Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ona.91

Konkurs ,,Pogoń za rybą"

Recommended Posts

Super wagi rybek w konkursie , ręce same składają się do oklasków . Wędka morska 20 waga rybek 771,5, wędka morska 35 waga rybek 250,5 logika w działaniu administracji , aż oślepia   

• Like 1

Ja to rozumiem , ale może wypadałoby podać jakąś informację , a nie traktować graczy jak hołoty. Sytuacja taka , ma miejsce po raz pierwszy , bo zawsze były wagi rybek do wędki . Jest to podstępne działanie TSG , które pokazuje w jakim poważaniu mają graczy. Po wpadce z perełkami gdzie odwrócili kota ogonem , powinni informować o tak drastycznych zmianach , bo część osób dalej myśli, że znów jest błąd krytyczny , który zostanie skorygowany . 

Jeżeli , jest tak jak napisałaś to ze wszystkich reklam oraz samej strony tej gry powinni usunąć napis ,,ZA DARMO"  , bo będzie to niezgodne z prawdą oraz prawem . Gra przekształci się z Free to Play w Pay to Win

• Like 1

Gra do tego zmierza, ale ten event to błąd krytyczny albo bezprawie !!! Jesli wlasciciel daje konkurs, który mozesz ukonczyc jedynie pod warunkiem, ze cos zakupisz to jest to niezgodne z prawem. Prosze natychmiast zmienic wagi ryb bo jak zlowic na wedke 20 kg rybę 301,5 kg??? moze Renard albo ktorys z administratorow wyjaśnią, czekam...

• Like 1

Info od developera - Event dostosowany jest do poziomu jaki gracz obecnie posiada, oraz do najlepszej wędki dostępnej za monety na tym poziomie.

• Like 1

M

1 godzinę temu, ona.91 napisał:

Ja to rozumiem , ale może wypadałoby podać jakąś informację , a nie traktować graczy jak hołoty. Sytuacja taka , ma miejsce po raz pierwszy , bo zawsze były wagi rybek do wędki . Jest to podstępne działanie TSG , które pokazuje w jakim poważaniu mają graczy. Po wpadce z perełkami gdzie odwrócili kota ogonem , powinni informować o tak drastycznych zmianach , bo część osób dalej myśli, że znów jest błąd krytyczny , który zostanie skorygowany . 

Jeżeli , jest tak jak napisałaś to ze wszystkich reklam oraz samej strony tej gry powinni usunąć napis ,,ZA DARMO"  , bo będzie to niezgodne z prawdą oraz prawem . Gra przekształci się z Free to Play w Pay to Win

Mnie się tez nie podobają takie zagrywki, ale gdzie w grze jest zapisany jakiś regulamin jak mają wyglądać wszelkiego rodzaju konkursy? Jakie zasady obowiązują w eventach, mistrzostwach, krótkich wydarzeniach? Niczego takiego nie ma, co twórcy wymyślą to jest, a że z reguły jest to nie po myśli graczy to już inna bajka. To, że wagi ryb w eventach przypisane są do wielkości posiadanego sprzętu też jest ustawieniem admina nigdzie chyba nie zapisanym, z czasem wszyscy się po prostu przyzwyczaili, że tak jest i pod tym kątem zakupują wędki. Ten event to albo kolejne testowanie graczy lub, co gorsze, wizja kolejnych nadchodzących zmian, taka "zła" andrzejkowa wróżba :(

Z potrzebą usunięcia hasła "Za darmo" niewiele ma to chyba nic wspólnego, nic nie trzeba tu kupować "za kasę", w przeciwieństwie do zmian np. w konkursie sieciowym dla wysokich lvl-i :(

Edited by takatam

2 minuty temu, Rennard napisał:

Info od developera - Event dostosowany jest do poziomu jaki gracz obecnie posiada, oraz do najlepszej wędki dostępnej za monety na tym poziomie.

Rennard, to śmiało mu odpisz , że mija się z prawdą , mam rybki w tym konkursie na 771,5 kg  , a maksymalna dostępna wędka to 400, więc kolejne pokrętne wyjaśnienia . To już zaczyna być żenujące , przecież powinnam dostać rybki około 1300 kg . Tak więc czekamy na PRAWDĘ, a nie taką w ,, "

event.png

sklep.png

ona.91 1300 nie dostaniesz bo to event2* a nie3* i wagi nie są tak wyśrubowane;)

Dabar tu nie chodzi o to czy wyciągnie czy nie tylko o możliwość pomyłki w zadanych wagach;)

Po chwilowej burzy jaka wystąpiła zniknęły nagle wszystkie promo 50% na błystki do eventów to pewnie następna nowość:D

Przechwytywanie1.PNG

Przechwytywanie2.PNG

Cytat Rennarda z innego wątku 

Podany event jest przeznaczony głównie dla graczy, którzy stale aktualizują swój sprzęt wraz ze zdobywanymi poziomami. 

Nie jest on w żaden sposób obowiązkowy. Jeżeli ktoś posiada wysoki poziom, oraz nisko poziomowe wędki i nie chce ich zmieniać może ten event pominąć, trwa on jeden dzień.

Formuła tutaj zastosowana nie podmieni dotychczasowych wydarzeń w grze, a przynajmniej obecnie nie ma takich planów.

Tego typu eventy jeżeli będą się jeszcze w przyszłości pojawiać to w formie wydarzeń dodatkowych.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W randze arcymistrza waga rybek w Konkursie dwugwiazdkowym , jest niższa niż w jednogwiazdkowym , więc nie jest prawdą , że jest on dopasowany do największych wędek za monety w danej randze 

Ona.91 a jakie by miały być gdyby były dopasowane? Gdzieś jest zapisane jakie wagi mają być w jakich eventach i na jaką wędkę??

17 minut temu, leontsg napisał:

Ona nie ma sie co dziwic rennard jest lekko nie dorozwiniety , odpisuje a nawet nie wie jakie bzdury pisze.

W tym akurat wpisie ja bzdur nie widzę, ale może czytamy nie to samo.

Uważasz siebie za "dorozwiniętego" obrażając kogoś na forum? Bo dla mnie to słabe i bardziej o Tobie źle świadczy .

Trochę , mało czasu było , oby odpowiedzieć. Po pierwsze :napisałam że Rennard mija się z prawdą , gdyż w mojej randze wystarczyła wędka 237 z poprzedniej rangi i wcale nie największa . Po drugie : ja już gdzieś o tym pisałam , że jestem za tym aby  skończyć , z przyznawaniem wysokich punktów za łatwe konkursy. Jeżeli w turniejach punkty i nagrody , przyznawane są za wędkę , nie za rangę to i w konkursach też można to zrobić. Natomiast mój wpis został chyba opacznie zrozumiany , jestem przeciwna  zmuszaniu kogokolwiek, do kupowania wędek,  ale niech gracze z małymi wędkami w randze Arcymistrza , będą tak samo nagradzani jak gracze z innych rang z taką samą wędką konkursową . Dla przykładu łapiesz w konkursie 3 rybki na 1pkt albumu , to dostajesz za dzień 3 punkty prestiżu , łapiesz 3 rybki na 99pkt to dostajesz 297 . Proste, zrozumiałe  i uczciwe 

• Like 1