Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
KONSTANTY

BANKNOTY

Recommended Posts

Dlaczego po przejściu poziomu nie dostaję banknotów. Bez banknotów nie idzie otworzyć łowiska. Ta gra zaczyna być nudna i nie ciekawa.

Banknoty za lvl otrzymuje się według TAJNEGO PROTOKOŁU DECYZJI NIEODGADNIONYCH, czyli tak naprawdę nikt nie wie, dlaczego niektórzy gracze je otrzymują, a inni dostają przez całą grę bezwartościowego żywca.. Za 50 lat odblokują tajne archiwa..

Na portalach innych niż FB sprawe rozwiązuje się prosto: zakładasz konto i jak nie ida banknoty za lvl, to ciskasz takie konto na śmieci, zakładasz nowe, sprawdzasz i.. masz banknoty, albo wyrzucasz do śmieci itd..

Edited by GKar

9 godzin temu, Piotrekkk napisał:

Są po prostu różne gry dla różnych graczy (nawet na tym samym portalu) :)

Przyznam, że kilka minut się zastanawiałem jakie powiązanie ma ta wypowiedź z tematem, ale na szczęście mnie olśniło.. :)  Tak Piotrekkk -ja też zwykle grywam w gry, w których panują jakieś logiczne i uczciwe zasady, a tutaj daję z siebie robić wała.. :D 

A wiesz czym jest testowanie AB?

Bo prostu sprawdzenie, które rozwiązanie lepiej się sprawdzi.

Niestety większość porównuje kwestię baksów za lvl. Ale tych różnic jest więcej.

Jak są jakieś zasady w tej grze - to daj mi znać :)

5 godzin temu, Piotrekkk napisał:

Niestety większość porównuje kwestię baksów za lvl. Ale tych różnic jest więcej.

Rację masz -w tej grze zasad nie ma.. :D  Co do testowania opcji.. to bardzo ciekawe co napisałeś, bo właśnie testuję otrzymanie za każdy lvl NICZEGO alternatywnie można otrzymać PRAWIE NIC, czyli 10-30 sztuk żywca i Q z późniejszą opcją Kinga (czyli równoważnik jednego JO z drugiego konta) i wreszcie trzecia opcja: kilka -kilkanaście-kilkadziesiąt banknotów za każdy następny lvl.

No powiedz teraz sam Piotrekkk -jaką opcję byś wybrał i czy aby na pewno do tego jest potrzebny jakikolwiek test ?

Ciekawe kto wymyślił te opcje -jeden do 25lvl uzbiera banknotów za lvl na wszystkie przypony i jeszcze zostanie coś na start do pierwszego Eventu, a drugi co mu się jeno gówno w ręku ostało, będzie co najwyżej żebrakiem ze startową stówką w kieszeni, którą nie wiadomo na co wydać.. Baaardzo fajne opcje zaprawdę powiadam ci.. ;)

Edited by GKar

7 godzin temu, Piotrekkk napisał:

Piotrekkk o ile dobrze pamiętam to gdzieś pisałeś,że nie reprezentujesz tsg,więc nie rozumiem po co w ogóle zabierasz głos w tej sprawie i jakieś pierdoły wypisujesz.Nie jesteś osobą kompetentną,więc swoje przemyślenia zachowaj dla siebie.

• Like 1