Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
gabino71

Kolejne oszustwa TSG

Recommended Posts

Ja oraz kilka innych osób z mojego macierzystego klubu graliśmy cały cykl dwutygodniowy w innym klubie, zajęliśmy 1. miejsce w rankingu klubów. Po zakończonym cyklu dwutygodniowym, po rozliczeniu punktów i wyzerowaniu liczników punktów prestiżu wszystkich klubów, powróciliśmy do naszego klubu. Graliśmy w tamtym klubie na zasadach współpracy, na wypożyczeniu dwutygodniowym. Niejednokrotnie ja czy znajomi z gry robiliśmy już podobnie wcześniej i dostawaliśmy za każdym razem nagrody za ranking klubów. TYM RAZEM ADMINISTRATORZY GRY NAS OSZUKALI I NIE DALI ZDOBYTYCH PRZEZ NAS NAGRÓD. W odpowiedzi na zgłoszenie, support odpisał, że nagrody otrzymują gracze będący w danym klubie w momencie rozdawania nagród. A JA SIĘ PYTAM OD KIEDY TO SIĘ ZMIENIŁO? CZY ZNÓW WY ZAKŁAMANI OSZUŚCI Z TSG NIE WPADLIŚCIE NA POMYSŁ ABY POINFORMOWAĆ O WPROWADZONYCH ZMIANACH GRACZY? A MOŻE ZATAILIŚCIE KOLEJNE ZMIANY CELOWO? TAK RENNARD WŁAŚNIE TERAZ ZOSTAŁEŚ WEZWANY DO TABLICY!!! CZEKAM NA ODPOWIEDŹ. CZY MOŻE TSG, TAK JAK NAS DO TEGO WIELOKROTNIE PRZYZWYCZAIŁO, ZNÓW POKAŻE GDZIE MA GRACZY I ICH PYTANIA, SKARGI ORAZ OPINIE??? Wasza arogancja, chciwość i lekceważące podejście do graczy widać nie ma końca ani granic. O przyzwoitości to nawet nie wspomnę. Rozdanie nagród za ranking klubowy odbywa się w południe. Wielu graczy wielokrotnie, również ja, dostawało dotąd te nagrody na podstawie numeru UID, pomimo dokonanej zmiany klubu po zakończeniu cyklu dwutygodniowego a przed ich rozdaniem (będąc już w innym klubie). Czy o wprowadzonych zmianach nie należy informować graczy? Nie chcieliśmy blokować miejsc w klubie, w którym graliśmy na wypożyczeniu, więc wyszliśmy po zakończonym cyklu. Rywalizacja jest bardzo zacięta, gdybyśmy nie wyszli po wyzerowaniu punktów prestiżu tamten klub byłby stratny. Bo ludzie którzy poszli na drugą zmianę do pracy kiedy mieli by zebrać punkty z łowisk, zagrać pojedynki i turnieje? Gdybyśmy im blokowali miejsca do południa? No nie wszyscy tak jak TSG myślą tylko o sobie i tylko o tym by swój portfel napchać kosztem innych. CZY WY TSG KIEDYŚ ZROZUMIECIE, ŻE GRACZE NIE SĄ TYLKO DO TEGO ŻEBY DOIĆ ICH JAK KROWY? CZY NAPRAWICIE KIEDYŚ BARDZO LICZNE I LECIWE JUŻ BŁĘDY W GRZE? CZY ZROBICIE PORZĄDEK Z NIEUCZCIWYMI GRACZAMI UŻYWAJĄCYMI PROGRAMY I BOOTY? CZY MÓJ GŁOS JEST KOLEJNYM, KTÓRY ZOSTANIE PRZEZ WAS ZIGNOROWANY?

• Like 1

Jedynie gracze, którzy należą do klubu w momencie rozdawania nagród kwalifikują się do ich otrzymania. Ten system istnieje w niezmienionej postaci od czasu, kiedy został wprowadzony do gry.  Z przyczyn technicznych nie ma możliwości, aby system zapamiętywał graczy którzy opuścili klub przed rozdaniem nagród.

• Like 1

Rennard zapytaj przelozonych jak bylo przed zmianami pkt i nie pisz glopot. Nie klam na samym poczatku. Po rozliczeniu rankingu zawsze byly nagrody od czasu zmiany pkt juz tak nie jest. Nie jest istotne w jakim klubie jest w nowym rankingu. Znowu oszukaliscie graczy , chociaz raz sprawdz to i oddaj nagrody

• Like 1

Hej leontsg :), pierwsze co zrobiliśmy to się zapytaliśmy deweloperów jak było :)

Więc nie kłamiemy i nie piszemy głupot.

Przekażemy tę uwagę do naszych kolegów z zespołu na Ryby może uda się jakoś ulepszyć ten proces. 

A do tego czasu sugerujemy nie zmienić klubów przed rozdaniem nagród.

To prosze to zalatwic a nie jak zwykle nas splawiac . Ranking to ranking skoro zakonczony to moge robic to ci chce. Od powstania klubow zawsze bylo , po zakonczeniu moglem grac gdzie chce i nagrody zawsze byly. Od wprowadzenia zmian w pkt juz tak nie jest. Wiec  kto nie wiedzial ten zostal z niczym. I niestetu jak zwykle odpowiedz mistrza rennarta jest jak zwykle denerwujaca nie gra nie wie jak bylo a odpisuje.

Może się źle zrozumieliśmy nic się nie zmieniło nagrody zawsze były rozdawane po zakończeniu rankingu tylko osobom, które były w klubie, przy rozdaniu nagród.

Nic nie było zmieniane, może dodamy informację w opisie klubu. 

Pozdrawiam.

4 minuty temu, Zenek napisał:

Może się źle zrozumieliśmy nic się nie zmieniło nagrody zawsze były rozdawane po zakończeniu rankingu tylko osobom, które były w klubie, przy rozdaniu nagród.

Nic nie było zmieniane, może dodamy informację w opisie klubu. 

Pozdrawiam.

:) a graleś kiedykolwiek w tej grze w topowym klubie (tj zajmujacym w rankingu miejsca 1-6) i dostales nagrody? bo chyba nie wiesz o czym piszesz

gabino71  cytuje ,, NIEUCZCIWYMI GRACZAMI UŻYWAJĄCYMI PROGRAMY I BOOTY'' a <ciach> też grają programem,więc o czym Ty piszesz??<ciach> nawet sprzedawał program,<ciach> wielokrotnie zawieszany za kombinacje,a po za tym <ciach> od Was też został zawieszony za szybkie wydarzenie bo zrobił mega wynik:):)Więc nie pisz o programach bo jak motto klubu DTC brzmi,,z ludźmi bez zasad się nie zadajemy"-a poszliście do największych kombinatorów,krętaczy w grze,po za terminatorami:)bardzo dobrze że nie dostaliście nagród <ciach>

Prosimy bez insynuacji - Rennard

1 godzinę temu, Rennard napisał:

Jedynie gracze, którzy należą do klubu w momencie rozdawania nagród kwalifikują się do ich otrzymania. Ten system istnieje w niezmienionej postaci od czasu, kiedy został wprowadzony do gry.  Z przyczyn technicznych nie ma możliwości, aby system zapamiętywał graczy którzy opuścili klub przed rozdaniem nagród.

Przeczytałeś ze zrozumieniem co napisałam? Chyba nie. I tak jestem w szoku, że Wy Rennard i Zenek łaskawie się tu pokazaliście i zabraliście głos. Szok oczywiście pozytywny bo myślałam, że zapomnieliście już dawno o tym Waszym forum. Albo, że usuniecie mój wątek jak inne niewygodne Wam wątki innych graczy. Tyle pozytywów :D Jeżeli Wasz cudowny system z przyczyn technicznych nie ma teraz możliwości, aby zapamiętywał graczy którzy wyszli z klubu po zakończeniu cyklu a przed rozdaniem nagród, to co Wasze możliwości techniczne cofnęły się ostatnio w rozwoju? Skoro od zawsze aż do teraz nagrody były rozdawane graczom, którzy przeszli do innego klubu po cyklu?  Przeczytałeś Rennard co napisałam? Znam wiele takich przypadków i sama niejednokrotnie w takiej sytuacji byłam i osoby, które zabrały głos w tym temacie też potwierdzają, że dotąd w takich sytuacjach nagrody były wypłacane graczom. To dlaczego Rennardzie kłamiesz, że "ten system istnieje w niezmienionej postaci"? Czy znów się okazuje, że nie znacie własnej gry ? Jak to o TSG świadczy? Byle zarobić a się przy tym nie narobić? Czy to dla Was nieważne, że gra ma mnóstwo błędów i co chwilę oszukuje graczy np. często brakujące pojedynki?

Prosimy bez insynuacji - Rennard-co bez insynuacji??niech wszyscy wiedzą że burak z widłami z Ck był wielokrotnie zawieszany,ten co ma chłopa na motorku w awku sprzedaje programy,albo ten co lodziki robi znowu w weteranie miśki wygra przy małych rybach,a szybki janek z dtc został zawieszony hehe

Niestety nie wypowiem sie w temacie tych nagród, ale potwierdzam fakt, że oprócz błędów istniejących powróciły również stare błędy, które kiedyś były naprawione: przykładowo błąd dotyczący możliwości zmanipulowania wyników Turnieju Tygodniowego na Najlepszego Wędkarza, błąd zakończenia sesji rankingowej Klubów, gdzie znikają wyniki ryb dnia i nie wiadomo co się z nimi dzieje, bo w chwili kiedy powinny się pojawić, to znika stary ranking sesji.. Poza tym nadal "stare" puchary są oddzielone od nowych, jakby pochodziły z rożnych gier i na dodatek półki zaśmiecone zaliczeniami szybkich wydarzeń, nadal pełno starych błędnych rekordów ryb, nadal w profilu niektórych ryb brak dedykowanych błystek i wyszukiwanie ich jest koszmarem, że tylko przytoczę ryby z Atlantydy i Krateru.

Dlaczego chociaż jeden z programistów nie zrobi z tym porządku? Dajcie sobie spokój na tydzień, dwa z Eventami i poprawcie te denerwujące błędy!

@monsterfish:  Ja się wypowiadam za siebie i ani mnie to nie interesuje ani nie mam możliwości zweryfikowania innych graczy na czym grają. Napisałam, że za to odpowiedzialni są administratorzy i informatycy gry. To oni powinni się tym problemem nieuczciwych graczy zająć, a niestety się tym nie zajmują albo im to nie wychodzi. Ja nikogo nie oskarżam o oszukiwanie bo nie mam dowodów ani takich narzędzi, żeby to zweryfikować. W pochopny sposób mogłabym kogoś niesłusznie oskarżyć. Ten wątek założyłam na temat nagród za ranking klubowy. Natomiast Ty monsterfish wypowiadasz się tutaj nie na temat. Proponuję załóż oddzielny wątek na temat nieuczciwych graczy, bootów i programów. Ja będę trzymać kciuki, żeby dzięki temu gra stała się bardziej uczciwa.

Gabi masz po części racje,nagrody system powinien przyznawać graczom grającym w klubie w czasie rankingu,nawet po wyjściu dane konta/nicki powinny dostać nagrody.Co do oszustów to grasz w klubie DTC i zobacz jakie macie motto,,.....ludźmi bez zasad''uwierz mi że w Ck połowa nie ma tych zasad ,ale Wasza sprawa-tylko tym się ośmieszacie grając z nimi,albo zmieńcie motto

22 godziny temu, Rennard napisał:

Rennard nie ośmieszaj się. Wiele razy po rozliczeniu wychodziłem z klubu i nagrody dostawałem w momencie gdy klub dostawał nagrody. Zmiana o której piszemy czyli konieczność czekania w klubie do rozdania nagród jest od około 1.5 miesiaca

witam cały zespół TSG witam Panie Rennard i Panie Zenek
do dzisiejszego dnia nie otrzymałem nagród za Ranking Klubowy. Klub w którym byłem zajął pierwsze miejsce ( jest to klub CZARNY KOŃ) . W wewnątrz klubowej rywalizacji zająłem czwarte miejsce. Powinienem otrzymać następujące nagrody 2000$ 5 zanęt na największe ryby 5 siłek 60% 5 sonarów oraz 3 zdrapki Legendarna Ryba. Proszę o dopisanie mi do mojego konta brakujących nagród. Nadmieniam że mam 49 graczy którzy potwierdzą iż byłem w tym czasie w klubie CZARNY KOŃ . Z klubu wyszedłem o godzinie około 8 dnia następnego , i zawsze otrzymywałem nagrody nawet jak wyszedłem z klubu . Proszę mi również nie odpisywać że nagród nie otrzymałem bo wyszedłem z Klubu przed rozdaniem nagród. Jest to absurd gdyż wcześniej wychodziłem z klubu przed rozdaniem nagród i takowe zawsze otrzymałem . Jeśli jednak państwo uważacie że wszystko jest ok mój Radca prawny chciałby zapoznać się w jaki sposób została przekazana informacja o tym iż nagrody są przyznawane tym graczom którzy jeśli opuszczą klub przed rozdaniem nagród takowych nie otrzymają. Jeśli takiej informacji dla graczy nie umieścili państwo w swojej grze proszę o zwrot nagród które mi się należą czyli następujące nagrody 2000$ 5 zanęt na największe ryby 5 siłek 60% 5 sonarów oraz 3 zdrapki Legendarna Ryba. Informuję również że w razie braku konkretnej odpowiedzi mój Radca prawny skieruję sprawę do prokuratury gdyż jest to z państwa strony zaniedbanie co spowodowało utratę mojej nagrody

Edward (tensquaregames)

30.11, 14:30 CET

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość. 
Nagrody przysługują jedynie osobom, które należą do danego klubu w momencie ich rozdania. 
System ten w niezmienionej formie istnieje od momentu jego wprowadzenia. 
Możliwe że w przyszłości się to zmieni. Na obecną chwilę nie zalecamy opuszczania klubu przed rozdaniem nagród.

Z wyrazami szacunku, 
Zespół Ten Square Games Support

www.tensquaregames.com

Panie Zenku proszę o konkretne wyjaśnienie bo nie chce mi się rozmawiać z automatyczną sekretarką . Robicie sobie z graczy dosłownie jaja i oby to nie poszło w drugą stronę 

Dajcie spokój. Po tych kilku wypowiedziach Renarda i Zenka wniosek jest prosty. Odpisują nam ludzie, którzy tej gry na oczy nie widzieli, w nią nie grali i nie mają o niej zielonego pojęcia. To jest kpina i tyle...

33 minuty temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Nagrody przysługują jedynie osobom, które należą do danego klubu w momencie ich rozdania. 
System ten w niezmienionej formie istnieje od momentu jego wprowadzenia

A to to już w ogóle totalna bzdura :D Czy można porozmawiać z kimś kompetentnym?

Edward

Edward (tensquaregames)

30.11, 14:45 CET

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Niestety jeżeli opóścił Pan klub przed rozdaniem nagród nie będą oe przysługiwać.
System nie ma możliwości zapamiętania graczy, którzy wyszli z klubu przed rozdaniem.

Z wyrazami szacunku,

www.tensquaregames.com

Norbert-no

30.11, 14:40 CET

witam Panie Edwardzie

Tak myślałem że taką odpowiedź otrzymam i jest to absurd tak jak pisałem zawsze otrzymywałem nagrody nawet gdy wyszedłem z klubu przed ich rozdaniem. Proszę więć o dopisanie mi brakujących nagród lub przekazanie informacji gdzie umieszczona jest informacja że "Nagrody przysługują jedynie osobom, które należą do danego klubu w momencie ich rozdania. " Mam dość Państwa śmiesznych zagrywek

Dnia Środa, 30 Listopada 2016 14:30 <support@tensquaregames.com> napisał(a)

Pan Edward wraz z całym TSG jesteście śmieszni. Ośmieszacie się na całym forum tej gry i jak zwykle macie graczy w głębokim poważaniu 

jak zwykle TSG i jego pupile nabrali wody w usta i milczą PANIE Zenek PANIE Rennard gdzie odpowiedź na moje pytanie " Panie Zenku gdzie w regulaminie jest informacja że aby otrzymać nagrody muszę być cały czas w tym klubie w którym grałem ? Proszę sie dowiedzieć i napisać tu na forum tu macie aktualną  wersję 

Zawody Klubowe

Zawody Klubowe polegają na rozegraniu klubowych mistrzostw na danym łowisku. 
Na łowiskach z jednego kontynentu trwają one 24h od północy do północy. 
Codziennie rywalizacji podlegają łowiska z innego kontynentu (zaczynając od poniedziałku: Europa, Ameryka Północna, Azja, Afryka, Australia, Ameryka Południowa, Antarktyda).
Klub po wygraniu Zawodów na łowisku staje się jego właścicielem do czasu resetu odbywającego się w kolejnym tygodniu.
Rywalizacja w Zawodach polega na zbieraniu najlepszych wyników wagowych ze wszystkich ryb występujących na łowisku.

Aby rywalizować w Zawodach klub musi zbierać lub kupić Bilety upoważniające do rozpoczęcia rywalizacji na danym kontynencie. Bilety zdobywa się w Szybkich Wydarzeniach lub dokupuje w odpowiedniej zakładce w oknie klubu. 
Każdego dnia wygrać można Bilety na Zawody Klubowe odbywające się dnia następnego 

Nazwa i symbol zwycięskiego klubu wyświetlana jest przy zdobytym łowisku. 
Klub zdobywa łowisko na 6 dni do czasu następnego resetu. 
Członkowie klubu posiadającego łowisko mogą codziennie wykonywać na nim specjalne zadania klubowe, które dają Punkty Prestiżu. Nowe zadania klubowe przyznawane są raz dziennie, a gracz może posiadać tylko jedno takie zadanie w danym momencie. 
Liczba punktów prestiżu w nagrodach za zadania klubowe zależy od wartości łowiska (widocznej w oknie Zawodów Klubowych przy łowisku). 

W przypadku remisu wagowego uzyskanego ze zliczanej na danym łowisku przepisowej liczby graczy, doliczany jest kolejny najlepszy wynik graczy z klubów, które uzyskały remis do czasu rozwiązania remisu. 
W przypadku nie rozwiązania remisu po zliczeniu wyników wszystkich 50 członkówklubów pozostających w sytuacji remisu, Zawody na łowisku wygrywa klub z większą liczbą punktów prestiżu w aktualnym rankingu klubowym.

Czy ten artykuł był pomocny?
Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN

Hej więc piszę :) nie ma napisane :) 

Wydaje się logiczne aby dostać nagrody za działanie w klubie musisz być w tym klubie. 

Specjalnie dla Ciebie dodamy ten wpis. 

Pozdrawiam

Panie Zenku albo Pan kłamie albo nie ma Pan pojecia o tej grze nagrody były zawsze przyznawane nie zależnie od tego o której sie wyszło z klubu po wyzerowaniu licznika wiec krótko i w temacie zmienieliscie zasady nie informujac o tym graczy i to juz sie nadaje tam gdzie pisał Norbi kolejny przekret z Waszej strony. Ja byłem 19 w klubie to 1000 baksów 4 sonart 4 kinki 4 siły dwie zdrapki prosze o zwrot nagród na moje konto

Wielce Szanowny Zenku.  Twoja logika wydaje się mocno nielogiczna. Najprościej porównać to można  do pracownika w jakiejś firmie, który za przepracowany miesiąc otrzymuje wypłatę "z dołu" 10  dnia następnego miesiąca. W pewnym momencie zwalnia się, pracując do końca miesiąca. Według Twojej "logiki" nie powinien dostać wynagrodzenia za przepracowany miesiąc, bo w dniu wypłaty nie był pracownikiem firmy. Czy tak mamy rozumieć Twoją "logikę" ?

Ew inny przykład, bardziej "klubowy"

Zawodnik X zdobył z jakąś drużyną mistrzostwo np. Polski, dzień po zakończeniu rozgrywek zmienił klub na inny, więc w momencie rozdania nagród już nie był członkiem poprzedniego klubu. Czy  to powoduje, że nie został mistrzem Polski i nie otrzymał nagród ? Dziwna jakaś logika w tym naszym sporcie, bo nagrody oczywiście otrzyma !

Edited by vitekga

W wypowiedziach naszych kochanych administratorów zauważyłem jedną, ciekawą kwestię. Otóż wypowiedzi typu: "przekazaliśmy deweloperowi" Czyżby administratorzy byli "podwykonawcami" TSG i nie mieli bladego pojęcia o mechanizmach gry (na co wiele wskazuje) czy też wstydzą się kolegów z firmy i odżegnują od nich (co akurat jest zrozumiałe) ? xD

9 godzin temu, Zenek napisał:

Wydaje się logiczne aby dostać nagrody za działanie w klubie musisz być w tym klubie. 

Pozdrawiam

Zenek byłem w tym klubie. Ranking skończył się o godzinie 0:00 dnia 28 listopada wyszedłem o godzinie 8:00 dnia 29 listopada więc logiczne jest że nagrody powinienem dostać .Tym bardziej że niejednokrotnie wychodziłem z klubu po skończonym rankingu i zawsze otrzymywałem nagrody nawet jak byłem w innym klubie. Teraz wprowadziliście jakies zmiany nie informując nawet graczy. Z drugiej strony skoro nagrody za ewenty otrzymywane są po północy to czemu nie są od razu wydawane nagrody za rankingi. 

A tak na marginesie to z twoją logiką jest coś nie tak jesteś marionetką w rękach TSG i piszesz to co ci karzą i tu nasuwa się logika czy jest logiczne robić z siebie pajaca za wszelka cenę i być pośmiewiskiem na Forum gry 

Logiczne by było najpierw się zastanowić co odpowiedzieć niż dać odpowiedź którą zbłażniłeś się na oczach wszystkich tych co czytają forum . Jak dla mnie to twoja inteligencja jest  płytka jak depresja Kotliny Turfańskiej.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów jako Administrators Forum Lets fisch

10 godzin temu, Zenek napisał:

Tylko wydaje się ...

• Like 1

14 godzin temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Dnia 1.12.2016 at 11:07, Zenek napisał:

Pozdrawiam

Zenek byłem w tym klubie. Ranking skończył się o godzinie 0:00 dnia 28 listopada wyszedłem o godzinie 8:00 dnia 29 listopada więc logiczne jest że nagrody powinienem dostać .Tym bardziej że niejednokrotnie wychodziłem z klubu po skończonym rankingu i zawsze otrzymywałem nagrody nawet jak byłem w innym klubie. Teraz wprowadziliście jakies zmiany nie informując nawet graczy. Z drugiej strony skoro nagrody za ewenty otrzymywane są po północy to czemu nie są od razu wydawane nagrody za rankingi.

Nie irytuj się tak bo złość piękności szkodzi:D.A tak na poważnie jak byłeś w para i zgarnialiście po 40 osób nagrody za 1 miejsce w klubie co sezon, to mówiliście,że nigdzie w regulaminie nie ma napisane że tyle osób nie może zajmować 1 miejsca i korzystałeś dopóki nie zmieniono zasad przyznawania nagród.Teraz gdy sytuacja się odwróciła stałeś się wielkim pokrzywdzonym.Jak Ty "doiłeś" TSG to było dobrze,ale jak TSG zrobiło to samo i "wykiwało" Ciebie to widzę że zabolało. Tak to bywa jak się za dużo kombinuje.Nie masz co narzekać,na niedoróbkach w grze straciłeś "tylko"2 tysie .a z para zarobiłeś pewnie lekko ze 20 tysi to i tak jesteś do przodu.

• Like 1

22 minuty temu, maxus napisał:

mówiliście,że nigdzie w regulaminie nie ma napisane że tyle osób nie może zajmować 1 miejsca i korzystałeś dopóki nie zmieniono zasad przyznawania nagród

Wtedy nie pisało nic w regulaminie to dobrze teraz nic nie pisze to źle.Wiadomo nie od dziś że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia:)

• Like 1

ZEenek rennarrt skoro Posejdo i kilka osob opuscily klub przed rozdaniem nagrod , a za nich weszli inni  to dlaczego im system nie rozdal nagrod skoro byli w klubie w momencie rozdania nagród ????????????  Czyli nagrody znikły , a Administracja jak zwykle nie aby pomoc gracza tylko ich oszukac . Na takie problemy powinna byc reakcja w celu pomocy

a nie zniecheceniu kolejnych graczy . Zwykle CHAMSTWO ze strony TSG

• Like 1

:D a najlepsze jest to, że to forum powstalo zeby wskazywac graczy oszustów :D a od jakiegos czasu wszyscy jadą na TSG  :D sami na siebie ukręcili bata hahahaha

Edited by ZŁY_POSEJDON

Norbert-no

witam Panie Edwardzie
Kontynuuję naszą wcześniejsza rozmowę #192651
Na Forum gry dnia 1 grudnia 2016 Zenek Old Hand Administrators o godzinie 11:40 odpowiedział na moje pytanie " Panie Zenku gdzie w regulaminie jest informacja że aby otrzymać nagrody muszę być cały czas w tym klubie w którym grałem ? Proszę sie dowiedzieć i napisać tu na forum tu macie aktualną wersję" 
umieścił taki wpis

Hej więc piszę :) nie ma napisane :) 
Pozdrawiam
Na dzień dzisiejszy została napisana taka wiadomość dla garczy w zakładce POMOC > Zawody klubowe informujaca " Aby otrzymać nagrody gracz musi należeć do danego klubu w momencie ich rozdania."
W związku z tym że z powodu braku takiej informacji zostałem wprowadzony w błąd i wyszedłem z klubu przed rozdaniem nagród ( gdyby taka informacja była nie wyszedłbym z klubu ) uważam za zasadne i podstawne domagać się dopisania mi następujących nagród : 2000$, 5 zanęt na największe ryby, 5 siłek 60%, 5 sonarów oraz 3 zdrapki Legendarna Ryba. są to nadrody za zajęcie 4 miejsca w rankingu wewnątrz klubowym. Nie interesuje mnie że System nie ma możliwości zapamiętania graczy, którzy wyszli z klubu przed rozdaniem to jest wasz system i powinien on funkcjonowac poprawnie . Ja mam 49 graczy którzy potwierdzą że na takim miejscu zakończyłem ranking. 
Pozdrawiam i czekam na Państwa odpowiedź 

A odpowiedź taka 

Edward (tensquaregames)

2.12, 13:29 CET

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Jeżeli opuścił Pan klub przed rozdaniem nagród nie zostaną one dodane do Pańskiego konta.

Z wyrazami szacunku,

www.tensquaregames.com

Ręce opadają 

to tak jakby ktoś pisał że węgiel jest czarny a TSG że nie bo biały 

• Like 1

Dnia 2.12.2016 at 11:36, maxus napisał:

Nie irytuj się tak bo złość piękności szkodzi:D.A tak na poważnie jak byłeś w para i zgarnialiście po 40 osób nagrody za 1 miejsce w klubie co sezon, to mówiliście,że nigdzie w regulaminie nie ma napisane że tyle osób nie może zajmować 1 miejsca i korzystałeś dopóki nie zmieniono zasad przyznawania nagród.Teraz gdy sytuacja się odwróciła stałeś się wielkim pokrzywdzonym.Jak Ty "doiłeś" TSG to było dobrze,ale jak TSG zrobiło to samo i "wykiwało" Ciebie to widzę że zabolało. Tak to bywa jak się za dużo kombinuje.Nie masz co narzekać,na niedoróbkach w grze straciłeś "tylko"2 tysie .a z para zarobiłeś pewnie lekko ze 20 tysi to i tak jesteś do przodu.

On tyle banknotów nakradł, że i tak jest do przodu! Teraz ( zgodnie z prawą karmy) nie dość  że oszust, to jeszcze zrobili z niego frajera.

No niestety , wykiwali oszusta i niszczyciela równorzędnych zasad w grze ,a  on czując się oszukany domaga się teraz sprawiedliwości.  Wyszło pośmiewisko!

Tak to jest, jak ktoś przyzwyczaił się do otrzymywania nieadekwatnie wysokich nagród, które mu się nie należą, że aż trzeba było regulamin przyznawania nagród zmieniać. Dziś pozostaje wiatr w pustych komnatach i niebotyczny wstyd  po ich świństwach w grze. 

• Like 2

Dnia 5.12.2016 at 14:55, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Azirik czy ta aluzja to była do mnie ?

Trzeba mieć tupet , aby prosić o zwrot nagród ( wywalczonych) skoro wcześniej złamało się wszystkie zasady gry  przez oszukiwanie, ustawki i używanie specjalnych programów  stworzone na potrzeby takich oszustów ja ty. Wiele osób to zauważyło i to nawet nie są moje słowa.  Jedynie wskazuję, że nie masz wstydu. 

Czy to aż taka tajemnica?   Czy to takie  trudne zrozumieć prawdę o sobie przez pisanie?  Po co to ukrywać , skoro sam się przyznawałeś do tego wszystkiego?

Tylko część banknotów kupiłeś, reszta z oszustwa. Jedno szczęście , że nikt tego nie ujawnia, bo nie lustruje twoich nabitych kont w wyniku ustawek , oszustw, programów niezgodnych z regulaminem.

- Nie otrzymałeś nagród zupełnie słusznie i na własne życzenie wychodząc z klubu przed ich rozdaniem. Każdy oszust mógłby tak argumentować, że grał w tym czy w tym klubie i nie dostał nagród.  Niezależnie od prawdy. Ty masz problem z logicznym myśleniem, już po raz wtóry można to zauważyć. Gdyby taka patologia rozumowania była nadrzędną zasadą regulaminu - jaką stosujesz- to potencjał do nadużyć przez nieuczciwych graczy byłby jeszcze większy. ( Niezależnie od prawdy)

• Like 1

Dnia 29.11.2016 at 15:44, Zenek napisał:

Hej leontsg :), pierwsze co zrobiliśmy to się zapytaliśmy deweloperów jak było :)

Więc nie kłamiemy i nie piszemy głupot.

To zablokujcie konta osobom , którzy celowo używają specjalnych ( zabronionych) programów na potrzeby oszukiwania.

Dlaczego nie karacie ich ,ani publicznie nie wystosujecie żadnych proklamacji prewencyjnych i nie ostrzegacie przed konsekwencjami takiego zachowania?!

- Do dzieła.

• Like 1

Dnia 30.11.2016 at 13:25, Marcin napisał:
1 godzinę temu, Azirik napisał:

To zablokujcie konta osobom , którzy celowo używają specjalnych ( zabronionych) programów na potrzeby oszukiwania.

Dlaczego nie karacie ich ,ani publicznie nie wystosujecie żadnych proklamacji prewencyjnych i nie ostrzegacie przed konsekwencjami takiego zachowania?!

- Do dzieła.

noooooo to się teraz uśmiałem .....przecież układ w którym cześć jedzie Charlsem, bootami a reszta próbuje ich gonić jest wspaniały. Ja kupuje gwiazdki i sonary a programy nie...ja ładuję kasę więc dla TSG układ jest idealny. Dlaczego mieliby karać programy ? KOgo wtedy my będziemy gonić ? Kto będzie kupował ?

Na support setki zgłoszeń, tutaj też jest tego sporo i co ?? I NIC.....więc drodzy Wędkarze nie ma co liczyć, że będzie lepiej...

Nowa wersja na mobile...wprowadzona bo na starej można było za duże reklam oglądać i stan konta się n ie zgadzał.....teraz zapewne będziemy więcej kupować kuferków? nie ma takiej opcji - po prostu więcej osób przestanie całkowicie grać albio zacznie się tylko bawić...w nowej wersji tak chłopakom było śpieszno że zapomnieli o zadaniach klubowych z łowisk

• Like 2

Dnia 2.12.2016 at 11:36, maxus napisał:

On tyle banknotów nakradł, że i tak jest do przodu! Teraz ( zgodnie z prawą karmy) nie dość  że oszust, to jeszcze zrobili z niego frajera.

No niestety , wykiwali oszusta i niszczyciela równorzędnych zasad w grze ,a  on czując się oszukany domaga się teraz sprawiedliwości.  Wyszło pośmiewisko!

Tak to jest, jak ktoś przyzwyczaił się do otrzymywania nieadekwatnie wysokich nagród, które mu się nie należą, że aż trzeba było regulamin przyznawania nagród zmieniać. Dziś pozostaje wiatr w pustych komnatach i niebotyczny wstyd  po ich świństwach w grze. 

Napisano 2 godziny temu · Zgłoś post

Dnia 5.12.2016 at 14:55, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Azirik czy ta aluzja to była do mnie ?

Trzeba mieć tupet , aby prosić o zwrot nagród ( wywalczonych) skoro wcześniej złamało się wszystkie zasady gry  przez oszukiwanie, ustawki i używanie specjalnych programów  stworzone na potrzeby takich oszustów ja ty. Wiele osób to zauważyło i to nawet nie są moje słowa.  Jedynie wskazuję, że nie masz wstydu. 

Czy to aż taka tajemnica?   Czy to takie  trudne zrozumieć prawdę o sobie przez pisanie?  Po co to ukrywać , skoro sam się przyznawałeś do tego wszystkiego?

Tylko część banknotów kupiłeś, reszta z oszustwa. Jedno szczęście , że nikt tego nie ujawnia, bo nie lustruje twoich nabitych kont w wyniku ustawek , oszustw, programów niezgodnych z regulaminem.

- Nie otrzymałeś nagród zupełnie słusznie i na własne życzenie wychodząc z klubu przed ich rozdaniem. Każdy oszust mógłby tak argumentować, że grał w tym czy w tym klubie i nie dostał nagród.  Niezależnie od prawdy. Ty masz problem z logicznym myśleniem, już po raz wtóry można to zauważyć. Gdyby taka patologia rozumowania była nadrzędną zasadą regulaminu - jaką stosujesz- to potencjał do nadużyć przez nieuczciwych graczy byłby jeszcze większy. ( Niezależnie od prawdy)

Po pierwsze 

Nie życzę sobie obrażania mnie na forum ( jeśli masz jakiekolwiek dowody na moje oszustwa zgłoś to do suportu)

Po drugie 

To czy ja kupuje czy nie walutę gry  to jest moja prywatna sprawa 

Po trzecie 

Dostałeś już ostrzeżenie pisząc z konta "adullek"

Po czwarte

Takie bezzasadne znieważanie ma skutek prawny 

W przypadku wyzwisk i obrażania mamy do czynienia z przestępstwem z art. 216 kk

CYTAT Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN
  • Like 1

Co ty bredzisz? Masz pozamiatane w niektórych klubach właśnie przez oszustwa i to wszystko o czym mowa powyżej.

A straszyć to se możesz małe dzieci. Masz taką opinię jak grałeś, jak oszukiwałeś i jak pięknie się ustawiałeś w rankingi wewnętrznym, że nawet koniki na patykach zachęciliście do tych łajdactw. Teraz już na lewo nie będzie bo będziemy was pilnować. hahaha

Staraj się nie mylić pojęć. To żenujące, że  nie rozróżniasz Znieważanie -  STWIERDZENIE.

Nie sądzisz że to dość  kompromitujące  wklejać z wikipedii definicje zniesławienia, kiedy mamy do czynienia z pragmatycznym stwierdzeniem? 

Świadków, dowodów nie brakuje jak grałeś. Posiadam je.  Oczywiście w stosownym czasie  zapodam do supportu. Jadnak wcześniej trochę się tym rozkoszuję. 

Tak , abyś wiedział, kto za tym stoi.