Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Marcin

Kłamstwa Supportu cdn..

Recommended Posts

Takie tam żarty opowiadał Nam tutaj Szanowny kolega Rennard...a w oparciu o stare screeny tłumaczył, że TSG zablokowało słynnego Charlesa i nie da rady nim grać. Kilka razy tłumaczyłem , że Charles działa a na potwierdzenie proszę screnny z nowymi rybami ( w tym z ostatniego łowiska )...natomiast szanowny suppporcie nie liczcie, że dostaniecie instrukcję jak to działa i w jaki sposób omijane są zabezpieczenia . Od tego to WY JESTEŚCIE !!!! a moze chcecie nazwiska graczy od których screeny pochodzą ?? 

No i Rennard czekam...co teraz wymyślisz ???

Screenshot 2016-11-27 16-55-46.jpg

Screenshot 2016-11-27 16-56-10.jpg

Screenshot 2016-11-27 16-55-20.jpg

Są to screeny zawierające niezbędne ustawienia Charlesa ( kluczowy parametr to ten którego żaden normalnie grający nie wprowadzi czyli np 0,4 czy 0,5 itd )

Jeżeli chodzi o źródło to sprawa wygląda w ten sposób, że nikt kto gra programem raczej się do tego nie przyznaje. Masz wewnętrzne zamknięte chaty, zdalny pulpit itd Co prawda mam kilka postów w których bez ogródek liderzy Programów przyznają się do grania Charlsem ale TSG to wcale nie poruszyło. Dostali ode mnie rozmowę w której dwóch graczy opowiadało jak robią lv bez gwiazdek...i co? Zapytali mnie tylko czy wiem jak dokłądnie to przebiega a gracze oczywiście żadnej kary nie ponieśli...TSG dobrze wie, że w użyciu jest nie tylko Charles ale i Cheat engine, support fiedler ale taki układ pasuje. Charles mistrzostwa zrobi szybciutko a normalny kupuje sonarki...i jest pięknie i cudownie bo stan konta się zgadza.  Ja już nie mam ochoty walczyć z TSG na forum czy @ do supportu. Dołączyłem do grupy, która złożyła zeznania w prokuraturze i poczekam. Rozmawiałem z prokuratorem i wiem co się będzie działo dalej więc ...zobaczymy kiedy chłopakom zacznie palić się grunt pod nogami i wtedy pogadamy sobie

Wtedy zamkną - zlikwidują grę i nikt nie będzie mógł grać. Czy o to chodzi? Nie chcesz to nie graj. Czasem mam wrażenie że zachowujecie się jak dzieci. Skoro ktoś wygrywa nieuczciwie to ja wtedy nie gram (jeśli mam na to dowody) i zglaszam je do moderatorow, jesli nic sie nie dzieje porzucam grę dla spokoju wewnętrznego.

Tak Bondziorno. Dokładnie chodzi o to żeby oszukańcza gra zniknęła z serwerów. Jeżeli ktoś nie potrafi zapanować nad własnym produktem, to powinien go wycofać z rynku. Jeżeli tego nie robi to jest współodpowiedzialny za oszustwa i wyłudzenia. Gdyby iść twoim tokiem myślenia to np. afera Amber Gold by nie istniała. Zwyczajnie kilku frajerów dało się nabrać ale przecież mnie to nie dotyczy. Podobnie z systemami argentyńskimi. Ktoś  mógłby powiedzieć: nie pasuje - nie wchodź. Firma oferuje produkt wolny od wad. Jeżeli ktoś udowodni, że gra ma wady od początku, że firma wie o tym i nic z tym nie robi, to teoretycznie można dochodzić zwrotu wszystkich wpłaconych pieniędzy w całym okresie gry. 

• Like 4

22 godziny temu, Jacek_E napisał:

Jeżeli ktoś udowodni, że gra ma wady od początku, że firma wie o tym i nic z tym nie robi

Problem w tym, że jak zwykle jest to trudne do udowodnienia. Tym bardziej to drugie tj. celowość wad by właściciel odnosił korzyści.

21 godzin temu, Bandziorno napisał:

Problem w tym, że jak zwykle jest to trudne do udowodnienia. Tym bardziej to drugie tj. celowość wad by właściciel odnosił korzyści.

A ja powiem tak...Prokurator zleci ekspertyzę biegłemu z zakresu informatyki ponieważ osoby, które złożyły zeznania wskazywały na liczne oszustwa dokonywane przez innych graczy.  Jak ta będzie opinia wszyscy wiemy. Wtedy wszelkiego rodzaju materiał dowodowy w postacie zgłoszeń do supportu na nieuczciwych graczy nabiera znaczenia ponieważ tutaj mamy zaniechanie supportu w tej kwestii. A mamy zmianę na lepsze ( minister Ziobro ) więc nie wiem czy prezesi Popowicz i Pernal będą szczęśliwi....

• Like 1

Dnia 28.11.2016 at 17:10, Jacek_E napisał:

Tak Bondziorno. Dokładnie chodzi o to żeby oszukańcza gra zniknęła z serwerów. Jeżeli ktoś nie potrafi zapanować nad własnym produktem, to powinien go wycofać z rynku. Jeżeli tego nie robi to jest współodpowiedzialny za oszustwa i wyłudzenia. Gdyby iść twoim tokiem myślenia to np. afera Amber Gold by nie istniała. Zwyczajnie kilku frajerów dało się nabrać ale przecież mnie to nie dotyczy. Podobnie z systemami argentyńskimi. Ktoś  mógłby powiedzieć: nie pasuje - nie wchodź. Firma oferuje produkt wolny od wad. Jeżeli ktoś udowodni, że gra ma wady od początku, że firma wie o tym i nic z tym nie robi, to teoretycznie można dochodzić zwrotu wszystkich wpłaconych pieniędzy w całym okresie gry. 

Muszę się z Tobą zgodzić w 100%....TSG jest traktowany w tym momencie jako profesjonalny dostawca usług a my jako konsumenci. Do tej pory problem polegał tylko na tym, że gracze przymykali oczy na wszelkiego rodzaju matactwa oszustów i na ignorancję supportu. Teraz jednak grupa osób powiedziała dość i złożyła zeznania. Przy pierwszej osobie prokurator się śmiał ale uwierz mi, że przy kolejnych tylko zacierał ręce z zadowolenia. I kwoty nie są po 50 czy 100 zł. Ja nie jestem informatykiem i za przeproszeniem g..mnie obchodzi język oprogramowania gry. Jako konsument mam swoje prawa a jak pokazało TSG oni mają to gdzieś. 

screen nr 3 dosc slaby zestaw Bandziorno pytales jak dziala sprawa prosta charles to nic innego jak 100 lepszy sonar  screen nr 3 

1000/76/06 - czyli do dobrego zestawu potzebne  wedka 1000 sila  76% i w czarles v1 musi pokazac 0.6 wtedy masz taki efekt .

wal.jpg

• Like 1

8 godzin temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

screen nr 3 dosc slaby zestaw Bandziorno pytales jak dziala sprawa prosta charles to nic innego jak 100 lepszy sonar  screen nr 3 

1000/76/06 - czyli do dobrego zestawu potzebne  wedka 1000 sila  76% i w czarles v1 musi pokazac 0.6 wtedy masz taki efekt .

wal.jpg

Szacunek :D może teraz co niektórzy zrozumieją co oznaczały wartości które wklejałem powyżej...to nie była moja fantazja a gotowiec do Charlesa...ale dowody gdzie dowody...MY NIE JESTEŚMY TUTAJ OD ZNAJDOWANIA DOWODÓW. Chyba support powinien dbać o bezpieczeńswto gry. I jak pisałem - gówno mnie obchodzi język w jakim jest napisana gra - może to być pasztu nawet. Ja gram wiem jak się gra...ale nie umiem co rzut wyjmować 99 pkt i łowić legend po 1000 kg....ale teraz moze już wiadomo Rennard jak to się robi ??

A może to za mało?? 

Ja mam screeny jak do walki o łowisko mają gotowca ze wszystkim rybami..... :D

miłego grania

9 godzin temu, Marcin napisał:

Jak śpiewał Kaliber 44 :

.... zaległa cisza wręcz grobowa nie powiedział nikt ni słowa.....

Lepsza ta cisza niż ten Zły Posejdon z Mistrzuniem -chyba TSG zdjęło im etaty za prawienie głupot i robienia zamieszania tam gdzie się pisało o poważnych sprawach..

gdzie ten mój bajkopisarz Kochanowski vel Rennard ??

Co my tutaj widzimy na scrennie ? To chyba gotowiec do walki o łowisko ?? Z tym niedziałającym Charlsem xDScreenshot 2016-12-28 08-06-34.jpg