Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
SLAWENTYWKS46

Nowy Świat Sum

Recommended Posts

Bravo Bravo teraz to sie chyba pograzyliscie , to sa te zmiany na ktore czekamy ???

Nowy swiat czy wy naprawde liczycie na to ze zaczniemy wpłacac od nowa i grac w nowym super swiecie .

W gre z bledami ktorych nie chcecie naprawic , wplywy spadly bo gracze maja dosyc oszustw cieglych kłamstw .

Hm a moze w nowym swiecie nie ma błedow w pojedynkach i innych oszustw??????????

szcz.jpg

z czasem pewnie pozabierają ze świata,,szczupak'' wszystkie promocje , a na ,,'nowym'' świecie one będą i myślą że starzy gracze tam polecą od nowa budować konta i zakupywać $$ i perełki.hihi strzał w kolanoxD

Nowy świat ma jedna zaletę: jest pozbawiony wypaczeń związanych ze źle przeprowadzonym rebalansem i nie będzie w nim problemów z ponadpoziomowym sprzętem. Wszystkie inne błędy które funkcjonują w tej grze pozostaną bo kod programu jest taki sam.

Dlatego uważam, że być może dobrą opcją byłoby stworzenie możliwości przeniesienia całych kont ale pod warunkiem, ze gracz zgodzi się na "oczyszczenie" ich ze wspomnianych wyżej wypaczeń.  

Ta promocja chyba też pod nowych graczy na nowym świecie niezorientowanych jakie ceny,bo co tu niby 156 zł miałoby kosztować te sonarki chyba,ale wielka przecena -85% to bierz graczu i korzystaj bo taka okazja może się już nie powtórzyć:)))

Przechwytywaniesardynka.PNG

Pierdoły.Na fb eventy podkręcone tak ,że siedz jak ciul 24h a i tak nie masz full czyba ,że sie poszcześci.Przyblokuja wage ryby i do ciebie panie ..... Ale co tam ,wkońcu sie wydało,czemu tak sa wyżyłowane.Nowa gra dla naiwnych ,Doić ,doić i tylko doić.Brzydnie mi ta gra coraz bardziej . 

AAA jest taka fajowa ciekawostka,którą sama ostatnio zauważyłam.Nowa ryba ,dedyk za 250 oczywiście bez przeceny .Na magie nie idzie choć wywalam 2 sonary,wiec kupuje dedyk i co? Abra kadabra na ten sam zestaw tylko z nowiutkim dedykiem obie szt w 4i 5 rzucie, superaście pod rekordzik. Bye bye Lets fish .Przeginacie coraz bardziej

Jak zwykle admin gdy wprowadza NOWE to przy okazji psuje STARE. Adminie opamiętaj się.  Gdzie się podziała opcja WYLOGUJ? Dlaczego aby sie wylogować muszę przechodzić przez opcję wyboru światów? 

Poza tym dlaczego logując się za kazdym razem mam przechodzic przez panel wyboru swiatów i jakby tego było mało kuz po zalogowaniu muszę jeszcze raz kliknąć by zamknąć idiotyczne okienko  na którym potwierdza się że zalogowanie na danym swiecie?  Dodaliscie jeszcze jedno okienko jakby mało było tych "powitalnych" okienek wyskakujacych bez ładu i składu tuz po logowaniu i których zamykanie czesto kończy się przypadkowym zakupem.

Opamiętajcie się. 

1. Przede wszystkim przywrócić stary sposób szybkiego wylogowywania się.

2. Przywrócić stare logowanie bez konieczności wybierania światów o ile dane konto funkconuje tylko na jednym swiecie.  Wiecie do czego służą ciasteczka?

Ale co ja tu będe pisał, pewnie to za trudne dla waszych programistów. Ergonomia to ostatnia rzecz jakiej chceliby sie nauczyć.

Cytat

jeszcze trochę podrenuje admin kieszenie graczy i zostanie tylko " trzeci świat " ;-))

Taki cytat z ogólnego 

Ja tam się ciesze, że jest nowy świat. W końcu macie to co chcieliście. Nie będzie w nim graczy z ponadwymiarowym sprzętem (przypony, wędki itp) ani reseciarzy. W końcu niektórzy będą mogli wygrać upragnione mistrzostwa, co nie znaczy że je wygrają, bo zapewne zaraz się dowiemy, że tam oszukują :D, grają na programach itp i wszystko zacznie się od nowa. Oskarżenia, print screeny i tym podobne, bo "oni wygrywają a ja nie" :D więc pewnie oszukują :D Macie co chcieliście do kogo te pretensje teraz?

8 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Ja tam się ciesze, że jest nowy świat. W końcu macie to co chcieliście. Nie będzie w nim graczy z ponadwymiarowym sprzętem (przypony, wędki itp) ani reseciarzy. W końcu niektórzy będą mogli wygrać upragnione mistrzostwa, co nie znaczy że je wygrają, bo zapewne zaraz się dowiemy, że tam oszukują :D, grają na programach itp i wszystko zacznie się od nowa. Oskarżenia, print screeny i tym podobne, bo "oni wygrywają a ja nie" :D więc pewnie oszukują :D Macie co chcieliście do kogo te pretensje teraz?

Posejdon cieknie wazelina....chyba nowy zapas kupiłeś bo dawno Cię nie było....wczoraj admin skasował niewygodny post w którym ktoś zorientowany napisał jak się nabija lv w grze - cheat engine i jazda....do łapania ryb Charles, cheat engine i support fiedler....jakiś komentarz jeszcze masz?

acha piszesz o sprzęcie po resecie - ok nie będzie....a uważasz, że reszta będzie działać jak powinna ? nie będzie programów itd ?

A ja twierdzę, że będą i tyle samo co teraz....

I rozumiem, że dla Ciebie takie coś to normalne jest bo Ty umiesz pewnie takie łapać Screenshot 2016-10-04 11-35-51.jpgw dziennych czy turkach??Screenshot 2016-10-04 11-35-32.jpg

3 godziny temu, Marcin napisał:

jakiś komentarz jeszcze masz?

Aha :D smiać mi się chce, czyli stara śpiewka :D hehehehehe :D on wygrywa a ja nie to pewnie oszukuje :D Wam to radzę przestać w to grać, bo się nabawicie nerwicy :D

2 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Aha :D smiać mi się chce, czyli stara śpiewka :D hehehehehe :D on wygrywa a ja nie to pewnie oszukuje :D Wam to radzę przestać w to grać, bo się nabawicie nerwicy :D

Musisz się zdecydować na któryś wariant chłopie. Raz piszesz, że gra jest na Flashu i wiadomo,że działa na niej mnóstwo skryptów. Za kilka dni nie widzisz oszustów....

Tobie więc też radzę się zdecydować i skończyć z lizustwem wobec TSG

To nie świat suma tylko świat cuda ;)

3 dni od stworzenia a już jest mistrz z lvl-em ponad 120 i rekordem ryby ponad 1400 i kto mu teraz w mistrzostwach podskoczy haha

Dnia 4.10.2016 at 17:22, Marcin napisał:

Musisz się zdecydować na któryś wariant chłopie. Raz piszesz, że gra jest na Flashu i wiadomo,że działa na niej mnóstwo skryptów. Za kilka dni nie widzisz oszustów....

Tobie więc też radzę się zdecydować i skończyć z lizustwem wobec TSG

Zdecyduj się Marcin z kim zamierzasz dyskutować -to prowokator i nieźle się bawi Twoim kosztem a Ty dajesz się podpuszczać na te jego głupawe teksty i naiwnie coś tłumaczysz, a on ma już wszystko zaplanowane co odpowie aby uzyskać właściwy efekt. Daruj sobie, proszę Cię, bo już mnie zaczyna żenować ta "wymiana" zdań.

Edited by GKar

ŚWIAT SUMA -zajrzałem tam i pogadałem z paroma osobami.. To, że ktoś robi w tydzień prawie 150 lvl pewnie nie wszystkich zaskoczy, niektórzy uznają to wręcz za normalne, ale niestety dziadostwo już się krzewi, bo jak nazwać np. to, że jedno konto dostaje za przekroczenie każdego następnego lvl banknoty, a drugie w ogóle nie?!  No i sprawa podstawowa: gra muli.. Okna eventów, czy klubu otwierają się piekielnie wolno, a w trakcie wyciągania ryby występują chwilowe zacięcia.. No i cóż.. widzę kilka czołowych klubów, które obrały sobie za punkt honoru zdominować następne światy, więc chyba trzeba ich stworzyć jeszcze z 10, aby im się znudziło.. ;)

A tak wracając na chwilę do gry od nowa: niech ktoś spróbuje sobie zagrać na pierwszym koncie w świecie suma, gdzie nie ma jeszcze żadnego multi, akurat trafiło się konto nie premiowane banknotami za lvl.. ;) Może którys z Panów od TSG i bez "firmowego" wsparcia? Ciekawe, czy wam się spodoba..

Edited by GKar

Następny kwiatek to brak akcesoriów w plecaku, które miały być użyte w zadaniach szkoleniowych: 3 dniowej licencji na Fiord, dżdżownic na szczupaka, sieci 2kg, której obecnie już nie ma.. Do poprawki! Do tego jeszcze nieosiągalne zadania klubowe 38kg karp na  koncie moczykija, czy amatora? No jasne.. jak kto kupi 25kg z przyponem , to z siłka 20% wyciągnie, ale najpierw trzeba zapłacić, albo grzecznie poczekać na wędkę 23kg prawie do końca rangi..

Aby uczciwie potraktować temat -dzisiaj nowy świat działa o wiele płynniej niż cały tydzień wstecz.. -zobaczymy po południu jeszcze..

Edited by GKar

Nie ma to jak podziwiać prężność i zaangażowanie graczy.. Po 9 dniach od uruchomienia Świata Suma.. 243 lvl Brawa dla tego Pana!  :D

9 dni świata suma.jpg

Nowy świat pozbawiony wad...a zapewne ten gracz włożył z 5 tys w grę i dlatego nabił tak ładnie lv - kupował wszystko :)

8 godzin temu, GKar napisał:

Po 9 dniach od uruchomienia Świata Suma.. 243 lvl Brawa dla tego Pana

To nie bylo nawet 9 dni, bo jeszcze w piatek tego pana nikt nie widzial w klasyfikacjach, a najwiekszy level mial fisher666black chyba 89 wiec to jest prawdziwy cud :D

32 minuty temu, Marcin napisał:

Nowy świat pozbawiony wad...a zapewne ten gracz włożył z 5 tys w grę i dlatego nabił tak ładnie lv - kupował wszystko :)

Nie będę sprawdzał, czy to fizycznie możliwe, bo szkoda kasy, ale.. wiadomo przynajmniej na kogo liczą z tym nowym światem.. No i.. będąc solo na takim lvl 25 pkt robi full kasę z Eventów, o mistrzostwach nie wspominając..

Jak zwykle stworzono na szybko bubel a w nim kolejne buble, jak matrioszki, zadania klubowe - do złowienia ryba Lates 194kg, lvl31, spin 37, śmiać się czy płakać :/

Ogarnijcie w końcu cokolwiek.

Haha usuneli suma i konta , a co z kasa co ludzie wplacali?? I zawsze moga napisac ze to nie oni to krytyczny blad serwera

ZGŁASZAM  BŁĄD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może ktoś z administracji wypowie się dlaczego nie działa świat SUM???? Zero informacji jak zwykle na ten temat, ludzie powpłacali kasę i co?????????? Nawet jeśli zacznie dzialac wieczorem to co z tego? jak nie bedzie mozna ukonczyc eventu zaczetego bo bedzie brakowalo czasu !!! jest to oszustwo w bialy dzien !!! żądamy przywrocenia SUMa natychmiast oraz zaliczenia ostatniego dnia eventu 3 gwiazdkowego przez Wasz błąd !!!

Przywróciliście bubla do życia a co teraz z faktem, że wielu graczy nie ukończyło Upiornego Polowania?

Co z bieżącym eventem, w którym stracono praktycznie cały wczorajszy dzień?

1 godzinę temu, takatam napisał:

Przywróciliście bubla do życia

Jak to????? SUM nadal nie działa !!!!!!!!!! NICZEGO NIE PRZYWROCILI nadal jest błąd !!!!!!!!!!!!!!! prosze to naprawić

Działa/ nie działa ale i bez tego jest totalna rozsypka -jak można puścić grę, gdzie za przejście lvl jedni dostają kilkadziesiąt bezużytecznych przynęt i 1 zanętę ogólną, a drudzy banknoty lub dużo cenniejsze bonusy nawet ?! Jedni startują wraz z biedą jak chłopi pańszczyźniani, a drudzy na 50 lvl już mają pozyskane z 1000 banknotów i bonusy wspomagające grę?!

I niby co teraz -ktoś ma kupować za realna kasę to, co inni cały czas dostają darmo? Po tych wszystkich kombinacjach TSG, nie ma praktycznie na czym zarobić banknotów na jakikolwiek rozruch konta ! Kto zna grę, ten coś zawsze poradzi, ale nowy gracz nie ma ŻADNYCH szans.. chyba, że ma kupę czasu na oglądanie reklam w telefonie..

Kiedyś w tej grze był jeden dobry moment, kiedy rozszerzono zakres płatnych osiągnięć i po pewnych modyfikacjach gratyfikacji zależnych od skali trudności osiągnięcia, mogłaby być to naprawdę ciekawa opcja -chociażby dla tych co chcą sobie zwyczajnie pograć solo, czy bez rywalizacji z innymi.. Jak niektórzy pamiętają -wycofano się z tego po 2 dniach, bo zmianę wprowadzono po partyzancku, bez zrobienia wcześniej porządku z ustawkami 1vs1, które jeszcze wtedy można było robić wyzywając własne konta (tak jak teraz towarzyski). Oczywiście wiadomo, że skorzystali na tym wszyscy "przelewacze" z multikont i nawet TSG uciekło od tego już później nie wracając.. Szkoda, bo to była jedyna, choć niedoskonała zmiana, kiedy wierzyłem, że gra pójdzie w dobrym kierunku.. A co mamy, to widać.. co drugiemu nie chce się grać -mnie też nie, jak zobaczyłem nagrody za Halloweenowy Event.. No ale TSG lepiej wie.. ;)

Zaczyna byc to normalna praktyka kiedy tsg  potrzebuje wiekszego wplywu gotowki robi dziwne akcje promocja za 1 perle  , bank tanganika , swiat suma . Oczywiscie jest to blad serwers haha a my ciagle sie nabieramy.

7 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

ZGŁASZAM  BŁĄD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może ktoś z administracji wypowie się dlaczego nie działa świat SUM???? Zero informacji jak zwykle na ten temat, ludzie powpłacali kasę i co?????????? Nawet jeśli zacznie dzialac wieczorem to co z tego? jak nie bedzie mozna ukonczyc eventu zaczetego bo bedzie brakowalo czasu !!! jest to oszustwo w bialy dzien !!! żądamy przywrocenia SUMa natychmiast oraz zaliczenia ostatniego dnia eventu 3 gwiazdkowego przez Wasz błąd !!!

o niemożliwe ....coś nie działa ?? jak miło że teraz Pan Zły krzyczy...i to jak głośno

• Like 1

Na naszym czacie koło  23:00 jakiś koleś z niemieckiego  pisał że SUM zadziałał jak skorzystało się z CHROMA, tylko trzeba było kilka razy odświeżyć jak wyskakiwał komunikat że strona w konserwacji (bodajże błąd HTTP 500 wyskakiwał)  . Na EXPLORERZE i FiREFOXIE nie działał. Sprawdzałem , niemiaszki miały rację , udało się dokończyć event w ostatniej chwili.