Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
GKar

NOWE ŁOWISKA co miesiąc.

Recommended Posts

A propos zapowiedzi: "Co miesiąc nowe łowisko" -zastanawiam się, czy tylko ja nie biorę tego czegoś, że brakuje mi entuzjazmu z tego powodu?

Najbardziej mi żal tych co wydawali po kilkaset złotych i więcej, myśląc, że kupują sobie dobrą zabawę, a tymczasem kupili zastrzyk na chwilowe znieczulenie i zapomnienie o tym, że jak fanty się skończą, to podwójnie uderzy w nich ponura rzeczywistość.. A ta rzeczywistość wygląda tak, że bez odpowiednio przygotowanego konta, ustawienia wędek i bez odpowiednio zgromadzonych zapasów, nie ma żadnej możliwości, aby czerpać jeszcze przyjemność z gry..

Weźmy nowy świat.. przy tej ilości błystek co miesiąc zwiększanej nowym łowiskiem plus uzupełnieniem starych łowisk, pozostaje praktycznie tylko machanie godzinami kijem lub siedzenie nad smartem i oglądanie reklam aby zarobić jakieś banknoty.. Ilość sprzętu do kupienia zwiększyła się już chyba z 10 krotnie, a tymczasem nie ma na czym zbudować podstaw.

Osiągnięcia, nie dość, że trzeba złowić np. 2000-5000 ryb, to raptem za to kupimy 1/10 błystki na jedną rybę.. :D

Eventy.. -a skąd nowy gracz ma pozyskać 25% bonus klubowy, czy zwykły 50%, kiedy większość źródeł ich zdobycia na niższych lvl została wykasowana?

Banknoty za lvl - jedni maja, drudzy nie, a na FB nie ma już nikt.

Gdyby natomiast ktoś zapytał: dlaczego nie kupisz, to będziesz miał? Odpowiedź: żeby kupić błystek 150 spin + 250 morskie, trzeba zakupić 100.000 banknotów, a banknoty pakiet 6000 kosztuje 250zł.. po odpowiednim działaniu da nam to 4000zł za wykup samych błystek!! Teraz dodajmy, że to zwykła gra 2D, niewydajna, źle zarządzana i pełna błędów.. Skąd pomysł, że ktoś za to będzie płacił?! Kwestie promocji pominąłem celowo, bo liczy się absurdalność cen podstawowych.

Ja zamiast nowego łowiska co miesiąc, zaczął bym się zastanawiać jak utrzymać graczy, bo wymyślanie skutecznych metod oskubywania mija bezpowrotnie..

Edited by GKar

Nowe łowiska co miesiąc to zabawa w kotka i myszkę. TSG bawi się z graczami, którzy wkładają kasę żeby mieli "komplet" sprzętu i mogli sobie pograć. Za miesiąc okazuje się, że jest "nowy sprzęt" i znowu trzeba płacić. I tak w koło Macieju. Czyli podstawowa zasada marketingu kij + marchewka. Nowe światy, a w nich może jeszcze coraz nowsze np w świecie sum za rok zrobią świat żaby :D i tak można się bawić w nieskończoność. Moi znajomi i ja leczymy się powoli z tych ich chorych pomysłów i kończymy grę. Są dużo lepsze gry, mniej płatne gdzie nie wprowadza się nowych rzeczy do zapłacenia co miesiąc... Żal mi tylko kasy, którą się powkładało myśląc że będzie się fajnie grało następny rok :)

Edited by Bandziorno
  • Like 1

Zapomniałem jeszcze dopisać, że w każdym evencie z 3 *** są nowe ryby, na które też trzeba zakupić błystki i zanęty :) to jest chore dlatego już dziękujemy...

Ale nie wziliscie pod uwage ze specjalnie nie jest gra rozwijana , nie ma nowych rang aby zrobic scisk w arcymistrzach. Po pewnym czasie napisza ze mozna w nowym swiecie pograc tam nie a tylu graczy

Nawet w szybkich zabierają zanęty i przynęty. Po co mi te bilety,jak klubu nawet nie mam.

szybkie.PNG

szybkie2.PNG

3 godziny temu, Bandziorno napisał:

Moi znajomi i ja leczymy się powoli z tych ich chorych pomysłów i kończymy grę. Są dużo lepsze gry, mniej płatne gdzie nie wprowadza się nowych rzeczy do zapłacenia co miesiąc... Żal mi tylko kasy, którą się powkładało myśląc że będzie się fajnie grało następny rok :)

I słusznie....ja dzisiaj zabieram moim oficerom belki żeby nikogo nie kusiło zagranie łowiska

A na poważnie to na FB doskonale widać co się dzieje - w klubach setki kont arcy, weteran graczy, którzy rządzili kiedyś tam....teraz same 0....ludzie mają dość niechlujstwa TSG, przymykania oczu na oszustów, ich super promocji, setek ryb, absurdalnych konkursów itd itp. 

Fajna gra została zniszczona i umiera i tego już nie zatrzyma fakt, że Zenek w swojej łaskawości daje mi za event arcy 800 baksów...

Jak napisał kolega - my przechodzimy terapię odwykową od grania - zaczynamy od olania łowisk i eventów 3 gwiazdki...zapewne potem skończymy i resztę robić

See yaaa Edward, Zenek i reszto pseudo twórców

PS a może kolejne łowisko nazwać Wrocławskie bajoro a w nim : tangański czyściciel, jednoperełkowiec zdradliwy, supportus ignorantus, informatykus niedouczonus i kilka innych ;
)

9 godzin temu, GKar napisał:

zastanawiam się, czy tylko (...) mi brakuje entuzjazmu z tego powodu?

Nie tylko tobie

Edited by dabar
  • Like 1

6 minut temu, takatam napisał:

Sara chyba mocno przejęli się Twoim postem, było za dużo biletów, dziś nie ma ich wcale ;))

A do tego ranking klubowy w świecie SUM nie został rozliczony !!! pytam się kiedy to nastąpi?????????

Edited by ZŁY_POSEJDON

16 godzin temu, Marcin napisał:

... i tego już nie zatrzyma fakt, że Zenek w swojej łaskawości daje mi za event arcy 800 baksów...

No.. ja pamiętam czasy, kiedy za Event dawano 1000 baksów i jeszcze jakiś fajny sprzęt można było trafić -w mistrzostwach tak samo.. Było mniej Eventów, ale i błystek i innych sprzętów nie przybywało wykładniczo do kupienia..

Juz myslalem ze dadza jakies inne nagrody moze jakies normalne zanety a nie szmatławe. Nawet nie zdaja sobie sprawy ze jak by dali 1 perle albo z 10\20 banknotow to rywalizacja w wydarzeniach byla by kosmiczna

13 minut temu, leontsg napisał:

Juz myslalem ze dadza jakies inne nagrody moze jakies normalne zanety a nie szmatławe. Nawet nie zdaja sobie sprawy ze jak by dali 1 perle albo z 10\20 banknotow to rywalizacja w wydarzeniach byla by kosmiczna

Oczywiscie sprawiedliwa :D pierwsza dziesiątka na coowonie reszta z tyłu :D weź juz nie pisz nic

19 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Oczywiscie sprawiedliwa :D pierwsza dziesiątka na coowonie reszta z tyłu :D weź juz nie pisz nic

Na FB mają w użyciu lepszy "sprzęt" niż coowon- ostatnio widziałem na szybkim na gigantach.....1 000 000 kg czyli 200 ryb po 5 ton a tego nawet sławna przeglądarka nie pociągnie

Dnia 18.10.2016 at 07:10, dabar napisał:

Nie tylko tobie

Na FB w tej chwili kwestia rywalizacji klubowej wygląda tak, że żaden klub z TOP 6 nie ma pełnego składu. Nawet "super kluby" Terminator i LFF nie mają pełnego składu...

Koniec rywalizacji klubowej nadciąga nieuchronnie....gry zresztą też :D