Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
lupropibaki

Zaginiony w akcji.

Recommended Posts

Kiedy będą eventy z 2 gwiazdkami ?? Zrobiono, pokazano, że są. Tak na zasadzie " patrzcie jakie łatwe i jakie super nagrody"  i zniknęły . Pazerność TSG już się kwalifikuje do położenia w Sevres koło metra. WZORZEC !  Podobnie jak traktowanie graczy jak idiotów. Ot portfele na dwóch łapach którym czasem się rzuci jakąś jałmużnę, przepraszam - hojne nagrody za uczciwy konkurs. 

• Like 1

odpowiedź jest zawarta tak naprawdę powyżej. na chwilę obecną nie zgadza się chłopakom z tsg stan konta z kilku powodów :

- Charlesy i booty nie byli, nie są i nie będą sponsorami gry

- normalni gracze mają po prostu dość robienia ich w ....

Skończyły się zakupy albo są bardzo mocno ograniczone. A admin dalej tkwi w przekonaniu, że jego sposób ma grę jest dobry - czyli dokręcać śrubkę a gracze będą kupować. Otóż nie będą i raczę to sobie uświadomić....

• Like 3

25 minut temu, Marcin napisał:

odpowiedź jest zawarta tak naprawdę powyżej. na chwilę obecną nie zgadza się chłopakom z tsg stan konta z kilku powodów :

- Charlesy i booty nie byli, nie są i nie będą sponsorami gry

- normalni gracze mają po prostu dość robienia ich w ....

Skończyły się zakupy albo są bardzo mocno ograniczone. A admin dalej tkwi w przekonaniu, że jego sposób ma grę jest dobry - czyli dokręcać śrubkę a gracze będą kupować. Otóż nie będą i raczę to sobie uświadomić....

Myślę, że dokładnie tak to wygląda. Niechlujstwo ( wiele rzeczy z błędami , np. urywane pojedynki, zamiast 5 4 lub 3 )  połączone z arogancją ( całkowite lekceważenie głosu graczy) i przekonaniem o własnej nieomylności i własnym geniuszu ze strony speców z TSG . A efekt widać. 

Myślę, że dokładnie tak to wygląda. Niechlujstwo ( wiele rzeczy z błędami , np. urywane pojedynki, zamiast 5 są  4 lub 3 i zamiast naprawiać stare dokładanie nowych często też bubli,  )  połączone z arogancją ( całkowite lekceważenie głosu graczy) , pazerność posunięta do granic absurdu, kilka nowych ryb w tygodniu  i w evencie bez promocji na blachy czy zanęty na nowe ryby, kiedyś nie o pomyślenia i przekonanie o własnym geniuszu i nieomylności ze strony speców z TSG . A efekt widać.  Głupich miśków nie potrafią ułożyć.  Na screenie najbliższe miśki w arcy  na gry.pl

6.png

Pierwsze eventy zaliczałem bez magii, sonarów i dedyków. Wystarczyło posiedzieć kilka godzin, ale było to możliwe. Dzisiaj zastosowanie tych wszystkich ulepszeń daje tylko cień szansy na wykonanie eventu, a na standardowy sprzęt jest to praktycznie niewykonalne. Przy tonowej rybie 2 kg do rekordu to 0,2 % a rozbieżność na sonarze 40 kg. i dziwnym trafem zawsze wchodzi ryba z dolnej granicy. Ryb i dedyków tyle, że zaczyna się to wszystko mieszać. Na 10 ryb do zadania klubowego (łapałem sobie na błystkę dedykowaną) 3 szt. inne. No to podsumujmy, co ma robić taki np. arcy?

- Zadania dzienne za monety - bez sensu bo monet już nie ma na co wydawać

- Zadania talentowe - po jakiego grzyba, gdy dwie ścieżki zamknięte i na na dwie kolejne punktów

- Eventy - przy maksymalnym sprzęcie to bardzo droga i frustrująca rozrywka

- MS turnieje i każda inna forma rywalizacji między graczami - ta dziedzina jest opanowana przez ... bardzo dobrych graczy

Zwyczajnie gra traci od pewnego poziomu atrakcyjność. Do tego ten irytujący napis: "Administratorzy nigdy nie wykorzystują czatu do komunikacji z graczami" Powinien brzmieć: "administratorzy nigdy nie komunikują się z graczami"

• Like 2

Dnia 18.11.2016 at 23:43, Jacek_E napisał:

.. Do tego ten irytujący napis: "Administratorzy nigdy nie wykorzystują czatu do komunikacji z graczami" Powinien brzmieć: "administratorzy nigdy nie komunikują się z graczami"

Prawdę powiedziawszy, to nie wiem co bym wolał -jak ktoś ma gadać głupio, to już lepiej niech nie gada wcale...

18 godzin temu, GKar napisał:

Prawdę powiedziawszy, to nie wiem co bym wolał -jak ktoś ma gadać głupio, to już lepiej niech nie gada wcale...

w sumie prawda :D bo jak przeczytałem odpowiedz z supportu, że na koncie gracza w randze ekspert złowienie 940 na morskiej i 1000 kg na spina nie pokazuje żadnego błędu to faktycznie lepiej nie czytać takich odpowiedzi....

niestety ale projektować grę to nie wszystko bo trzeba jeszcze w nią grać a wtedy może zauważy się swoje błędy

To forum tez powstało chyba po to żeby każdy tu się wyżalił :D Niektóre problemy poruszone były rok temu i nadal to samo - np problem w rankingu tygodniowym turniejów, mozna rozegrac 23 turnieje zamiast 21 przy odpowiednim rozpoczęciu turnieju innym kontem w niedziele przed północą a wejście kontem które gra ranking po północy (kiedy licznik turniejów 3 dziennie wyzeruje się). Wałki lecą nikogo to nie interesi :D dostałem pól roku temu maila że przekazano do działu technicznego i tyle w tym temacie się zadziało :) pomyślcie sami czy warto w to jeszcze grać na poważnie...

1 godzinę temu, Bandziorno napisał:

..pomyślcie sami czy warto w to jeszcze grać na poważnie...

Gra może być poważna lub niepoważna, ale pieniędzy nie wpłaca się dla żartu i ma to jakieś następstwa, zobowiązania i wymagania -jeżeli ktoś je wziął i w zamian dał bubla, to jest to przestępstwo i z żartami czy zabawą mu nie po drodze..

Ta gra poza "durną gierką z netu" jest również płatną usługą. Gracze są  jednocześnie  konsumentami - usługobiorcami. A to jest już określone prawem konsumenckim. Nie tylko polskim , ale również unijnym. Tylko  TSG ma to w głębokim poważaniu po pierwsze wiedząc, że  świadomość konsumencka jest w Polsce praktycznie żadna, po drugi  bo są przekonani, ze nikt nie poleci do sądu po 200 czy  nawet 1000 zł, bo do tego jest potrzeba kupe screenów i wtedy gra będzie polegała właściwie na szukaniu usterek, błędów, wałków itd.  A po trzecie są przekonani , ze każdy sąd gracza wyśmieje. Przyszedł się żalić na "durną gierkę z netu" bo rybki nie złowił. Tak to z definicji i założenia jest ustawione. Bo w innym przypadku, gracze byliby partnerami dla TSG . Ich uwagi dotyczące gry byłyby rozważane po to , żeby za uczciwą zapłatę  i godziwy zarobek dla TSG mieć uczciwą i z jasnymi zasadmi rozrywkę.  W końcu kino też kosztuje i relatywnie jest dużo droższe. Zamiast tego mamy pazerność, niechlujstwo, arogancję, zarozumiałość,przekonanie o własnym geniuszu etc.etc. tych przedstawicieli pokolenia matura to bzdura z TSG.  Ktoś tutaj poruszył sprawę turków.  A pojedynki ?? Od miesięcy są przypadki, że urywa 1 lub dwa .  I tygodniówka nie z winy gracza przepada.  Zgodnie z prawem konsumenckim gracz powinien dostać pełne nagrody. Nie z jego winy usługa nie została dokończona. A co dostaje ??????

23 godziny temu, lupropibaki napisał:

Ta gra poza "durną gierką z netu" jest również płatną usługą. Gracze są  jednocześnie  konsumentami - usługobiorcami. A to jest już określone prawem konsumenckim. Nie tylko polskim , ale również unijnym. Tylko  TSG ma to w głębokim poważaniu po pierwsze wiedząc, że  świadomość konsumencka jest w Polsce praktycznie żadna, po drugi  bo są przekonani, ze nikt nie poleci do sądu po 200 czy  nawet 1000 zł, bo do tego jest potrzeba kupe screenów i wtedy gra będzie polegała właściwie na szukaniu usterek, błędów, wałków itd.  A po trzecie są przekonani , ze każdy sąd gracza wyśmieje. Przyszedł się żalić na "durną gierkę z netu" bo rybki nie złowił. Tak to z definicji i założenia jest ustawione. Bo w innym przypadku, gracze byliby partnerami dla TSG . Ich uwagi dotyczące gry byłyby rozważane po to , żeby za uczciwą zapłatę  i godziwy zarobek dla TSG mieć uczciwą i z jasnymi zasadmi rozrywkę.  W końcu kino też kosztuje i relatywnie jest dużo droższe. Zamiast tego mamy pazerność, niechlujstwo, arogancję, zarozumiałość,przekonanie o własnym geniuszu etc.etc. tych przedstawicieli pokolenia matura to bzdura z TSG.  Ktoś tutaj poruszył sprawę turków.  A pojedynki ?? Od miesięcy są przypadki, że urywa 1 lub dwa .  I tygodniówka nie z winy gracza przepada.  Zgodnie z prawem konsumenckim gracz powinien dostać pełne nagrody. Nie z jego winy usługa nie została dokończona. A co dostaje ??????

Pięknie napisane ale....

Niestety TSG żyje w błędnym świecie. Za ekranami siedzą czasami prawnicy, policjanci czyli nie moczymordy spow wiejskiego sklepu...nie każdego można bezkarnie dymać. I masz rację odnośnie tego jak to będzie wyglądać - screeny, kopie @ do supportu itd.....Wszystko dostał prokurator prowadzący postępowanie.... Gdybyś był zainteresowany służe danymi prokuratury prowadzącej postępowanie....

A i nie mówimy o kilkuset zł bo ponad miesiąc temu jak składała zeznania moja znajoma to byłó ponad 60 tys :D a to nie był koniec przesłuchań 

• Like 1

10 godzin temu, Marcin napisał:

znajoma to byłó ponad 60 tys

Obawiam się, że idąc tym tropem gra stanie się nie hazardem, którym jest w tej chwili a prostą wyliczanką. Zapłacisz - wygrasz, nie zapłacisz - przegrasz.

Dnia 22.11.2016 at 23:38, lupropibaki napisał:

mieć uczciwą i z jasnymi zasadmi rozrywkę

Takie będą jasne zasady :) przelew = wygrana... czy o to tutaj chodzi wszystkim?

5 godzin temu, Bandziorno napisał:

Obawiam się, że idąc tym tropem gra stanie się nie hazardem, którym jest w tej chwili a prostą wyliczanką. Zapłacisz - wygrasz, nie zapłacisz - przegrasz.

Takie będą jasne zasady :) przelew = wygrana... czy o to tutaj chodzi wszystkim?

Nie.  Powinno być tak jak było jeszcze rok temu.  Nagrody były nagrodami, a nie jałmużną stanowiąca ułamek procenta z procenta nakładów.  A lepszy sprzęt trzeba było  kupić , czasem coś uzupełnić. Sprawa kolejna absurdalne exp.  Mam w arcy poziom 328  bilion 85 miliardów punktów. Miśki na dużych rybach są zakończone przed rozpoczęciem.  Po pierwsze kij 1000 na co się ma wpływ , po drugie  poziom, gdzie od pewnego momentu dogonienie najwyższych jest niewykonalne. NIe wyobrażam sobie ile czasu musiałbym poświęcić na dobicie do 385 poziomu.  Gra jest robiona niechlujnie, na kolanie,  jestem pewien, ze ci którzy ją teraz robią nawet nie znają , nie ogarniają całości, specyfiki gry.  Co widać po absurdalnych zadaniach, przykład : miśki morskie , albo miśki  słodkowodne z rybą na spin w randze moczykij. A tak było nie raz.  TSG jest aroganckie , nawet nie raczą odpowiadać na pytania związane z grą.  Jako gracz z gry.pl  wysłąłem do nich pytanie - prośbę o podanie kiedy w najbliższych dniach jest planowane exp.2  . Odpowiedź: "jest forum tam sobie należy sprawdzić".  Na gry.pl  nie ma forum. I na to już odpowiedzi nie dostałem.  Pytanie dlaczego w randze guru, czy weteran są nagrody niższe niż u arcy, skoro ryby sa takie same lub większe  bo na kije 630,800, 1000 za które gracz zapłacił masę realnych pieniędzy,  guru ma większe ryby niz arcy na 590. Czy to jest taka "nagroda" za płacenie za grę ?.  To pytanie powtarzałem przy 6 kolejnych eventach. Odpowiedź: dział techniczny zobaczy o co chodzi". I na tym koniec.  Buta, arogancja, niechlujstwo, pazerność tych dzieciaków ( obejrzałem sobie to towarzystwo na fb) jest porażająca i przerażająca.  Kolejny przykład. Pojedynki.  Zorganizowali to tak, że można się "ustawiać".  Poobcinali nagrody.  Dobrze. Ale.  Gracz robi pojedynki, dochodzi do niedzieli i gra wpuszcza go nie w 5 tylko w 4.  Traktując, ze rozegrał wszystkie. Cały tydzień gry, nakłady psu pod ogon, bo bez ostatniego pojedynku nie ma szans na 1 miejsce.  Gracz ma screeny. Nauczony doświadczeniem, robił screen z punktacją codziennie po zakończeniu pojedynków, żeby nikt nie zarzucił mu, że jakiś przespał, zapomniał itd.  W niedzielę robi screen gdzie ma 15 p. mniej ,, ale wcześniej screen , że niby rozegrał wszystkie. Dla każdego sądu, każdego myślącego człowieka na świcie jest to niezbity dowód, na to , że nastąpił błąd w grze. I co ? Graczy wysyła prośbę czy żądanie rekompensaty, czyli po prostu tych nagród które nie z jego winy zostały mu zabrane.  Dostaje zamiast  2 x po 5 zdrapek  lub ich równowartość w banknotach i perłach . A dostaje bonus 60% , jeden sonar i każą mu się cieszyć, że są tak hojni . Plus uwaga, że developer nie przewiduje  większych rekompensat.  Gra jest usługą, podlega odpowiednim prawom, usługodawca w ramach usługi organizuje płatny konkurs, ze ściśle określonymi nagrodami , na co przez jakiś, celowy lub nie, błąd usługodawcy konkurs jest zakłócony w taki sposób, że biorący w nim udział mimo pewności wygranej, zostaje jej pozbawiony, zostaje pozbawiony  ustalonych nagród, a w zamian dostaje przysłowiowego lizaka pocieszenia.  Moim zdaniem jest to wprowadzanie konsumenta - usługobiorcy w błąd. I co robi z tym usługodawca czyli TSG i jego kontrahenci typu Spilgames ? NIC !! Uważają, ze to tylko durna gierka,  graja w nią idioci lub dzieciarnia którą można traktować jak się ma ochotę.  ALE WYSTARCZY.  Ktoś tutaj wspomniał o prokuraturze. W najbliższych dniach na fb powstanie grupa zbierająca  udokumentowane przekręty TSG  i ich kontrahentów . instruująca jak to zrobić. I wszystko będzie wysyłane do UOKiK i do EEC dla graczy z poza Polski.  Tak dalej być nie może.  Albo niech oddadzą zainwestowane pieniądze i zamkną grę. Bo płacić za rozrywkę można, to naturalne, to nie caritas. Kino też kosztuje. Ale jak w tym kinie kupię bilet na super premierę , to nie zgadzam się na to, że zamiast tej premiery puszczą mi "Wiosna panie sierżancie". 

• Like 2

Daj znac jak powstanie grupa , zrobic reklame na czacie i dolaczy masa osob wspolne skargi maja sens. Czekam z niecierpliwoscia.

• Like 1

Na Fb od dawna istnieje grupa Giovannino Porto czyli cała prawda o oszustwach w Lets Fish. Teraz za dużo tam się nie dzieje ale każdy kto by tam spojrzał to zobaczy, że od początku rankingu klubowego wygrywają te same osoby...zmieniają kluby ale to zawsze Ci sami gracze wygrywają mistrzostwa dzienne czy turki. Jednym rzutem robią wynik graniczący absudrem bo kilka gram od rekordu na rybie 2 tony. Nie ma żadnych prób - jest tylko 1 rzut i koniec. Na grupie są screeny z ustawek na starych zasadach czyli po 250. screeny ze słynnego rzekomo nie działającego Charlesa :D 

Nazwa grupy też nie jest przypadkowa. Przedstawia postać jednego z graczy i jego historię...pokazuje ona wyraźnie co może zrobić szary gracz...nic poza ładowaniem pieniędzy z czego TSG się cieszy. Jest pokazane jak się robi konto poprzez reset na starych zasadach, jak się obłowić w ustawkach no i na koniec jak zamiatać Charlsem

Odnośnie zeznań w prokuraturze to mogę podać info na priv bo jeden z moich klubowiczów, który nie zważa na koszty i jest wystarczająco zdeterminowany już składał je. Tam okazało się, że kilka osób już składało zeznania więc nie mówimy o krzyku jednej osoby.

Odnośnie postu kolegi lupropibaki to powiem Ci tak. Ja mam lv 350 i wiem ile kosztuje nabijanie lv. Oczywiście te LEGALNE. Bo jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda nielegalne to FB służy pomocą...Widziałem jak gracze robili z 368 na 372 czy z 384 na 388 w 3-4 godziny....ZERO REAKCJI TSG.....dokładnie 2 tyg temu 1 z graczy zresetowal sobie konto....ma dziś 287 lv :D a najlepszy cud to nabijanie kilku lv dziennie BEZ GWIZDEK EXP... oczywiście też bez reakcji ze strony TSG. 

Oczywiście muszę się z Tobą zgodzić w kwestii jakości pracy informatyków i supportu. To niestety żenada. Nie mają kompletnie bladego pojęcia o realiach gry, o tym co jest możliwe a co nie.  Odpowiedzi ich często zupełnie nie na temat, rekompensaty to jakaś jałmużna...nie mam zamiaru tego rozwijać a jako przykład podsumowujący ich wiedzę przytoczę tylko przykład mojego klubowicza :

Napisał reklamację na wadliwe działanie gry i stratę bonusów i sonara. Dostał odpowiedź że wadliwe działanie gry to efekt UWAGA - zbyt dużego stanu plecaka. Więc mając w trosce jakość działania gry ADMIN wyczyścił plecak znajomego z kilku tysięcy sztuk najróżniejszych przynęt dedykowanych ( tych płatnych ) dając w zamian ...250 baksów....AMEN

• Like 1