kimś kto za moimi plecami nazywa mnie oszustem i frajerem.

• Like 2