Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Azirik

SKARGI NA NIEUCZCIWYCH ADMINISTRATORÓW

Recommended Posts

1 W tym wątku umieszczamy wszystkie skargi, na osoby, w administracji , które przekroczyły swoje uprawnienia.

2  ŻĄDAMY PEŁNEJ JAWNOŚCI administratora, który rozpatruje reklamację.

Nie może dalej być  takiej sytuacji, gdzie administrator używa kamuflażu , w którym ukrywa swoją tożsamości podpisując się jako AGENT!

Kilka dni temu napisałem reklamację w której rzeczowo opisałem problem , zapodałem dowody, podałem czas. Przyczyną były wyraźne spowolnienia gry , czasowe  braki wędki, co skutkuje marnowaniem bonusów premium, o które walczymy. Jakiś anonimowy AGENT stwierdził, że nie widzi problemu - Cóż, niezbyt przyjemną odpowiedź  dostał, ale w pełni na nią zasłużył, ponieważ albo zwyczajnie  kłamie , negując moje stwierdzenie,  albo nie może tego zweryfikować. Nie wiadomo ? 

Dzieje się tak, ponieważ, zauważyłem dziwną zbieżność. W reklamacjach, gdzie NIE STWIERDZA SIĘ PROBLEMU, odpowiedź jest anonimowa. Z kolei w reklamacjach gdzie uwzględnia się rzeczywisty problem ( który jest i wystąpił ) administrator używa imienia.

Ku czemu ma służyć takie dystansowanie się od graczy , gdy reklamacja nie jest uwzględniana pozytywnie ? ( Kto uważny , ten zrozumie, bo zostało to wyżej wymienione. ) 

W obecnej chwili nie można nawet złożyć obiektywnej  skargi,  ponieważ nie mamy odpowiednich danych z tego z kim rozmawiamy.

Paradoksalność sytuacji polega na tym, że  skargi na administratorów przekazywane są do twórców gry za "ich"  pośrednictwem. W normalnych sytuacjach

( jak reklamacja nie jest uwzględniana, a powinna ) jest rzecznik praw konsumenta, radca prawny itp odpowiednie organy , do których można się zwrócić jeżeli zachodzi ku temu  potrzeba. Dlatego uważam, że trzeba podjąć odpowiednie środki, aby móc złożyć OBIEKTYWNE SKARGI  w sytuacjach gdy dochodzi do nadużyć i lekceważenia reklamacji.

W sposób uzasadniony nie można wykluczyć , że robi to jedna ta sama osoba . Dlatego "AGENT"  - nie ma odpowiednich kompetencji aby przyjmować reklamacje, skoro nie ma nawet własnej tożsamości. Pisze teraz taką skargę , na administratora, który podpisuje się AGENT. 

Jest coś takiego jak ustawa o ochronie danych osobowych. Więc nie oczekujesz byś dostał do danych innych graczy. Poza tym jeśli ktoś Ci odpisuje, to robi to nie w imieniu własnym, ale firmy.

Edited by Piotrekkk

ja zachecam na pisanie do 

UOKiK przypomina, że na każdym etapie sporu  - w tym również w postępowaniu sądowym, konsument może zgłosić się po bezpłatną pomoc do powiatowego lub miejskiego rzecznika konsumentów. Ich adresy znajdują się na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (https://uokik.gov.pl). 

@Piotrekkk Po pierwsze imię i nazwisko podane być powinno w korespondencji mailowej a ta jak każda korespondencja podlega tajemnicy korespondencji.
Po drugie imię i nazwisko nie identyfikuje osoby więc nie podpada jeszcze pod ochronę danych. Janów Kowalskich może być w Polsce tysiące, co innego gdyby @Azirik żądał podania jeszcze adresu zamieszkania. - To tyle o kwestiach formalnych.

Podpisywanie się Agent, Zenek czy Edward to czysta kpina. Oczywiście, że reprezentują oni firmę ale - przepraszam - KTO reprezentuje? Agent? Zenek? Edward? Kto to?
Przedstawiciele firm pisząc czy dzwoniąc podają swoje imię i nazwisko. Tego wymagają dobre praktyki i co ważniejsze tego wymaga KULTURA i przyzwoitość. Nie przedstawienie się to zwykłe chamstwo czyli brak kultury.
Jedyna okoliczność łagodząca to fakt, że ci Agenci, Zenki i Edwardy wiedzą, że wciskają nam kit i po prostu wstydzą się podać swojego nazwiska. Być może takie mają warunki pracy, być może podpisując umowę nie wiedzieli, że tak się dzieje ale w tej sytuacji człowiek przyzwoity rzuciłby taka pracę z wielkim hukiem. Ważniejsze od grubego portfela jest to żeby móc popatrzeć w lustro bez obrzydzenia. Problem w tym, że przyzwoitość i kultura to w dniu dzisiejszym towar bardzo deficytowy.

• Like 1

12 godzin temu, dabar napisał:

@Piotrekkk Po pierwsze imię i nazwisko podane być powinno w korespondencji mailowej a ta jak każda korespondencja podlega tajemnicy korespondencji.
Po drugie imię i nazwisko nie identyfikuje osoby więc nie podpada jeszcze pod ochronę danych. Janów Kowalskich może być w Polsce tysiące, co innego gdyby @Azirik żądał podania jeszcze adresu zamieszkania. - To tyle o kwestiach formalnych.

Po pierwsze powinno, a nie jest.

Dnia 4.11.2016 at 13:49, Piotrekkk napisał:

Jest coś takiego jak ustawa o ochronie danych osobowych. Więc nie oczekujesz byś dostał do danych innych graczy. Poza tym jeśli ktoś Ci odpisuje, to robi to nie w imieniu własnym, ale firmy.

A co ma piernik do wiatraka? Moje dane w e mailu są podane i są kompletne. Obowiązuje to także drugą stronę - tym bardziej że jest to reklamacja.  Żadna ochrona danych osobowych nie zwalnia od tego, gdyż nie ma tutaj zastosowania.

Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem. Wyjaśniam ,  NIE chodzi o jakiś tam graczy ,( to bez problemu można uzyskać)  ale  O PERSONALIA  administracji, które są kamuflowane, a przyjmują reklamacje.  Jest też coś takiego jak political correctness, obraza uczuć religijnych i różne takie. I co z tego?

Ja nigdy nie spotkałem się z tym , aby reklamacje np.  w jakimś sklepie przyjmował  "AGENT X"!  

Posiadasz pokręcony i  dziwaczny tok myślenia, który jest jednocześnie protektorem dla ich kamuflażu, ponieważ - jak twierdzisz  "pracuje w FIRMIE".

To w imieniu firmy może się podpisać jako : Bonifacy VII ? Pseudo służy dla rozrywki, a reklamacje nie stanowią źródło rozrywki. Naucz się to rozróżniać, bo z tego co napisałeś , wynika , że składający reklamację mógłby się tak samo podpisywać, gdyby pracował w innej firmie?   Batman!

Składałeś kiedyś reklamacje używając własnego toku rozumowania?

13 godzin temu, dabar napisał:

@Piotrekkk@Azirik

Jedyna okoliczność łagodząca to fakt, że ci Agenci, Zenki i Edwardy wiedzą, że wciskają nam kit i po prostu wstydzą się podać swojego nazwiska. Być może takie mają warunki pracy, być może podpisując umowę nie wiedzieli, że tak się dzieje ale w tej sytuacji człowiek przyzwoity rzuciłby taka pracę z wielkim hukiem. Ważniejsze od grubego portfela jest to żeby móc popatrzeć w lustro bez obrzydzenia. Problem w tym, że przyzwoitość i kultura to w dniu dzisiejszym towar bardzo deficytowy.

Mylisz się. Okolicznością łagodząca może być sytuacja, że piszą reklamacje D Z I E C I -  NIE DO KOŃCA ROZUMIEJĄC TEGO ZNACZENIE.  Nawet to nie ma większego znaczenia , ponieważ ich ( dzieci ) e maile nie zawierają pseudo, a osoba rozpatrująca lub pośrednicząca w reklamacji-  czasem dokonując samodzielnej oceny sytuacji-  już tak. 

Tez bym chciał żeby odpisywała mi osoba co ma imię i nazwisko oraz numer telefonu - np. na biurko tak jak to jest w normalnych firmach. A tu Edward czy tam Edgar przesłał do działu technicznego i życzymy miłej gry :D

Edward, to ten dobry.  Rozumuje w sposób właściwy, spójny. Na tym koniec komplementowania, ponieważ nie zawsze od razu chce ruszyć głową.  Czasem trzeba go zasypać szeregiem argumentów wizualnych , ale prędzej  czy później dochodzi do pełni władzy umysłowej.  Z drugiej strony, gdybym sam przyjmował reklamację od jątrzących dzieci, to pewnie też nie widziałbym problemu i stosownie do sytuacji cisnąłbym z konta AGENT-czyli 

"po wnikliwej i burzliwej analizie....nie możemy stwierdzić problemu... ale...( dzieje się coś dobrego) jakbyśmy stwierdzili, to naprawimy ,ale jak szybko .. czy coś takiego"

Tak czy siak, brak profesjonalizmu i obiektywizmu. To denerwuje. Brak personaliów- przekręt, cyganienie i nieuczciwość. Nie wiadomo ku czemu to służy?

Wiadoma jest jedynie strategia, która została tu opisana.